Doradca kredytowy Wrocław opinie

Ponad 250 pozytywnych opinii w Google

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni doradcy kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Opinie - co mówią o nas klienci:

“Z czystym sumieniem mogę polecić ekspertów kredytowych kredytWroclaw.pl, a przede wszystkim Pana Piotra. Profesjonalne doradztwo na najwyższym poziomie. Pan Piotr pomógł nam wybrać najlepszą ofertę kredytu na budowę domu, tłumacząc wszystko w bardzo prosty i przystępny sposób. Kompetentna, cierpliwa osoba, która z ogromną uprzejmością zawsze odpowiadała na nasze wątpliwości oraz pytania (nawet podczas swojego urlopu, kiedy dopinaliśmy i finalizowaliśmy nasz kredyt). Pan Piotr pomógł w załatwieniu wszelkich kwestii, od wyboru najkorzystniejszej dla nas oferty spośród kilku banków, aż po umówienie nas na podpisanie umowy w wybranym przez nas oddziale. Cały proces związany z uzyskaniem kredytu dzięki niemu przeszliśmy bardzo sprawnie, bez niepotrzebnych wątpliwości czy nerwów. Polecam!”
Alicja Kowalik
Poszukiwałem dla siebie kredytu hipotecznego na dobrych warunkach na zakup mieszkania we Wrocławiu. Z polecenie trafiłem na firmę niezależnych doradców finansowych i się nie zawiodłem! Polecam wszystkim, którzy szukają sprawdzonego doradcy kredytowego we Wrocławiu! Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.
Michał Kowalik
Zdecydowanie polecam. Pan Piotr indywidualnie podszedł do mojej sprawy i pomógł uzyskać kredyt hipoteczny. Jestem zadowolony ze współpracy, dlatego w razie wszelkich wątpliwości związanych z kredytami zawsze kontaktuje się z Panem Piotrem, na którego naprawdę można liczyć.
Dominik Lachowicz
Panem Piotrem miałem okazję współpracować przy okazji ubiegania się o kredyt na mieszkanie. Moim zdaniem jest bardzo dobrze rozeznany w aktualnych ofertach bankowych oraz służy fachową pomocą. Dokładnie wiedział jak wyglądają procesy w bankach i ile trwają. Kontakt wzorowy. Polecam.
Miller Car Center

Świetna firma! Potrzebowałam pomocy przy porównaniu i doborze kredytu hipotecznego. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, mogę śmiało polecić kredytWroclaw.pl każdemu, kto nie ma czasu na bieganie po bankach i bawienie się w te wszystkie dokumenty samemu. 
Katarzyna Chojancka

Bardzo dziękuję doradcą z kredytWroclaw.pl za pomoc przy kredycie hipotecznym. Współpraca przebiegła bardzo profesjonalnie i sprawnie. Polecam wszystkim osobom, które chcą bezpłatnie porównać oferty kredytów w jednym miejscu.
Adrian Deja
Profesjonalne podejście do klienta. Wszystko przebiegło wzorowo od początku do końca. Jestem pełen podziwu dla Pana Piotra. Po zmianie warunków w banku na lepsze niż pierwotnie składaliśmy, poinformował o tym i anulował wniosek, aby wprowadzić nowy na lepszych warunkach. Przedstawienie kilku ofert i wybór wraz z obszernym wyjaśnieniem. Kontakt dostałem od zadowolonego kuzyna. Sprawdzony doradca kredytowy? Pan Piotr to fachowiec. Polecam!
Jakub Brożyna

Bezpłatne porównanie ofert kredytowych z ekspertem

Zaoszczędź kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na swoim kredycie!

Kontakt

  • Umów się na bezpłatne spotkanie w oddziale stacjonarnym we Wrocławiu lub online. Nasi eksperci są również mobilni, dojeżdżamy do klientów.
  • +48 517 209 321

Napisz do nas

    Poradnik kredytowy

    Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty firmowe, promocje bankowe, to produkty, na których dobrze się znamy i potrafimy pisać o nich w przystępny sposób. Chcesz wiedzieć więcej?

    Ekspert kredytowy Wrocław