Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

i2 Development S.A Deweloper Wrocław - opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
i2 Development S.A Wrocław i2 Development S.A Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

PKO Bank Polski BNP Paribas Bank Polska S.A. ING Bank Śląski Bank Millennium

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

I2 Development – strategia działania, przykłady inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych

W tym artykule chcemy opisać kolejnego wrocławskiego dewelopera, jakim jest i2 Development. Może pomoże podjąć ci to decyzję o zakupie mieszkania właśnie do niego. Dzięki naszemu artykułowi poznasz:

 • Historię i początki i2 Development.
 • Rodzaj działalności i strategię rozwoju dewelopera.
 • Inwestycje mieszkaniowe, komercyjne i mieszane, które zostały oddane do użytku lub są w trakcie realizacji.
 • Opinie o deweloperze.

i2 Development jest nowoczesną grupą kapitałową, która realizuje projekty deweloperskie. To, co wyróżnia inwestora to oferta lokali mieszkaniowych i komercyjnych w centrum miasta oraz innych prestiżowych dzielnicach miasta Wrocławia. Oferta mieszkaniowa jest bardzo zróżnicowana, ale charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia i ciekawą architekturą. Lokale biurowe i usługowe są bardzo nowoczesne i dostosowane do różnych potrzeb klientów. Inwestor nie ma na razie bogatej historii, ponieważ działa dopiero od 2012 r., kiedy rozpoczął swoją pierwszą inwestycję. Obecnie i2 Development prowadzi kilkanaście nowych projektów. Oto i2 Development w liczbach:

 • 9 lat obecności na rynku,
 • Aż 24 zrealizowane inwestycje mieszkaniowe i komercyjne,
 • 14 nowych projektów w trakcie budowy,
 • Aż 83 500 mkw powierzchni użytkowej lokali.
 • inwestycjach i2 Development S.A.

Historia rozwoju grupy i2 Development SA

I2 Development to deweloper, który postawił na szybki i dynamiczny rozwój oraz ekspansję na wrocławskim rynku nieruchomości. Jak krok po kroku formowała się ta grupa kapitałowa:

 • Rozpoczęcie współpracy między Andrzejem Kowalskim a Marcinem Misztalem zapoczątkowało działalność grupy i2 Development Sp. z o.o.
 • Następnie powołano do życia grupę kapitałową i2 Development S.A. i rozpoczęto pierwsze projekty start deweloperskie.
 • Jednym z trzonów grupy kapitałowej została firma KPB sp. z o.o., która jest generalnym wykonawcą projektów budowlanych.
 • W ramach Grupy działa również biuro projektowe Chamielec Architekci sp. z o.o.
 • I2 Development rozpoczęła w kolejnym kroku realizacją swojej flagowej inwestycji, a mianowicie budowę Bulwaru Staromiejskiego.
 • Grupa zadebiutowała na GPW w Warszawie, co zapoczątkowało dynamiczny rozwój Grupy i zdecydowany wzrost skali działania na rynku deweloperskim.

Jak działa i2 Development?

Grupa i2 Development przyjęła jako filozofię swojego działania model zrównoważonego rozwoju. Każda z inwestycji dewelopera to starannie zaplanowany proces. Wszystkie budynki wybudowane przez inwestora elegancko wtapiają się krajobraz miasta, nawiązując do historii i tradycji danego miejsca. Obszar każdego nowego osiedla jest zrekultywowany i otoczony zielenią. Inwestycje dewelopera mają zapewnić przyjazną i komfortową przestrzeń dla nowych mieszkańców. Lokale oddane do użytku mają być praktyczne i funkcjonalne. Budynki mają harmonizować z otoczeniem i być projektowane z dużym szacunkiem do danego miejsca, tak żeby nie zaburzać kontekstu historycznego lokalizacji. Deweloper sam podkreśla, że będzie dążył do zdobycia i utrzymania pozycji lidera na rodzimym rynku deweloperskim.

Grupa kapitałowa i2 Development

Grupa i2 Development przyjęła model biznesowy, który zakłada, że w ramach grupy będzie działał zarówno deweloper, jak i generalny wykonawca robót. Firma KPB Sp. z o.o. została powołana w roku 2012, już podczas realizacji pierwszej inwestycji dewelopera. Zadaniem generalnego wykonawcy jest kompleksowa realizacja zaplanowanych projektów budowlanych. Jakie są pozytywne strony takiego modelu biznesowego? Przede wszystkim samowystarczalność, bezpieczeństwo procesów biznesowych, a także duża przewagę konkurencyjną, która pozwala budować szybciej i sprawniej. Daje to możliwość wypracowania efektownych procedur i najwyższych standardów. Deweloperzy, którzy współpracują z generalnymi wykonawcami spoza grupy, muszą mierzyć się z wieloma problemami, jak opóźnienia w pracy, błędy, usterki, niedbałe wykonanie. Często zdarza się, że do każdej inwestycji jest poszukiwany inny wykonawca. Wydaję się, że model biznesowy i2Development jest skuteczny. Co jeszcze wiemy o inwestorze? I2 Development postawił na rozwój i wciąż kupuje działki w prestiżowych lokalizacjach we Wrocławiu w celu realizacji nowych projektów. Deweloper zatrudnia na stałe kilkadziesiąt osób, a przy różnych inwestycjach pracuje ponad 600 pracowników, podwykonawców i dostawców.

Generalny wykonawca prac budowlanych i2 Development - KPB Sp. z o.o.

Już na samym początku i2 Development postawiło na optymalny model realizacji swoich projektów. W roku 2012 powstała firma KPB Sp. z o.o., która weszła w skład grupy kapitałowej i2 Development S.A. Firmą kieruje Maciej Kołaczek, który może pochwalić się bogatym doświadczeniem, które zdobywał u krajowych i zagranicznych deweloperów. Na swoim koncie ma wiele projektów mieszkaniowych, komercyjnych i użytku publicznego. KPB Sp. z o.o. to zespół 29 doświadczonych inżynierów, inspektorów, kierowników budowy i specjalistów, którzy współpracują przy realizacji każdej kolejnej budowy i nadzorują pracę ponad 600 osób.

Czym zajmuje się i2 Development?

Inwestor zajmuje się realizacją inwestycji na rynku nieruchomości we Wrocławiu. Grupa ma w swoim portfolio zarówno nieruchomości mieszkalne, jak i komercyjne. Działalność Grupy skupia się na centrum Wrocławia lub innych prestiżowych dzielnicach. Dywersyfikacja portfela biznesowego jest bardzo ważna dla inwestora. Stąd w portfelu i2Development można znaleźć ofertę dla klientów indywidulanych i biznesowych. Obecnie 75% lokali stanowią nieruchomości mieszkalne a 25% nieruchomości komercyjne. Deweloper jest świadomy swojej wysokiej pozycji i tego, że jest jednym z liderów wrocławskiego rynku nieruchomości. Taka pozycja obliguje do przemyślanych działań, wyznaczania nowych celów i oferowania produktów i usług najwyższej jakości. Model biznesowy przyjęty przez Grupę ma zapewnić płynność i stabilność finansową i zapewnić realizację kilku inwestycji jednocześnie.

Działalność społeczna i2 Development

Nic tak nie wystawia świadectwa przedsiębiorcy, jak podejście do swoich pracowników. Dobry przedsiębiorca to taki, który myśli o potrzebach swoich pracowników. I2 Development stara się stworzyć komfortowe warunki pracy, które opierają się na przejrzystych i transparentnych zasadach. Inwestor zdaje sobie sprawę, że osoby zatrudnione w firmie na dobrych warunkach, będą pracować na sukces firmy. Firma stara się w miarę możliwości wspierać finansowo oraz udzielać pomocy niematerialnej swoim pracownikom w miarę swoich możliwości.

Jednak na wsparciu dla pracowników się nie kończy. Inwestor jest zaangażowany również w pomoc dla środowisk lokalnych. Są to na przykład prace remontowe w świetlicach szkolnych, naprawy chodnika przy szkołach, udział w sportowych wydarzeniach charytatywnych, organizacja zbiórek żywności i prezentów dla potrzebujących.

Strategia biznesowa i2 Development - podsumowanie

Działalność deweloperska Grupy i2 Development to przemyślany i rozbudowany model biznesowy, który pozwala na skuteczną realizację nawet kilkunastu inwestycji jednocześnie. Każdy z projektów jest obecnie na innym etapie zaawansowania. Jakie cele realizuje deweloper z pomocą przyjętej strategii? Na stronie i2Development wymienia się:

 • Duża dywersyfikacja działalność,
 • Stabilność finansowa Spółki, ale też założenie stale rosnących wyników finansowych,
 • Płynność finansowa.
 • Duża dynamika wzrostu,
 • Elastyczność w podejmowaniu działań.
 • Ponadprzeciętny standard wykończenia nieruchomości przy zachowaniu atrakcyjnych cen lokali,
 • Zapewnienie mieszkańcom komfortu mieszkania,
 • Zachowanie dwutorowego rozwoju z podziałem inwestycji na mieszkaniowe i komercyjne w proporcjach 75%/25%.

I2Development jak lokalny inwestor

Wielu deweloperów, w tym i2Development wybrało Wrocław jako główne miejsce swojej działalności. Skoncentrowanie się na jednym rynku ma swoje zalety, w tym m.in. bardzo dobra znajomość potrzeb mieszkańców, zalet i wad poszczególnych lokalizacji. Nie ma co ukrywać, że Wrocław to jedno z tych miast, które ma bardzo duży potencjał inwestycyjny. Szczególnie pożądane są lokalizacje w centrum i w innych prestiżowych dzielnicach. To właśnie na tych lokalizacjach skupia się działalność inwestora.

Nieruchomości mieszkaniowe

Projekty i2 Development są charakterystyczne i rozpoznawalne. Wyróżnia je nowoczesna i ponadczasowa architektura, estetyka, ale też praktyczność. Budynki i poszczególne lokale są wykończone w najwyższym standardzie z dbałością o najmniejsze detale. Zapewnia to komfort użytkowania, ale również wartość inwestycyjną. Wynika to przede wszystkim z gwarancji trwałości, wygody i funkcjonalności pomieszczeń, które można aranżować zgodnie z własnym gustem i potrzebami. Budynki elegancko wtapiają się w lokalny krajobraz, podkreślając delikatnie urok danej lokalizacji. Mieszkanie od i2 Development to znakomita lokata kapitału.

Inwestycje komercyjne

I2 Development oferuje przedsiębiorcom lokale komercyjne najwyższej klasy. Są to lokale biurowe oraz handlowo – usługowe zlokalizowane o podwyższonym standardzie i zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia. Lokale są wyeksponowane i widoczne, co jest ważne dla realizacji celów marketingowych przyszłego najemcy. Wszystkie lokale komercyjne znajdują się w najlepszych punktach Wrocławia, w jego ścisłym centrum, głównych i uczęszczanych ulicach. Warto wspomnieć o wysokiej wartości inwestycyjnej takiego lokalu i możliwości zwiększenia z pomocą lokalu w prestiżowej lokalizacji celów biznesowych. Do tego dochodzi komfortowa i przyjazna przestrzeń do pracy i rozwoju firmy. Inwestor zadbał o to, żeby inwestycje komercyjne znajdowały się w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych miasta z dogodnym i szybkim dojazdem do innych części miasta. Tak samo klienci mogą z łatwością dostać się do siedziby firmy.

Inwestycje mieszkaniowe i2Development

Ogrody Grabiszyńskie

Opis inwestycji.

 • Ogrody Grabiszyńskie to jeden budynek z 11 kondygnacjami, 110 mieszkaniami i 51 mikroapartamentami.
 • Powierzchnia lokali wynosi od 19 mkw do 150 mkw.
 • Ogrody Grabiszyńskie to jedna z flagowych inwestycji i2Development, która jest rozpoznawalna dzięki swojej nowoczesnej i wyróżniającej się architekturze. Na inwestycję składają się funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkania oraz mikroapartamenty. Lokale mają zróżnicowane powierzchnie i odpowiadają na różne potrzeby nabywców. Część fasady stanowią nowoczesne i robiące wrażenie szklane balkony. Szklane balkony zapewniają komfort użytkowania, łatwiejszą konserwację, ale też dobrą ochronę fasady.
 • Budynki są pomalowane z użyciem stonowanych, eleganckich kolorów, które nadają mu lekkości i nowoczesności.
 • Mieszkańcy inwestycji mogą korzystać z uroków najbliższej okolicy. Bliskość Parku Grabiszyńskiego oraz Lasu Oporowskiego sprzyja relaksowi i aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Aktywnie można spędzić również czas w Parku Mamuta. Pomysłodawca wprowadził tam zasadę patchworkingu, czyli gniazdowego wprowadzania atrakcji rekreacyjnych. Należą do nich polana gier i spotkań towarzyskich czy konstrukcja zabawowa dla starszych dzieci i młodzieży.
 • Ogrody Grabiszyńskie leżą w południowo-zachodniej części miasta, w dużej dzielnicy Fabryczna. Dzięki temu inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. Lokalizacja zapewnia dostęp do linii tramwajowych i autobusowych. W pobliżu znajduje się również stacja kolejowa oraz ścieżka rowerowa dla aktywnych. To wszystko zapewnia bardzo szybki i płynny dojazd do innych części Wrocławia.
 • Ogrody Grabiszyńskie to wymarzone miejsce dla osób, które cenią spokój, komfort i wygodę. Kameralny charakter inwestycji i cicha okolica zapewniają komfort mieszkania i życia.
 • Na terenie inwestycji znajduje się parking podziemny i komórki lokatorskie.
 • Dużym atutem Ogrodów Grabiszyńskich jest bliskość centrów rozrywki, obiektów sportowych, placówek edukacyjnych i restauracji. Dla przykładu wymieńmy Centrum Tenisowe REDECO, czy Rodzinne Centrum Golfa.
 • W pobliżu znajduje się również Centrum historii zajezdnia, które oferuje liczne warsztaty edukacyjne, wydarzenia kulturalne oraz projekty artystyczne.
 • Osoby, które lubią pływać, będą mieć blisko do Basenu WKS Śląsk lub Aquaparku.
 • Zakupy zrobisz w Centrum Handlowym Borek, Galerii Tarasy Grabiszyńskie lub we Wroclavii, która znajduje się ok. 4 km od budynku.

Księcia Witolda 46 – luksusowe apartamenty w ścisłym centrum Wrocławia

Opis inwestycji:

 • Jeżeli szukasz cichego miejsca, ale blisko centrum miasta to inwestycja Księcia Witolda 46 jest dla Ciebie. Z jednej strony mieszkasz w komfortowych i kameralnych warunkach, ale z drugiej strony masz dostęp do atrakcji, jakie zapewnia duże miasto. Liczne kawiarnie i restauracje są na wyciągnięcie ręki.
 • Budynki przy Księcia Witolda ma bardzo przemyślaną konstrukcję i został wybudowany z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. W budynku znajdują się luksusowe apartamenty. W dwóch budynkach znajduje się łącznie 139 apartamentów rozmieszczonych na 11 kondygnacjach. Metraż apartamentów wynosi od 22 mkw do aż 203 mkw.
 • Do realizacji tego projektu użyto materiałów najwyższej jakości. Celem było stworzenie nietuzinkowego miejsca, które ma podkreślić wysoki status lokalizacji oraz odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców.
 • • Zadbano również o komfort i dobre samopoczucie przyszłych lokatorów, zapewniając kontakt z naturą. Zieleń jest wszechobecna, a pnącza pełnią rolę żywej kurtyny między balkonami.
 • To, co na pewno zachwyci przyszłych mieszkańców, to niesamowite i zapierające dech w piersiach widoki. Budynki są zlokalizowane na Starym Mieście tam, gdzie Wrocławski Rynek spotyka się z lewobrzeżną częścią Odry. Dzięki dużym przeszkleniom i tarasom masz szeroki widok na panoramę miasta i rzekę.
 • Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa mieszkańcom jest już standardem przy nowych inwestycjach. Również budynki przy Księcia Witolda będą objęte profesjonalną ochroną, a niektóre kondygnacje będą mieć również kontrolę dostępu. Osoba z zewnątrz nie będzie miała dostępu na Twoje piętro.
 • Inwestor zadbał również o miejsce, które ma sprzyjać integracji. W budynkach została wydzielona specjalna strefa dla mieszkańców, która może służyć za klub i za siłownię. Można zapoznać się tam z sąsiadami, spędzić wspólny czas, a nawet zorganizować spotkanie z przyjaciółmi.
 • Lokalizacja w centrum dużego miasta, jakim jest Wrocław to bardzo dobre miejsce do zamieszkania, ale również świetna lokata kapitału. Rosnąca cena nieruchomości sprawia, że takie mieszkanie jest doskonałym zabezpieczeniem naszych oszczędności, zwłaszcza w niepewnych czasach. Warto też wspomnieć, że takich inwestycji w centrum miasta, siłą rzeczy będzie coraz mniej.
 • W pobliżu inwestycji znajduje się wrocławski Rynek, przepiękny i klimatyczny Ostrów Tumski, Narodowe Forum Muzyki, Opera Wrocławska, Park Staromiejski, Wyspa Słodowa, Galeria Dominikańska, czy Ogród Botaniczny. To wszystko znajduje się w promieniu od kilkuset metrów do 2,5 km.

Willa Staromiejska

Opis inwestycji:

 • Willa Staromiejska to zabytkowy budynek o wyjątkowej architekturze, typowej dla Starego Miasta. Ten charakterystyczny i piękny budynek znajdziemy na terenie Bulwaru Staromiejskiego.
 • W budynku znajduje się 28 komfortowych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 22 mkw do 116 mkw. Budynek ma pięć kondygnacji.
 • Zgodnie z projektem budynek będzie miał funkcję głównie mieszkalną. Warto wiedzieć, że dawniej budynek służył jako Instytut Patologii.
 • Bardzo dużym atutem inwestycji jest lokalizacja, ponieważ budynek położony jest na styku Rynku i promenady nad rzeką Odrą.
 • W tym pięciokondygnacyjnym obiekcie znajdzie się również miejsce dla biznesu. Na parterze zaprojektowano lokale usługowe. Jest to dobre miejsce na prowadzenie firmy, ponieważ lokale znajdują się tuż szlaku alejek pieszo-rowerowych. Szczególnie ważne było dla nas zachowanie historycznej, bogato zdobionej elewacji, która jest wizytówką tego miejsca od wielu lat.
 • Dla nabywców przygotowano mieszkania o różnej powierzchni z możliwością dowolnej aranżacji. Dzięki wysokim kondygnacjom można zaprojektować antresolę, która zdecydowanie zwiększy powierzchnię użytkową danego lokalu.
 • Niektóre lokale mają również balkony.
 • Budynek wyróżnia klasyczna elewacja, charakterystyczna dla tej części miasta. Obiekt jest doskonale wkomponowany w najbliższe otoczenie.
 • Inwestycja jest szczególnie polecana klientom, którzy docenią elegancję i estetykę budynku oraz komfort i wygodę, jaką daje zamieszkanie w tej prestiżowej lokalizacji.
 • Mieszkańcy Willi Staromiejskiej mogą cieszyć się życiem blisko centrum miasta i korzystać ze wszystkich atrakcji, jakie daje Stare Miasto we Wrocławiu.

Inwestycje komercyjne i2Development

Biurowiec Wielka 27

Opis inwestycji:

 • Biurowiec Wielka 27 to duże przedsięwzięcie. Budynek będzie miał aż 14 pięter i będzie najwyższym budynkiem biurowym we Wrocławiu.
 • Chcąc dodać strzelistemu obiektowi lekkości, zaprojektowano szklane elewacje z pionowymi detalami.
 • Cała powierzchnia najmu będzie doskonale doświetlona, co zapewni komfort pracy.
 • Wszystkie zewnętrzne ściany będą w całości przeszklone. Uchylne kwatery okienne z podwójnym szkłem, będą wysokie od podłogi do sufitu. Grube, podwójne szkło ma całkowicie niwelować hałas dochodzący z ulicy.
 • Najemcy, którzy zdecydują się na lokale na wyższych piętrach, będą mogli się zachwycać pięknym widokiem na miasto. Z najwyższych pięter biurowca będzie widać pobliskie pasma górskie okalające Równinę Wrocławską.
 • Część biur ma zagwarantowane wyjście na taras do wyłącznej dyspozycji najemcy.
 • Powierzchnie biurowe na wszystkich piętrach zaprojektowano jako open- space. Dzięki temu przyszli najemcy będą mogli ją dowolnie aranżować według własnych potrzeb.
 • Na każdym piętrze będzie możliwość podzielenia powierzchni na dwóch do czterech najemców. Takie rozwiązanie przewiduje układ kondygnacji oraz instalacje. Metraż każdego biura może zatem wynosić od 100 mkw do nawet 700 mkw.
 • Jest to jedna z nielicznych inwestycji komercyjnych, która zapewnia przyszłym najemcom możliwość wynajęcia i zagospodarowania niewielkiej powierzchni biurowej w wysokim standardzie i w bardzo dobrej lokalizacji. Nie tylko najbogatsze i największe firmy mogą zatem korzystać z takich udogodnień.
 • Hol wejściowy jest wysoki na dwie kondygnacje i bardzo reprezentacyjny. Całodobowa recepcja ma czuwać nad bezpieczeństwem i komfortem najemców. Pracownicy recepcji będą mieli za zadanie przeprowadzać gości przez system kontroli dostępu do budynku oraz będą czuwać nad pozostałymi systemami bezpieczeństwa jak monitoring, SSP i BMS.
 • Hol wejściowy to nie tylko wyjątkowa i ciekawie zaaranżowana wizytówka budynku, czy jego strefa wejściowa. Będzie to również miejsce, w którym najemcy będą mieli możliwość wykonywać w komfortowych warunkach pracę własną oraz spotykać się ze swoimi klientami w mniej formalnych warunkach.
 • Z holu będzie można przejść bezpośrednio do kawiarni serwującej śniadania i lunche dla najemców.
 • Biurowiec ma świetną lokalizację, ponieważ mieści się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia, czyli ul. Powstańców Śląskich. Ulica ta łączy centrum z obwodnicą śródmiejską i autostradową na południu miasta. Zarówno z biurowca, jak i do biurowca można się przemieszczać sprawnie i szybko, wykorzystując do tego celu ścieżki rowerowe, rozbudowaną komunikację miejską, a nawet pieszo. Ulica Powstańców Śląskich jest dwupasmowa, co pozwala na bezproblemowy dojazd do budynku, ale też wyjazd z Wrocławia w wybranym kierunku.
 • Najemcy będą mieli do dyspozycji garaż podziemny usytuowany na dwóch kondygnacjach. Na tyłach budynku będzie oddana do użytku rowerownia z kontrolą dostępu.

Dom z herbem – inwestycja rezydencjalno - komercyjna

Opis inwestycji:

 • Dom z herbem jest to bardzo elegancka i luksusowa inwestycja, stanowiąca efektowną część Bulwaru Staromiejskiego, który obejmuje obszar 2,5 hektara w ścisłym centrum Wrocławia.
 • Lokalizacja tego szczególnego budynku mieszkalno-usługowego jest jego niezaprzeczalną zaletą. Obiekt położony jest na styku Rynku i promenady nad rzeką Odrą. Jest to wymarzone miejsce do zamieszkania, ale też świetna lokata kapitału na przyszłość.
 • Budynek ma 6 wysokich kondygnacji. Wysokość mieszkań wynosi aż 4,5 m, co umożliwia dowolną aranżację zgodnie z potrzebami i gustem. Taka wysokość pozwala na budowę antresoli, która znacznie zwiększy przestrzeń użytkową. Mieszkania są zaprojektowane w taki sposób, żeby komfort mieszkania był możliwie jak największy.
 • Inwestycja znajduje się bardzo blisko centrum miasta, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mieli łatwy i szybki dostęp do oferty kulturalno-rozrywkowej miasta.
 • W pobliżu obiektu znajdują się również ścieżki spacerowo-rowerowe, gdzie można się zrelaksować i odetchnąć po pracy.
 • Lokalizacja jest wyjątkowa i bardzo prestiżowa. Świadczy o tym, chociażby bliskie sąsiedztwo tak znamienitych obiektów, jak Akademia Muzyczna czy Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego.
 • Doskonała komunikacja z resztą miasta to niezaprzeczalny atut tej inwestycji. Dobra i szybka komunikacja oznacza dużą oszczędność czasu i pieniędzy.
 • Lokale usługowe mają powierzchnię od 88 mkw do 169 mkw.

Armii Krajowej 7 – inwestycja mieszkalno - usługowa

Opis inwestycji:

 • Inwestycja „Armii Krajowej 7” powstaje w bardzo popularnej dzielnicy Wrocławia Krzyki, położonej w południowo-wschodniej części miasta.
 • Projekt został podzielony na dwa etapy.
 • Do użytku zostanie oddanych łącznie 87 mikroapartamentów, 29 lokali usługowych zlokalizowanych na parterze budynków, 12 powierzchni biurowych oraz 282 lokale mieszkalne.
 • Zakończenie obu etapów planowane jest na III/IV Q 2024 r.
 • Styl dwóch etapów będzie bardzo nowoczesny, ale różniący się między sobą. Fasada etapu I wykonana zostanie z cegły klinkierowej. Zaprojektowano połączenie dwóch kolorów, czyli ciepłej czerwieni i eleganckiej czerni.
 • Natomiast etap drugi to ponadczasowa biel, zostanie ona jednak złamana czarnym kolorem balkonów i tarasów. Kontrast między elewacją i balkonami będzie robił niesamowite wrażenie.
 • Zaprojektowanie dwóch tak różniących się między sobą elewacji, daje przyszłym mieszkańcom i najemcom lokali możliwość wyboru. Zapobiega również monotonii krajobrazu, ale w taki sposób, żeby nie zaburzać przestrzeni i krajobrazu miejskiego.
 • Biorąc pod uwagę komfort mieszkania i użytkowania lokali, ale również ich wartość inwestycyjną, zaplanowano użycie materiałów budowlanych i wykończeniowych najwyższej jakości.
 • Jak w każdej swojej inwestycji i2 Development stawia na funkcjonalność i komfort. Rozkład mieszkań został starannie zaplanowany. Zapewnia to swobodę aranżacji i optymalne wykorzystanie powierzchni. Inwestor gwarantuje doskonałe wykończenie części mieszkalnych i części wspólnych.
 • Dla przyszłych mieszkańców i najemców przewidziano dwupoziomowe garaże podziemne z miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi.
 • Jeden i drugi etap to również świetna okazja dla inwestorów, którzy szukają zyskownej i bezpiecznej lokaty kapitału. Jest to dobra inwestycja dla młodych ludzi, którzy chcą robić karierę zawodową we Wrocławiu. Komfortowe mieszkania w dobrej cenie są w zasięgu możliwości finansowych młodych ludzi.
 • Najbliższa okolica również przemawia za zamieszkaniem lub prowadzeniem działalności gospodarczej w tym obiektach. Tylko kilka minut od inwestycji znajdują się rozległe tereny zielone, tj. Park Skowroni, Słoneczny, Południowy, czy Generała Władysława Andersa. Są to doskonałe miejsca do relaksu i spędzania czasu z rodziną.
 • W najbliższym sąsiedztwie znajduje się jeden z największych Aquaparków w Polsce, co jest bardzo dobrą informacją dla osób aktywnych.

Przy Bulwarze – inwestycja mieszkalno-komercyjna

Opis inwestycji:

 • Przy Bulwarze jest to kolejna inwestycja dewelopera na Starym Mieście, która swoim charakterem i niebanalną architekturą doskonale będzie harmonizować z tą częścią miasta.
 • Budynek będzie miał siedem kondygnacji i będzie zlokalizowany nad samą Odrą.
 • Przy Bulwarze jest to idealne miejsce do mieszkania, do życia i do prowadzenia różnego rodzaju usług.
 • Metraż lokali jest bardzo zróżnicowany, co sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Lokale są zaprojektowane w sposób, który pozwala na dowolną aranżację, a ich wysokość umożliwia budowę antresoli, dzięki czemu zwiększysz powierzchnię użytkową.
 • Projekt budynku przewiduje duże przeszklenia, dzięki czemu w budynku będzie dużo światła, co też znacząco wpływa na komfort użytkowania.
 • Okna w mieszkaniach wychodzą na rzekę Odrę z jednej strony, a z drugiej na Arsenał Miejski i przepiękny park ze starodrzewem. Taki koncept zapewni przyszłym mieszkańcom ciszę, spokój i relaks.
 • Najemcy lub właściciele lokali usługowych mają do wyboru powierzchnie od 45 mkw do 149 mkw.
 • Większość mieszkań ma balkony lub tarasy.
 • Inwestycja jest szczególnie polecana klientom, którzy cenią dobrą architekturę i styl oraz przykładają wagę do wysokiej jakości wykończenia.
 • Wolny czas mieszkańcy mogą spędzać w restauracjach i kawiarniach znajdujących się na terenie Bulwaru Staromiejskiego oraz relaksować się na plaży miejskiej w upalne dni.
 • No rozległym terenie 2,5 ha znajdują się ścieżki spacerowo-rowerowe, strefa fitness i nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych.
 • Spacerkiem można dojść do samego Rynku i promenady, co jest dodatkowym atutem tej lokalizacji.

Opinie o deweloperze

Opinie o i2 Development są bardzo zróżnicowane. Inżynierowie zazwyczaj wykrywają drobne usterki na inwestycjach, które można usunąć za niewielką kwotę, ale zdarzają się również większe wpadki i bardziej kosztowne. Deweloper nie wyróżnia się pod względem na tle całego rynku ani na minus, ani na plus. Niestety wiele osób narzeka na obsługę i zarzuca jej brak profesjonalizmu. Czasami trudno jest się skontaktować z przedstawicielami dewelopera. Inwestycje, jednakże są realizowane na przyzwoitym poziomie i w bardzo dobrych lokalizacjach.

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

i2 Development Wrocław

Oceń nas!


4,3 /5 (4238 ocen)

Oceń nasze usługi