Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Deweloperzy Wrocław
- opinie - kredyty hipoteczne
- bezpłatna pomoc ekspertów!

Wsparcie przy wyborze kredytu
Deweloperzy Wrocław Deweloperzy Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

mBank PKO Bank Polski Bank Pekao S.A. ING Bank Śląski

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy

Na co zwrócić uwagę, poszukując dewelopera we Wrocławiu?

Wrocław to stolica Dolnego śląska i jeden z największych rynków nieruchomości w Polsce. Dużo się buduje, wciąż pojawiają się nowe inwestycje, a obrót nieruchomościami prywatnymi i komercyjnymi kwitnie. We Wrocławiu można też wziąć udział w wielu wydarzeniach branżowych, targach, czy wystawach. Rynek deweloperski również się rozwija z roku na rok. Wrocław to duże miasto akademickie, blisko granicy. Coraz więcej firm bierze pod uwagę Wrocław jako swoją siedzibę, centrum usług, czy też działalności przemysłowej.

Działa tutaj wielu deweloperów, którzy zajmują się budową nowych inwestycji, czy też rewitalizacją starych budynków. Większość deweloperów prowadzi obecnie jakąś inwestycję. Wszystkie cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno osób mieszkających we Wrocławiu, jak i osób, które ze względu na plany zawodowe lub naukowe chcą na stałe osiąść w stolicy Dolnego Śląska. Na rynku pierwotnym wciąż obserwujemy duży ruch, a kupujący mogą liczyć na duży wybór. Mieszkanie lub dom to poważna inwestycja i duży wydatek finansowy. Wiele osób będzie posiłkować się kredytem hipotecznym. Pojawia się pytanie, jak znaleźć uczciwego dewelopera we Wrocławiu. W tak dużym mieście jest wielu inwestorów. Jak można ich zweryfikować? Jak sprawdzić dewelopera Wrocław? Jak uniknąć oszustwa i niepotrzebnych problemów? Co warto sprawdzić, jeśli kupujemy mieszkanie od dewelopera we Wrocławiu?

Uczciwy deweloper we Wrocławiu

Niezależnie, czy jesteś osobą prywatną i szukasz mieszkania, czy przedstawicielem firmy i szukasz lokalu pod działalność, czy biurowca, to masz w czym wybierać. Nowych inwestycji we Wrocławiu jest bardzo dużo i wciąż pojawiają się kolejne. O czym pamiętać przy wyborze nieruchomości? Przede wszystkim o tym, że nie każdy deweloper jest uczciwy i nie każda transakcja jest bezpieczna. Nieraz się zdarzało, że ludzie tracili oszczędności życia, bo zaufali oszustowi lub nagle firma bankrutowała. Co zatem sprawdzić, żeby nie stracić pieniędzy i czasu? 

 • Na początek warto się dowiedzieć, czy deweloper jest uczciwy. Możesz polegać na opinii rodziny lub przyjaciół, jeśli kupowali mieszkanie od konkretnego dewelopera oraz oczywiście sprawdzić informacje w Internecie.
 • Zacznij od strony internetowej dewelopera, gdzie znajdziesz wszystkie dane o firmie deweloperskiej, tj. nazwa, nazwiska właścicieli, adres siedziby firmy, kontakt.
 • Przede wszystkim sprawdź listę inwestycji, tych zakończonych i w trakcie budowy. Dowiedz się, jakie doświadczenie ma deweloper, jeśli to jego pierwsza inwestycja warto być ostrożnym. 
 • Zbadaj, jak sprzedawały się poprzednie inwestycje. Jeśli od kilku lat deweloper nie może sprzedać mieszkań bądź lokali, może się okazać, że budownictwo jest niskiej jakości. 
 • Porównaj plany inwestycji dewelopera we Wrocławiu z tym, co rzeczywiście zostało wybudowane. 
 • Dowiedz się, czy standard jest zgodny z projektem, czy budynki wyglądają, tak jak to było zaplanowane. Przejedź się na miejsce inwestycji, sprawdź jakość budownictwa i porównaj z tym, co obiecywał deweloper. 
 • Spotkaj się z przedstawicielem dewelopera w biurze sprzedaży i zadaj mu pytania dotyczące inwestycji. Jeśli otrzymane odpowiedzi będą jasne i rzetelne, to trafiłeś na profesjonalnego dewelopera. W przeciwnym wypadku możesz podejrzewać dewelopera o nieuczciwość. Być może sprzedażą mieszkań zajmuje się wynajęta agencja nieruchomości. Warto popytać pracowników agencji o nieruchomości i o dewelopera.

Przeczytaj: Jak sprawdzić wiarygodność dewelopera

Jaka jest jakość budownictwa Wrocławskich deweloperów

Najwięcej o deweloperze dowiesz się, sprawdzając jakość jego inwestycji. Podobnie, jak w innych miastach możesz spotkać rzetelnych deweloperów, którzy budują zgodnie z projektem oraz kombinatorów, którzy chcą postawić nieruchomość jak najniższym kosztem. Największym problemem i zarazem najczęściej spotykanym, jest użycie do budowy materiałów gorszej jakości niż te, które zostały zadeklarowane w prospekcie. Dotyczy to niestety głównie budownictwa mieszkaniowego.

Jak poradzić sobie w sytuacji, gdy kupiłeś mieszkanie od dewelopera i nie spełnia ono określonych w projekcie standardów? Prawa konsumenta zostały ujęte w tzw. Ustawie deweloperskiej. Jeżeli deweloper nie spełni warunków określonych umowie lub projekcie, to wtedy możesz zerwać umowę deweloperską bez żadnych konsekwencji. Takie działanie możesz jednak podjąć dopiero po wpłaceniu odpowiedniej sumy na zakup mieszkania. Dlatego najlepiej jest sprawdzić jakość budownictwa dewelopera Wrocław wcześniej. 

Prawie każdy deweloper ma na swoim koncie co najmniej jedną inwestycję. Dlatego zalecamy, żebyś się udał na miejsce wcześniejszych inwestycji dewelopera i sprawdził, czy wygląd obiecany w prospekcie jest taki sam w rzeczywistości. Możesz też spotkać się z mieszkańcami i spytać, czy wystąpiły problemy związane z jakością budownictwa i czy dana inwestycja spełnia ich oczekiwania. Warto się dowiedzieć, czy deweloper wykonał poprawki w związku z wadami, jak podszedł do tego problemu, czy wywiązał się ze swojego zadania szybko i w sposób profesjonalny. Najczęstsze zarzuty – deweloper Wrocław

 • użycie nieodpowiednich materiałów lub materiałów niższej jakości, niż obiecano,
 • niedokładne, niestaranne, a nawet niechlujne wykończenie mieszkań pod klucz,
 • nieprawidłowe ułożenie instalacji wodno-kanalizacyjnej i wentylacji,
 • niewykonanie w uzgodnionym terminie poprawek lub niewykonanie ich w ogóle,
 • inny wygląd osiedla niż ten zaproponowany w projekcie.

Oczywiście część materiałów mogła się zużyć od czasu oddania inwestycji do użytku, jednak jeżeli inwestycja była realizowana przez uczciwego dewelopera, to nie znajdziesz raczej błędów, wad, czy usterek. Może się zdarzyć, że deweloper będzie dokonywał zmian w projekcie lub użyje materiałów o niższej jakości. Deweloper powinien Cię rzetelnie poinformować o każdej zmianie. Jest to jego obowiązek. Na podstawie takich informacji, zwłaszcza gdy dotyczą zmian w prospekcie, to Ty jako nabywca decydujesz, czy godzisz się zapłacić mniej za mieszkanie lub lokal, ale kosztem jakości materiałów budowlanych i niższego standardu wykończenia.

Deweloperzy Wrocław - opinie

Zawsze doradzamy, żeby sprawdzić opinie o deweloperze, zanim przystąpimy do zakupu mieszkania. Pamiętaj jednak, żeby podejść do każdej opinii z ograniczonym zaufaniem. Nie zawsze taka opinia będzie rzetelna, obiektywna i może zawierać nieprawdziwe informacje. Z jednej strony uczciwy deweloper może paść ofiarą pomówień lub np. być stroną w sprawie sądowej, która nie rozstrzygnie się na jego rzecz. Z drugiej strony nieuczciwy deweloper może „zadbać” o umieszczanie pozytywnych opinii na jego temat.

Dużo opinii na temat dewelopera możesz znaleźć przy okazji jego najnowszych inwestycji. Nabywcy na pewno wyrażą opinie na temat jakości i standardu budowy i na temat ewentualnych niedociągnięć. Wiele informacji o deweloperze znajdziesz w prasie, głównie tej lokalnej. Jednak bez wątpienia kopalnią wiedzy na temat deweloperów i ich inwestycji jest Internet. Możesz zapytać o opinię na grupach, na forach internetowych, bądź w social media. Częściej oczywiście znajdziesz negatywne opinie, dlatego zawsze warto je zweryfikować. Im większy deweloper, tym ma więcej opinii. Ułatwia to zadanie przyszłym nabywcom mieszkań, a także pomaga podjąć ostateczną decyzję.

Jak polskie prawo chroni nabywców mieszkań?

Wszyscy pamiętamy mrożące krew w żyłach historie o deweloperach oszustach i ich klientach, którzy stracili zainwestowane pieniądze, a mieszkania, za które zapłacili, nigdy nie zostały wybudowane. Na szczęście ten proceder został w znacznej mierze wyeliminowany wraz z wejściem w życie tzw. Ustawy deweloperskiej. Oto w jaki sposób ustawa deweloperska chroni nabywców mieszkań:

 • wskazując, które klauzule są abuzywne,
 • wskazując sytuacje, kiedy można zerwać umowę bez ponoszenia kosztów,
 • ustawa określa bardzo dokładnie, jakie informacje muszą się znaleźć w prospekcie informacyjnym. Deweloper ma obowiązek zaprezentować przyszłemu nabywcy prospekt informacyjny ze wszystkimi niezbędnymi opisami i informacjami na temat nieruchomości. Nabywca powinien otrzymać prospekt przed podpisaniem umowy rezerwacyjnej lub umowy nabycia nieruchomości.
 • deweloper ma obowiązek udzielić wszelkich informacji o stanie prawnym i finansowym swojej firmy oraz o realizowanych przedsięwzięciach.
 • Ustawa określa, co ma się znaleźć w umowie deweloperskiej, zawieranej między deweloperem a kupującym, czym dokładnie jest taka umowa, kiedy może być podpisana i co ma zawierać.

Deweloper jest podmiotem, który ma obowiązek udzielenia wszelkich informacji. Deweloper Wrocław często korzysta z usług biur sprzedaży, jednak pamiętaj, że to nie biuro jest stroną umowy. Dlaczego warto o tym pamiętać? Biura sprzedaży, głównie te mniejsze mogą stosować różne sztuczki sprzedażowe, żeby jak najszybciej sprzedać mieszkanie. Jednak i w tym wypadku prawo chroni nabywcę. Jeżeli jesteś kupującym i udowodnisz oszustwo, umowa z deweloperem we Wrocławiu może zostać unieważniona.

Co zrobić, gdy nie odpowiada Ci żaden deweloper Wrocław?

Po pierwsze zadaj sobie pytanie, dlaczego nie odpowiada Ci żaden deweloper. Może szukasz inwestycji tylko w jednym rejonie miasta, a warto również rozejrzeć się za wymarzonym mieszkaniem w innej dzielnicy? Jeżeli masz konkretne oczekiwania, to może lepiej poczekać, aż ruszą nowe inwestycje? Może w przyszłości pojawią się atrakcyjniejsze oferty. Należy też wziąć pod uwagę to, że mieszkanie nie tanieją, a drożeją i za kilka miesięcy lub za kilka lat zapłacisz dużo więcej. Zalecamy, żeby nie zwlekać z kupnem mieszkania.

Wrocław należy do szybko rozwijających się miast, a mieszkania w samym centrum drożeją. Część deweloperów przenosi swoje inwestycje na obrzeża miasta, a coraz więcej kupujących jest zainteresowanych taką opcją. Nie czekaj i idź na kompromis. Zdecyduj się na inny metraż lub inną lokalizacją, a w razie potrzeby trochę dopłać. Deweloperzy we Wrocławiu mają wiele inwestycji do zaoferowania, także nie powinieneś mieć problemu z wyborem mieszkania, domu, czy też lokalu.

Doradztwo przy zakupie nieruchomości

Zapraszamy do skorzystania z usług ekspertów kredytowych z www.kredytwroclaw.pl. Jesteśmy nie tylko ekspertami z dziedziny kredytów, czy też innych produktów bankowych, ale możesz liczyć na naszą pomoc przy zakupie nieruchomości. Służymy Ci swoją wiedzą, doświadczeniem i wsparciem przy zakupie dowolnej nieruchomości.

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Jak wygląda wsparcie eksperta kredytowego Wrocław?

Kupno mieszkania wiąże się z bardzo dużym wydatkiem. Inwestujemy oszczędności życia lub zaciągamy kredyt hipoteczny na wiele lat. Eksperci z kredytwroclaw.pl pomogą Ci znaleźć mieszkanie lub inny lokal, który będzie dla Ciebie bezpieczną inwestycją, a także znajdą dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny. Zapewniamy profesjonalną i fachową pomoc.

Współpraca z ekspertem kredytowym Wrocław - korzyści

Zapraszamy do skorzystania z usług ekspertów kredytowych z kredytwroclaw.pl. Przeprowadzimy Cię przez proces zakupu nieruchomości oraz pomożemy znaleźć najkorzystniejsze finansowanie transakcji. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego naszego klienta. Dzięki współpracy z nami będziesz miał pewność, że transakcja zakupu mieszkania, czy lokalu komercyjnego jest całkowicie bezpieczna.

 • Doradzimy Ci, jak wybrać najatrakcyjniejsze oferty z rynku nieruchomości.
 • Profesjonalna i rzeczowa analiza wszystkich wad i zalet konkretnego lokalu.
 • Pomoc w wyborze oferty zgodnej z Twoimi oczekiwaniami, ale też możliwościami finansowymi.
 • Na Twoje życzenie będziemy negocjować z deweloperem lub właścicielem lokalu.
 • Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości, co może Cię uchronić przed przykrymi niespodziankami.
 • Analiza i negocjowanie umów, opracowanie dokumentacji związanej z zakupem mieszkania. Przeczytaj: Umowa deweloperska a kredyt hipoteczny w 2022 roku - ekspert wyjaśnia!
 • Nasze usługi są kompleksowe. Oferujemy również wsparcie w wyborze i przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

 

Mieszkanie we Wrocławiu to świetna lokata kapitału

Dlaczego Wrocław? Wrocław to miast z olbrzymim potencjałem, które plasuje się na najwyższych miejscach w różnego rodzaju rankingach dotyczących jakości życia, możliwości zawodowych, czy też warunków mieszkaniowych. Wrocław dysponuje dużą bazą mieszkaniową i dużym wyborem lokali na sprzedaż. Potencjał inwestycyjny Wrocławia, jako ośrodka akademickiego, z rozwijającą się infrastrukturą, jest bardzo duży. Coraz więcej firm ma tutaj swoje siedziby, a wiele osób zdecydowało się przenieść do Wrocławia.

Jest tutaj ogromny wybór lokali na sprzedaż. Ceny za metr kwadratowy są dość wysokie, ale zawsze można trafić na dobra okazję, niezależnie czy szukasz mieszkania dla siebie i rodziny, czy na wynajem. Nasi eksperci pomogą Ci znaleźć mieszkanie o jak najwyższym potencjale inwestycyjnym.

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław

Oceń!


4,9 /5 (6912 ocen)

Oceń nasze usługi