Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Ekspert kredytowy online
- bezpłatna pomoc!

Wiedza i znajomość trendów rynkowych oraz umiejętności negocjacyjne eksperta to w efekcie lepsze warunki Twojego kredytu i niższe koszty.

Wsparcie przy wyborze kredytu
Ekspert kredytowy online 3 Ekspert kredytowy online 3

Porównujemy oferty 13 banków

PKO Bank Polski BNP Paribas Bank Polska S.A. ING Bank Śląski Bank Millennium

Kredyt na 2% Program Pierwsze Mieszkanie - Zapisz się na listę!

Już dziś możesz całkowicie za darmo skonsultować się z Ekspertem Finansowym i wraz z nim indywidualnie ocenić swoje szanse na skorzystanie z kredytu hipotecznego na 2% w ramach programu Pierwsze Mieszkanie oraz dobrze się na niego przygotować.

Umów rozmowę

kredytWroclaw.pl – pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Szanujemy i rozumiemy zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Z nami poczujesz się bezpiecznie.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Kalkulatory kredytowe - oszacuj koszt kredytu!

Porównywarka kredytów - poznaj ranking kredytów, przygotowany przez ekspertów!

Wybierz kalkulator:

Kwota kredytu:
10 000 250 000
Okres spłaty:
1 10
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0
Kwota kredytu:
10 000 250 000
Okres spłaty:
1 10
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Jak otrzymać kredyt

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy (+48) 571 394 901

Ekspert kredytowy kredyWroclaw.pl - oferta kredytów hipotecznych 13 banków w jednym miejscu

Ekspert kredytowy online Ekspert kredytowy online

Ekspert kredytowy online

Korzystając ze swojego doświadczenia, pomagamy w wyborze i uzyskaniu najtańszego kredytu na rynku.

Sprawdź szczegóły!

W jakich sytuacjach warto skorzystać z usług eksperta kredytowego?

Kiedy w grę wchodzą życiowe decyzje lub poważne zobowiązania finansowe, polecamy skorzystanie z pomocy profesjonalisty. Cześć osób niestety albo załatwia sprawy na własną rękę lub pyta o zdanie rodzinę, znajomych, a nawet sąsiadów. Nie jest to dobry pomysł, szczególnie gdy chodzi o Twoje bezpieczeństwo finansowe. Kiedy warto zatem skorzystać z pomocy eksperta kredytowego lub eksperta kredytowego online?

 • Zawsze wtedy, kiedy nie masz wiedzy z dziedziny finansów i nie znasz się na produktach finansowych i ich konstrukcji. Skorzystaj z takiej pomocy, gdy Twoja znajomość rynku finansowego i produktów bankowych jest znikoma lub żadna.
 • Kiedy szukasz najkorzystniejszych dla siebie rozwiązań finansowych, niezależnie od tego, czy dotyczą kredytu hipotecznego, czy inwestowania nadwyżek finansowych.
 • Kiedy chcesz mieć pewność, że wniosek o kredyt hipoteczny, jest poprawnie wypełniony, chcesz wiedzieć, jakie dokumenty będą Ci potrzebne i gdy chcesz wiedzieć, jak wygląda procedura bankowa.
 • Kiedy chcesz poznać szczegółowe informacje o ofertach i aktualnych promocjach, a także porównać oferty między sobą.
 • Kiedy chcesz oszczędzić swój czas, załatwić formalności w jednym miejscu i czasie lub na wirtualnym spotkaniu z ekspertem kredytowym online.

Współpraca z ekspertem kredytowym to same korzyści. Skontaktuj się z ekspertem kredytowym z kredytwroclaw.pl, jeśli musisz podjąć poważne decyzje finansowe.

Ekspert kredytowy online czy doradca bankowy?

Poszukujesz najlepszego kredytu hipotecznego i nie wiesz, gdzie szukać wsparcia? Zacznij od spotkania z ekspertem kredytowym lub ekspertem kredytowym online. Jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, ponieważ doradca kredytowy dba przede wszystkim o interes swojego klienta i w obiektywny sposób przedstawi Ci kilka najlepszych ofert instytucji finansowych na dany moment.

Natomiast doradca bankowy działa przede wszystkim w interesie swojego pracodawcy, a także bez wątpienia myśli o premii za sprzedaż produktów. Doradca bankowy przedstawi Ci tylko i wyłącznie ofertę swojego banku. Możesz liczyć oczywiście na pełne i rzetelne informacje, ale niekoniecznie oferta danego banku będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Nie jest naszym celem, żeby umniejszyć kompetencjom doradców bankowych. Są oni jednak związani swoimi planami sprzedażowymi. Ich zadaniem jest polecanie i sprzedawanie produktów finansowych danego banku.

Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku doradcy kredytowego, który ma albo podpisane umowy z co najmniej kilkoma instytucjami finansowymi lub żadną. Oznacza to, że po zbadaniu Twoich potrzeb, zaprezentuje Ci kilka najlepiej dopasowanych ofert kredytowych. Dlatego na samym początku skorzystaj z pomocy eksperta kredytowego. Twoje potrzeby i bezpieczeństwo finansowe są dla niego priorytetem. Doradca bankowy dba przede wszystkim o interes banku.

Jakich dokumentów będzie wymagał ekspert kredytowy?

Na spotkanie z ekspertem kredytowym online przygotuj dokumenty, które pozwolą ocenić Twoją sytuację finansową. Ekspert kredytowy będzie chciał przejrzeć dokumenty potwierdzające rodzaj zatrudnienia, źródła Twoich dochodów, czy też zyski z działalności gospodarczej. Eksperci kredytowi z kredytwroclaw.pl przygotowali listę potrzebnych dokumentów: 

 • Kiedy pracujesz na umowę o pracę - przygotuj dla eksperta kredytowego informacje o Twojej wypłacie i dodatkach do wypłaty, np. premiach rocznych, czy też kwartalnych, prowizjach za sprzedaż itd. itp. To wszystko wpływa na ocenę Twojej zdolności kredytowej. 
 • Kiedy pracujesz na umowę zlecenie lub o dzieło - dochody z umów cywilnoprawnych powinieneś udokumentować, np. prezentując PIT za poprzedni rok oraz wyciągi z konta z ostatnich 6 miesięcy. 
 • Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą - przygotuj PIT oraz Księgę Przychodów i Rozchodów z podsumowaniem ostatnich miesięcy. 
 • Kiedy masz dochody z najmu - przedstaw PIT za ubiegły rok oraz umowy najmu.
 • Kiedy kupujesz mieszkanie na rynku pierwotnym lub wtórnym – pokaż ekspertowi kredytowemu projekt umowy z deweloperem i harmonogram płatności lub projekt umowy ze sprzedającym.

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Ile kosztuje doradca kredytowy online?

Współpraca z ekspertem kredytowym jest bardzo korzystna dla osób, szukających optymalnych rozwiązań finansowych. Jest bardzo opłacalna, ponieważ oszczędzasz swój czas i pieniądze. Chcesz jednak wiedzieć, ile będzie Cię kosztować taka usługa? Podpowiadamy:

 1. Ekspert kredytowy online, który współpracuje z wieloma bankami. W tym wypadku nie płacisz żadnego wynagrodzenia ekspertowi kredytowemu. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Wszystkie koszty bierze na siebie bank, który udzielił kredytu. Ekspert kredytowy, który podpisał umowy z wieloma bankami, ma za zadanie rzetelnie i obiektywnie zaprezentować oferty tych banków. Ostateczna decyzja należy do Ciebie.
 2. Doradca kredytowy niezależny, który nie ma podpisanej umowy o współpracę z żadnym bankiem. W tym wypadku to Ty ponosisz koszty takiej współpracy. Zaletą współpracy z doradcą kredytowym niezależnym jest to, że nie jest on ograniczony co do prezentacji ofert i jest całkowicie obiektywny.

Podsumowanie

W przypadku doradców finansowych, którzy nie współpracują z bankami, czy inną instytucją finansową, koszty doradztwa ponosisz Ty, jako klient. Jeżeli ekspert  kredytowy ma umowy z wieloma bankami, koszty eksperta kredytowego ponosi bank. Wypłaca on doradcy finansowemu prowizję za każdy uruchomiony kredyt. Prowizja nie jest i nie może być ukryta w kosztach kredytu i jej wysokość zależy od kwoty kredytu.

Dlaczego doradca kredytowy online?

Usługi doradztwa kredytowego online są coraz popularniejsze. Ma na to wpływ przede wszystkim komfort i wygoda, ponieważ żeby skorzystać z takich usług nie musimy nawet opuszczać domu. Doradca kredytowy online świetnie sobie poradzi z procesem wyszukiwania najlepszych ofert kredytów hipotecznych. Doradca kredytowy online najpierw zbada Twoje potrzeby i możliwości finansowe, a następnie przejdzie do prezentacji ofert, które pasują do Twojego profilu. Mogą to być oferty kredytów hipotecznych lub produktów inwestycyjnych, czy też oszczędnościowych.

Doradca kredytowy online udzieli Ci wszelkich informacji na temat każdej z przedstawionych ofert i pomoże podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję. Jeśli Twoim celem jest kredyt hipoteczny, doradca kredytowy online sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Jak to będzie wyglądać krok po kroku w przypadku kredytu hipotecznego? 

 1. Ekspert kredytowy online przeanalizował Twoją sytuację finansową i razem sprecyzowaliście Twoje cele. Czas na prezentację ofert kredytów hipotecznych i wybór tych najkorzystniejszych.
 2. Po wyborze oferty ekspert kredytowy online, pomoże Ci w wypełnieniu wniosku i skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Jak widzisz rola doradcy kredytowego online nie ogranicza się do prezentacji ofert.
 3. Kiedy otrzymasz od banku pozytywną decyzję, doradca kredytowy on – line wyjaśni Ci zapisy umowy i będzie negocjował w Twoim imieniu.
 4. Doradca kredytowy on–line na Twoje życzenie sprawdzi również stan prawny nieruchomości.

Podsumujmy korzyści wynikające ze współpracy z doradcą kredytowym online:

 • Oszczędność czasu – komunikujecie się przez Internet, nie musisz nawet wychodzić z domu.
 • Porównanie ofert bankowych zajmie tylko chwilę. Doradcy kredytowi z kredytwroclaw.pl mają wiedzę i narzędzia, za pomocą których szybko porównają wszystkie oferty na rynku.
 • Wybór najkorzystniejszych rozwiązań finansowych – doradca kredytowy online zaprezentuje Ci kilka najlepszych ofert. Zrobi to w sposób obiektywny, ponieważ doradca kredytowy dba przede wszystkim o interes swojego klienta. 
 • Oszczędność pieniędzy w przypadku kredytu hipotecznego. Wybierając najlepszy kredyt hipoteczny, możesz oszczędzić na odsetkach nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.
 • Jeśli dysponujesz nadwyżkami finansowymi, doradca kredytowy online pomoże Ci znaleźć pewne i bezpieczne rozwiązania finansowe. Mogą to być np. lokaty lub obligacje Skarbu Państwa. Zyskujesz możliwość bezpiecznego pomnożenia Twoich oszczędności.
 • Pomoc w wypełnieniu wniosku i skompletowaniu dokumentów, jeśli starasz się o kredyt hipoteczny, kredyt firmowy lub kredyt gotówkowy.
 • Doradca kredytowy online będzie negocjował w Twoim imieniu warunki umowy kredytowej.
 • Szybki i sprawny proces starania się o kredyt hipoteczny.

Doradca kredytowy online

Doradca finansowy lub inaczej doradca kredytowy to wysoko wykwalifikowany profesjonalista, który zarządza majątkiem swoich klientów, wyszukuje im najlepsze oferty kredytowe i podejmuje działania w ich interesie. Czasami klienci mylą zawód eksperta kredytowego i doradcy kredytowego, jednak nie każdy pośrednik kredytowy może używać nazwy doradca kredytowy. Wyjaśnijmy, dlaczego nie używa się tych terminów zamiennie. Doradca kredytowy na podstawie Ustawy o kredycie hipotecznym z 2017 r. został tzw. zawodem regulowanym. Ustawa definiuje dokładnie, kto to jest doradca kredytowy, opisuje, kto może nim zostać i jakie ma zobowiązania z tytułu wykonywania tego zawodu. Zawód doradcy kredytowego został uregulowany na podstawie rekomendacji Parlamentu Europejskiego. Według Dyrektywy Unii Europejskiej doradca finansowy, czy też doradca kredytowy to osoba, która zajmuje się ochroną majątku klienta i jego bezpieczeństwem finansowym. Jak to wygląda w praktyce?

Doradca kredytowy zajmuje się głównie kredytami hipotecznymi, choć jego wiedza, umiejętności i kompetencje wychodzą poza doradztwo kredytowe. Doradca kredytowy, zwany też doradcą finansowym to ponadprzeciętnie wykształcony profesjonalista, który ma nie tylko dużą wiedzę z dziedziny finansów, ale również dysponuje kompetencjami miękkimi, tj. zdolności negocjacyjne, czy też sprzedażowe. Doradca kredytowy dokonuje analizy sytuacji finansowej klienta i na tej podstawie opracowuje zestaw najlepszych rozwiązań finansowych. Jak już pisaliśmy, klienci poszukują głównie kredytów hipotecznych, ale też możliwości zainwestowania nadwyżek finansowych w bezpieczny i pewny sposób. Zanim jednak do tego dojdzie, przyszły doradca kredytowy musi spełnić kilka warunków. Są to:

 • Uzyskanie zgody od Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności,
 • Opłacenie składki OC,
 • Opłacenie składki członkowskiej.

Jak działa i w czym pomaga doradca kredytowy online?

Z doradcą kredytowym możesz spotkać się u niego w biurze lub skorzystać z coraz popularniejszego doradztwa online. Taką możliwość daje np. współpraca z doradcami kredytowymi online z kredytwroclaw.pl. Jest to bardzo duże udogodnienie w dzisiejszych czasach. Nie każdy ma czas na osobiste wizyty, dojazdy do biura, czy spotkania z doradcami kredytowymi. Wyszliśmy naszym klientom naprzeciw i polecamy nasze doradztwo finansowe online. Jakie kompetencje mają nasi doradcy kredytowi online? Jest to przede wszystkim szeroka wiedza z dziedziny finansów, prawa i nieruchomości i duże doświadczenie w zdobywaniu najlepszych rozwiązań finansowych dla naszych klientów. Znamy dokładnie cały proces starania się o kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Doradca kredytowy online to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Badanie zdolności kredytowej

Część klientów obawia się kredytów hipotecznych. Nic w tym dziwnego. Skomplikowana i długa procedura, niezliczona liczba dokumentów, może skutecznie zniechęcać do skorzystania z tego produktu. Doradca kredytowy online w prosty i przejrzysty sposób opowie Ci, jak wygląda procedura bankowa krok po kroku, jakie dokumenty będą Ci potrzebne i czego bank będzie od Ciebie oczekiwał. Dzięki wsparciu doradcy kredytowego spokojnie i bez stresu podejdziesz do procedury starania się o kredyt hipoteczny. 

Zanim jednak doradca kredytowy online przedstawi Ci oferty i wybierzecie tę najlepszą, będzie musiał zbadać Twoją zdolność kredytową. Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji? Po pierwsze badanie Twoje zdolności kredytowej nie zajmie więcej niż kilkanaście minut, po drugie doradca kredytowy wyliczy Twoją zdolność kredytową dla każdego banku osobno. Jest to duża zaleta takiego badania, ponieważ każdy bank w inny sposób liczy zdolność kredytową swoich klientów. W jaki sposób doradca kredytowy online sprawdzi Twoją zdolność kredytową? 

 • W pierwszym kroku doradca kredytowy sprawdzi źródła Twojego dochodu, rodzaj umowy, na podstawie której pracujesz, a także regularność i stabilność dochodów. 
 • Doradca kredytowy online dokładnie przeanalizuje Twoje umowy cywilnoprawne i powie Ci, czy masz szanse na kredyt. Coraz więcej banków ma ofertę dla osób, które pracują na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. 
 • Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, doradca kredytowy sprawdzi dokumenty firmowe i raporty, np. Księgę Przychodów i Rozchodów. 
 • Dobrze jest również sprawdzić Twój raport BIK. Bardzo ważne dla Twojej zdolności kredytowej jest terminowe spłacanie rat. Przeczytaj! Jak sprawdzić BIK? BIK za DARMO, przez internet!

Kto to jest doradca kredytowy niezależny?

Warto również poznać różnicę między doradcą kredytowym zależnym a doradcą kredytowym związanym z konkretną instytucją finansową. Niezależny doradca finansowy:

 • współpracuje z wieloma bankami lub z żadnym,
 • jego zadaniem i obowiązkiem jest przekazanie klientowi wszystkich informacje o ofercie, nie sugerując wyboru żadnej z nich. Klient sam wybiera ofertę, biorąc pod uwagę informacje przedstawione przez doradcę kredytowego,
 • doradca kredytowy w żaden sposób nie może faworyzować oferty konkretnego banku, a wszystkie oferty powinny być przedstawione w sposób rzetelny i zrozumiały dla klienta,
 • doradca kredytowy nie może ukrywać przed klientem żadnych informacji.

Czym się zajmuje doradca finansowy online?

Zawód doradcy kredytowego wymaga przede wszystkim dużej wiedzy z dziedziny finansów, znajomości prawa, rynku nieruchomości, czy bankowości. Część doradców kredytowych ma skończone studia kierunkowe lub specjalistyczne kursy. Doradcy kredytowi z kredytwroclaw.pl wciąż inwestują w swoją wiedzę i pogłębiają swoje kompetencje. Sukces w zawodzie doradcy kredytowego osiągną osoby zaangażowane, zdyscyplinowane, które oprócz specjalistycznej wiedzy mają kompetencje sprzedażowe, analityczne, potrafią rozmawiać ze swoimi klientami i negocjować z bankami. Do tego dochodzi znajomość przynajmniej jednego języka obcego i umiejętność obsługi komputera. Dobry doradca kredytowy wie, że trzeba się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę.

Kompetencje doradcy finansowego opisane są w Krajowych Standardach Kompetencji Zawodowych:

 • Zarządzanie majątkiem klienta w celu jego optymalizacji i zapewnienia bezpieczeństwa finansowego,
 • Przygotowanie długo i krótkoterminowego planu finansowego dla klienta uwzględniającego jego potrzeby,
 • Kierowanie się etyką zawodową, w tym działanie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, ochrona informacji poufnych i stanowiących tajemnicę zawodową, działanie w interesie klienta,
 • Wykształcenie – preferowane wyższe, ale nie jest to wymóg obowiązkowy,
 • Ponadprzeciętna wiedza z dziedziny finansów, usług finansowych, przepisów prawa i standardów działania firm doradztwa finansowego, głównie z zakresu finansów osobistych,
 • Znajomość analizy i matematyki finansowej,
 • Znajomość podstaw psychologii i logiki,
 • Znajomość przynajmniej jednego języka obcego.

Doradca kredytowy online – prezentacja ofert

Wspominaliśmy wyżej o tym, że doradca kredytowy ma za zadanie zaprezentować klientowi rzetelnie wybrane oferty. Co to dokładnie znaczy? Większość klientów ocenia kredyt hipoteczny po oprocentowaniu. Tymczasem jest to błąd, ponieważ kosztów kredytu hipotecznego jest więcej. Jak zatem ocenić produkt i wybrać ten najlepszy? Wskaźnikiem, który najlepiej odzwierciedla cenę kredytu hipotecznego, jest Roczna Rzeczywista Stopa Procentowa (RRSO), która pokazuje nie tylko, jakie jest oprocentowanie kredytu, ale również inne koszty, takie jak prowizja, czy ubezpieczenie. Zatem najtańszy kredyt hipoteczny to ten z najniższym RRSO. Profesjonalny doradca kredytowy powinien przeprowadzić dla Ciebie symulację różnych kredytów, z uwzględnieniem co najmniej kilku parametrów, np. okresu spłaty, wielkości wkładu własnego itd. Na podstawie takiej symulacji dopiero można podejmować jakiekolwiek decyzje. Przeczytaj! Minimalny wkład własny 2021 – ważne zmiany!

To, co szczególnie zniechęca klientów do kredytów hipotecznych to długa procedura, skomplikowany wniosek i dokumentacja. Możesz sobie sprawę uprościć i skorzystać z pomocy doradcy kredytowego. Doradca kredytowy pomoże Ci wypełnić wszystkie dokumenty i zorganizować wszystkie załączniki. Na Twoje życzenie doradca kredytowy skontaktuje się w Twoim imieniu z deweloperem lub agencją nieruchomości. Doświadczony doradca kredytowy przeprowadzi Cię przez cały proces szybko i sprawnie. Dzięki temu unikniesz stresu i zaoszczędzisz sporo czasu. Współpraca z doradcą kredytowym lub doradca kredytowym online daje dużo komfortu. Tak działają m.in. doradcy kredytowi z kredytwroclaw.pl.

Różnica między doradcą kredytowym a ekspertem kredytowym

Na sam koniec chcemy wyjaśnić, na czym polega różnica między ekspertem kredytowym a doradcą kredytowym. Ekspert kredytowy działa na prostszych zasadach, a jego działalność nie jest obwarowana aż tyloma warunkami, co działalność doradcy kredytowego. Ekspert kredytowy pracuje jako pośrednik kredytowy lub agent pośrednika kredytowego. Część osób woli zostać ekspertem kredytowym, ponieważ formalności są dużo mniej uciążliwe. Nie oznacza to jednak, że ekspert kredytowy ma mniejszą wiedzę. Ekspert kredytowy, zanim przystąpi do wykonywania swoich obowiązków, musi zdać egzamin wewnętrzny organizowany przez pracodawcę. Szkolenia wewnętrzne są okresowe i muszą być powtarzane w celu weryfikowania wiedzy ekspertów kredytowych. Zarówno wiedza, jak i profesjonalizm eksperta kredytowego są na takim samym poziomie, co doradcy kredytowego.

Zadania eksperta kredytowego są następujące:

 • Pomoc w znalezieniu najkorzystniejszych ofert kredytów gotówkowych i hipotecznych,
 • Wybór banku i konta osobistego,
 • Leasing samochodu i sprzętu,
 • Inwestowanie oszczędności (np. lokaty, obligacje).

Ekspert kredytowy online - podsumowanie

Jeżeli szukasz profesjonalnego eksperta online, to zachęcamy do kontaktu z ekspertami z kredytwroclaw.pl Ekspert kredytowy online to nie tylko same korzyści, ale również wygoda i bezpieczeństwo, zwłaszcza w okresie pandemii. Nasi eksperci kredytowi online nie tylko znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązania finansowe, ale również pomogą przejść przez wszystkie procedury bankowe.

 

Ekspert kredytowy w Twoim mieście

Ekspert kredytowy online
kredytWrocław.pl

Oceń nas!


4,8 /5 (14032 ocen)

Oceń nasze usługi