Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Ekspert kredytowy Wrocław
opinie - sprawdź

Wsparcie przy wyborze kredytu
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Adrianna K.

Na współpracę z Panem Filipem zdecydowaliśmy po przeczytaniu opinii i nie zawiedliśmy się! Pan Filip poświęcił nam dużo czasu i wszystko rzetelnie wyjaśniał. Pan Filip bardzo nam pomógł również, kiedy pojawiły się opóźnienia z wypłatą kredytu, co było już poza jego kompetencjami i za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Polecam z całego serca!

Magdalena F.

Długo szukałam doradcy, który spełni moje oczekiwania, ponieważ to, co dla mnie ważne to otwarta zrozumiała komunikacja i rzetelność. Nie lubię gdy ktoś mi narzuca dodatkowe kwestie, jeśli już korzystam z usług doradcy to chce mieć jasno i klarownie przedstawiony obraz ryzyka, kosztów i korzyści. Pan Filip ma ogromną wiedzę dotycząca tego co się dzieje na obecnym rynku finansowym. Prowadził mnie od początku począwszy od wyboru najkorzystniejszej oferty, aż do finalizacji umowy. Przez cała naszą owocną współpracę czułam się bardzo zaopiekowana i dopieszczona, kiedy tylko miałam obawy kontaktowałam się z Panem Filipem nawet w późnych godzinach pracy i się nie zawiodłam! Ze spokojem i dużą wiedzą mogłam liczyć na rozwianie moich wszelkich wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z przemiłej współpracy i będę na pewno polecać innym znajomym! Dziękuje ! :)

Katarzyna M.

W przeciągu 20 minutowej rozmowy telefonicznej otrzymałam skuteczną pomoc i co najważniejsze zostałam uchroniona przed decyzją, z którą miałabym sporo problemów. Z pewnością wrócę po raz kolejny i będę polecała znajomym. Polecam serdecznie!

Karolina U.

Trafiliśmy do Pana Filipa kierując się pozytywnymi opiniami w internecie i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że tak się stało. Cały proces pozyskiwania kredytu przebiegł w sposób profesjonalny i w miłej atmosferze. Od początku do końca był świetny kontakt - zarówno telefoniczny, jak i mailowy - Pan Filip cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania (a trochę ich było) i rozwiewał wątpliwości, a już po złożeniu wniosków informował nas na bieżąco co się dzieje, jak tylko dochodziły do niego informacje z banku. Nie pozostaje nic innego, jak dodać kolejne pięć gwiazdek i potwierdzić najwyższą jakość świadczonych usług. :) Ogromnie dziękujemy za pomoc i bardzo polecamy!

Judyta M.

Szczerze polecam doradcę, miałem problem z kredytem hipotecznym ze względu na niską zdolność w mBanku. Pan Piotr wytłumaczył mi jak zbudować sobie zdolność kredytową, porównaliśmy ofertę wszystkich banków i otrzymałem kredyt mieszkaniowy. Jeszcze raz polecam wszystkim.

Sławek K.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta, jeden z lepszych doradców finansowych we Wrocławiu. Jeśli nie masz pojęcia o kredytach a chcesz wziąć pożyczkę na najdogodniejszych warunkach - polecam !

Sławomir P.

Bardzo dziękuję doradcom z kredywroclaw.pl za pomoc przy kredycie hipotecznym. Współpraca przebiegła bardzo profesjonalnie i sprawnie. Polecam wszystkim osobom, które chcą bezpłatnie porównać oferty kredytów w jednym miejscu.

Maciej M.

Dzięki pomocy Pana Piotra udało się dość szybko uzyskać bardzo korzystny kredyt hipoteczny. Otrzymaliśmy kompleksowe wsparcie na każdym etapie procedury, począwszy od symulacji ofert z różnych banków, poprzez kompletowanie dokumentów, skończywszy na wyjaśnianiu kredytowych zawiłości przy podczas składania wniosku. Ilość zaoszczędzonego czasu (porównując z samodzielnym składaniem wniosków w bankach) jest ogromna, więc szczerze polecam.

Patrycja C.

Współpraca z tak fantastycznym doradcą, jakim bez wątpienia jest Piotr to czysta przyjemność. Przede wszystkim posiada on niezwykle szeroką wiedzę z zakresu kredytów hipotecznych i ofert banków, którą przekazuje w sposób rzetelny i dla każdego zrozumiały. Doskonale potrafi wsłuchać się i diagnozować potrzeby klienta, którego interes stawia na pierwszym miejscu. Krok po kroku bezboleśnie przeprowadził mnie przez cały proces udzielania kredytu hipotecznego, na bieżąco informując o działaniach zarówno swoich jak i banku. Piotr to ekspert niesamowicie zaangażowany, o ogromnej kulturze osobistej, dlatego na każdym etapie współpracy liczyć mogłam na doskonały kontakt i miłą atmosferę!

Piotr Z.

W 100% niezależny doradca finansowy! Porównaliśmy oferty kilku banków działających we Wrocławiu i dobraliśmy najlepszy kredyt hipoteczny pod budowę domu pod Wrocławiem. Szczerze polecam współpracę, pomoc w formalnościach, kompleksowa pomoc od A do Z.

Anna M.

Pan Piotr rewelacyjnym ekspertem kredytowym. Dzięki pomocy pana Piotra, pomimo przeszkód losowych udało nam się bezproblemowo uzyskać kredyt na wymarzone mieszkanie. Pani Piotr jest świetnym doradcą, ze spokojem tłumaczy wszelkie zawiłości kredytowe, które laika potrafią przyprawić o zawrót głowy. Przygotowuje symulacje, pomaga również w zebraniu dokumentacji. Serdecznie polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy w uzyskaniu kredytu!

Anna G.

Współpraca z Panem Piotrem to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Był to mój pierwszy kredyt hipoteczny i wiem, że trafiłam w najlepsze ręce! Mogłam spokojnie spać, a Pan Piotr zadbał o wszystko! Na każdym kroku czułam się zaopiekowała i spokojna. Zdecydowanie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała kolejnego kredytu, od razu będę wiedziała gdzie się udać. Dziękuję serdecznie!

Kinga G.

Bardzo polecam p. Piotra jako doradcę kredytowego. Pan Piotr pomógł nam nie tylko w uzyskaniu kredytu hipotecznego na wymarzone mieszkanie, ale również przygotował dla nas symulacje kredytowe, odpowiedział na wszystkie pytania i zagwozdki, wyjaśnił wszelkie zawiłości bankowe i wypełnił dokumenty potrzebne do złożenia w banku. Profesjonalizm, uprzejmość oraz świetny i szybki kontakt (zarówno mailowy, jak i telefoniczny).

Magda H.

Pan Filip Dyrda to rzetelny i kompetentny doradca. Cechuje go olbrzymi profesjonalizm, wysoka kultura osobista oraz indywidualne podejście do klienta. Przekazuje informacje w sposób przystępny, w zrozumiały sposób wyjaśnia etapy procesu kredytowego oraz udziela odpowiedzi na wątpliwości pojawiające się ze strony klienta. Jest w pełni zaangażowany we współpracę oraz dyspozycyjny. Polecam współpracę z p. Filipem.

Marta K.

Trafiliśmy na Pana Piotra z polecenia i nie żałujemy. Spośród kilku doradców, z którymi mieliśmy kontakt, to Pan Piotr wykazał się największym zaangażowaniem i wzbudził nasze zaufanie. W sposób jasny i zrozumiały przeprowadził nas przez oferty różnych banków wskazując szczegóły, na które należy zwrócić uwagę. W trakcie ubiegania się o kredyt hipoteczny szybko reagował mediując pomiędzy bankiem a nami przekazując niezbędne informacje i wskazówki do dalszych działań. Dzięki jego profesjonalizmowi i doświadczeniu proces ubiegania się o przyznanie kredytu hipotecznego przebiegł bezproblemowo i na czas.

Dominika S.

Serdecznie polecam Pana Piotra - doradcę kredytowego! Jest to profesjonalny ekspert kredytowy, właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Mieliśmy do czynienia z kilkoma innymi osobami, ale tylko Pan Piotr wyróżnia takie zaangażowanie w daną sytuację i szczera chęć pomocy. Jesteśmy pewni, że gdyby nie Pan Piotr, droga do uzyskania kredytu byłaby o wiele dłuższa, choć i ta nie należała do tych krótkich i szybkich. Pan Piotr to niebywale cierpliwy człowiek, fachowy, słuchający klienta, rzeczowy i profesjonalny, zawsze chętny do udzielenia pomocy, pomysłowy, udzielający wyczerpujących i zrozumiałych odpowiedzi zawsze opartych na konkretnych wnioskach i argumentach. Bardzo dziękujemy za współpracę i jesteśmy niezwykle wdzięczni, w końcu udało nam się zrealizować cel - własne mieszkanie. Dziękujemy i polecamy baaardzo !!!

Kamil P.

Serdecznie polecam współpracę z Panem Filipa. Pan Filip pomagał nam przy pierwszym kredycie hipotecznym i bez wahania mogę powiedzieć, że jest bardzo profesjonalnym i zaangażowanym doradcą. Krok po kroku przeprowadził nas przez cały etap kredytowania. Wykazał się dużą cierpliwością, tłumacząc każde budzące wątpliwości zagadnienia, zawsze odbierał telefon ewentualnie oddzwaniał. Przede wszystkim po wysłuchaniu oczekiwań przedstawił najkorzystniejsze oferty banków nie naciskając na wybór konkretnego. Rekomenduję, a przy kolejnym kredycie z pewnością skorzystam ponownie!

Kalkulatory kredytowe - oszacuj koszt kredytu!

Porównywarka kredytów - poznaj ranking kredytów, przygotowany przez ekspertów!

Wybierz kalkulator:

Kwota kredytu:
10 000 250 000
Okres spłaty:
1 10
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0
Kwota kredytu:
10 000 250 000
Okres spłaty:
1 10
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0
mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Ekspert kredytowy
kredytWroclaw.pl opinie!

Oceń nas!


4,9 /5 (5433 ocen)

Oceń nasze usługi