Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Kalkulator rat kredytu hipotecznego
- bezpłatna pomoc ekspertów!

Wsparcie przy wyborze kredytu

Mieszkanie na start

Już dziś możesz całkowicie za darmo skonsultować się z Ekspertem Finansowym i wraz z nim indywidualnie ocenić swoje szanse na skorzystanie z kredytu hipotecznego na 2% w ramach programu Pierwsze Mieszkanie oraz dobrze się na niego przygotować.

Umów rozmowę

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy

Dlaczego warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego przy kredycie hipotecznym?

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego. Jak w takim razie wybrać korzystnie?

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 470 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Jak porównywać i wybrać najlepszy kredyt hipoteczny?

Wszystkim naszym klientom doradzamy, żeby nie wybierali pierwszej z brzegu oferty kredyt hipotecznego. Część klientów korzysta po prostu z oferty banku, w którym ma konto i tym samym rezygnuje z możliwości znalezienia tańszego kredytu hipotecznego. Powodem jest z reguły brak czasu, a czasami odpowiedniej wiedzy finansowej. Zanim jednak wybierzesz kredyt hipoteczny, warto porównać oferty różnych banków. Cel to znalezienie najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. W skali kilkunastu, kilkudziesięciu lat można dzięki temu zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. To niemało, prawda? Dlatego warto włożyć odrobinę wysiłku i porównać oferty bankowe. Co możesz zrobić? Spotkać się z ekspertem kredytowym z www.kredytwroclaw.pl lub skorzystać z prostego narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu hipotecznego. Zanim jednak opiszemy kalkulator kredytu hipotecznego, podpowiemy Ci, w jakiś sposób porównać oferty krok po kroku.

 1. Zawsze porównujemy ze sobą konkretne oferty kredytów hipotecznych w wybranych bankach. Wybierz oferty, które chcesz porównać.
 2. Zastanów się, jakie raty chcesz płacić. Mogą to być raty równe lub malejące. Możesz przygotować symulację dla jednego i drugiego sposobu spłaty kredytu hipotecznego. Większość klientów wybiera raty równe. Oznacza to, że przez okres trwania kredytu będziesz płacił taką samą ratę, jednak wraz z upływem czasu będzie zwiększać się jej część kapitałowa. W przypadku raty malejącej na samym początku płacisz bardzo wysokie kwoty, które systematycznie maleją. Takie rozwiązanie jest dobre dla osób w średnim wieku, które na emeryturze będą płacić niższe raty lub dla osób, które myślą o szybszej spłacie kredytu.
 3. Porównaj parametry kredytu hipotecznego w wybranych bankach. Są to: oprocentowanie kredytu hipotecznego, RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Procentowa), wysokość miesięcznej raty lub całkowita kwota do spłaty.

Wybieramy kredyt hipoteczny – na co zwrócić uwagę?

Wybór kredytu hipotecznego nie jest prostą sprawą. Kredyt hipoteczny to rozbudowany i skomplikowany produkt. Na co zwrócić uwagę przy wyborze kredytu? Zacznijmy od wkładu własnego, bez którego nie możesz otrzymać kredytu hipotecznego. Minimum jest to 20% wartości nieruchomości lub 10%, gdy ubezpieczysz niski wkład własny. Obecnie banki raczej przykręcają kurek z kredytami i wymagają od swoich klientów wyższego wkładu własnego. Przeczytaj: Minimalny wkład własny 2022 – ważne zmiany!

Kolejna rzecz, na którą powinieneś zwrócić uwagę to oprocentowanie kredytu, które składa się ze stopy referencyjnej WIBOR (R) 3M oraz marży banku. Nie masz wpływu na wysokość WIBOR, ponieważ o wysokości stopy referencyjnej decyduje RPP. Możesz natomiast negocjować z bankiem marżę banku, czyli jego zysk. Możesz również znaleźć bank z możliwie najniższą marżą. Dzięki temu będziesz płacił niższe raty. Nie tylko oprocentowanie ma wpływ na koszty kredytu hipotecznego, ale również prowizja, czy też dodatkowe ubezpieczenia. Dlatego bardzo istotne jest sprawdzenie wysokości RRSO, która zawiera w sobie wszystkie koszty kredytu hipotecznego. Zanim podpiszesz umowę, dowiedz się, czy masz możliwość wcześniejszej spłaty kredytu i czy bank oferuje wakacje kredytowe.

Kalkulator rat kredytu hipotecznego – co to jest za narzędzie?

Kalkulator rat kredytu hipotecznego jest to bardzo użyteczne narzędzie, służące do wyliczenia wysokości rat w wybranych bankach. Kalkulator kredytu hipotecznego jest bardzo prosty w użyciu. Korzystając z tego narzędzia, nie musisz się głowić nad tym, jak wyliczyć ratę kredytu hipotecznego i jaka będzie jej wysokość. Zresztą bez odpowiednich narzędzi trudno wyliczyć wysokość raty. Nie musisz również jeździć od banku do banku, żeby to sprawdzić. Dzięki kalkulatorowi rat kredytu hipotecznego oszczędzasz swój czas i możesz wyliczać raty wygodnie w domu.

Kalkulator rat kredytu hipotecznego – jak działa?

Jak już pisaliśmy wyżej, kalkulator kredytu hipotecznego jest to bardzo proste i intuicyjne narzędzie. Korzystanie z kalkulatora rat kredytu hipotecznego jest bardzo intuicyjne, dzięki jego przejrzystej budowie. Używając kalkulatora kredytu hipotecznego, który znajduje się na stronie www.kredytwroclaw.pl, wystarczy, że wpiszesz takie dane jak kwota kredytu, okres kredytowania i oprocentowanie. Pojawi się wtedy lista najkorzystniejszych ofert z różnych banków. Najlepsze oferty znajdą się na samym początku listy. Wyniki możesz filtrować pod kątem różnych parametrów, tj. oprocentowanie, RRSO, prowizja, wysokość miesięcznej raty, czy też całkowita kwota do spłaty. Weź pod uwagę to elementy, na których zależy Ci najbardziej. Wartości te zostaną także wyświetlone przy każdej ofercie banku. Dzięki kalkulatorowi rat kredytu hipotecznego możesz sprawdzić oferty takich banków jak PKO BP, Santander Bank, ING Bank Śląski, Alior Bank, Getin Bank, BNP Paribas i wielu innych. Chcemy, żeby nasi klienci mieli duży komfort przy korzystaniu z kalkulatora kredytu hipotecznego znajdującego się na stronie www.kredytwroclaw.pl i mogli wyliczyć nie tylko raty równe, ale również raty malejące. Część kalkulatorów kredytu hipotecznego przedstawia także harmonogram spłaty kredytu przez cały okres jego trwania. Staramy się, by nasze kalkulatory miały również i tę funkcjonalność.

Kalkulatory kredytów hipotecznych - zalety

Kalkulator rat kredytu hipotecznego jest bardzo podobny do innego narzędzia finansowego, a mianowicie do porównywarki kredytów hipotecznych. Zarówno kalkulator, jak i porównywarka są bardzo użyteczne, jednak kalkulatory są bardziej kompleksowe. Korzystanie z takich nowoczesnych narzędzi bardzo ułatwia poszukiwanie najlepszego kredytu hipotecznego. Wejdź na stronę www.kredytwroclaw.pl, skorzystaj z kalkulatora rat kredytu hipotecznego i dowiedz się, który kredyt hipoteczny jest dla Ciebie najkorzystniejszy. Kalkulator kredytu hipotecznego na www.kredytwroclaw.pl pokazuje tylko aktualne oferty. Dowiesz się jakie jest oprocentowanie kredytów hipotecznych oferowanych przez banki, jaka jest całkowita kwota do spłaty i dowiesz się, na jaki kredyt Cię stać.

Podsumujmy zalety – kalkulator rat kredytu hipotecznego:

 • Przejrzysta konstrukcja,
 • Łatwy i prosty w obsłudze,
 • Prezentuje tylko najnowsze oferty kredytu hipotecznego wraz z wybranymi parametrami,
 • Wygoda i komfort – z kalkulatora rat kredytu hipotecznego możesz skorzystać w każdej chwili i szybko dowiedzieć się, jakie raty będziesz płacił.
 • Nie musisz jeździć od placówki do placówki i tracić czas, wszystko masz w jednym miejscu.

Podsumowanie: Kalkulator rat kredytu hipotecznego to bardzo pożyteczne narzędzie, dzięki któremu możesz wybrać kredyt hipoteczny z najniższą ratą. Nawet jeśli symulacje, które przeprowadzisz, będą Ci odpowiadać, nie oznacza to, że otrzymasz kredyt. O tym zdecydują analitycy banku, którzy wezmą pod uwagę wiele elementów dotyczących Twojego życia zawodowego, prywatnego i stanu finansów. Pamiętaj, że kalkulator kredytu hipotecznego ma jedynie wymiar poglądowy, który jest bardzo pomocny przy dokonywaniu pierwszych wyborów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o swoich szansach na kredyt hipoteczny, zachęcamy do spotkania z ekspertem kredytowym z www.kredytwroclaw.pl.

Jakie są warunki przyznania kredytu hipotecznego?

Symulacje z wykorzystaniem kalkulatora kredytu hipotecznego to jedno, ale warto również zapoznać się z warunkami, jakie musisz spełnić, żeby otrzymać kredyt hipoteczny. Kredyt hipoteczny to zazwyczaj wieloletnie zobowiązanie na wysoką kwotę. Dlatego banki podchodzą bardzo restrykcyjnie do przyznawania takich kredytów i bardzo dokładnie sprawdzają przyszłego kredytobiorcę. Służy do tego procedura badania zdolności kredytowej, która bierze pod uwagę następujące informacje: kwota kredytu, okres kredytowania, wkład własny, dochód, inne zobowiązania finansowe, liczba osób w gospodarstwie domowym i ogólny profil kredytobiorcy (wiek, stan cywilny, miesięczne wydatki itp.). Każdy bank sprawdzi też, czy jesteś wiarygodnym kredytobiorcą i sięgnie po informacje zawarte w BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej. Negatywna historia kredytowa, opóźnienia w spłacie rat, niespłacone zobowiązania mogą znacząco wpłynąć na decyzję o przyznaniu lub odmowie kredytu. Procedura bankowa rozpoczyna się od przeanalizowania wniosku dostarczonego przez kredytobiorcę. Wniosek musi być prawidłowo wypełniony i zawierać wszystkie niezbędne załączniki. Dokumenty wymagane przez bank można podzielić na trzy grupy:

 1. Dokumenty potwierdzające Twoją tożsamość, czyli kserokopia Twojego dowodu osobistego, prawa jazdy bądź paszportu.
 2. Druga grupa to dokumenty finansowe, czyli zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach, wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 6-12 miesięcy, deklaracja PIT-37. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą są to: zaświadczenie o nadaniu numerów NIP i REGON, zaświadczenie o wpisie do ewidencji gospodarczej, ostatnia deklaracja PIT-36, wydruk z księgi przychodów i rozchodów, a także zaświadczenie o wpłatach i braku zaległości w ZUS i US.
 3. Trzecia kategoria to dokumenty, które dotyczą nieruchomości (np. umowa przedwstępna i dokument potwierdzający wpłacenie wkładu własnego). Przeczytaj: Umowa przedwstępna kupna, sprzedaży mieszkania 2022

Kalkulator kredytu hipotecznego

Oceń nas!


4,8 /5 (8926 ocen)

Oceń nasze usługi