Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Ubezo.pl - ubezpieczenia Ubezo.pl - ubezpieczenia

Ubezo.pl - ubezpieczenia

Zapytaliśmy ekspertów kredytowych z kredytwroclaw.pl, co sądzą o ubezpieczeniach do kredytu 2022. Czy warto nabyć takie ubezpieczenie? Przed czym może chronić polisa ubezpieczeniowa do kredytu. Temat jest ważny szczególnie teraz, kiedy stopy procentowe, a wraz z nimi raty kredytów idą w górę. Co z klientami, którzy mają problem ze spłatą kredytów? Eksperci kredytowi z kredytwroclaw.pl postarają się odpowiedzieć nam na te wszystkie pytania.

Przeczytaj cały artykuł
Gazeta Wrocławska Gazeta Wrocławska

Gazeta Wrocławska

Eksperci kredytowi z kredytwroclaw.pl sprawdzili ile wynoszą limity w ramach programu i czy są adekwatne do sytuacji rynkowej i cen rynkowych. Czy każdy będzie miał szansę na zakup mieszkania bez wkładu własnego?

Przeczytaj cały artykuł
Nskup.pl nieruchomość sprzedaj i kup Nskup.pl nieruchomość sprzedaj i kup

Nskup.pl - nieruchomość sprzedaj i kup

Firma zajmującą się nieruchomościami zlokalizowana we Wrocławiu. Oferuje innowacyjną usługę iBuying. Dzięki niej możesz szybko i bezproblemowo sprzedać swoje mieszkanie, bez konieczności czekania na potencjalnych kupców i angażowania się w długie i czasochłonne negocjacje.

Przeczytaj cały artykuł
Puls Biznesu Puls Biznesu

Puls Biznesu

Ustawa deweloperska została przygotowana już w 2021. W lipcu 2022 roku wejdzie w życie, co oznacza, że deweloperze będą musieli działać zgodnie z nowymi regulacjami. Inwestorzy już od jakiegoś czasu przygotowują się do nowych realiów rynkowych.

Przeczytaj cały artykuł
polskatimes.pl polskatimes.pl

polskatimes.pl - wiadomości

Co to jest Rekomendacja S 2022? Jest to nowelizacja zaleceń KNF w zakresie kształtowania polityki kredytowej przez polskie banki. Nowelizacja była konieczna ze względu na sytuację makroekonomiczną, czyli rosnącą inflację i coraz wyższe koszty obsługi zobowiązań kredytowych, które są efektem wysokich stóp procentowych. Eksperci kredytowi z kredytwroclaw.pl sprawdzili, jakie zmiany wprowadziła nowa Rekomendacja S w 2022 roku.

Przeczytaj cały artykuł
Multikredyt.pl Multikredyt.pl

MultiKredyt.pl

Zdolność kredytowa to najkrócej rzecz ujmując, maksymalna kwota, na jaką możemy liczyć, ubiegając się o kredyt. Bank podejmując decyzję o przyznaniu kredytu, analizuje najpierw naszą zdolność do terminowej spłaty raty kredytu. Bank musi być pewien, że klient da radę spłacić nie tylko kapitał kredytu, ale również naliczone odsetki. Jak to się odbywa?

Przeczytaj cały artykuł

Współpraca z mediami

Szukasz komentarza osób z branży? Chcesz wykorzystać nasze logo, zdjęcia w swoich materiałach reklamowych? Chciałbyś zaproponować współpracę na niestandardowym polu? Porozmawiajmy!

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego