Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Kalkulatory kredytowe
- bezpłatna pomoc ekspertów!

Wsparcie przy wyborze kredytu

Mieszkanie na start

Już dziś możesz całkowicie za darmo skonsultować się z Ekspertem Finansowym i wraz z nim indywidualnie ocenić swoje szanse na skorzystanie z kredytu hipotecznego na 2% w ramach programu Pierwsze Mieszkanie oraz dobrze się na niego przygotować.

Umów rozmowę

Kalkulatory kredytowe - oszacuj koszt kredytu!

Porównywarka kredytów - poznaj ranking kredytów, przygotowany przez ekspertów!

Wybierz kalkulator:

Kwota kredytu:
10 000 250 000
Okres spłaty:
1 10
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0
Kwota kredytu:
10 000 250 000
Okres spłaty:
1 10
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0
mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium

Jak otrzymać kredyt

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy

kredytWroclaw.pl – pomagamy podejmować dobre decyzje finansowe

Szanujemy i rozumiemy zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Z nami poczujesz się bezpiecznie.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 470 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Kalkulator kredytowy - kalkulator rat kredytu online

Większość Polaków korzysta z kredytów lub pożyczek. Potrzeby są różne: remont, kupno mieszkania, wakacje, nauka dzieci. Wybierając kredyt gotówkowy lub hipoteczny, często idziemy na skróty i korzystamy z oferty banku, w którym mamy konto. Jest to bardzo wygodne, ale czy równie korzystne? Obecnie banki prześcigają się w promocjach i możemy znaleźć dużo tańsze kredyty, niż oferuje nam nasz bank. To, co nas zniechęca to czas, który musimy poświęcić na wyszukanie i porównanie ofert. Warto jednak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy lub najlepszy kredyt hipoteczny. Wysokość miesięcznej raty ma bardzo duży wpływ na nasz domowy budżet.

Jako przyszły kredytobiorca masz teraz możliwość korzystania z ogólnie dostępnych narzędzi, jakim jest kalkulator kredytowy, czy porównywarka kredytowa. Kalkulator kredytowy to bardzo pożyteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pozwoli znaleźć Ci najtańszy kredyt. Wystarczy kilka minut, żeby sprawdzić, jak wysoka będzie rata w konkretnym banku. Możesz sprawdzić wysokość raty dla kredytu gotówkowego, hipotecznego, czy samochodowego. Nie tylko sprawdzisz ratę, jaką będziesz musiał płacić, ale porównasz również oferty kilku, czy nawet kilkunastu banków. Na tej podstawie będziesz mógł podjąć decyzję co do wyboru kredytu. Wybierzesz tę usługę, która będzie najbardziej zbliżona do Twoich potrzeb.

Kalkulator kredytowy jest to ogólnie dostępne narzędzie, którego dużą zaletą jest prostota i przejrzystość. Eksperci kredytowi z www.kredytwroclaw.pl przygotowali kalkulatory kredytowe, które są wygodne w obsłudze i dają szybką odpowiedź w postaci listy ofert bankowych wraz z parametrami. Kalkulator kredytowy to najlepsza metoda na zapoznanie się z ofertami bankowymi i na poszerzenie wiedzy finansowej. Dzięki kalkulatorowi kredytowemu możesz świadomie wybierać najlepsze i najtańsze oferty kredytowe, Nie musisz działać na oślep, ani tracić czasu na poszukiwania ofert w poszczególnych placówkach bankowych. Z kalkulatora kredytowego powinny korzystać te osoby, które są w trakcie wyboru konkretnego zadłużenia. Na www.kredytwroclaw.pl znajdziesz np. kalkulator kredytu gotówkowego, czy kalkulator kredytu hipotecznego.

Kalkulator kredytowy – jakie daje możliwości?

Kalkulator kredytowy, który znajdziesz na www.kredytwroclaw.pl, jest dostosowany do obsługi przez każdego klienta, nawet takiego, który nigdy wcześniej nie miał do czynienia z usługami bankowymi i nie korzystał z ofert kredytowych. Narzędzie jest bardzo intuicyjne, a wypełnienie poszczególnych pól i interpretacja wyników nie sprawi Ci żadnego problemu.

Co należy przygotować, żeby skorzystać z kalkulatora kredytowego? Przede wszystkim określ, jakiej oferty kredytowej poszukujesz. Może to być kredyt samochodowy, konsolidacyjny, gotówkowy lub hipoteczny. Wszystko zaczyna się od określonej potrzeby. Myślisz o kredycie na konkretny cel, np. na zakup mieszkania, a może potrzebujesz gotówki, którą chcesz swobodnie dysponować w całkowicie dowolny sposób? Od Twoich potrzeb zależy rodzaj kredytu, który wybierzesz. Pamiętaj, że każdy kredyt ma swoje charakterystyczne cechy, a warunki przyznania zależą od rodzaju kredytu. Swoim klientom zawsze zalecamy zapoznanie się z zaletami i wadami różnego rodzaju kredytów, tak żeby mogli wybrać to, co dla nich najkorzystniejsze. W niektórych przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt gotówkowy, w innych kredyt konsolidacyjny lub na przykład kredyt hipoteczny. Świadoma decyzja pozwoli wybrać opcję najkorzystniejszą dla domowego budżetu.

Jak już wybierzesz rodzaj kredytu, to w kolejnym kroku wypełniasz wszystkie niezbędne pola. Są to głównie kwota zadłużenia, którą planujesz zaciągnąć oraz termin spłaty. Jeśli zależy Ci na jak najdokładniejszych wynikach, możesz podać również oprocentowanie lub prowizję. Jest to dość łatwe, ponieważ na www.kredytwroclaw.pl dokładnie opisujemy oferty poszczególnych banków. Ostatni krok to będzie wyliczenie raty kredytu. Kalkulator zaprezentuje Ci raty kredytu oraz inne parametry danej oferty. Pojawi się również lista konkurencyjnych banków. Dzięki temu będziesz mógł porównać wszystkie oferty ze sobą. Możesz dowolnie filtrować wyniki pod kątem różnych parametrów.

Zalety kalkulatora kredytowego

Kalkulator kredytowy to coraz bardziej popularne narzędzie finansowe. Nasi klienci korzystają z niego równie chętnie, jak z rankingów kredytowych, czy porównywarek finansowych. Klienci banków przez wiele lat pogłębili i wciąż pogłębiają wiedzę na temat finansów. Szukają najlepszych ofert i uważniej czytają umowy. Na szczęście unikają chwilówek i korzystania z drogich usług parabankowych. Starają się podpisywać korzystne umowy kredytowe, które nie zrujnują budżetu domowego. Co więcej, klienci coraz chętniej i częściej sięgają po popularne narzędzia finansowe, takiej jak kalkulator kredytowy lub korzystają z usług doradców kredytowych.

Co obecnie sprawia największą trudność klientom? Lawinowo rosnąca ofert kredytowych dostępnych na rynku. Zdarza się, że jeden bank ma kilka ofert kredytów gotówkowych. Co chwilę pojawiają się nowe promocje. Weryfikacja wszystkich ofert osobno jest czasochłonna i dość trudna. Wielogodzinne poszukiwanie i porównywanie ofert może być bardzo uciążliwe. Nie mówiąc już o odwiedzinach jednej placówki za drugą. Właśnie dlatego powstały takie narzędzia jak kalkulatory kredytowe. Te całkowicie bezpłatne narzędzia pozwalają na wyszukiwanie, sprawdzanie i porównywanie ofert bankowych w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Kalkulatory kredytowe na www.kredytwroclaw.pl są na bieżąco aktualizowane. Masz pewność, że wybierasz aktualną i wciąż dostępną ofertę. Kalkulator kredytowy to gwarancja ciągłego dostępu do informacji o ofertach bankowych. Porównujesz kilka do nawet kilkudziesięciu ofert bez wychodzenia z domu. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Nie tracisz swojego czasu i na spokojnie możesz przeanalizować listę ofert. Kalkulator kredytowy to znakomite narzędzie zarówno dla klientów, którzy pierwszy raz szukają kredytu, jak i dla klientów, którzy mają w tym zakresie większe doświadczenie. Główny cel kalkulatora kredytowego to znalezienie najkorzystniejszej oferty.

Dlaczego warto korzystać z kalkulatora kredytowego?

Jeśli nie masz dużego doświadczenia z finansami i decydujesz się na pierwszy lepszy kredyt, to już po pierwszej racie poczujesz negatywne skutki podjętej zbyt pochopnie decyzji. Wysokie raty mogą mieć negatywny wpływ na Twoje domowe finanse. Dzieje się tak, kiedy nie masz dokładnych informacji na temat całkowitych kosztów kredytu lub czy wysokości raty. W błąd mogą też wprowadzać reklamy kredytów.

Podpisując umowę z bankiem, powinieneś dokładnie znać swoje prawa i obowiązki jako kredytobiorcy. Warto być świadomym zalet, ale także wad oferty kredytowej przed podpisaniem umowy. Korzystając z narzędzi finansowych, możesz podjąć w pełni świadomą decyzję co do wyboru oferty. Poznasz nie tylko wysokość raty, ale także porównasz oferty bankowe. Dowiesz się, jakie są dodatkowe koszty i opłaty. Część ofert jest dostępna dla osób, które zdecydują się na dodatkowy produkt banku w ramach tzw. cross-sellingu. Tego wszystkiego dowiesz się, korzystając z kalkulatora kredytowego. Nic Cię wtedy nie zaskoczy, gdy dojdzie do podpisywania umowy. Kalkulator kredytowy minimalizuje ryzyko podpisania niekorzystnej umowy, ponieważ świadomie wybierasz kredyt o niskim oprocentowaniu i z niskimi kosztami całkowitymi, które są wyrażone za pomocą RRSO. Co możesz jeszcze znaleźć na www.kredytwroclaw.pl? Oprócz kalkulatora kredytowego znajdziesz rankingi kredytowe i zbadasz swoją zdolność kredytową. Wszystko to możesz zrobić bez żadnych opłat i ograniczeń z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Kalkulator kredytowy – zaczynamy przygodę z kredytem

Za pomocą kalkulatora kredytowego udało Ci się znaleźć atrakcyjny kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny. Porównałeś oferty banków i wybrałeś tę najkorzystniejszą. Co dalej? W kolejnym kroku zachęcamy do złożenia wniosku kredytowego on-line, w placówce lub z pomocą doradcy kredytowego z www.kredytwroclaw.pl. Wielu klientów, mimo że ich sytuacja finansowa wymaga zaciągnięcia zobowiązania, obawia się kredytu i kosztów z tym związanych. Dlatego proponujemy bezpłatne porady doradcy kredytowego lub skorzystanie z narzędzi finansowych, w tym z kalkulatora finansowego.

Dzięki jednej lub drugiej opcji dowiesz się, ile będzie kosztować Cię zaciągnięcie kredytu. Ocenisz, czy stać Cię na taki kredyt i czy będziesz w stanie terminowo spłacać zobowiązanie. Jakie natomiast jest rozwiązanie dla osób, które mają kilka zobowiązań? Dobry pomysł to kredyt konsolidacyjny, który pomoże Ci zmniejszyć ratę. Na stronie www.kredytwroclaw.pl znajdziesz również prosty w obsłudze kalkulator kredytu konsolidacyjnego. Uniknij nadmiernego zadłużenia i zdecyduj się na kredyt konsolidacyjny.

Zaraz po tym, jak skorzystasz z kalkulatora kredytowego, możesz wysłać niezobowiązujący wniosek kredytowy on-line i podczas rozmowy z doradcą bankowym ustalić warunki, które będą dostosowane do Twoich potrzeb i sytuacji życiowej.

Wybierz najkorzystniejszy kredyt

Kredyt niekoniecznie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Pierwsza obawy osób, które myślą o kredycie wiążą się właśnie z kosztami, które mogą nadwyrężyć budżet domowy. Na pewno jednak warto przemyśleć taką decyzję i nie decydować się od razu na kredyt w banku, w którym masz konto. Co prawda dzięki temu procedura jest szybka i oszczędzasz swój czas, ale niekoniecznie będzie to korzystne z finansowego punktu widzenia.

Co zyskujesz, porównując oferty? Przede wszystkim zdobywasz wiedzę na temat tego, który bank oferuje najniższe oprocentowanie, ale także dowiadujesz się, który bank ma najniższą prowizję, który z nich wymaga dodatkowych opłat i czy jest konieczność nabywania dodatkowych produktów, tj. ubezpieczenie.

Wystarczy kilka minut, żeby porównać parametry oferty i sprawdzić, który kredyt ma najniższe RRSO. Samo niskie oprocentowanie nie świadczy bowiem o tym, że kredyt jest tani. Decydują o tym również inne koszty kredytu. RRSO zawiera informację nie tylko o oprocentowaniu, ale również o innych kosztach, stąd jest to najważniejszy wskaźnik.

Za pomocą kalkulatora kredytowego na www.kredytwroclaw.pl sprawdzisz:

  • Całkowity koszt zadłużenia,
  • Oprocentowanie kredytu,
  • Wysokość miesięcznej raty.

Zweryfikujesz także oferty bankowe i dowiesz się, która instytucja oferuje najtańsze kredyty. Kalkulator kredytowy pozwoli Ci na znalezienie najlepszej oferty i na oszczędności sięgające nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych przy kredycie hipotecznym.

Umowa kredytowa – na co zwrócić uwagę?

Kalkulator kredytowy to doskonałe narzędzie, które pozwoli na dokonanie wstępnej selekcji. Kiedy już dokonasz ostatecznego wyboru, przyjdzie czas na podpisanie umowy kredytowej. Taka decyzja musi być przemyślana. Umowę kredytową należy dokładnie przeczytać, a jeśli czegoś nie rozumiesz, spytaj o to doradcy w banku lub swojego doradcy kredytowego. Doradca w banku ma obowiązek wyjaśnić Ci wszystkie wątpliwości. Poznaj wszystkie swojej prawa i obowiązki, a umowę podpisz, gdy będziesz pewien wszystkich jej zapisów. Jeżeli jest taka potrzeba, to negocjuj. Pamiętaj też, że masz czas na odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni na zasadach w niej określonych. Sprawdź, czy umowa przewiduje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu lub wakacje kredytowe. Zawsze zachęcamy naszych klientów, żeby sprawdzili wszystko punkt po punkcie, zanim podpiszą umowę. To pozwoli uniknąć zbędnych nieprzyjemności już po wejściu umowy w życie.

Kalkulatory kredytowe
kredytWrocław.pl

Oceń nas!


4,7 /5 (9124 ocen)

Oceń nasze usługi