Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Kalkulator zdolności kredytowej
dla kredytu hipotecznego

Wsparcie przy wyborze kredytu

Mieszkanie na start

Już dziś możesz całkowicie za darmo skonsultować się z Ekspertem Finansowym i wraz z nim indywidualnie ocenić swoje szanse na skorzystanie z kredytu hipotecznego na 2% w ramach programu Pierwsze Mieszkanie oraz dobrze się na niego przygotować.

Umów rozmowę
mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego przy kredycie hipotecznym?

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego. Jak w takim razie wybrać korzystnie?

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Większość osób, które chcą nabyć nieruchomość, musi skorzystać z kredytu hipotecznego. Jak jednak się dowiedzieć czy stać mnie na taki kredyt? Czy można się tego dowiedzieć przed złożeniem wniosku? Na szczęście od jakiegoś czasu funkcjonują metody, które pozwalają na weryfikację zdolności kredytowej. Jedną z nich jest możliwość skorzystania z kalkulatora zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego. Zapoznaj się z tematem zdolności kredytowej i dowiedz się, jak działa kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego. Eksperci kredytowi z kredytwroclaw.pl przygotowali dla Ciebie krótki poradnik.

Co to jest zdolność kredytowa?

Większość klientów banku spotkała się już z terminem zdolności kredytowej. Jednak nie każdy wie, co to dokładnie jest zdolność kredytowa i jak się ją oblicza. Zdolność kredytowa jest głównym elementem, na podstawie którego bank podejmuje decyzję o przyznaniu bądź odrzuceniu wniosku kredytowego. Dla banku zdolność kredytowa to miara Twojej wiarygodności jako kredytobiorcy. Nie ma praktycznie już instytucji finansowej, która nie sprawdza zdolności kredytowej przed przyznaniem kredytu bądź pożyczki. Im większe i dłuższe zobowiązanie, tym większe znaczenie ma nasza zdolność kredytowa. W jaki sposób bank bada naszą zdolność kredytową? Analitycy bankowi szczegółowo sprawdzają dokumenty, które załączyliśmy do wniosku. Duże znaczenie mają zaświadczenia o naszych dochodach, ale też informacje o naszych kosztach i zobowiązaniach. Każdy bank ma swoje algorytmy do obliczania zdolności kredytowej, dlatego nasza zdolność kredytowa będzie się różnić w zależności od banku.

Jak wyliczyć zdolność kredytową?

Wyliczenie zdolności kredytowej na własną rękę jest bardzo trudne. Banki sprawdzają i analizują wiele danych. Mają też opracowane własne metody i algorytmy, a także dysponują odpowiednimi narzędziami. Jak zatem można sprawdzić swoją zdolność kredytową? Możliwości jest kilka:

 • Zdolność kredytową sprawdzisz w placówce banku lub dzwoniąc na infolinię bankową, gdzie po konsultacji z doradcą bankowym możecie sprawdzić zdolność kredytową.
 • Możesz skorzystać z pomocy eksperta kredytowego. Eksperci kredytowi z www.kredytwroclaw.pl sprawdzą Twoją zdolność kredytową dla kilku lub nawet kilkunastu banków.
 • Najwygodniejsza i najszybsza metoda to skorzystanie z kalkulatora zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego. Taki kalkulator znajdziesz m.in. na stronie www.kredytwroclaw.pl. Wpisując kilka podstawowych danych, dokonasz szybkiej symulacji zdolności kredytowej dla wybranych banków. W kilka minut dowiesz się, jaką masz zdolność kredytową i jak wysokie będą raty kredytu. Sprawdzisz też koszty kredytu w postaci wskaźnika RRSO.

Kalkulator zdolności kredytowej online

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego jest bardzo łatwy i prosty w obsłudze. Kalkulator zdolności kredytowej na www.kredytwroclaw.pl został tak skonstruowany, żeby bez problemu mogli z niego korzystać nawet Ci klienci, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z kredytem. Jak obliczyć zdolność kredytową korzystając z kalkulatora zdolności kredytowej? Wystarczy wpisać kilka podstawowych danych. Oto co musisz przygotować:

 • Miesięczny dochód gospodarstwa domowego,
 • Okres kredytowania,
 • Wysokość oprocentowania nominalnego, które możesz sprawdzić, przeglądając oferty banków na www.kredytwroclaw.pl,
 • Typ rat, czyli raty równe lub malejące,
 • Stałe wydatki ponoszone co miesiąc, czyli czynsz, wysokość rat innych kredytów itd.
 • Liczba osób w gospodarstwie domowym.

Im więcej danych podasz, tym dokładniejszych obliczeń dokona kalkulator. Po wpisaniu danych do kalkulatora zdolności kredytowej już po kilku sekundach otrzymasz wynik i dowiesz się, o jaką maksymalną kwotę kredytu hipotecznego możesz się starać. Na stronie www.kredytwroclaw.pl znajdują się również kalkulatory dla innych kredytów, np. dla kredytu gotówkowego.

Od czego zależy zdolność kredytowa?

Zdolność kredytowa to suma wielu elementów. Można je podzielić na jakościowe i ilościowe. Banki obliczając naszą zdolność kredytową, dokonują właśnie takiego podziału. Do wskaźników ilościowych należą informacje dotyczące sytuacji finansowej przyszłego kredytobiorcy. Bank ocenia nasze dochody, miesięczne koszty utrzymania i aktualne zadłużenie w instytucjach finansowych. Na tej podstawie bank oceni, czy nasze nadwyżki finansowe pozwolą na spłatę rat kredytu hipotecznego. Oceniane są więc dochody, miesięczne koszty utrzymania i obecne zadłużenie. Bardzo ważne jest również źródło dochodów, które musi być legalne i udokumentowane. Banki najlepiej oceniają kredytobiorców, którzy pracują na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony. Oczywiście osoby pracujące na podstawie umów cywilnoprawnych lub prowadzące działalność gospodarczą również mają szansę na kredyt. Może się okazać w takim przypadku, że kredyt hipoteczny zostanie przyznany, ale na niższą kwotę. Przejdźmy teraz do analizy jakościowej, która również ma duży wpływ na zdolność kredytową. Banki w ramach analizy jakościowej zbierają następujące dane: wiek, stan cywilny, liczba osób na utrzymaniu, wykształcenie, staż pracy, zajmowane stanowisko, status mieszkaniowy oraz majątkowy. Dla banku ważne będą również informacje Twoich zobowiązaniach, które znajdują się w Biurze Informacji Kredytowej. W raporcie z BIK znajdą się informację o aktualnych i spłaconych zobowiązaniach oraz o tym, czy były spłacane w terminie.

Co natomiast oznacza dla nas brak zdolności kredytowej? Możesz przyjąć, że brak zdolności kredytowej oznacza, że Twój wniosek o kredyt zostanie odrzucony. Zazwyczaj brak zdolności kredytowej równoznaczny jest z odrzuceniem wniosku o kredyt. Niska zdolność kredytowa oznacza, że albo nie otrzymasz kredytu, albo otrzymasz go w niskiej wysokości. Każdy instytucja finansowa ma swoje sposoby i kryteria badania zdolności kredytowej. Dlatego w jednym banku możesz otrzymać choćby niewielki kredyt, a w innym bank odmówi ci finansowania. Są jednak sposoby na podwyższenie zdolności kredytowej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie, to skontaktuj się z doradcami kredytowymi z www.kredytwroclaw.pl.

Przyjrzyjmy się teraz kryteriom, jaki bank bierze pod uwagę przy ocenie zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego oraz innych kredytów:

 • wysokość dochodów to jeden z najważniejszych parametrów, na podstawie którego bank ustali maksymalną wysokość kredytu i długość okresu kredytowania. Dochody mogą pochodzić z pracy, ale również też np. z wynajmu.
 • rodzaj zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność etc.). Służy bankowi do oceny Twojej stabilności zatrudnienia, • miesięczne koszty utrzymania (czynsz, rachunki i inne opłaty),
 • bieżące zadłużenie (regularne opłaty z tytułu spłaty zobowiązań, np. karty kredytowe, limit w koncie, pożyczki, kredyty gotówkowe.),
 • wysokość wkładu własnego. Są to tzw. parametry ilościowe. Bank weryfikując Twoje dochody i koszty, sprawdzi, czy po opłaceniu wszystkich Twoich rachunków i zobowiązań, będziesz miał wystarczająco dużo środków, które pozwolą na spłatę raty kredytu.

Następny krok to analiza jakościowa. Do jej przygotowania bank potrzebuje następujących parametrów:

 • wiek,
 • stan cywilny,
 • wykształcenie,
 • staż pracy,
 • wykonywany zawód,
 • zajmowane stanowisko,
 • liczba osób na utrzymaniu,
 • sytuacja mieszkaniowa.

Kolejna bardzo istotna sprawa, która ostatecznie zadecyduje o tym, czy otrzymasz kredyt hipoteczny, czy też nie to Twoja wiarygodność finansowa. Bank oceni ją na podstawie raportów z BIK. Banki przykładają też dużą wagę do historii kredytowej. Jeżeli spłacałeś swoje zobowiązania w terminie, to nie masz się czego obawiać. Bank na pewno uzna, że i kolejne będziesz spłacał zgodnie z harmonogramem.

Kalkulator zdolności kredytowej, czyli jak łatwo i szybko sprawdzić zdolność kredytową?

Kalkulator zdolności kredytowej to bardzo użyteczne narzędzie, na podstawie którego ocenisz swoje szanse na kredyt. Jaki cechy mają kalkulatory kredytowe na stronie www.kredytwroclaw.pl ?

 • Są ogólnie dostępne,
 • Są darmowe,
 • Mają postać przejrzystego i czytelnego formularza,
 • Są zrozumiałe i proste w obsłudze,
 • Prezentują nie tylko wysokość Twojej zdolności kredytowej, ale także oferty banków, które możesz porównać.

Jak w takim razie obliczyć zdolność kredytową? Przygotuj następujące informacje:

 • miesięczny dochód gospodarstwa domowego (netto),
 • okres kredytowania,
 • oprocentowanie nominalne,
 • typ rat,
 • liczba osób w gospodarstwie domowym,
 • limity na kartach kredytowych i w rachunkach,
 • raty innych kredytów i pożyczek,
 • koszty stałe.

Im więcej elementów przygotujesz i wpiszesz do formularza, tym dokładniej kalkulator obliczy Twoją zdolność kredytową. Sam mechanizm działania kalkulatora zdolności kredytowej jest bardzo prosty. Wystarczy uzupełnić puste pola w formularzu, a kalkulator wyliczy maksymalną kwotę kredytu, o jaką możesz się starać. Dodatkowo pojawią się oferty bankowe, które możesz porównać.

Czy taką samą zdolność kredytową wyliczy mi bank? Wyniki podane przez kalkulator są czysto orientacyjne. Banki biorą pod uwagę również wynik analizy jakościowej oraz Twoją wiarygodność finansową. Mogą one różnić się od tych, których dokona wybrany przez Ciebie bank. Dużo zależy również od dokumentów, które złożysz wraz z wnioskiem.

Niezależnie kalkulator zdolności kredytowej to bardzo pożyteczne narzędzie, które pozwoli Ci dowiedzieć się, na jaki kredyt możesz mniej więcej liczyć i zorientować się w ofertach rynkowych. Dodatkowo możesz szybko i sprawnie przeprowadzać symulacje raty kredytu w zależności od okresu kredytowania, oprocentowania i typu rat. Kalkulator na stronie www.kredytwroclaw.pl skonstruowaliśmy w ten sposób, żeby był przyjaznym i prostym w obsłudze narzędziem dla naszych klientów.

Jak zwiększyć zdolność kredytową?

Zdolność kredytowa ma szczególne znaczenie przy kredytach na wysokie kwoty i kredytach długoterminowych. Jednym z takich kredytów jest kredyt hipoteczny. Wiele osób marzy o swoim mieszkaniu, ale sądzą, że kredyt hipoteczny jest poza ich zasięgiem. Są jednak sposoby, żeby zwiększyć swoją zdolność kredytową. Jak zatem poprawić swoją zdolność kredytową? Na to pytanie odpowiedzą eksperci z www.kredytwroclaw.pl.

 1. Obecne zobowiązania. W pierwszym kroku o ile to możliwe spłać swoje obecne zobowiązania, zamknij karty kredytowe i limity w koncie. Zbyt duża liczba kredytów i pożyczek nie wpływa dobrze na wiarygodność finansową przyszłego kredytobiorcy. Poza tym istnieje możliwość, że w każdej chwili skorzystasz z limitu lub karty kredytowej i zaciągniesz kolejny dług. Jeżeli nie masz możliwości spłaty aktualnego zadłużenie, pomyśl o konsolidacji. Kredyt konsolidacyjny pozwoli Ci na zmniejszenie miesięcznych rat, co automatycznie zwiększy Twoją zdolność kredytową.
 2. Raporty z BIK. Raporty z rejestru dłużników są bardzo ważne dla banku i dużo mówią o potencjalnym kliencie. W rejestrach są zawarte negatywne, jak i pozytywne informacje o Tobie, jako kredytobiorcy. Jeżeli spłacałeś swoje zobowiązania sumiennie i na czas, możesz liczyć na wysoką ocenę ze strony banku. Niektóre osoby specjalnie zaciągają mały kredyt i go spłacają, żeby mieć pozytywną historię kredytową.
 3. Źródło dochodu. Banki najbardziej cenią osoby, które pracują na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony. Takie osoby o stabilnej sytuacji zawodowej mogą liczyć na przychylność banku i lepsze warunki kredytu. Warto zatem szukać zatrudnienia w tym modelu.
 4. Kredyt ze współkredytobiorcą. Również w taki sposób możesz zwiększyć swoją zdolność kredytową, ponieważ w tym wypadku bank bierze pod uwagę dochody zarówno Twoje, jak i drugiej osoby. Może to być ktoś z rodziny, przyjaciel, partner życiowy. Nie tylko zwiększysz swoją zdolność kredytową, ale również możesz liczyć na lepsze warunki umowy.
 5. Rodzaj rat. Większość osób wybiera raty równe. Raty malejące są kuszące, ponieważ kwota raty maleje z czasem, jednak takie raty obniżają zdolność kredytową. Bank przy ocenie zdolności kredytowej będzie brał pod uwagę raty z początku umowy, które są bardzo wysokie. Jeżeli nie masz bardzo wysokiej zdolności kredytowej, to lepiej decyduj się na raty równe. 6. Wkład własny. Im większy wkład własny, tym większa Twoja zdolność kredytowa, niższe raty i niższe koszty kredytu. Bank ocenia bardzo pozytywne osoby, które wnoszą wysoki wkład własny.

Jak porównywać oferty kredytów?

Chcemy zapoznać Cię również z innym narzędziem, które znajdziesz na naszej stronie www.kredytwroclaw.pl. Jest to porównywarka finansowa, zwana też porównywarką kredytów. W zależności od tego, jaki kredyt Cię interesuje, możesz skorzystać z porównywarki kredytów hipotecznych lub porównywarki kredytów gotówkowych. Dane dostarczane nam przez banki, aktualizujemy na bieżąco. Korzystając z naszych porównywarek kredytów, możesz być pewien, że wszystkie informacje w nich zawarte są aktualne. Czego dowiesz się za pomocą porównywarki kredytowej? Dowiesz się, jakie są obecne oferty instytucji finansowych w Polsce. Możesz je porównać pod kątem oprocentowania, RRSO, kosztów kredytu i całkowitej kwoty do spłaty i oczywiście pod kątem miesięcznych rat. Każda porównywarka finansowa na naszej stronie jest dostosowana do specyfiki danego produktu bankowego. Za pomocą porównywarki finansowej możesz skontaktować się z doradcami kredytowymi z www.kredytwroclaw.pl, jeżeli będziesz chciał dowiedzieć się więcej o ofercie poszczególnych instytucji finansowych bądź będziesz szukać wsparcia w staraniach o kredyt hipoteczny lub kredyt gotówkowy. Za pomocą porównywarki kredytowej dowiesz się, na jakie warunki możesz liczyć w konkretnej instytucji finansowej. Oczywiście ostateczna oferta będzie zależeć od Twojej zdolności kredytowej.

Kredyt hipoteczny kalkulator zdolności kredytowej – jak korzystać?

Coraz więcej klientów chce się rozeznać w sytuacji na rynku kredytów hipotecznych i sprawdzić swoją zdolność kredytową jeszcze przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny. Dobra informacja jest tak, że możesz zbadać swoją zdolność kredytową i porównać oferty kredytów hipotecznych za jednym razem i to nie wychodząc z domu. Wystarczy, że skorzystasz z kalkulatora zdolności kredytowej, który znajdziesz na www.kredytwroclaw.pl. Będą Ci potrzebne następujące informacje, które wpiszesz do kalkulatora zdolności kredytowej:

 • Twój dochód netto lub dochód netto wszystkich kredytobiorców, jeśli przystępujesz do kredytu z druga osobą,
 • koszty życia, czyli ile wydajecie na podstawowe opłaty, takie jak: czynsz, żywność, benzyna, opłaty za szkołę, alimenty,
 • raty innych zobowiązań finansowych, czyli inne kredyty i pożyczki, limity w koncie, leasing, karty kredytowe,
 • liczba osób w Twoim gospodarstwie domowym.

Kiedy wpiszesz te dane, kalkulator dokona analizy i wyliczeń. Na tej podstawie wskaże Ci kwotę kredytu hipotecznego, na jaką możesz mniej więcej liczyć w banku. Jak już pisaliśmy wcześniej, będzie to kwota orientacyjna. Bank sprawdzi również i oceni, takie dane jak Twój wiek, wykształcenie, stan cywilny, wiarygodność finansową, wartość nieruchomości, która stanowi zabezpieczenie kredytu oraz wkład własny. Każdy bank ma swoją politykę kredytową i opracował wewnętrzną algorytmy do obliczania zdolności kredytowej. Banki nie dzielą się tymi informacjami i stanowią one wewnętrzną tajemnicę banku. Nasz kalkulator nie jest w stanie uwzględnić tych wszystkich parametrów i informacji. Niezależnie dokładamy starań, żeby był jak najdokładniejszy.

Dlaczego warto skorzystać w pierwszym kroku z kalkulatora zdolności kredytowej? Po pierwsze dowiesz się, czy w ogóle masz szansę na kredyt hipoteczny. Jeśli okaże się, że Twoja zdolność kredytowa nie jest wystarczająca, nie rezygnuj tak łatwo. Skontaktuj się z doradcami kredytowymi z www.kredytwroclaw.pl i wspólnie popracujemy nad zwiększeniem Twojej zdolności kredytowej. Jeśli natomiast spełniasz warunki i masz dobrą zdolność kredytową, to od razu porównaj oferty bankowe i dowiedz się, która instytucja finansowa oferuje najlepszy kredyt hipoteczny. Możesz skorzystać wtedy z kalkulatora raty kredytu hipotecznego, do którego możesz przejść zaraz po sprawdzeniu swojej zdolności kredytowej. Dowiesz się, jak wysokie będą raty w konkretnym bankach, przy takich samych parametrach kredytu. Jeżeli już zdecydujesz się na konkretne oferty, to możesz się skontaktować z doradcami kredytowymi z www.kredytwroclaw.pl. Zaprezentujemy Ci szczegóły oferty, pomożemy wypełnić wniosek i przejść przez całą procedurę kredytową.

Kredyt gotówkowy kalkulator – co to jest?

Na naszej stronie znajdziesz również kalkulator kredytu gotówkowego, który działa podobnie do kalkulatora kredytów hipotecznych. Po wpisaniu kwoty, która Cię interesuje i okresu spłaty, wyświetli Ci się cała lista ofert bankowych, które będziesz mógł ze sobą porównać. Wszystkie oferty są na bieżąco przez nas aktualizowane, także możesz być pewien, że dany kredyt gotówkowy jest wciąż w ofercie banku. Kalkulator kredytu gotówkowego pozwoli Ci się zorientować w ofertach rynkowych. Pamiętaj jednak, że ostateczna oferta kredytowa dla Ciebie może być inna, ponieważ bank weźmie pod uwagę inne parametry i informacje o Tobie. Jeżeli będziesz chciał poznać więcej szczegółów oferty, to możesz się skontaktować z doradcami kredytowymi z www.kredytwroclaw.pl lub bezpośrednio z doradcą bankowym.

Kalkulator zdolności kredytowej – gdzie szukać?

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego możesz znaleźć na stronie www.kredytwroclaw.pl. Nasz kalkulator jest prosty w obsłudze i czytelny. Łatwo obliczysz swoją zdolność kredytową i dowiesz się, jakie są najnowsze oferty banków. Kalkulator jest aktualizowany na bieżąco. Kalkulatory zdolności kredytowej znajdziesz również na stronach banków. Są one również zazwyczaj proste w obsłudze i miarodajne, ale sprawdzisz tylko zdolność kredytową, która możesz mieć w danym banku i nie poznasz innych ofert bankowych. tylko zdolność kredytową dla danego banku.

Kalkulator zdolności kredytowej możesz znaleźć na portalach poświęconych finansom. Wiarygodny kalkulator to taki, gdzie jest wyraźnie zaznaczone, że oferty kredytów są udostępniane przez banki. Jeśli takiej informacji nie ma, to istnieje ryzyko, że dane są nieaktualne albo są niesprawdzone.

Weryfikacja zdolności kredytowej przez bank

Kalkulator zdolności to tylko pierwszy krok w kierunku zbadania swoich możliwości finansowych. Następnie powinieneś się już kontaktować z ekspertem kredytowym lub bezpośrednio z bankiem. Możesz to zrobić, korzystając ze strony www.kredytwroclaw.pl. Kiedy już wybierzesz ofertę i złożysz wniosek kredytowy wraz z załącznikami, analityk bankowy rozpocznie proces badania Twojej zdolności kredytowej. Jeżeli Twoje dochody Ci na pozwalają, a Twoja historia kredytowa jest bez zarzutu, to otrzymasz zgodę na kredyt hipoteczny. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o badaniu zdolności kredytowej, to skontaktuj się z ekspertami kredytowymi z www.kredytwroclaw.pl.

Kalkulator zdolności kredytowej

Oceń nas!


4,8 /5 (3342 ocen)

Oceń nasze usługi