Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Kalkulator rat kredytu gotówkowego
- bezpłatna pomoc ekspertów!

Wsparcie przy wyborze kredytu

Porównanie ofert kredytu gotówkowego w najpopularniejszych bankach

Szukasz kredytu gotówkowego? Oszczędź wybierając najtańszy - sprawdź porównanie.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
10 000 250 000
Okres spłaty:
1 10
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów gotówkowych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy

Dlaczego warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego przy kredycie gotówkowym?

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt gotówkowy. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu gotówkowego. Jak w takim razie wybrać korzystnie?

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Kalkulator kredytu gotówkowego – pożyteczne narzędzie dla osób, które szukają najlepszych rozwiązań finansowych

Kalkulator kredytu gotówkowego to bardzo pożyteczne i pomocne narzędzie dla osób, które szukają najlepszego kredytu gotówkowego. Jest to narzędzie bardzo proste w użyciu i o przejrzystej konstrukcji. Co możesz sprawdzić, korzystając z kalkulatora kredytu gotówkowego? Przede wszystkim dowiesz się, jaki jest całkowity koszt kredytu gotówkowego i jaką miesięczną ratę będziesz płacić. Poznasz również harmonogramy spłaty kredytu gotówkowego dla wybranych ofert. Dzięki temu możesz po pierwsze wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu gotówkowego, a po drugie dokładnie zaplanować swój budżet domowy. Korzystając z kalkulatora kredytu gotówkowego www.kredytwroclaw.pl, wybierzesz kredyt gotówkowy na miarę Twoich potrzeb. Całkowity koszt kredytu gotówkowego zależy nie tylko od jego oprocentowania, ale również od prowizji, ubezpieczenia itd. Ciężko jest samodzielnie wyliczyć koszty kredytu gotówkowego. Z pomocą przychodzi kalkulator kredytu gotówkowego online. Możesz w szybki i prosty sposób sprawdzić koszty kredytu. Wystarczy, że w odpowiednie pola wpiszesz następujące wartości:

 • Kwotę kredytu gotówkowego, która jest Ci potrzebna.
 • Okres spłaty kredytu gotówkowego, jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.
 • Oprocentowanie – jeśli nie wiesz, jakie wybrać, zostaw domyślną wartość.

Jak tylko wpiszesz te wartości, od razu wyświetlą Ci się oferty kredytów gotówkowych. Możesz wybrać kredyt gotówkowy standardowy lub kredyt gotówkowy online. Wystarczy chwila, żeby znaleźć kredyt gotówkowy na miarę Twoich potrzeb. Co pokaże Ci kalkulator kredytu gotówkowego?

 • Całkowitą kwotę do spłaty,
 • RRSO,
 • Wysokość raty kredytu,
 • Wysokość prowizji za kredyt,
 • Wysokość odsetek w każdej racie.

Kalkulator kredytu gotówkowego – podstawowe funkcje

Zadbaliśmy o to, żeby kalkulator kredytu gotówkowego, który znajduje się na stronie www.kredytwroclaw.pl, miał wszystkie funkcjonalności, które są niezbędne do obliczenia raty kredytu gotówkowego. Nasz klient powinien znać przybliżony koszt zaciągnięcia takiego zobowiązania. Do wyboru są różne parametry, które możesz uzupełnić. Im więcej parametrów wypełnisz, tym dokładniejszy będzie wynik. Do uzupełnienia masz:

 • kwotę kredytu,
 • prowizję kredytową,
 • wysokość oprocentowania kredytu,
 • okres spłaty kredytu,
 • rodzaje rat.

Jak tylko wypełnisz poszczególne pola, dowiesz się, ile będzie wynosiła Twoja rata kredytu gotówkowego. Na takiej podstawie możesz podjąć decyzję, która oferta bankowa jest dla Ciebie najlepsza. Kalkulator kredytu gotówkowego na www.kredytwroclaw.pl to najlepsze rozwiązanie!

Kalkulator kredytu gotówkowego – korzyści dla klientów

Kalkulator kredytowy online powstał z myślą o klientach, którzy podchodzą z rozwagą do swoich decyzji finansowych i szukają najlepszego kredytu gotówkowego dla siebie. Dzięki narzędziu kalkulator kredytu gotówkowego www.kredytwroclaw.pl poznasz miesięczną ratę kredytu. Dowiesz się, czy miesięczna rata kredytu gotówkowego nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla Twojego budżetu domowego. Podsumujmy zalety kalkulatora kredyt gotówkowy:

 • prosta obsługa,
 • szybka weryfikacja ofert bankowych, porównasz raty wybranych banków,
 • oszczędność czasu i komfort, możesz sprawdzić raty wybranych kredytów, nie wychodząc z domu,
 • dowiesz się, ile będzie wynosić miesięczna rata i na jaki kredyt Cię stać.

Kalkulator rat kredytu – oblicz swoją ratę

Warto wspomnieć, że kalkulator kredytu gotówkowego prezentuje orientacyjne wyliczenie rat. Ostateczna oferta banku może się różnić, ponieważ bank podchodzi do każdej sprawy indywidualnie. Jednak warto skorzystać z kalkulatora kredyt gotówkowy i dokonać pierwszej weryfikacji. Nie zabierze to dużo czasu. Wystarczy wpisać kwotę kredytu, okres kredytowania i oprocentowanie, jako podstawowe parametry. Jak już uzupełnisz wybrane pola, pojawi się cały harmonogram spłaty rat kredytu gotówkowego.

Możesz również sprawdzić, jak będzie kształtować się rata kredytu gotówkowego, gdy wybierzesz raty malejące. Będziesz miał możliwość porównania i wybrania korzystniejszej opcji.

Bardzo duże udogodnienie to możliwość filtrowania wyników pod kątem różnych parametrów. Możesz wybrać oferty z najniższym RRSO, prowizją, całkowitą kwotą do spłaty, czy wysokością raty.

Dzięki przeprowadzeniu kilku prostych symulacji znajdziesz najkorzystniejsze oferty i udasz się do wybranych banków w celu ustalenia szczegółów. Możesz również skontaktować się z doradcą bankowym za pośrednictwem Internetu lub złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online. Jest to wygodna i szybka opcja dla osób, którym zależy na czasie.

Kalkulator kredytu gotówkowego – jak działa

Kalkulator kredytów gotówkowych lub pożyczek gotówkowych to darmowe i ogólnodostępne narzędzie finansowe, które pozwala na przeprowadzenie samodzielnych symulacji rat kredytu. Kalkulator kredytu gotówkowego, który udostępniamy na www.kredytwroclaw.pl, jest prosty w obsłudze i może z niego korzystać nawet osoba, która nie ma no co dzień do czynienia z finansami.

Za pomocą wybranych parametrów możesz porównać oferty banków i dowiesz się, ile będzie wynosiła miesięczna rata kredytu. Kalkulator kredytowy online to skuteczne narzędzie, dzięki któremu nie tylko dowiesz się, na jaki kredyt gotówkowy możesz sobie pozwolić, ale również będziesz mógł z jego pomocą dokonać pierwszej selekcji ofert bankowych.

Jak korzystać z kalkulatora kredytowego - podpowiadamy

Jedną z zalet kalkulatora kredytów gotówkowych jest jego prostota. Wystarczy wpisać kilka wybranych parametrów, żeby ukazała się cała lista ofert z informacją o wysokości raty. Jak to działa krok po kroku?

 • Wpisujesz w odpowiednie pola wybrane parametry, tj. kwota kredytu, okres spłaty oraz oprocentowanie.
 • Po uzupełnieniu tych wartości, przechodzisz do obliczenia raty. Zobaczysz całą listę ofert bankowych z wysokością raty kredytu.
 • Możesz również przefiltrować wyniki pod kątem innych parametrów, tj. RRSO, czy prowizji.
 • Wybierając poszczególne oferty bankowe, zapoznasz się również z harmonogramem spłaty danego kredytu.

Korzystając z kalkulatora kredytu gotówkowego www.kredytwroclaw.pl, będziesz mógł podjąć świadomą decyzję dotyczącą zaciągnięcia zobowiązania finansowego.

Rata kredytu gotówkowego – jak obliczyć z pomocą kalkulatora kredytowego?

Ratę kredytu gotówkowego możesz obliczyć samodzielnie bez wychodzenia z domu. Co ma wpływ na ratę kredytu gotówkowego? Wymieńmy parametry, które decydują o wysokości raty:

 • kwota kredytu,
 • okres kredytowania,
 • wysokość oprocentowania,
 • prowizja,
 • rodzaj rat.

Możesz to wszystko sprawdzić za pomocą narzędzi dostępnych w Internecie, np. korzystając z kalkulatora kredytu online na stronie www.kredytwroclaw.pl. Dzięki temu nie musisz przeglądać każdej z osobna oferty bankowej i dokonywać czasochłonnych porównań. Teraz możesz dokonać szybkich obliczeń za pomocą kalkulatora, poświęcając na to kilka minut. Wszystko robisz online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Ratę kredytu gotówkowego można również obliczyć za pomocą specjalnego wzoru, ale jest to dość trudne i czasochłonne zadanie. Kalkulator kredytu gotówkowego to bez wątpienia prostsze i szybsze rozwiązanie.

Warto również sprawdzić nie tylko ratę kredytu, ale również RRSO, czyli Roczną Rzeczywistą Stopę Procentową. Jest to parametr, który mówi nam o tym, jaki jest całkowity koszt kredytu. Uwzględnia większość elementów kredytu, które mają wpływ na jego koszt. Wysokość RRSO pozwoli nam na wybór najkorzystniejszego kredytu.

Kalkulator kredytów gotówkowych - porównanie ofert

Kalkulatory kredytów gotówkowych służą tak naprawdę do dwóch rzeczy: wyliczenia raty kredytu oraz porównania ofert kredytowych. W szybki i łatwy sposób porównasz oferty wielu banków. Jeżeli chcesz porównać oferty bankowe, możesz skorzystać również z porównywarki kredytów gotówkowych. Podobnie, jak w przypadku kalkulatora kredytów gotówkowych, szybko i sprawnie porównasz oferty bankowe. Możesz wziąć pod uwagę oprocentowanie, RRSO, prowizję, czy też całkowitą kwotę do spłaty. Narzędzia finansowe dostępne w Internecie znacznie przyspieszają i ułatwiają wybór najkorzystniejszej oferty. Wszystko, co musisz wiedzieć, znajduje się w jednym miejscu. Nie musisz jeździć od placówki do placówki i tracić niepotrzebnie swój czas. Wyniki, które Ci się zaprezentują możesz posegregować pod względem ważności danego wskaźnika. Kredyty mogą być posortowane od najmniejszego lub największego oprocentowania, RRSO, prowizji, całkowitej kwoty do spłaty lub raty.

Kredyt gotówkowy – doradzamy, na co zwrócić uwagę

Większość klientów kredytowych, przy wyborze kredytu gotówkowego kieruje się głównie oprocentowaniem. Jest to błąd, który może skutkować tym, że niekoniecznie wybierzemy najlepszą dla nas ofertę. Na co w takim razie zwrócić uwagę? Dużo ważniejszym parametrem od oprocentowania jest wspomniana już wyżej RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. RRSO mówi nam, ile wynoszą całkowite koszty kredytu i zawiera w sobie nie tylko oprocentowanie, ale również prowizję i dodatkowe ubezpieczenia kredytu gotówkowego.

Co to jest ubezpieczenie kredytu gotówkowego? Większość banków oferuje opcję wykupu ubezpieczenia kredytu. Nie jest to oczywiście obowiązkowe, ale na pewno warte przemyślenia. Zanim podejmiesz decyzję, dowiedz się, co obejmuje ubezpieczenie i jaka jest cena polisy. Na pewno warto pomyśleć o ubezpieczeniu, które chroni kredytobiorcę w przypadku choroby lub zwolnienia z pracy. Dobrze wiedzieć, co proponuje bank w przypadku niespodziewanych sytuacji.

O co jeszcze powinieneś spytać w banku, zanim podpiszesz umowę? Przede wszystkim zapytaj doradcę o dodatkowe koszty i opłaty, a także o możliwość wcześniejszej spłaty lub o wakacje kredytowe. Jaki mogą być dodatkowe opłaty? Część banków pobiera opłaty za monity w przypadku, gdy nie spłacasz rat w terminie.

Kolejna ważna sprawa to rodzaj rat kredytu gotówkowego. Większość klientów wybiera raty równe, które nie zmieniają się przez okres spłaty kredytu. Na początku większość część raty stanowią odsetki, a w miarę upływu czasu zaczyna dominować część kapitałowa. Do wyboru masz również ofertę kredytów gotówkowych z ratą malejącą. Na początku płacisz wysokie raty, które z czasem maleją.

Kredyt gotówkowy – co jeszcze proponują banki?

Banki konkurują między sobą i przyciągają klientów różnymi promocjami i udogodnieniami. Część z nich oferuje tzw. wakacje kredytowe, czyli czasowe zawieszenie spłat rat kredytu. Wakacje kredytowe udzielane są na wniosek klienta. Jest to dobre rozwiązanie, gdy chcesz chwilowo odciążyć swój domowy budżet. Oczywiście zaległe raty i tak trzeba spłacić, co oznacza wzrost rat lub dłuższy termin spłaty.

Banki są również chętne do negocjacji marży banku, jeśli skorzystasz z dodatkowych produktów finansowych w ramach cross-sellingu. Takie rozwiązanie może być korzystne dla Ciebie, ale sprawdź najpierw, na jakich warunkach bank oferuje ci dodatkowy produkt.

Kredyt gotówkowy – jak dostać?

Jak zapewne się już orientujesz, żeby otrzymać kredyt gotówkowy, trzeba mieć zdolność kredytową. Zdolność kredytowa decyduje o tym, czy otrzymasz kredyt i na jaką kwotę będziesz mógł sobie pozwolić. Jeżeli zależy Ci na kredycie gotówkowym, postaraj się zwiększyć swoją zdolność kredytową. Uporządkuj swoje sprawy finansowe, pozamykaj karty kredytowe, zamknij limity w kontach. Jeśli masz inne zobowiązania, pomyśl o kredycie konsolidacyjnym z dodatkową gotówką. Dzięki konsolidacji będziesz płacił niższą ratę. 

Banki sprawdzają też, czy jesteś wiarygodnym kredytobiorcą. Przy podejmowaniu decyzji, banki korzystają z raportów BIK, czyli Biura Informacji Kredytowej. Na podstawie tego raportu bank będzie wiedział, czy spłacałeś swoje zobowiązania w terminie, czy pojawiły się opóźnienia w spłacie lub zaległości. Jeżeli nie spłacałeś zobowiązań w terminie, możesz mieć problem z pozyskaniem nowego kredytu. Przeczytaj! Jak sprawdzić BIK? BIK za DARMO, przez internet!

Pamiętaj, żeby przygotować wszystkie wymagane przez bank dokumenty. W banku musisz przedstawić dokument tożsamości ze zdjęciem, a także zaświadczenie o zarobkach. Banki preferują umowę o pracę na czas nieokreślony, ale nawet jeśli pracujesz na podstawie umowy cywilnoprawnej, możesz kredyt otrzymać. Chcesz wiedzieć więcej lub szukasz pomocy w znalezieniu najlepszego kredytu gotówkowego? Zapraszamy do kontaktu z ekspertami kredytowymi z www.kredytwroclaw.pl

Kalkulator rat kredytu gotówkowego

Oceń nas!


4,8 /5 (8924 ocen)

Oceń nasze usługi