Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

ROBYG Deweloper Wrocław - opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
ROBYG Deweloper Wrocław ROBYG Deweloper Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

PKO Bank Polski BNP Paribas Bank Polska S.A. Bank Pekao S.A. Bank Millennium

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Robyg Deweloper

Robyg jest obecnie jednym z bardziej znanych wrocławskich deweloperów, który rozpoczął inwestycje również w innych miastach Polski. Jest to inwestor z dużym doświadczeniem, który działa już od 20 lat i kształtuje trendy architektoniczne w budownictwie mieszkaniowym. Robyg buduje budynki mieszkalne oraz całe osiedla i tworzy przestrzeń życiową dla mieszkańców.

O ROBYG

Robyg aktywnie inwestuje w czterech dużych miastach, budując zgodnie z najnowszymi trendami i dbając o potrzeby swoich klientów. Inwestycje Robyg spotkamy w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Klienci cenią sobie przede wszystkim wysoki standard i dogodne lokalizacje. Na osiedlach, które deweloper wybudował na przestrzeni ostatnich 20 lat, zamieszkało ponad 85 000 osób.

Robyg zarządza swoją firmą rzetelnie, ale przykłada również dużą wagę do ekologii i społecznego zaangażowania. Deweloper korzysta z innowacyjnych technologii, a także rozwiązań, które wspierają środowisko.

Robyg – doświadczenie i historia

Warto wspomnieć, że od maja 2020 r. częścią grupy ROBYG jest Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane. WPB działa na wrocławskim rynku od 60 lat i miało wpływ na rozwój Wrocławia, jego wygląd i architekturę. Przedsiębiorstwo brało udział w odbudowie stolicy Dolnego Śląska. Na swoim koncie ma inwestycje związane z budową licznych szkół i placówek medycznych. Głównym obszarem działalności WPB jest jednak budownictwo mieszkaniowe. Obecnie WPB jest częścią grupy ROBYG i wspiera dewelopera w drodze do rozwoju i realizowania projektów o wysokim standardzie.

ROBYG jest to deweloper, który przez 20 lat ugruntował swoją pozycję na rynku nieruchomości. Inwestor nie tylko buduje, ale troszczy się o środowisko i wyznacza nowe trendy w budownictwie. Do tej pory Robyg sprzedał 29 500 lokali, w których zamieszkało 85 000 zadowolonych klientów.

Robyg - standard inwestycji i mieszkań

Inwestycje ROBYG wyróżnia wysoki standard deweloperski. Klienci cenią sobie ponadto:

 • nowoczesną architekturę,
 • eleganckie bryły budynków,
 • funkcjonalne wnętrza.

Deweloper realizuje swoje budowy kompleksowo. Osiedla mają spełniać najważniejsze potrzeby klientów. Robyg dba o to, żeby osiedla były komfortowe, bezpieczne i przyjazne.

Warto zwrócić uwagę na standard budynków. Każdy budynek i części wspólne to indywidualny projekt, który jest wykonany z materiałów najwyższej jakości. Eleganckie elewacje są wykonywane z takich materiałów jak klinkier, stal, szkło. Deweloper przykłada dużą wagę do ochrony środowiska i zasobów naturalnych. Na każdym osiedlu wybudowanym przez ROBYG wdrożono ekologiczne rozwiązania. Pozwalają one chronić środowisko i obniżyć koszty eksploatacji, co jest korzystne dla mieszkańców. Jakie jeszcze standardy działania reprezentuje grupa Robyg:

 • budowa mieszkań i osiedli o podwyższonym standardzie w porównaniu do innych inwestycji o podobnej cenie i lokalizacji,
 • wyższa jakość bez podnoszenia ceny,
 • nowoczesne rozwiązania, przyjazne dla środowiska.

Standard każdego mieszkania jest bardzo wysoki. Robyg oferuje przestronne i funkcjonalne mieszkania o różnorodnych metrażach. Mieszkania, które proponuje deweloper, są zaprojektowane w sposób przemyślany. Masz pewność, że zamieszkasz w funkcjonalnym lokalu o wysokim standardzie deweloperskim. Ekologiczne i nowoczesne rozwiązania sprzyjają środowisku i obniżają Twoje rachunki. Standard mieszkań:

 • Ponadstandardowa wysokość mieszkań od 2,65m do 3m. Dzięki temu mieszkańcy mają poczucie większej przestrzeni oraz lepszą cyrkulację powietrza.
 • W każdej inwestycji montowane są drewniane, 3-szybowe okna. Takie okna zapewniają lepszą akustykę oraz dodatkową ochronę przed wiatrem.
 • Ogrzewanie z sieci miejskiej to ekonomiczna i ekologiczna metoda ogrzewania mieszkań. Każde mieszkanie jest opomiarowane, co daje możliwość kontroli nad zużyciem ciepła oraz wody.
 • Dla bezpieczeństwa mieszkańców montowane są antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy RC4. Drzwi mają ciekawy i estetyczny wygląd, ale przede wszystkim zabezpieczają przed włamaniem i zapewniają komfort akustyczny.
 • Mieszkania oferowane przez Robyg mają albo ogródki, jeśli są zlokalizowane na parterze, albo balkony, loggie lub tarasy. Do ich wykończenia deweloper stosuje m.in. nowoczesne, mrozoodporne oraz antypoślizgowe płyty tarasowe.
 • Mieszkania są dźwiękoszczelne, ponieważ deweloper stosuje murowane ściany działowe o właściwościach wygłuszających. Materiały użyte do wykonania ścian działowych zapewniają wysoką nośność, która pozwala na przytwierdzanie do ścian elementów o większym ciężarze.
 • Każde mieszkanie jest wyposażone w nowoczesny wideofon z kolorowymi wyświetlaczami. Wideofon daje możliwość większej kontroli i poczucia bezpieczeństwa.
 • Deweloper dba o komfort klientów, dlatego ściany i sufity są dwukrotnie malowane na kolor biały.
 • Mieszkania są zaprojektowane w taki sposób, że dają możliwość elastycznej aranżacji wnętrz. Każdy mieszkaniec ma możliwość dostosować mieszkanie do swoich potrzeb.
 • Deweloper daje gwarancję na elementy wyposażenia. Użyte do budowy i wykończenia materiały mają deklarację zgodności z normami europejskimi. Gwarancja producentów obejmuje wszystkie użyte elementy.
 • Każde mieszkanie jest wyposażone w system inteligentnego domu Smart House firmy Keemple.
 • Eleganckie parapety w mieszkaniach są wykonane z naturalnego kamienia lub konglomeratu marmurowego. Parapety mają niezwykłą trwałość i elegancki wygląd.

ROBYG - standard budynków

Projekty ROBYG wyróżnia nowoczesna architektura. Bryły budynków są proste, a elewacje bardzo eleganckie utrzymane w klasycznej bieli z odcieniami szarości lub beżu. Części wspólne w budynkach są zaprojektowane w indywidualny i niepowtarzalny sposób. Materiały wykończeniowe są najwyższej jakości. Eleganci charakter wnętrz podkreślają szykowne lustra, oryginalne tapety i odpowiednio dobrane oświetlenie. Standard budynków jest następujący:

 • Elewacje budynków są utrzymane w klasycznych kolorach i wzbogacone szlachetnymi materiałami.
 • Do budowy deweloper wykorzystuje najnowsze technologie i materiały wykończeniowe najwyższej jakości.
 • W indywidualnie zaprojektowanych częściach wspólnych znajdują się ciekawe fototapety, obrazy i sztukateria, a także zabytkowe elementy rzeźby.
 • Na dachach budynków montowane są panele fotowoltaiczne, które znacząco obniżają opłaty za energię elektryczną części wspólnych.
 • W częściach wspólnych budynków deweloper stosuje energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu.
 • Eleganckie panele drzwiowe są wykończone trwałą i odporną na uszkodzenia płytą drewnopodobną.
 • Wszystkie budynki są wyposażone w instalację światłowodową, która zapewnia mieszkańcom najszybszy możliwy dostęp do Internetu.
 • W większości budynków ROBYG znajduje się eleganckie lobby z portierem. Jest to rozwiązanie, które podnosi prestiż osiedla i zwiększa bezpieczeństwo.
 • Deweloper zadbał o to, żeby wszystkie budynki zostały wyposażone w szybkie, cichobieżne windy renomowanych producentów. Windy są bardzo komfortowe i dostosowane wyglądem do części wspólnych.
 • Na dachach budynków Robyg montuje nowoczesne anteny TV naziemnej i satelitarnej. Dzięki telewizji naziemnej mieszkańcy mają dostęp do wszystkich podstawowych programów. Antena satelitarna eliminuje konieczność zakupu indywidualnych anten przez mieszkańców.
 • W swoich budynkach inwestor oferuje rozbudowany system wentylacji. Wentylacja mechaniczna zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza i umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgotności w mieszkaniach i częściach wspólnych budynków.
 • Systemy przeciwpożarowe zapewniają lokatorom pełne bezpieczeństwo. Wykrywają one pożar w częściach wspólnych, sterują oddymianiem klatek i automatycznie alarmując Straż Pożarną.
 • Deweloper proponuje swoim klientom miejsca parkingowe w halach garażowych oraz zewnętrzne miejsca postojowe. Klienci mają możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Bramy garażowe są automatycznie sterowane pilotem. W budynkach znajdują się systemy podgrzewania ramp.

Robyg – standard osiedla

Jednym z głównych celów, które przyświecają deweloperowi, jest budowanie osiedli, które są przyjazne i zintegrowane z otoczeniem. Dzięki swojej działalności deweloper chce brać udział w procesie powstawania nowego społeczeństwa. Na ten proces składa się z jednej strony wznoszenie budynków i przygotowanie infrastruktury, a z drugiej kształtowanie zieleni oraz przestrzeni do rekreacji, integracji i relaksu. Daje to impuls nie tylko do wybudowania nowego osiedla, ale również do powstania wspólnoty ludzi, którzy mogą być dla siebie kimś więcej niż sąsiadami. Co znajdziemy na osiedlach Robyg?

 • Deweloper montuje na osiedlach szybkie stacje ładowania do samochodów elektrycznych. W ten sposób przyczynia się do rozwoju elektromobilności w Polsce.
 • Robyg bardzo starannie wybiera lokalizację każdego budynku oraz osiedla. Dzięki temu mieszkańcy mogą korzystać z doskonale rozwiniętej infrastruktury oraz przemieszczać się bezproblemowo do innych części miasta.
 • Na osiedlach powstają tereny zielone. Na podstawie indywidualnego projektu architektury krajobrazu, powstaję tereny o wysokim standardzie i z dużym nasyceniem zieleni.
 • Deweloper stawia na urozmaicone i bezpieczne place zabaw, które dają duże możliwości dla rozwoju dziecka oraz zapewniają dobrą zabawę.
 • Osiedla są wyposażone w całodobowy monitoring w jakości HD, który daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa.
 • Na osiedlach Robyg dostępne są stojaki oraz stacje rowerowe, które pozwalają mieszkańcom na bezpieczne przechowanie i samodzielne serwisowanie roweru.

Inwestycje Robyg we Wrocławiu

Dożynkowa 43 - opis inwestycji

 • Inwestycja na Dożynkowej 43 to kameralne domy jednorodzinne na Klecinie. Osiedle domków jednorodzinnych znajduje się w cichej i spokojnej części miasta. Lokalizacja jest idealna dla osób, które chcą mieszkać blisko natury.
 • W pobliżu osiedla na Dożynkowej 43 znajduje się rzeka Ślęza. Wystarczy się przejść 200 metrów.
 • Domy na Klecinie to opcja dla tych osób, które szukają życiowego balansu między intensywnym życiem w mieście i życiem w pobliżu spokojnych terenów zielonych.
 • Dożynkowa 43 to znakomita lokalizacja w pobliżu terenów zielnych i rzeki. Z drugiej strony oferuje dogodny dojazd do innych części miasta, punktów usługowych, placówek edukacyjnych i placówek medycznych.
 • Inwestycja Robyg na Dożynkowej to 11 ekologicznych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Każdy ma około 122 mkw. komfortowej przestrzeni mieszkalnej i składa się z dwóch kondygnacjach.
 • Każdy właściciel domku może korzystać ze swojego ogródka, który ma powierzchnię od ok. 44 do 165 mkw.
 • Deweloper oddał do dyspozycji mieszkańców garaże i dodatkowe miejsce parkingowe.
 • Dożynkowa 43 to także ekologiczne budownictwo. Deweloper zamontował na dachu panele fotowoltaiczne oraz zbiornik retencyjny przy każdym domu.

Zalety inwestycji Dożynkowa 43:

 • Zielona okolica,
 • Domy leżą tylko 200 metrów od rzeki Ślęzy,
 • Doskonała lokalizacja w cichej części miasta z terenami zielonymi,
 • W pobliżu osiedla znajduje się przedszkole, sklepy, restauracje i bank,
 • Mieszkańcy mogą korzystać z dużych, przydomowych ogródków,
 • Wysoki standard domków i ich wykończenia. Deweloper zadbał o każdy detal,
 • Panele fotowoltaiczne, które obniżają koszty eksploatacji i są przyjazne środowisku.
 • Przy domkach znajdują się podziemne zbiorniki retencyjne, które gromadzą deszczówkę do podlewania roślin. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które jest zagwarantowane w cenie domu.
 • W odległości 200 m od inwestycji znajduje się rzeka Ślęza, która zapewnia relaks na łonie natury. Kolejny teren zielony to Park Kleciński, który znajduje się 1,6 km od domków.
 • Dobra wiadomość dla mieszkańców jest taka, że na osiedlu trwa rozbudowa sieci komunikacyjnej. Obecnie mieszkańcy mogą korzystać z linii tramwajowych i autobusowych. Natomiast przy pętli tramwajowej powstał parking Park&Ride. W planach jest również przystanek kolejowy Wrocław-Klecina.
 • Osiedle jest przyjazne dla rodzin z dziećmi. W pobliżu osiedla znajdują się tereny zielone oraz placówki edukacyjne. Są to dwa przedszkola, szkoła podstawowa oraz szkoły języków obcych.

Osiedle nad Widawą

 • Osiedla nad Widawą to kameralna inwestycja, która leży w spokojnej części Zgorzeliska. W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne. Dorzecze Widawy to doskonałe miejsce dla osób, które cenić sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Na osiedlu i w jego pobliżu można spacerować, uprawiać jogging lub jeździć na rowerze. Niedaleko osiedla znajduje się ośrodek jazdy konnej oraz alpakoterapii.
 • Osiedle nad Widawą to kompleks trzech budynków wielorodzinnych. W budynkach znajduje się łącznie 138 lokali mieszkalnych.
 • Funkcjonalne mieszkania mają od 1 do 4 pokoi o powierzchni od 25 do 76 mkw. Przyszli mieszkańcy mogą wybrać lokal, który odpowiada ich potrzebom.
 • Mieszkania na parterze mają swoje ogródki, a te na wyższych piętrach mają balkony.
 • Na osiedlu znajdzie się podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie, pomieszczenia rowerowe i plac zabaw.

Zalety i standard Osiedla nad Widawą:

 • W cenie mieszkania otrzymujesz pakiet ekologicznych rozwiązań, czyli panele fotowoltaiczne na dachach, ładowarki do samochodów elektrycznych oraz nowoczesny system Smart House. Dzięki temu możesz ograniczyć zużycie energii elektrycznej i obniżyć rachunki za media.
 • Osiedle znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy tuż obok brzegu Widawy.
 • Każde mieszkanie ma balkon, a mieszkania na parterze mają swoje ogródki.
 • Deweloper gwarantuje wysoki standard budynków i wykończenia.
 • W częściach wspólnych postawiono na energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu.
 • Osiedle jest spokojne i bezpieczne. Budynki są chronione i monitorowane, a kontrolę dostępu zapewniają wideofony.
 • Na osiedlu powstał dziedziniec, z którego mogą korzystać wszyscy mieszkańcy. Z myślą o najmłodszych powstał bezpieczny plac zabaw, który pozwala na rozwój i zabawę. Teren został zaprojektowany w taki sposób, żeby rodzice mogli cały czas obserwować swoich rodziców.
 • Zielone tereny na Zgorzelisku sprzyjają uprawianiu sportu, spacerów z dziećmi lub psami. Są też miejsca, gdzie można przygotować piknik dla rodziny i znajomych. W pobliżu osiedla znajdują się wały i rzeka. Popularnymi miejscami do wypoczynku i rekreacji jest zwłaszcza Park Lechitów i Górka nad Widawą.
 • Psie Pole można bez obaw nazwać „Małym Wrocławiem”, ponieważ znajduje się tu wszystko, czego mieszkańcy potrzebują do życia. Jest to część Wrocławia, która w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Warto wspomnieć bogatą ofertę usługową, np. Centrum Handlowe Korona, edukacyjną, czyli żłobki, przedszkola i szkoły oraz rekreacyjną, ponieważ mieszkańcy mogą korzystać z siłowni, minigolfa i boiska. W pobliżu Osiedla nad Widawą znajduje się ośrodek jazdy konnej oraz alpakoterapii.
 • Inwestycja jest dobrze skomunikowana z innymi częściami Wrocławia. W odległości 400 metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy oraz stacja kolejowa Wrocław Psie-Pole. Osiedla ma też dobre połączenie z S8, które gwarantuje szybki wyjazd z Wrocławia.

Osiedla Robyg Jagodno

Osiedle ROBYG Jagodno to 13 budynków wielorodzinnych oraz kameralne domy atrialne i szeregowe. Jest to osiedle, które będzie idealnym wyborem dla osób, które szukają przestrzeni, ekologicznych rozwiązań i chcą mieć swój ogród.

Na osiedlu ROBYG Jagodno powstanie aż 182 domów atrialnych z wewnętrznym ogród. Wszystkie atria są dwukondygnacyjne i mają przemyślany funkcjonalny układ. Atria są dwukondygnacyjne i mają cztery pokoje. Każda kondygnacja ma 2,8 metra. Powierzchnia mieszkalna wynosi 80 mkw. Poza ogrodem mieszkańcy mają do dyspozycji przestronny taras na piętrze. W każdym atrium znajduje się komórka lokatorska lub schowek na rowery oraz miejsce postojowe.

Deweloper zastosował również ekologiczne rozwiązania. Każdy klient otrzymuje w cenie inteligentny system Smart House oraz stacje do ładowania do samochodów elektrycznych. Zalety osiedla są następujące:

 • Deweloper gwarantuje swoim klientom miejsce do wypoczynku i rekreacji. Przy osiedlu zostanie zasadzony nowy park.
 • Na osiedlu znajdą się elementy małej architektury oraz zieleń osiedlowa. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z nowego placu zabaw.
 • Smart House by Keemple, czyli inteligentny system oszczędzania energii w cenie każdego domu.
 • Na osiedlu zostaną zamontowane ładowarki dla aut elektrycznych. W ten sposób chcemy wspierać elektromobilność.
 • Domy szeregowe będą miały dostęp do własnego ogrodu. Atria będą miały wewnętrzne ogrody i tarasy.
 • Osiedle znajduje się w doskonałej lokalizacji. W pobliżu znajdują się sklepy, placówki edukacyjne, hipermarkety i Centrum Handlowe Ferio Gaj.
 • Osiedla Jagodno jest tzw. osiedlem multifunkcyjnym. Na terenie inwestycji będzie znajdować się przedszkole i klub fitness oraz lokale usługowe. W odległości 3 km od inwestycji znajduje się znane centra handlowe tj. Ferio Gaj i hipermarkety Auchan i Kaufland. Mieszkańcy będą mogli realizować większość swoich potrzeb na terenie osiedla lub w jego pobliżu.
 • Warto dodać, że południowa część miasta Wrocławia rozwija się bardzo dynamicznie. Wciąż powstają nowe punkty usługowe i handlowe oraz restauracje, puby i kawiarnie. Lokalizacja osiedla zapewnia szybki dojazd do węzła komunikacyjnego Bielany i autostrady A4.
 • Jagodno to doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne np. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice, Park Brochowski czy Zamek Topacz. Przy ulicy powstaje nowy Topach zespół szkolno-przedszkolny przy ul. Asfaltowej, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli korzystać z bogatej oferty edukacyjnej.

Przykładowa inwestycja Robyg w Warszawie

Apartamenty Królewskie

Obecnie w sprzedaży zostały już ostatnie apartamenty z prywatnymi ogródkami do 80 m2. Robyg realizuje drugi etap inwestycji na Wilanowie. Jest to bardzo elegancka i wysmakowana inwestycja. Elegancję budynków podkreśla stonowana kolorystyka elewacji oraz naturalne materiały wykończeniowe, takie jak szkło, kamień czy drewno. Osiedle będzie otoczone zielenią. Na terenie inwestycji znajdzie się dziedziniec z placem zabaw, park z elementami małej architektury i starannie zaprojektowaną roślinnością. Zalety osiedla:

 • Wysoki standard inwestycji. Wszystkie budynki wykończone są najwyższej jakości materiałami.
 • Osiedle jest doskonale zlokalizowane w samy centrum Wilanowa. W pobliżu osiedla znajduje się wiele lokali gastronomiczno-handlowych.
 • Na terenie osiedla będzie pełno zieleni, elementy małej architektury, bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz miejsca dla rowerów.
 • Również w najbliższej okolicy znajdują się tereny zielone, place zabaw dla dzieci oraz ścieżki rowerowe.
 • W każdym lokalu deweloper oferuje w standardzie Smart House by Keemple, czyli system do inteligentnego zarządzania domem.
 • Osiedle jest monitorowane i chronione przez całą dobę. W mieszkaniach znajdują się wideofony, które zapewniają kontrolę dostępu. Dzięki temu
 • Robyg wdrożył na osiedlu ekologiczne rozwiązania, które chronią środowisko i obniżają koszty eksploatacji. Zamontowano panele fotowoltaiczne, a w częściach wspólnych stosuje się oświetlenie LED.
 • Każde mieszkania na parterze ma dostęp do własnego ogródka, a mieszkania na piętrze mają duży balkon.
 • Osiedle jest doskonale zlokalizowane. Miasteczko Wilanów jest jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Rozległe tereny zielone, liczne punkty usługowe, kawiarnie i restauracje zachęcają do rodzinnych spacerów i spotkań towarzyskich.
 • Wilanów to również wysoko rozwinięta infrastruktura miejska o rozbudowanej ofercie edukacyjnej, usługowej i rekreacyjnej.
 • Wilanów to bardzo modna i prestiżowa dzielnica Warszawy z wieloma zabytkami i pięknymi ogrodami.

Przykładowa inwestycja Robyg w Gdańsku

Inwestycja Porto

Inwestycja Porto to 16 eleganckich, minimalistycznych budynków, które znajdują się na ulicy Letnickiej, na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna. Budynki są otoczone rozległymi terenami zielonymi.

Osiedle Porto to niewysokie, pięciopiętrowe budynki. Mieszkańcy mogą cieszyć się piękną panoramą miasta. Porto to kameralna inwestycja, która jest otoczona bujną roślinnością. Dzięki temu mieszkańcy mogą się relaksować i czuć się bardzo komfortowo.

Porto jest położone niedaleko Zatoki Gdańskiej, dzięki czemu mieszkańcy mają widok na morze. Inwestycja Porto zapewnia swobodny dostęp do atrakcji aglomeracji miejskiej.

Elewacje budynków są wykonane z wysokiej jakości materiałów i mają kolor plażowego piasku. Wygląd elewacji jest elegancki i kojący. Drewniane tarasy przypominają plażowe konstrukcje molo. W budynkach znajduje się ekskluzywne, dwupoziomowe lobby z portierem. Zapewnia to mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa.

Balustrady balkonowe wyglądają jak szklane tafle, a panoramiczne okna, zapewniają bardzo dobre naświetlenie całego apartamentu apartamentów. Mieszańcy mogą się cieszyć nastrojowymi i przestronnymi tarasami dachowymi i pięknym widokiem na morze oraz ogród. Wszystko to zapewnia komfort i relaks. Z zalet osiedla Porto mogą korzystać również najmłodsi. Na terenie osiedla zamontowano liczne i bogato wyposażone place zabaw, które nawiązują do nadmorskiego charakteru inwestycji. Place zabaw zachęcają do bezpiecznej zabawy i ruchu na świeżym powietrzu. Powierzchnia mieszkań wynosi od 31,1 mkw do 100,81 mkw. Liczba pokoi wynosi od 1 do 4. Inwestycja znajduje się na ul. Letnickiej. Ulica Letnicka leży w pobliżu Zatoki Gdańskiej, na pograniczu Nowego Portu i modnego Brzeźna.

PORTO zapewnia relaks i komfort typowe dla nadmorskiej lokalizacji. W pobliżu znajduje się rozbudowaną infrastrukturę drogową, bogata oferta placówek edukacyjnych, jak szkoły i przedszkola oraz sklepy. W ciągu 15 minut możesz dojechać do centrum miasta i innych popularnych miejsc Gdańska jak Politechnika, Uniwersytet czy Centrum Biznesowe Olivia.

Przykładowa inwestycja Robyg w Poznaniu

Inwestycja Początek Piątkowo

Inwestycja Początek Piątkowo powstaje na tętniącym życiem poznańskim Piątkowie, pomiędzy ulicami Wojciechowskiego i Obornicką. Jest to miejsce dla tych osób, które cenią sobie kontakt z naturą i chcą mieszkać blisko terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia również dobry dojazd komunikacją miejską. Okolica jest bezpieczna i spokojna. W tej inwestycji deweloper postawił na wyjątkową jakość mieszkań, które charakteryzuje elegancki i ponadczasowy design. Wnętrza zostały zaprojektowane przez architekta wnętrz. Części wspólne są zaprojektowane w najwyższym standardzie. Projekt jest wysokiej klasy. W Początku Piątkowo każdy będzie czuł się bardzo komfortowo. Osiedla znajduje się przestrzeń na jogging, spędzanie czasu ze swoimi dziećmi. Można również odwiedzić siłownię. Zalety inwestycji:

 • Osiedle jest bardzo komfortowe i oferuje zielone strefy do odpoczynku, miejsca do uprawiania rekreacji i sportu, bezpieczną okolicę, wysoką jakość wykończenia części wspólnych, a także doskonałe połączenie z centrum miasta.
 • Osiedla zapewnia wysoki standard, ale oprócz tego zapewnia dostęp do przedszkoli, szkół, zieleni i infrastruktury miejskiej. Początek Piątkowo to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.
 • Osiedle Początek jest również świetną propozycją dla inwestorów, którzy chcą ulokować swój kapitał w nieruchomościach. Ma na to wpływ doskonała lokalizacja w okolicy szybkiego tramwaju, Uniwersytetów oraz Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.
 • Mieszkania mają ponadstandardową wysokość około 280 cm, która daje poczucie większej przestrzeni i zapewnia lepszą cyrkulację powietrza.
 • W lokalach Robyg zamontował trwałe i bardzo szczelne okna PCV. Okna zapewniają doskonałą termoizolacyjność i odporność na czynniki atmosferyczne.
 • W mieszkaniach zostaną zamontowane antywłamaniowe drzwi wejściowe renomowanej marki z atestowanym zamkiem. Dzięki temu możesz czuć się pewnie i bezpiecznie.
 • W cenie mieszkania inwestor proponuje rozwiązania technologiczne SMART HOUSE by Keemple, które zapewnia zdalne sterowanie oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych. Pozwala to na oszczędności i ochronę środowiska.
 • Mieszkania są funkcjonalne, a rozmieszczenie ścian działowych zapewnia duże możliwości indywidualnej aranżacji wnętrz. Oprócz tego zamontowano duże okna, które doświetlają pomieszczenia.
 • Do dyspozycji mieszkańców oddano przestronne, nowoczesne lobby z portierem. Mieszkania są w wideofony, a osiedle jest monitorowane i chronione. Wszystko to zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.
 • Mieszkańcy osiedla mogą spędzić aktywnie czas i odprężyć się w nowoczesnej, przestronnej, klimatyzowanej strefie fitness. Wystarczy chwila, żeby znaleźć się na osiedlowej siłowni. Siłownia ma powierzchnię ok. 80 m2 i jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęty siłowe i aerobowe.
 • Mieszkańcy będą mogli również korzystać ze stacji ładowania pojazdów elektrycznych na terenie osiedla. Przyłącza znajdą się w garażach podziemnych i w wyznaczonych punktach zewnętrznych.
 • Lokatorzy mogą również korzystać z miejsc postojowych na zewnątrz i w podziemnej hali garażowej, która ma podgrzewany wjazdem i czujniki monitorujące ilość spalin.
 • Na dachach budynków zainstalowano ekologiczne panele fotowoltaiczne. Osiedle jednocześnie zużywa i produkuje czystą energię elektryczną.
 • Początek Piątkowo jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami Poznania. Wystarczy kilkanaście minut, żeby znaleźć się w centrum, strefie biznesowej, czy na uniwersytecie.
 • Osiedle zapewnia bezpośredni dostęp do sklepów i usług. Wszystkie potrzeby można zaspokoić w najbliższym otoczeniu Początku. W okolicy znajdują się żłobki, przedszkola, apteki, punkty medyczne, siłownie i galerie handlowe.
 • Osoby, które szukają kontaktu z przyrodą, mogą wybrać się do pobliskich lasów przy rezerwatach przyrody, tj. Żurawiniec, Meteoryt oraz Morasko.

Robyg – opinie o deweloperze

Mieszkańcy doceniają przede wszystkim ekologiczny charakter osiedli oraz systemu Smart Home, dzięki któremu rachunki mogą być o 30 proc. niższe. Robyg wprowadził inteligentny system zarządzania jako pierwszy w Polsce bez dodatkowych opłat. Deweloper dba też o zieleń na osiedlach, podkreślając zarówno korzystne właściwości np. pnączy na elewacjach, jak i aspekt estetyczny. Właściciele mieszkań mogą też korzystać ze zniżek w ramach Robyg Club. Standard mieszkań i osiedli jest wysoki, ale przy odbiorze inżynierowie często wyłapują drobne usterki.

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Zobacz wszystkie firmy deweloperskie realizujące projekty mieszkaniowe we Wrocławiu

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

ROBYG Wrocław

Oceń nas!


4,3 /5 (4238 ocen)

Oceń nasze usługi