Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Kredyt gotówkowy 50 tysięcy zł
- jaka rata, warunki, zarobki,
ile do spłaty?

Dodano: 03.08.2021    |    Zaktualizowano: 02.01.2024

Kredyt gotówkowy 50 tysięcy zł - jaka rata, warunki, zarobki, ile do spłaty? Kredyt gotówkowy 50 tysięcy zł - jaka rata, warunki, zarobki, ile do spłaty?

Z tego artykułu dowiesz się:

  Kredyt gotówkowy 50 tysięcy zł - jaka rata, warunki, zarobki, ile do spłaty?

  Obecnie nie trzeba zarabiać bardzo dużo, jeżeli się myśli o kredycie gotówkowym do 50 000 zł. Dzieje się tak dlatego, że stopy procentowe są najniższe w historii, a także dlatego, że banki konkurują o klientów i upraszczają procedury kredytowe. Masz konto w banku i wpływają tam regularne kwoty lub wynagrodzenie? Będziesz mógł skorzystać z kredytu online. Oczywiście bank przeanalizuje wysokość wpływów, wysokość Twojego wynagrodzenia, a także wygeneruje raport z BIK, dotyczący Twoich zobowiązań. Co jest konieczne, żeby otrzymać kredyt na 50 000 zł?

  1. Pozytywna historia kredytowa. Bank sprawdzi historię Twoich zobowiązań w bazie BIK. Poprosi w tym celu o historię Twoich zobowiązań i spłat. Jeśli spłacałeś swoje zobowiązania regularnie i w całości, to jesteś na najlepszej drodze, żeby otrzymać kredyt gotówkowy na 50 000 zł.
  2. Twoje dochody i zdolność kredytowa. Dla kredytów do 50 000 zł wystarczy, że Twoje dochody będą przyzwoite, regularne i pochodzące ze źródła akceptowanego przez bank. Przygotuj dla banku stosowną dokumentację, czyli zaświadczenie o dochodach od pracodawcy, ostatnie odcinki renty lub emerytury, czy też wyciągu z konta oraz KPiR, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą. Może to być również umowa najmu, jeśli masz nieruchomość i ją wynajmujesz.
  3. Inne kredyty i pożyczki. Starając się o kredyt gotówkowy, przeanalizuj, czy obecne zobowiązania nie obciążają zanadto Twoich finansów. Nawet jeśli otrzymasz kolejny kredyt, to możesz mieć problem z jego spłatą. Jeśli zależy Ci na kolejnym kredycie, skonsoliduj obecne kredyty i pożyczki, spłać karty kredytowe i zamknij limity w koncie.

  Kredyt gotówkowy 50 000 zł – ile muszę zarabiać?

  Zasada jest taka, że łączna kwota Twoich zobowiązań nie może przekroczyć 50% - 60% Twoich dochodów. Jeżeli dochody są bardzo wysokie, rata może wynosić nawet 60% wynagrodzenia. Oznacza to, że jeśli rata kredytu wyniesie 2000 zł, powinieneś mieć dochody na poziomie 3300 zł do 4000 zł miesięcznie netto.

  Porównanie ofert kredytu gotówkowych w najpopularniejszych bankach

  Ranking kredytów gotówkowych

  Przykład reprezentatywny
  Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

  Potrzebujesz innej oferty? - wprowadź parametry kredytu

  Kwota kredytu:
  Okres spłaty:
  lat

  Jaką ratę zapłacę dla kredytu 50 000 zł? Ile do spłaty?

  Wysokość comiesięcznej raty kredytu na 50 000 zł zależy od długości kredytu gotówkowego, polityki banku, czy też od wysokości stóp procentowych. Musisz przekalkulować, czy wolisz dłuższy okres kredytowania i niższą ratę, czy zdecydować się na krótszy kredyt z niższymi kosztami całkowitymi. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wysoka będzie rata kredytu, skorzystaj z kalkulatora kredytu gotówkowego, który znajdziesz na www.kredytwroclaw.pl: Przykład raty dla kredytu 50 000 zł, okres kredytowania 5 lat:

  • PKO BP, rata 1201,95 kwota do spłaty: 57 693 zł,
  • BNP Paribas, rata 1201,95 kwota do spłaty: 57 693 zł,
  • Citi Handlowy, rata 1237,65 kwota do spłaty: 59 407 zł,

  Koszty kredytu gotówkowego są dość wysokie, ale i tak są dużo niższe niż w przeszłości ze względu na niskie stopy procentowe.

  Zastanawiasz się, czy możesz płacić mniej? Zdecyduj się pożyczkę hipoteczną na dowolny cel. Dzięki zabezpieczeniu w postaci nieruchomości, oprocentowanie, jak i koszty całkowite pożyczki są niższe niż w przypadku zwykłego kredytu gotówkowego.

  Ekspert kredytowy - porozmawiajmy

  Jeżeli chcesz wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie, skontaktuj się z ekspertami kredytowymi z www.kredytwroclaw.pl. Doradzimy Ci, jak wybrać najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt hipoteczny.

  Inne artykuły z kategorii - Kredyt gotówkowy

  Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego