Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Blockpol Deweloper Wrocław - opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
Blockpol Deweloper Wrocław Blockpol Deweloper Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

mBank BNP Paribas Bank Polska S.A. Bank Pekao S.A. ING Bank Śląski

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Blockpol - historia firmy

BLOCKPOL jest to znana wrocławska firma, która została założona w 1990 roku przez Bogusława Zielińskiego. Firma początkowo skupiła się wyłącznie a rynku budowlanym, ale po 10 latach działalności zdecydowano o rozszerzeniu usług Blockpol o sprzedaż mieszkań. Inwestycje mieszkaniowo – komercyjne przy ul. Jedności Narodowej 84 oraz ul. Bolesława Prusa 9c we Wrocławiu rozpoczęły karierę firmy Blockpol jako wykonawcy i inwestora.

Blockpol – opis działalności

Deweloper ma na swoim koncie inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. Blockpol specjalizuje się budowie mieszkań i domów, hal i obiektów magazynowych. Taka działalność wymaga od dewelopera znajomości i wykorzystania najnowszych technologii i materiałów. Firma może sprostać tak trudnym zadaniom, gdy zatrudnia profesjonalną i wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Zleceniodawcami firmy są m.in. spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperzy, banki, szpitale, zakłady produkcyjne i usługowe. Inwestor gwarantuje najwyższy poziom wykonywanych usług i wdrożył w tym celu Politykę Jakości. Deweloper cieszy się zaufaniem klientów, a za swoją działalność otrzymał liczne wyróżnienia i certyfikaty.

Warto podkreślić, że deweloper działa nieprzerwanie od 25 lat i wybudował w tym czasie aż kilka tysięcy mieszkań. Inwestor ma dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie budowy i realizacji projektów wykonawczych i inwestycyjnych.

Blockpol wykorzystał swoją wiedzę i doświadczenie i stworzył projekt deweloperski BLOCKPOL II, poszerzając tym samym swoją działalność o sprzedaż mieszkań. Po zmianach własnościowych działalność ta jest kontynuowana przez BLOCKPOL - DEVELOPER SP. Z O.O.

Przykładowe inwestycje Blockpol

Tęczowa 83A - inwestycja mieszkaniowa i komercyjna

Tęczowa 83 jest to projekt, który zlokalizowany jest na Starym Mieście. Położenie tej inwestycji zapewnia idealną równowagę między życiem w dużym mieście a odpoczynkiem. Tęczowa zapewnia odpoczynek po długim dniu pracy, ale też szybki dostęp do atrakcji miasta, z których możemy korzystać na Starym Mieście.

Inwestycja na Tęczowej zapewnia duży komfort mieszkańcom, którzy mogą cieszyć się z funkcjonalnych mieszkań i licznych udogodnień. Sam budynek został również ciekawie zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami architektonicznymi. Charakteryzują go duże przeszklenia. Układy mieszkań są bardzo przemyślane. Wszyscy mieszkańcy mogą korzystać z balkonów, miejsca garażowego i komórki lokatorskiej. Mieszkanie można kupić również w celach inwestycyjnych, na wynajem. Będą się cieszyć dużą popularnością ze względu na lokalizacje i powierzchnie poszczególnych lokali.

W budynku przy ulicy Tęczowej 83 znajdują się również lokale usługowe. Jest to bardzo dobre miejsce do założenia biznesu i do pracy, ponieważ gwarantuje spokój, satysfakcję i korzyści. Biznes przy ulicy Tęczowej 83 zapewnia takie udogodnienia jak bliska odległość do Rynku oraz bardzo dobre połączenia komunikacyjne. Klienci dotrą w wygodny i szybki sposób do lokali biurowych i usługowych.

W budynku przy Tęczowej 88 znajduje się 6 lokali usługowych. Podsumowując: nowoczesny i imponujący budynek przy ulicy Tęczowej 83 ma 7 pięter. Jest doskonale skomunikowany z innymi częściami miasta. Ta część miasta jest spokojna i kameralna. Mieszkańcy podkreślają również przyjazną atmosferę i równowagę między życiem w mieście a komfortem, spokojem i wypoczynkiem.

Opis lokali w budynku:

 • 71 mieszkań o różnej wielkości,
 • Każde mieszkanie ma balkon lub taras,
 • Duże i liczne przeszklenia,
 • Komórki lokatorskie,
 • Dostępność miejsc postojowych dla każdego mieszkańca,
 • Powierzchnie mieszkań od 23 m2 do 49 m2 ,
 • Lokale usługowe o powierzchni od 77 m2 do 117 m2 .

Nowa Inspiracja – projekt, którego inspiracją jest wystawa WUWA z 1929

Wystawa WUWA natchnęła firmę Blockpol zrealizowania kolejne inwestycji, dzięki której Wrocław znowu dołączy do architektonicznej awangardy. Warto tutaj dodać, że całe osiedle Nowe Żerniki jest unikatowe w skali europejskiej. Osiedle zlokalizowane jest w zachodniej części miasta, w pobliżu Stadionu Miejskiego i na południe od ulicy Kosmonautów.

Relaks na Nowych Żernikach. Na osiedlu zaplanowano akweny wodne, boisko, przedszkola, żłobki, dom kultury oraz place zabaw. Co więcej, jest to doskonałe miejsce do wypoczynku po całym dniu pracy, wrażeń i aktywności różnego rodzaju. Osiedla jest otoczone zielenią i znajduje się blisko Glinianek.

Różnorodna zabudowa Każdy z budynków na osiedlu jest inny. Możesz wybrać mieszkanie zgodne z Twoimi potrzebami i gustem.

Mieszkaj w zgodzie z naturą Lubisz widok korony drzew? Jest to kojący widok szczególnie wiosną i jesienią. Jeżeli chcesz się cieszyć takimi widokami, to wybierz siedmiopiętrowy blok. Dla klientów, którzy wolą kameralną zabudowę, deweloper proponuje budynki czteropiętrowe. W budynkach mają duże przeszklenia, obszerne loggie i balkony. Klienci, którzy mają bardzo wysokie wymagania, mogą kupić apartament w budynku typu premium, który został zaprojektowany tak, żeby podnosić jakość i komfort codziennego życia. Dobry przykład to roślinność antysmogowa na dachach.

Nowoczesny design Projekt budynku utrzymany jest w duchu modernistycznym. Elewacja jest monochromatyczna z szarymi i beżowymi elementami, które stylowo przełamują drewniane elementy, duże przeszklenia, balustrady balkonowe o różnorodnym układzie, oraz nietypowe skosy.

Na osiedlu Nowa Inspiracja każdy budynek jest inny i każdy prezentuje inną historię. Wszystko po to, żeby klienci mogli znaleźć mieszkanie zgodne z osobistymi upodobaniami i potrzebami. Opis poszczególnych budynków:

Budynek A - premium

 • tylko 4 mieszkania na każdym piętrze,
 • zapewniony dostęp do komórek lokatorskich,
 • obszerne przeszklenia,
 • mieszkania dwupoziomowe,
 • powiększona izolacyjność akustyczna okien,
 • powierzchnie mieszkań od 51 m2 do 99 m2.

Budynek B

 • zielony taras dostępny dla wszystkich mieszkańców,
 • obszerne przeszklenia,
 • każde mieszkanie z balkonem, loggią lub tarasem,
 • rowerownia na parterze budynku,
 • powierzchnia mieszkań: od 35 m2 do 74,5 m2.

Budynki C, D i E

 • dwustronne, jasne mieszkania,
 • duże loggie lub tarasy,
 • powierzchnia mieszkań od 28 m2 do 81 m2,
 • w budynkach znajdują się rowerownie i wózkownie,
 • każde mieszkanie ma swoją komórką lokatorską lub rowerowy box

Zielone Południe

Radomierzyce jest miejscowość zlokalizowana tuż przy południowej granicy Wrocławia. Z Radomierzyc szybko i sprawnie dojedziesz do centrum Wrocławia, a to dzięki bezpośredniemu połączeniu z ulicą gen. Stefana Grota-Roweckiego, która jest jedną z największych arterii miasta. Radomierzyce to z jednej strony bliskość Wrocławia, a z drugiej to ogromny zielony teren, idealny dla miłośników spacerów i aktywnego wypoczynku.

Jeżeli chcesz mieszkać w pobliżu natury, terenów zielonych i jednocześnie chcesz korzystać z miejskiej infrastruktury, to wybierz osiedle Zielone Południe. Jest to osiedle, które Cię zauroczy od pierwszego wejrzenia.

Domy szeregowe pod Wrocławiem jest to bardzo dobry pomysł na zamieszkanie lub inwestycję na przyszłość. Co więcej, kiedy zdecydujesz się na nowy dom w zabudowie szeregowej, to ograniczysz koszty eksploatacji do minimum. Warto wspomnieć, że wspólne ściany w segmentach jednorodzinnych nie wymagają dodatkowego ogrzewania. Z drugiej strony masz zapewnioną prywatność. Każdy dom na osiedlu ma swoją działkę, na której możesz spędzić wolny czas i się zrelaksować. Jednak osiedle Zielone Południe ma dużo więcej zalet.

Inwestycja Blackpol zapewnia dobry i szybki dojazd do Wrocławia. Jest to szczególnie ważne dla tych osób, które codziennie muszą stawić się do pracy we Wrocławiu. Dzięki dobrej komunikacji możesz korzystać z zalet dużego miasta i jego atrakcji, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota. Dojazd do centrum miasta zabierze Ci około pół godziny. Warto przy tym podkreślić, że Radomierzyce leżą tuż przy południowej granicy Wrocławia. Możesz tutaj cieszyć się czystym powietrzem i na co dzień obcować z naturą. Radomierzyce znajdują się tylko 2 km od popularnej dzielnicy Wrocławia, Ołtaszyna. Jest to urokliwa i atrakcyjna część miasta. To ważna informacja, że w pobliżu znajdują się Radomierzyce, które również cieszą się dużym uznaniem mieszkańców. Dla rodziców z dziećmi bardzo ważne jest to, że na terenie Radomierzyc znajdują się szkoły i przedszkola, które cieszą się bardzo dobrą opinią.

Jako mieszkaniec Radomierzyc będziesz mógł cieszyć się rozbudowaną infrastrukturą. W pobliżu osiedla znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe. Oprócz tego w najbliższym sąsiedztwie znajdują się obiekty sportowe, gdzie możesz dbać o swoją formę. Do biegania i spacerowania zachęcają natomiast okoliczne tereny zielone.

Domy zbudowane przez Blockpol są bardzo funkcjonalne. Osiedle jest bardzo kameralne i utrzymane w stylu minimalistycznym. Co więcej, Zielone Południe jest otoczone przez bujne tereny zielone. Na parterze każdego domu znajduje się kuchnia, jadalnia i salon. W salonie znajdują się ogromne, przeszklone drzwi, które prowadzą wprost do ogrodu. Mieszkańcy mogą cieszyć się pięknymi widokami o każdej porze roku.

Na piętrze znajdują się obszerne, ustawne sypialnie. Możesz wybrać powierzchnię, która najbardziej Ci odpowiada, ponieważ deweloper oferuje domy w kilku wariantach. Takie domy to inwestycja na lata. Domy są solidne i funkcjonalne. Projekt każdego domu jest minimalistyczny i dobrze przemyślany. Warto dodać, że deweloper w pełni korzysta ze swojego wieloletniego doświadczenia. Blockpol buduje nie tylko mieszkania, ale również obiekty komercyjne, takie jak biurowce i fabryki. Jako generalny wykonawca wielu inwestycji, może zapewnić pełną kontrolę nad procesem powstawania nowych domów. Deweloper stawia nowe domy z dbałością o każdy szczegół.

Podsumowanie inwestycji:

 • przydomowe ogródki,
 • metraż od 85 do 109 m2,
 • pompa ciepła,
 • wentylacja z rekuperacją,
 • garaże, miejsce parkingowe dla gości,
 • komórki lokatorskie,
 • plac zabaw,
 • przystanek MPK.

Brzoskwiniowe Południe

Brzoskwiniowe Południe to 26 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w Mokronosie. Mokronos to cicha i kameralna enklawa za Wrocławiem. Znajduje się blisko miasta i zapewnia dogodny i szybko dojazd do miasta. Deweloper zaproponował zabudowę dla rodzin, które mogą dzięki temu żyć komfortowo i wygodnie. Blockpol zapewnił każdemu mieszkańcowi dostęp do własnego ogródka. W ogródku możesz zasadzić nawet brzoskwinie. Lokalizacja tego kameralnego osiedla zapewnia bliski kontakt z naturą. Jako mieszkaniec będziesz miał również dostęp do infrastruktury w postaci szkół, przedszkoli, sklepów spożywczych i lokali usługowych. Warto podkreślić, że Mokronos znajduje się niedaleko Wrocławia, co pozwala na kontakt z atrakcjami, które oferuje duże miasto.

Marzysz o spędzaniu czasu wolnego na łonie natury? Chcesz korzystać z miejskiej infrastruktury? Myślisz, że Twoje dążenia są sprzeczne i żadną miarą nie da się ich połączyć? Pokażemy Ci, że marzenia można spełnić. Wystarczy znaleźć odpowiednią nieruchomość, która zauroczy Cię od pierwszego wejrzenia. Możesz jednocześnie cieszyć się spokojem i możliwością obcowania z naturą, a z drugiej stale mieć dostęp do najważniejszych punktów usługowych, jakie oferuje miasto.

Deweloper oferuje domy w stylu minimalistycznym, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Możesz zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy, ciesząc się czystym powietrzem. Dojazd do centrum miasta zajmie Ci tylko 20 minut. W razie potrzeby dojazd do centrum aglomeracji zajmie Ci zaledwie około 20 minut. Mokronos znajduje się w niedalekiej odległości od Smolca. Droga dojazdowa do Wrocławia zapewnia szybki i wygodny dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Możesz korzystać też pobliskich placówek edukacyjnych i obiektów sportowych.

Podsumowanie inwestycji:

 • duże przeszklenia,
 • funkcjonalne i ustawne pomieszczenia,
 • garaż oraz miejsce postojowe,
 • świetna lokalizacja,
 • powierzchnia domów to 119 mkw.

Opinie o deweloperze

Opinie o firmie Blockpol są podzielone. Część osób chwali sobie dobrą jakość za stosunkową niską cenę oraz obsługę klienta. Usterki, które można znaleźć na różnych inwestycjach dewelopera, są na poziomie średniej krajowej. Zazwyczaj można je łatwo usunąć.

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Zobacz wszystkie firmy deweloperskie realizujące projekty mieszkaniowe we Wrocławiu

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

Blockpol Wrocław

Oceń nas!


4,3 /5 (4238 ocen)

Oceń nasze usługi