Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

INKOM S.A. Deweloper Wrocław
- opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
INKOM S.A. - Deweloper Wrocław INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

mBank BNP Paribas Bank Polska S.A. ING Bank Śląski Bank Millennium

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Inkom - znany deweloper z Wrocławia

Inkom jest obecny na rynku wrocławskim od 25 lat. To właśnie w 1997 r. rozpoczął budowę swoich pierwszych inwestycji we Wrocławiu i w jego okolicach. Deweloper jest znany i ma wypracowaną pozycję rzetelnego, ale też otwartego i dostępnego inwestora. Chce aktywnie uczestniczyć w rozwoju regionu, przy jednoczesnym poszanowaniu przyrody i potrzeb swoich klientów.

Inkom – członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Inkom jak większość renomowanych firm deweloperskich jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Jest to instytucja, do której należy ponad stu największych deweloperów w Polsce. Celem organizacji jest wyznaczanie najwyższych standardów jakości i dbałość o uczciwość i przejrzystość zasad obowiązujących na polskim rynku mieszkaniowym. INKOM wraz z innymi deweloperami współtworzy Kodeks Dobrych Praktyk relacji z Klientami i dotrzymuje jego ustaleń.

Inkom w liczbach:

 • 25 lat na rynku.
 • 900 wybudowanych mieszkań i domów.
 • 2000 zadowolonych klientów.
 • 10 nagród i wyróżnień.

Informacje dla kupujących

Wszyscy klienci Inkom mogą liczyć na pomoc przy wyborze i zakupie mieszkania. Już na pierwszym spotkaniu możesz uzyskać wszystkie potrzebne Ci informacje. Na samym początku poznasz ofertę dostępnych mieszkań i domów, dowiesz się jak pozyskać finansowanie oraz wykończyć i zaaranżować swoje wymarzone lokum. Jeżeli oferta Cię zainteresuje, to możesz dokonać bezpłatnej rezerwacji, dzięki czemu otrzymasz czas na spokojne przemyślenie oferty. Deweloper dopuszcza na początkowym etapie negocjacje umowy, tak żeby każda ze strony była zadowolona.

Obsługa posprzedażowa

Istotna jest również obsługa już po zakupie mieszkania. Dlatego Inkom dba o to, żeby obsługa posprzedażowa była na najwyższym poziomie. Satysfakcja i zadowolenie klienta są najważniejsza, dlatego utworzono profesjonalny i zaangażowany pracowników, którzy są odpowiedzialni za szybkie rozwiązywanie problemów, które może napotkać klient podczas odbioru mieszkania. Takie wsparcie zapewnia klientom dewelopera poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Wykończenie mieszkań

Klienci INKOM mogą zdecydować się na mieszkanie w standardzie deweloperskim lub wykończone pod klucz w systemie InHome. Pakiet InHome jest to aranżacja wnętrza zgodnie z indywidulanymi potrzebami klienta i jego gustem. Jest to opcja, z której korzysta coraz więcej klientów. Takie rozwiązanie pozwoli Ci bowiem na oszczędność czasu i pieniędzy. Dodatkowo jest bardzo wygodne i komfortowe dla klienta. Jeżeli zdecydujesz się na wykończenie pod klucz, otrzymujesz od inwestora gwarancję fachowego doradztwa, wysokiej jakości projektu, materiałów i wykonania. Co więcej, cenę usługi możesz sfinansować z kredytu hipotecznego, który wziąłeś na zakup mieszkania. Dużą zaletą jest to, że wprowadzasz się do gotowego mieszkania i nie musisz się o nic martwić. Dzięki temu, że możesz zamówić indywidualny projekt, otrzymasz gotowe mieszkanie, które zostanie urządzone w wymarzony przez Ciebie sposób.

Inkom współpracuje z najlepszymi projektantami i podwykonawcami, dzięki czemu masz pewność, że materiały i użyte materiały będą najwyższej jakości. Deweloper zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest dopasowanie projektu mieszkania do indywidualnych potrzeb, wizji i wymagań swoich klientów. Dlatego umożliwia zmianę w rozkładzie lokalu poprzez zmianę układu ścian działowych i instalacji. Jakie są zalety wykończenia pod klucz?

 • Odbierasz mieszkanie gotowe do użytku, do którego możesz od razu się wprowadzić.
 • Zarówno zakup, jak i wykończenie mieszkania możesz sfinansować z pomocą jednego kredytu hipotecznego.
 • Współpracują dla Ciebie doświadczeni fachowcy i projektanci.
 • Nie musisz nadzorować prac ekipy remontowo – wykończeniowej.
 • Możesz skorzystać z gwarancji na efekty pracy ekipy remontowej i elementów wyposażenia.
 • Nie musisz martwić się o zakup i transport materiałów wykończeniowych.
 • Oszczędzasz swój czas i pieniądze.
 • Zyskujesz komfort i spokój.

Przyjrzyjmy się teraz standardowi deweloperskiemu, który jest oferowany przez Inkom. Standard deweloperski gwarantuje:

 • parapety z konglomeratu kamiennego,
 • ściany zewnętrzne z ociepleniem,
 • elewację pokrytą tynkiem, na ścianach wewnętrznych tynki bez malowań i okładzin,
 • murowane ścianki działowe,
 • szyby w oknach wyposażone w nawietrzaki albo okucia z mikrowentylacji,
 • balustrady na balkonie,
 • instalację kanalizacji w kuchni i łazience (bez urządzeń i armatury),
 • instalację centralnego ogrzewania PE,
 • drzwi wejściowe antywłamaniowe,
 • podłoża betonowe bez podłóg,
 • instalację elektryczną (gniazda, wyłączniki i kostki),
 • instalację TV,
 • zasilanie do kuchenki elektrycznej (bez kuchenki),
 • kabel internetowy światłowodowy, instalację telefoniczną,
 • instalację oświetlenia (bez opraw i lamp),
 • domofon / dzwonek,
 • otwory drzwiowe wewnątrz bez ościeżnic i skrzydeł, gotowe do zamontowania drzwi,
 • okna ze stolarki PVC.

Wspólne przestrzenie – propozycja Inkom

Deweloper trzyma się z góry ustalonych standardów. W każdym budynku powinny znaleźć się niezbędne części wspólne jak komórki lokatorskie, rowerownie i wózkownie. Jednak inwestor poszedł dalej, ponieważ część oferowanych osiedli ma pomieszczenia wspólne, o których powstaniu i wykorzystaniu zdecydowali przyszli mieszkańcy. Do tego dochodzi dbałość o dobre samopoczucie lokatorów. Deweloper tworzy na swoich osiedlach tereny zielone, skwery, parki i przestrzenie, które pomagają w integracji lokalnych społeczności.

Projekty Inkom

Deweloper Inkom co roku oddaje do użytku co najmniej kilkadziesiąt nowych mieszkań. Są to mieszkania, które mogą znaleźć nabywców o różnych potrzebach i upodobaniach. Inwestor realizuje budowle, które oparte są na nowoczesnych i funkcjonalnych koncepcjach architektonicznych i urbanistycznych. Inkom współpracuje tylko z doświadczonymi i uznanymi pracowniami projektowymi.

Co jeszcze gwarantuje deweloper? Przede wszystkim wysoki standard wykończenia, funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz duże okna, tarasy i balkony, co zapewnia mieszkańcom wygodę i komfort. Na pierwszym etapie budowy masz szansę wprowadzić zmiany w układzie ścian działowych i instalacjach.

Zgodnie z najnowszymi trendami lokalizacje proponowane przez Inkom znajdują się blisko terenów zielonych, parków, rzek, ścieżek spacerowych i rowerowych. Jest to bardzo ważne, ponieważ natura wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie mieszkańców. Bardzo istotny jest również łatwy i szybki dostęp do komunikacji i infrastruktury. Na terenie osiedli Inkom proponuje ciekawe i optymalne plany zagospodarowania przestrzeni. Powstają na nich place zabaw dla najmłodszych, ławki i skwerki.

Inkom – jak buduje wrocławski deweloper

Inkom bardzo starannie dobiera partnerów i współwykonawców. Deweloper stawia na wieloletnią współpracę z podwykonawcami, do których ma zaufanie. Dzięki temu zapewnia swoim klientom realizację budowy zgodnie z harmonogramem i wykończenie wysokiej jakości. Co jest ważne, deweloper buduje swoje inwestycje we własnym zakresie. W ten sposób ma wpływ na cały proces budowy, może go na bieżąco kontrolować i wprowadzać konieczne zmiany. Każdy etap budowy jest ściśle nadzorowany. Powinien być wykonany zgodnie z projektem i przyjętymi standardami. Deweloper gwarantuje swoim klientom, bardzo dobry stosunek jakości lokali do ich ceny. Wpływ na wysoką jakość ma odpowiedni dobór materiałów budowlanych.

Lokalizacja osiedli – propozycja Inkom

Klienci cenią lokalizacje oferowane przez Inkom. Mieszkańcy mają zapewniony dostęp do całej koniecznej infrastruktury jak placówki edukacyjne, placówki medyczne, punkty handlowe i usługowe. Dodatkowy plus to sąsiedztwo terenów zielonych. Lokalizacja jest jednym z głównych czynników, które mają wpływ na decyzję klienta. Obecnie szukamy komfortu i wygody i chcemy bez problemu dotrzeć do pracy, czy do szkoły. Inkom wie, że lokalizacja jest kluczowa, dlatego oferuje bardzo dobre miejsca do życia. Specjalny zespół starannie wybiera najatrakcyjniejsze miejsca na terenie Wrocławia oraz okolic, które są dobrze skomunikowane z innymi rejonami miasta. Deweloper przy wyborze lokalizacji pod przyszłą budowę bierze pod uwagę następujące aspekty:

 • Bliskość żłobków i przedszkola – dzięki temu mieszkańcy oszczędzają swój czas i mogą bezproblemowo zawozić i dobierać swoje pociechy po drodze do pracy i z powrotem.
 • Apteki i sklepy – możesz robić niezbędne zakupy na ternie osiedla lub w jego sąsiedztwie.
 • Lokale fitness, baseny – nie może zabraknąć oferty dla aktywnych klientów, którzy dbają o formę.
 • Restauracje i pizzerie – w których możesz dobrze zjeść oraz miło spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi.

 

Lokalizacja każdej inwestycji Inkom ma być dużym atutem oraz zapewnić komfort i wygodę mieszkańcom.

 

Najbliższe sąsiedztwo inwestycji Inkom

Sąsiedztwo i otoczenie każdego osiedla są bardzo istotne. Nowe budynki powstają przy atrakcyjnych dla wrocławian obiektach i terenach zielonych. Są to obiekty sportowe, ścieżki spacerowe i rowerowe, place zabaw, parki czy rzeki. Mieszkańcy dzięki temu miło i aktywnie mogą spędzać swój czas wolny. Deweloper Inkom zdaje sobie sprawę z tego, jak atrakcyjna lokalizacja jest ważna dla klientów. Dlatego wszystkie osiedla spotykają się z uznaniem przyszłych lokatorów, którzy mogą kupić mieszkanie w wymarzonej okolicy. Inwestor chce budować osiedla, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Funkcjonalny i wygodny układ pokoi i innych pomieszczeń

Oferta Inkom jest dość bogata i zróżnicowana. Deweloper oferuje lokale o różnej powierzchni i liczbie pokoi oraz pomieszczeń. Klienci mogą wybrać dom, apartament, mieszkania dwu – trzypokojowe, czy też kawalerki. Oferta spełnia oczekiwania każdej grupy klientów. Pomieszczenia są bardzo funkcjonalne i zaprojektowane w taki sposób, żeby zapewnić mieszkańcom wygodę i komfort. Na etapie podpisywania umowy możesz wnieść swoje sugestie dotyczące rozmieszczenia ścianek działowych, instalacji i innych elementów. Deweloper dostosuje mieszkanie do Twoich potrzeb i wytycznych.

Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych

Na uznanie zasługuje to, że wszystkie domy i budynki mieszkalne realizowane przez Inkom, są wykonane bardzo solidnie. Jest to możliwe dzięki użyciu najlepszych materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Tylko użycie tego typu materiałów może zagwarantować wysoką jakość każdego wykonanego przez dewelopera elementu konstrukcji. Profesjonalnie wykonane poszczególne etapy budowy to cecha charakterystyczna Inkom. Deweloper przywiązuje dużą wagę do jakości, w tym do wyglądu zewnętrznego i atrakcyjnych elewacji budynków.

Wieloletnie doświadczenie i wiarygodność

Inkom to deweloper z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Dzięki kadrze i partnerom, którzy dzielą się swoją wiedzą i kwalifikacjami, deweloper zapewnia swoim wysoki standard inwestycji, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz atrakcyjną lokalizację. Co więcej – ceny mieszkań i domów budowanych przez Inkom są bardzo przystępne. Najlepsza rekomendacją dla dewelopera są tysiące zadowolonych klientów, którzy zaufali inwestorowi. Jest to dowód wiarygodności, solidności i jakości.

Przykładowe inwestycje Inkom S.A.

Domowo - nowe osiedle w Miłoszycach

Domowo jest to nowa inwestycja Inkom, która powstaje w podwrocławskich Miłoszycach. Jest to osiedle domów jednorodzinnych, które sąsiaduje bezpośrednio z lasem. Jest to zatem doskonała propozycja la osób, które cenią sobie kontakt z przyrodą na co dzień i chcą odpocząć od pędu dużego miasta. Domy są bardzo funkcjonalne, a każda działka jest duża, zapewniając prywatną przestrzeń. To mieszkańcy decydują o wielkości, wyglądzie i wyposażeniu każdego budynków. Z tego wynika, że każdy dom może być inny, ale spójność architektoniczna zostanie zachowana.

Powierzchnia i układ domów

W sprzedaży są dostępne domy o powierzchni: 109,28 m², 131,44 m² lub 149,72 m². Dwa mniejsze domy można połączyć w bliźniaki. Do tego celu wyznaczono najmniejsze działki. Wszystkie domy mają funkcjonalny i wygodny układ. Na parterze znajduje się przestronny salon, kuchnia, gabinet, łazienka, kotłowania z pomieszczeniem gospodarczym i korytarz z wiatrołapem. Na piętrze zaprojektowano trzy lub cztery sypialnie i główną łazienkę. W projekcie przewidziano oszczędne i ekologiczne rozwiązania, jak pompy cieplne z instalacją fotowoltaiczną. We wszystkich domach znajduje się ogrzewanie podłogowe. Deweloper odszedł od tradycyjnych grzejników.

Konfiguracja domów zgodnie z życzeniem klienta

Konfiguracja każdego domu ustalana jest indywidualnie z każdym klientem. Służy do tego specjalnie przygotowane narzędzie. Z pomocą konfiguratora domów można wybrać wielkość budynku i działki. W kolejnym kroku ustala się kolorystykę elewacji i wszystkie elementy wyposażenia. Takie rozwiązanie jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby klienta związane z użytkowaniem i estetyką domu. Nie ma większego znaczenia Twój budżet, ponieważ ofertę można dostosować do Twoich możliwości finansowych. Efektem takiego podejścia będzie powstanie osiedla o zróżnicowanej, ale też spójnej architekturze. Osiedle będzie się wyróżniać na tle innych tego typu inwestycji.

Rekreacja

Bardzo cennym elementem najbliższego otoczenia osiedla Domowo jest wszechobecna przyroda. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się spory las. To doskonałe miejsce dla osób szukających kontaktu z naturą oraz amatorów aktywnego spędzania czasu. Możesz uprawiać jazdę konną, nordic walking, spacerować, biegać i jeździć rowerem. W odległości 3 km od domów znajduje się trasa biegowa „Miłoszycka Siódemka”. Niedaleko znajdują się stawy w Chrząstawie i Browar Widawa. Rowerem dojedziesz do stawów w 15 minut. Wystarczy Ci pół godziny na dojazd rowerem na plażę nad jeziorem w Jelczu-Laskowicach. To jednak nie wszystko. Wolny czas możesz spędzić poznając Bory Stobrawskie. Niedaleko borów znajduje się historyczne koryto Odry i przepływa Smotrawa. U ujścia Smotrawy położony jest rezerwat przyrody Łacha-Jelcz. Na rzece organizowane są spływy kajakowe.

Infrastruktura w pobliżu osiedla

Deweloper Inkom dba o to, żeby mieszkańcy mogli załatwiać codzienne sprawy na terenie lub w pobliżu osiedla. W Miłoszycach znajdują się placówki edukacyjne, również dla najmłodszych dzieci, delikatesy i stacja paliw. Domowo znajduje się w odległości 7 km od Jelcza-Laskowice. Miasto jest znanym ośrodkiem przemysłowym, który specjalizuje się w sektorze motoryzacyjnym. Jest to ośrodek z rozbudowaną infrastrukturą, które jest samowystarczalne. Znajdują się tu znane sieci handlowe, sklepy spożywcze, elektroniczne i budowlane. Zaplecze usługowe jest również bogate. W Jelczu-Laskowicach działają przychodnie lekarskie, banki, placówki pocztowe i restauracje, a także żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie. Jest to bardzo dobre miejsce dla rodzin z dziećmi.

Jak wygląda komunikacja z Wrocławiem Osiedle

Domowo znajduje się w odległości 10 km od stolicy Dolnego Śląska. Do Wrocławia dojedziesz w 12 minut samochodem. Możesz też skorzystać z kolei. Do stacji masz około 3 km, a do Dworca Głównego we Wrocławiu będziesz jechać 35 minut mijając Czernicę Wrocławską, Zakrzów Kotowice, Siechnice i Wrocław Brochów. W ubiegłym roku ukończono prace związane z rewitalizacją linii Wrocław Swojczyce – Jelcz Miłoszyce. Po drodze jest 5 nowych przystanków: Wrocław Popiele (w rejonie ul. Mydlanej), Wrocław Strachocin (w rejonie ul. Zagrodniczej), Wrocław Wojnów Wschodni (pomiędzy Wojnowem a Dobrzykowicami Wrocławskimi), Nadolice Małe (w rejonie drogi powiatowej nr 1925D), Chrząstawa Mała (w rejonie ul. Gajowej). Pociąg może jechać na odnowionych torach nawet 100 km/godzinę.

Inwestycja Topole

Opis inwestycji

Inwestycja Topole to budynek, który znajduje się przy ulicy Żmudzkiej we Wrocławiu. Budynek składa się z 47 mieszkań, a do dyspozycji mieszkańców przygotowano 61 miejsc parkingowych. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna Olejnik Pracownia Projektowa. Budynek zostanie oddany do użytku w III kwartale 2023 r. Nowy budynek przy ulicy Żmudzkiej ma pięciu kondygnacji mieszkalnych. Mieszkańcy będą mogli korzystać z garażu zlokalizowanego na poziomie „-1” oraz komórki lokatorskie. Klatki schodowe wyposażono w nowoczesne, cichobieżne windy ze specjalnym systemem bezpieczeństwa. Architektura jest elegancka, klasyczna i ponadczasowa, bez zbędnych elementów dekoracyjnych.

Wygodne mieszkania

Inwestycja Topole to w sumie 47 mieszkań, które mają powierzchnię od 28,10 m² do 73,85 m². Na pięciu kondygnacjach zaprojektowano kawalerki oraz mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe. Mieszkania na pierwszym piętrze mają tarasy, a te położone wyżej balkony. Przyszli właściciele mieszkań mogą decydować, jak będzie wyglądało ich mieszkanie i mogą poprosić o zmianę układu ścian działowych i instalacji.

Otoczenie inwestycji Topole

Topole znajduje się w spokojnej i kameralnej okolicy. Sąsiednia zabudowa jest niska. W pobliżu znajdują się rozległe tereny zielone z dobrze zagospodarowanymi przestrzeniami wspólnymi.

Rozwinięta infrastruktura

Inwestycja Topole podobnie jak inne inwestycje Inkom powstają w lokalizacji z pełną infrastrukturą. W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się markety spożywcze znanych sieci oraz lokalne centra handlowe jak Galeria Kiełczowska oraz Korona. Oprócz tego znajdziesz punkty usługowe, placówki medyczne, żłobki, przedszkola i szkoły. Osoby aktywne mogą korzystać z pobliskiego klubu fitness CrossGym Psie Pole na ulicy Żmudzkiej. W tym samym budynku funkcjonuje Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty.

Miejsce na rekreację

Niedaleko ulicy Żmudzkiej znajduje się park o sporej powierzchni. Możesz udać się w jego kierunku pieszo lub na rowerze. Na rowerze możesz również jeździć wzdłuż brzegów Widawy. Liczne tereny zielone sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Dobra komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z innymi częścią Wrocławia. Blisko budynku znajduje się przystanek autobusowy linii: 121, 131, 150, 251 oraz N. Bezpośredni autobus jedzie do centrum około 30 minut. Niedaleko osiedla biegnie obwodnica Śródmiejska oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia. Szybko i sprawnie dojedziesz do autostrady A4, drogi ekspresowej S8 i na południe miasta.

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Zobacz wszystkie firmy deweloperskie realizujące projekty mieszkaniowe we Wrocławiu

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Oceń nas!


4,3 /5 (4238 ocen)

Oceń nasze usługi