Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Lokum Deweloper Wrocław - opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
Lokum Deweloper Wrocław Lokum Deweloper Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

mBank BNP Paribas Bank Polska S.A. ING Bank Śląski Bank Millennium

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Lokum Deweloper – opis działalności, inwestycje, opinie o deweloperze

Lokum Deweloper jest to jeden z najbardziej znanych wrocławskich deweloperów, który działa od 2004 r. Od 2016 roku Lokum Deweloper realizuje inwestycje również w Krakowie. Działalność dewelopera skupia się głównie na budownictwie wielorodzinnym mieszkaniowym. Lokum oferuje swoim klientom mieszkania o podwyższonym standardzie. Są one komfortowe i funkcjonalne. Oprócz tego inwestor ma w swoim portfolio lokale usługowo-handlowe w centrum Wrocławia lub w jego pobliżu. Oto krótkie podsumowanie działalności dewelopera:

 • Lokum Deweloper na przestrzeni lat zrealizował 41 projektów deweloperskich w 10 lokalizacjach we Wrocławiu i jego najbliższych okolicach.
 • W Krakowie deweloper przygotował 2 projekty deweloperskie w 2 lokalizacjach w Krakowie.
 • Lokum Deweloper oddał do użytku ponad 5,5 tys. mieszkań o łącznej powierzchni ok. 290 tys. mkw.

Inwestor przywiązuje dużą wagę do solidności oraz terminowości i spełnia marzenia klientów o własnym mieszkaniu.

Lokum Deweloper jako inwestor

Lokum Deweloper to nie tylko inwestor, ale również generalny wykonawca. Dzięki temu ma wpływ oraz kontrolę nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na budowach. Deweloper stworzył profesjonalny zespół inżynierów i menadżerów, których zadaniem jest nadzorowanie i zarządzanie prowadzonymi projektami inwestycyjnymi. Lokum Deweloper wypracował także wysokie standardy prowadzenia inwestycji i obsługi klienta. Klienci dewelopera mogą liczyć na merytoryczne wsparcie oraz wszelką pomoc w trakcie procesu zakupowego.

Lokum Deweloper starannie dobiera podwykonawców robót, współpracując tylko z firmami, które mogą dostarczyć najwyższa jakość usług. Ma to zapewnić nie tylko wysoki standard inwestycji, ale również terminowość. Klienci mogą spać spokojnie i planować prace wykończeniowe. Kolejna zaleta inwestycji Lokum Deweloper to starannie wybrane lokalizacje. Muszą być one doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta. Wszystkie osiedla wyróżnia podwyższony standard. Na terenie inwestycji jego mieszkańcy znajdą bezpieczne place zabaw, fontanny, lokale handlowo-usługowe oraz unikatowe strefy zieleni.

Projekty realizowane przez Lokum Deweloper współgrają z przestrzenią miejską i jej charakterem. Inwestycje są przemyślane i zapewniają komfort codziennego życia. Inwestycje dewelopera wyróżnia również spójność architektoniczna. Kreujemy przestrzeń miejską, harmonijnie wpisujemy się w jej charakter. Zakup nieruchomości od Lokum Deweloper wydaje się dobrą inwestycją na długie lata.

Lokum Deweloper – dodatkowe informacje

Lokum Deweloper wprowadził szereg programów z myślą o swoich klientach. Oferuje im w ramach programów lojalnościowych systemy zniżek i rabatów, prace wykończeniowe i możliwość aranżacji wnętrz. Deweloper współpracuje również z doradcami kredytowymi, wspomagając tym samym proces zakupu mieszkania.

W celu pozyskania środków na dalszy rozwój deweloper zadebiutował w 2015 r. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Lokum Deweloper spełnia standardy i kryteria spółki giełdowej, prowadzać rzetelną i transparentną politykę informacyjną. Deweloper uważany jest za solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego.

W 2016 r. inwestor wszedł na rynek krakowski, realizując i przygotowując do sprzedaży dwie inwestycje w doskonałej lokalizacji. Są to inwestycje o podwyższonym standardzie.

Lokum Deweloper należy również do Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań, a także Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Przypomnijmy, że PZFD jest to największa organizacja skupiającej deweloperów mieszkaniowych i komercyjnych na terenie Polski.

Lokum Deweloper jest laureatem wielu prestiżowych nagród w znanych konkursach, tj. Solidny Deweloper, Deweloper Roku, Inwestycja Roku, Złote Diamenty Forbesa, Gepardy Biznesu, Osiedle 25-lecia, plebiscyt Piękny Wrocław, Perła Krakowa 2017.

Lokum Deweloper ma opinię solidnego partnera i wiarygodnego inwestora. Może się też pochwalić bogatą ofertą mieszkań o podwyższonym standardzie, które znajdują się w doskonałych lokalizacjach. Klienci dewelopera doceniają jego terminowość i rzetelność. Lokum Deweloper to duży zespół doświadczonych i profesjonalnych specjalistów, w tym menadżerów oraz inżynierów. Ich zadaniem jest kompleksowe zarządzanie projektem inwestycyjnym. Są to profesjonaliści pełni pasji i zaangażowania. Lokum Deweloper stworzył unikatową kulturę organizacyjną w firmie, które jest oparta na wzajemnym szacunku i poczuciu bezpieczeństwa.

Przykładowe inwestycje mieszkaniowe Lokum Deweloper

Lokum Verde – czyli naturalnie dobre miejsce

Skąd pomysł na nazwę inwestycji? Verde to znaczy zielony. Jest to kolor, który kojarzy się z naturą, spokojem, wolności i harmonią. Dlatego stał się symbolem nowej inwestycji Lokum Deweloper. Lokum Verde to inwestycja, która powstaje na wrocławskim Zakrzowie. Jest to osiedle – ogród, przyciągające uwagę dziedzińcami pełnymi kwiatów i zieleni. Jest to osiedle, które Cię zachwyci.

 • Lokum Verde oferuje idealne warunki do życia i odpoczynku. Lokum Verde to inwestycja dla tych osób, które szukają wewnętrznej równowagi i spokoju. Rozległe zielone przestrzenie, piękne kwiaty, spokój i cisza sprzyjają regeneracji. Jest osiedle, w którym nie tylko mieszkasz, ale również się relaksujesz po całym dniu. Deweloper zadbał również o zaaranżowanie terenu rekreacyjnego, na którym powstaną place zabaw dla dzieci oraz miejsca aktywnego wypoczynku dla dorosłych. Na terenie rekreacyjnym znajdziesz sprzęt do ćwiczeń na powietrzu, miejsca do gry i zabawy oraz ścieżki spacerowo-rowerowe. Wszystko to ma zachęcać do zdrowej aktywności.
 • Doskonała lokalizacja.
  • Osiedle powstaje w spokojnej i zielonej okolicy, ale z łatwym i szybkim dostępem do miasta i jego infrastruktury.
  • Niedaleko osiedla znajdują się rozległe tereny zielone jak Park Pawłowicki z Arboretum i Park Jedności, a także Las Zakrzowski i wały nad rzeką Dobrą.
  • Jest też dobra wiadomość dla rodziców. W pobliżu osiedla znajdują się placówki opiekuńcze i edukacyjne: żłobki, przedszkola, szkoły. Niedaleko jest również do uczelni, czyli Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.
  • W pobliżu inwestycji znajduje się znane centra handlowe oraz mniejsze lokale usługowe i handlowe. Zakupy można robić w Centrum Handlowego Korona z hipermarketem, a także udać się tam do kina lub restauracji.
  • Wolny czas można spędzić w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Fama z bogatą ofertą kinową, cyrkiem, a także literaturą.
  • W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe, którymi dojedziesz do centrum miasta również w nocy. Możesz też skorzystać z połączenia kolejowego ze stacji Wrocław Zakrzów oraz dworca Wrocław Psie Pole.  Dużym atutem osiedla jest lokalizacja w pobliżu popularnych szlaków komunikacyjnych, czyli Łącznika Długołęka i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz alei Jana III Sobieskiego. Zapewnia to swobodną i wygodną jazdę samochodem w wybranym kierunku.
 • Jedyne takie osiedle na Zakrzowie.
  • Opisaliśmy malowniczą scenerię, w której powstanie osiedla. Teraz skupmy się na inwestycji i jej architekturze. Budynki są nowoczesne i proste w formie. Cechą charakterystyczną tej nowoczesnej i ponadczasowej estetyki są duże okna oraz szklane balustrady balkonów i loggii. Elewacja budynku utrzymana jest w stonowanej i eleganckiej kolorystyce. Barwy biała, szara i żółta doskonale harmonizują z otaczającą budynki zielenią.
  • Budynki na osiedlu będą się różnić pod względem wysokości zabudowy, choć dominować będą 5-kondygnacyjne budynki z wewnętrznym patio. W patio będą rosły starannie dobrane kwiaty i inne gatunki roślin, tj. magnolie, krzewuszki, hortensje, róże i liliowce, pachnąca lawenda, funkie i brunnery, a także ozdobne gatunki traw. Oprócz tego na osiedlu powstaną trzy kameralne wille miejskie, które liczyć będą 2 piętra i mieścić po 10-11 lokali. Jest to oferta dla klientów ceniących sobie prywatność.
  • Mieszkania na osiedlu Lokum Verde mają od jednego do pięciu pokoi i zróżnicowany metraż od 31 mkw do ponad 90 mkw. Klienci, którzy poszukują tradycyjnego układu wnętrz, mogą wybrać mieszkanie z osobną kuchnią. Mieszkańcy będą mieli również możliwość zmiany układu mieszkania z dwóch lub trzech pokoi z osobną kuchnią na trzy, lub cztery pokoje z aneksem kuchennym. Takie rozwiązanie przewidziano w projekcie.
  • Każde mieszkanie ma swój balkon lub loggię. Większość mieszkań na parterze ma prywatny ogródek. Od dziedzińca oddzielać je będzie żywopłot, który ma zapewnić poczucie prywatności.  W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, w oknach mieszkań na najniższej kondygnacji zamontowane zostaną rolety zewnętrzne.  Na osiedlu zaplanowano miejsca postojowe naziemne oraz te zlokalizowane w garażu.
 • Lokum Verde – cisza i spokój.
  • Jedną z największych zalet osiedla Lokum Verde jest to, że mieści się w cichej i spokojnej części Wrocławia, z dala od zgiełku miasta. Lokalizacja zapewnia jednocześnie sprawny i szybki dojazd do Pl. Grunwaldzkiego, czy Rynku. Znajdziesz się tam w kilkanaście minut, a to dzięki dobrej infrastrukturze drogowej i komunikacji miejskiej.
  • Blisko osiedla znajdziesz żłobki, przedszkola, szkoły, dlatego osiedla to bardzo dobre miejsce dla rodzin z dziećmi.
  • Wszystkie sprawunki oraz sprawy możesz załatwić w osiedlowych punktach handlowo-usługowych lub w Centrum Handlowe Korona, gdzie możesz też iść do kina.
  • Tereny zielone i rekreacyjne sprzyjają ruchowi na świeżym powietrzu i wypoczynkowi. Warto wymienić chociażby Park Pawłowicki z Arboretum, Las Zakrzowski i wały nad rzeką Dobrą.
 • Standard mieszkań i osiedla Lokum Verde.
  • Inwestycja Lokum Verde powstaje w spokojnej części Wrocławia, otoczonej zielenią w pobliżu Lasu Zakrzowskiego i Parku Pawłowickiego. Bliskość przyrody to najlepsza rekomendacja dla tego nowoczesnego osiedla o ponadczasowej i eleganckiej architekturze. Stonowane kolory współgrające z otaczająca osiedle zielenią, pięknie zaprojektowane dziedzińce pełne kwiatów, drze i krzewów oraz duże przeszklenia to cechy wyróżniające osiedle Lokum Verde. Zadbano o komfort i spokój mieszkańców.
  • Na terenie inwestycji powstaną budynki o zróżnicowanej wysokości. Kameralne wille miejskie o trzech kondygnacjach będą sąsiadować z 5-kondygnacyjnymi budynkami.
  • Jest to duży projekt i będzie realizowany etapowo. Do użytku zostanie oddanych w sumie 460 mieszkań.
  • Mieszkania mają balkony lub loggie, a te z nich, które są zlokalizowane na parterze, mają ogródki oddzielone żywopłotami od wspólnego dziedzińca.
  • Mieszkania na parterach będą mieć rolety zewnętrzne.
  • Części wspólne osiedla zaprojektowano w podwyższonym standardzie. Na klatkach schodowych przewidziano posadzki gresowe i drewniane obudowy szachtów, a wejścia do wind otoczone będą okładziną z aglomarmuru
  • Budynek wielorodzinny wyposażony będzie w windy, komórki lokatorskie i garaż podziemny.
  • W budynkach willowych na kondygnacji parteru znajdą się wózkownie.
  • Na terenie osiedla w przemyślany sposób zaprojektowano alejki, chodniki, place zabaw, a także drogi i naziemne miejsca postojowe.

Lokum Porto – Przystań i Zamieszkaj!

Osiedle Lokum Porto to nowa inwestycja Lokum Deweloper, która powstaje w znakomitej lokalizacji na Starym Mieście, tuż przy Odrze. Jest to lokalizacja wyjątkowa i przeznaczona dla osób, które chcą żyć w centrum miasta i chłonąć jego atmosferę. Jednak to nowe osiedle będzie zwrócone również w kierunku terenów zielonych i majestatycznej rzeki Odry.

 • Spokojny port w dużym mieście

Lokalizacja Lokum Porto w sąsiedztwie przeżywającej intensywny rozwój Kępy Mieszczańskiej łączy w sobie zalety położenia blisko przyrody i wygody wynikającej z życia blisko centrum dużego miasta. Jest to wspaniała i bardzo pożądana lokalizacja w pobliżu rozbudowanej infrastruktury miejskiej i zaplecza edukacyjnego. Co znajdziemy w pobliżu osiedla Lokum Porto?

 • Przedszkola i szkoły,
 • Obiekty sportowe jak Hala Widowiskowo-Sportowa Orbita z basenem, torem wrotkarskim i lodowiskiem, korty tenisowe przy ul. Lubińskiej czy Harcerski Ośrodek Wodny Zatoka.
 • Niedaleko znajduje się również Centrum Handlowe Magnolia Park.
 • Bliskość ważnych ośrodków artystycznych jak Muzeum Współczesne Wrocław, Akademia Muzyczna oraz Scena Teatru Polskiego przy Dworcu Świebodzkim.
 • Znajdujące się w pobliżu ul. Legnicka oraz pl. Strzegomski to dynamicznie rozwijające się centrum biznesowe Wrocławia z takimi obiektami jak Quattro Forum, Business Garden, zespół biurowy Cu Office i Legnicka Business House.

Lokalizacja i otoczenie osiedla sprawiają, że mieszkania i apartamenty są nie tylko doskonałym miejscem do zamieszkania, ale również świetną lokatą kapitału.

Kolejną zaletą osiedla Lokum Porto we Wrocławiu nad Odrą, jest łatwy i szybki dostęp do komunikacji. Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z rozwijającej się komunikacji publicznej. Natomiast osoby, które jeżdżą samochodem, mają zapewniony bardzo dobry dojazd do ul. Legnickiej, która umożliwia szybkie połączenie z Autostradową Obwodnicą Wrocławia, drogą ekspresową S8 oraz lotniskiem.

Mieszkanie w centrum nie odbiera możliwości bliskiego kontaktu z naturą. Osiedla sąsiaduje z licznymi terenami zielonymi i spacerowymi nad Odrą, a także parkami, gdzie możesz odbywać długie spacery i odpoczywać.

 • Lokum Porto – osiedle wśród zieleni
  • Lokalizacja stała się ciekawą inspiracją dla planu osiedla. Układ budynków ma przywoływać skojarzenie statków zacumowanych w porcie. Niespotykana kaskadowa kompozycja brył sprawia, że panorama Lokum Porto będzie zmienna i dynamiczna w zależności od perspektywy. Osiedle wyróżnia nowoczesna i ponadczasowa architektura z jasną elewacją i dużymi przeszkleniami. Na terenie osiedla zaprojektowano alejki z drzewami, krzewami i oczkami wodnymi. Bujna zieleń, cisza i spokój sprawiają, że Lokum Porto to wymarzone miejsce na spokój i odpoczynek. Jest to miejsce, gdzie możesz się zrelaksować i spędzić czas z rodziną czy znajomymi. Również osoby, które lubią spędzać czas aktywnie, znajdą coś dla siebie. Wolny czas mogą spędzić na terenowej osiedli. Dla dzieci wybudowany zostanie bezpieczny plac zabaw pełen atrakcji. Na tym osiedlu odzyskasz równowagę wewnętrzną i energię.
  • Lokum Deweloper oferuje swoim klientom komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażu od 27 mkw do 120 mkw. Do wyboru są mniejsze mieszkania jedno- i dwupokojowe oraz większe trzy-, cztero- a nawet pięciopokojowe. Każde mieszkanie będzie miało swój przestronny balkon lub taras. Największy z nich będzie miał powierzchnię 76 m².
  • Części wspólne są zaprojektowane w podwyższonym standardzie. Eleganckie klatki schodowe i nowoczesne windy będą wizytówką tego osiedla.
  • Osiedle ze względów bezpieczeństwa będzie monitorowane.  Mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z garaży podziemnych.
 • Lokum Porto – pospacerujmy wzdłuż Odry

Osoby, które chcą mieszkać blisko natury, zakochają się w tym miejscu. Rozległe treny spacerowe nad Odrą, Górka Szczepińska oraz pobliskie parki Popowicki i Zachodni to wymarzona okolica dla osób aktywnych, ceniących kontakt z naturą. Tereny sprzyjają rodzinnym spacerom, wycieczkom rowerowym i innym formom aktywności. To właśnie to możesz usiąść nad wodą i odzyskać spokój.

 • Wielkomiejskie życie

Na osiedlu Lokum Porto przenikają się dwa światy. Jeden z nich to przyroda i natura, a drugi to centrum miasta tętniące życiem i pełne atrakcji. Mieszkańcy osiedla mogą swobodnie i szybko dotrzeć do samego centrum i korzystać ze wszystkich dobrodziejstw dużego miasta. Bogata oferta kulturalna i rozrywkowa znajduje się na wyciągnięcie ręki. W pobliżu znajduje się Hala Obita, która jest znana z organizacji koncertów, targów i imprez sportowych. W gorące wiosenne i letnie dni możesz skorzystać z plaży miejskiej HotSpot Beach Bar. Jest to bardzo popularne miejsce dla miłośników zabawy i relaksu na świeżym powietrzu. Niedaleko znajdują się także liczne kompleksy biurowe oraz pasaż Magnolia Park ze sklepami, kinem i restauracjami. Lokum Porto jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą mieszkać w spokojnej okolicy, otoczonej przyroda, a jednocześnie mieć dostęp do wszystkiego, co może zaoferować Wrocław.

 • Standard mieszkań i osiedla Lokum

Porto Lokum Porto to osiedle nad Odrą, które zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze. Będzie realizowane i oddawane do użytku etapami. Osiedle będą tworzyć wielorodzinne budynki z garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi. Wewnątrz budynków oraz na terenie osiedla będzie się znajdować niezbędna infrastruktura techniczna. Lokum Deweloper zadbał również o odpowiednie zagospodarowanie terenu. Wielkomiejski i ponadstandardowy charakter inwestycji podkreślają:

 • nowoczesna architektura budynków z dużymi przeszkleniami i jasnymi elewacjami pokrytymi okładziną z mineralnych płytek klinkierowych.
 • Przestrzeń wewnątrz osiedla wypełni zieleń, drzewa, kwiaty i krzewy, alejki spacerowe i oczka wodne. Malownicze otoczenie ma sprzyjać odpoczynkowi i relaksowi.
 • Na terenie osiedla zaplanowano także siłownię zewnętrzną, plac zabaw dla dzieci, chodniki i oświetlenie energooszczędne.

Standard mieszkań:

 • Do wyboru dla przyszłych mieszkańców będą mieszkania o układzie od 1 do 5 pokoi, z balkonami lub tarasami. We wszystkich lokalach zamontowane będą antywłamaniowe drzwi wejściowe i wideodomofony. Mieszkania na parterze i te, które mają tarasy zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne.
 • Części wspólne budynków będą wykończone w wysokim standardzie. Posadzki korytarzy i klatek schodowych będą pokryte płytkami gresowymi lub terakotą. Cichobieżne windy w każdym budynku będą obsługiwać również poziom garaży podziemnych. Bramy garażowe będzie można otwierać automatycznie za pomocą pilota. Wjazd na teren osiedla ograniczony będzie szlabanem drogowym.

Pasaż Vena

Pasaż Vena jest to obiekt komercyjny, który znajduje się na prestiżowym osiedlu Lokum Vena. Inwestycja zlokalizowana jest w centrum miasta, u zbiegu ulic Bema, Poniatowskiego i Prusa, blisko wrocławskiego Rynku.

Charakterystyka lokali do wynajęcia i sprzedaży w Pasażu Vena:

 • Prestiżowa lokalizacja w sercu Wrocławia.
 • Duży potencjał klientów, w tym klienci mieszkający na osiedlu, liczni przechodnie, pracownicy pobliskich kompleksów biurowych.
 • Osiedle Lokum Vena to w sumie 270 ekskluzywnych apartamentów.
 • Bliskość miejskiej infrastruktury, czyli m.in. biurowca Bema Plaza, banków, uczelni i innych placówek edukacyjnych czy medycznych.
 • Popularne i uczęszczane tereny rekreacyjne w niedalekiej odległości od inwestycji.
 • Doskonała komunikacja z każdą dzielnicą miasta. Przy osiedlu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe, możliwy jest też dogodny dojazd rowerem i samochodem.
 • Unikatowy charakter lokali w odrestaurowanym zabytkowym kompleksie.
 • Gotowe sanitariaty zaaranżowane pod klucz.
 • Lokale dostępne od zaraz.

Lokum Vena - ikona miejskiego stylu

W wyjątkowej i niezwykle prestiżowej części Wrocławia, w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego i Rynku, Lokum Deweloper wybudował prestiżowe osiedle Lokum Vena. Cała inwestycja jest niezwykle eleganckim połączeniem zabytkowej zabudowy z nowoczesną architekturą.

 • Historia obiektu
  • Najstarsza część zabytkowego zespołu pochodzi z XIX wieku i była siedzibą Fundacji Wrocławskiego Ojczyźnianego Związku Kobiet pod patronatem cesarzowej Augusty.
  • Neogotycka bryła to dzieło architekta Alberta Graua. W latach 1929-30 dobudowano do niej skrzydło modernistyczne zaprojektowane przez Ottona Kuhlmanna z Berlina.

Obiekt ten został poddany gruntownej renowacji i stał się wspaniałą ozdobą centrum Wrocławia. Całe osiedle Lokum Vena jest to kompleks składający się ze zrewitalizowanego obiektu i nowoczesnego budynku. Chcąc podkreślić piękno, walory i znaczenie starej zabudowy, nowa część inwestycji jest utrzymana w minimalistycznym stylu o delikatnej i nienachalnej elegancji. Warto tutaj wspomnieć, że za rewitalizację historycznej zabudowy oraz jej udaną adaptację do funkcji mieszkaniowo-usługowej osiedle Lokum Vena otrzymało pierwszą nagrodę w ogólnopolskim konkursie Budowa Roku 2019. Jest to prestiżowy konkurs organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Co wyróżnia Osiedle Lokum Vena?

 • Eklektyczne rozwiązania projektowe i podwyższony standard realizacji inwestycji.
 • Doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego i Rynku, nieopodal Placu Bema.
 • Mieszkańcy osiedla mają swobodny i szybki dostęp do bogatej oferty kulturalnej miasta.
 •  Bliskość licznych terenów rekreacyjnych i możliwość zorganizowania aktywnego wypoczynku, czy też spokojnego spacerowania, z rodziną.
 • Dostęp do komunikacji miejskiej. Sąsiedztwo głównych węzłów komunikacyjnych, a do tego liczne połączenia tramwajowe, autobusowe i ścieżki rowerowe. W każdej chwili możesz dotrzeć do dowolnej części Wrocławia.
 • Niedaleko osiedla znajduje się szerokie zaplecze edukacyjne, w tym uczelnie wyższe, licea, szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki, ośrodki aktywności sportowej.  Bliskość placówek medycznych państwowych i prywatnych oraz centra biznesowe. Osiedle Lokum Vena jest to jedyna w swoim rodzaju oferta dla osób. Kameralna, ciekawa zabudowa oraz bliskość centrum miasta to duże zalety tej inwestycji.
   
 • Lokalizacja osiedla Lokum Vena.

Osiedle Lokum Vena mieści się u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa, w pobliżu Placu Bema. Stąd już bardzo blisko do Rynku czy wyspy Słodowej. Jest to lokalizacja, która zapewnia życiową równowagę, harmonię wynikającą z mieszkania blisko centrum, ale też czerpanie korzyści z bliskiego sąsiedztwa przyrody i terenów zielonych. Lokum Vena to eleganckie osiedle z kameralną atmosferą. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, ale też szukających mieszkania blisko centrum Wrocławia. Wystarczy kilka minut spaceru i znajdziesz się w przepięknej i najstarszej części Wrocławia, jaką jest Ostrów Tumski ze swoimi zabytkami, bulwarem, przystanią i klimatycznymi restauracjami.

 • Lokum Vena - opis inwestycji
  • W nowoczesnej części osiedla znajduje się 181 mieszkań, a w części zrewitalizowanej 90 mieszkań.  Na dziedzińcu osiedla zaprojektowano małą architekturę, która ma swoim stylem nawiązywać do estetyki i charakteru miejsca. Do małej architektury zaliczamy stylizowane ławki i latarnie oraz fontannę usytuowaną przed zabytkowym budynkiem.
  • Części wspólne zostały zaprojektowane bardzo profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół. Ich zadaniem jest podkreślenie piękna i wyjątkowości architektonicznej zabudowy.
  • Ponadczasowy i unikatowy charakter osiedla uzupełnia starannie dobrana roślinność, która komponuje się z zachowanym starodrzewiem.
  • Na terenie inwestycji znajdują się również lokale handlowo-usługowe oraz garaż podziemny.
  • Osiedle Lokum Vena jest monitorowane i ogrodzone odrestaurowanym, stalowo-metalowym płotem, zapewniając bezpieczeństwo mieszkańcom.
 • Standard mieszkań i osiedla
  • Na osiedle Lokum Vena składają się budynki mieszkalne z całą infrastrukturą techniczną i garażami podziemnymi. Na osiedlu znajdują się lokale usługowe, a cały teren został optymalnie zagospodarowany. Jednak to, co wyróżnia cały projekt to połączenie zrewitalizowanych budynków z XIX wieku i nowoczesnej architektury. Projekt inwestycji wyróżnia połączenie XIX-wiecznych.  Elewacja nowych budynków pomalowana została z użyciem jasnych, stonowanych kolorów. Na ścianie balkonów został wyeksponowany tynk dekoracyjny w kolorze starej miedzi. Ma on nawiązywać do historycznej zabudowy osiedla.
  • Część mieszkań na parterze ma swoje własne ogródki, a mieszkania znajdujące się na wyższych kondygnacjach mają loggie i balkony ze szklanymi balustradami. Część z nich wyposażona jest w ozdobne przegrody dekorowane ażurowymi motywami.
  • W częściach wspólnych osiedla zadbano o starannie zaprojektowane strefy zieleni. Posadzono w nich m.in. milin amerykański, tawuła japońska, róża okrywowa. Rośliny dobrano tak, żeby harmonizowały ze starodrzewem, który znajduje się na osiedlu, czyli magnoliami oraz cisami.
  • Na dziedzińcu osiedla znajduje się fontanna oraz stylizowane ławki i latarnie.
  • Dla najmłodszych przygotowano bezpieczne place zabaw.
  • W budynkach znajdują się eleganckie i cichobieżne windy.
  • Osiedle jest zabezpieczone, ogrodzone i monitorowane. Bezpieczeństwo zapewniają również drzwi antywłamaniowe w mieszkaniach, system wideodomofonów i rolety zewnętrzne zainstalowane w lokalach na parterze.

Zakup lokalu na osiedlu Lokum Vena to doskonała lokata kapitału. Osiedle jest stylowe i eleganckie. Budynki i lokale zaprojektowane są w podwyższonym standardzie. Do nabycia są mniejsze i większe mieszkania, apartamenty oraz wnętrz typu studio. Połączenie zabytkowej części z nowoczesną zabudową daje znakomity efekt. Jest to bardzo dobre miejsce do zamieszkania.

Przykładowe lokale komercyjne – Lokum Deweloper

Pasaż Victoria

Pasaż Victoria znajduje się na Starym Mieście przy ulicy Tęczowej na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym Lokum Victoria. Rozwijająca się ulica Tęczowa to nowoczesna zabudowa wielorodzinna i komercyjna połączona z zabudową z lat wcześniejszych. Cała dzielnica jest zamieszkana przez różne grupy wiekowe i ma ogromny potencjał klientów. Obecnie jest to bardzo dobre miejsce na rozwój biznesu.

Charakterystyka lokali do wynajęcia i sprzedaży w Pasażu Victoria:

 • Świetna lokalizacja w centrum miasta przy ulicy Tęczowej. Blisko Dworzec Świebodzki z całą infrastrukturą restauracyjna i rozrywkową.
 • Osiedle Lokum Victoria z ponad 1000 mieszkań.
 • Doskonała komunikacja z całym Wrocławiem, w tym przystanki autobusowe, tramwajowe, dogodny dojazd rowerem i samochodem
 • Lokale przeznaczone pod dowolną działalność usługowo – handlową i gastronomiczną.
 • Wygodne miejsca postojowe w cenie lokalu.
 • Lokale usytuowane są na parterze.
 • Duże witryny wystawowe widoczne z ulicy.
 • Otoczenie unikatowej i zrewitalizowanej zabudowy historycznej.

Pasaż di Trevi

Pasaż di Trevi znajduje się na znanym wrocławskim osiedlu Lokum di Trevi. Jest kompleks eleganckich lokali usługowo-handlowych, który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulic Klimasa i Tarnogajskiej w prestiżowej dzielnicy Krzyki. Dodatkowa zaleta to bliskość centrum Wrocławia. Atrakcyjna lokalizacja i duży potencjał klientów to duże atuty tej inwestycji komercyjnej.

Charakterystyka lokali do wynajęcia w Pasażu di Trevi przy ul. Klimasa:

 • Świetne położenie na Krzykach-Tarnogaju. Dostęp do infrastruktury miejskiej.
 • Osiedle Lokum di Trevi z ponad 1800 mieszkaniami.
 • W najbliższym sąsiedztwie gęsta zabudowa wielorodzinna i jednorodzinna
 • Doskonała komunikacja z całym Wrocławiem. Przystanki autobusowe i tramwajowe, dogodny dojazd rowerem i samochodem
 • Lokale są już dostępne do zagospodarowania.
 • Duże witryny wystawowe widoczne z ulicy.
 • Lokale położone na parterze.
 • Duzy potencjał klientów.

Lokum Deweloper i pakiet korzyści dla klientów

Lokum Deweloper przygotował kilka propozycji dla lojalnych klientów oraz dla klientów, którzy chcą rekomendować mieszkania znajdujące się w ofercie dewelopera.

 • Jednym z programów przygotowanych przez inwestora jest „Poszukiwani sympatyczni sąsiedzi”. Na czym polega program? Jeżeli jesteś klientem Lokum Deweloper i kupiłeś od niego mieszkanie, możesz polecić jeden z lokali swojemu znajomemu, przyjacielowi bądź członkowi rodziny. Oto nagrody w systemie rekomendacji Lokum Deweloper:
  • Jeżeli zarekomendujesz Lokum Deweloper znajomemu, to otrzymasz kartę podarunkową do sklepów Media Markt o wartości 3 000 zł.
  • Twój kandydat na przyszłego sąsiada otrzyma 1% rabatu przy zakupie wybranego lokum.

Jakie są zasady udziału w Programie Poszukiwani sympatyczni Sąsiedzi? Oto one:

 • Jeśli mieszkasz w jednej z inwestycji Lokum Deweloper, jesteś właścicielem mieszkania lub domu, to poleć to osiedle znajomym, którzy poszukują swojego wymarzonego domku lub mieszkania.
 • Wydrukuj i wypełnij Formularz Rekomendacji i zanieś go do salonu sprzedaży dewelopera. Możesz też przesłać formularz pocztą tradycyjną.
 • Kiedy osoba, której zarekomendowałeś mieszkanie od Lokum, dokona zakupu, deweloper skontaktuje się z Tobą w sprawie nagrody.

Kolejny program proponowany przez dewelopera dotyczy aranżacji i urządzenia mieszkania.

Program Lokum pod klucz jest to rozwiązanie przygotowane z myślą o tych klientach, którzy chcą wprowadzić się do gotowych, urządzonych wnętrz. Lokum Deweloper opracował dwa standardy aranżacji mieszkanie, na podstawie których dobierane są materiały wykończeniowe. Już po kilku tygodniach od rozpoczęcia prac mieszkanie jest gotowe na przyjęcie lokatorów. Jest wiele zalet zakupu mieszkania „pod klucz”. Lokum Deweloper daje gwarancje wysokiej jakości wykończenia, szybki czas realizacji i stosunkowo niewielkich kosztów. Warto też wspomnieć o oszczędności czasu i komforcie psychicznym. Unikniesz nie tylko drogich zakupów, ale również nie będziesz tracił czasu i nerwów. Dedykowany specjalista zaaranżuje mieszkanie według Twoich potrzeb i gustu. Do wyboru masz atrakcyjną ofertę paneli podłogowych, płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, ceramiki i armatury sanitarnej, a także stolarki drzwiowej. Kiedy zdecydujesz się zlecić przygotowanie mieszkania, to szczegółowa dokumentacja projektowa zostanie załączona do umowy. Otrzymasz również harmonogram prac z zadeklarowanymi przez dewelopera terminami. Koszty wykończenia wnętrz możesz pokryć z własnych oszczędności, ale możesz również skorzystać z preferencyjnego kredytu hipotecznego.

Dla swoich klientów Lokum Deweloper przygotował specjalny Program zniżek i rabatów w renomowanych firmach partnerskich.

Dzięki temu programowi możesz taniej wykończyć i wyposażyć mieszkanie, czy też zorganizować tańszą przeprowadzkę. Lista partnerów programu jest długa i w wielu miejscach możesz liczyć na tańsze zakupy. Wystarczy, że okażesz Partnerowi swoją kartę zniżkową oraz indywidualny kod rabatowy. Do Programu przystępuje coraz więcej firm, a Ty możesz skorzystać z oferty na preferencyjnych warunkach. Do programu przystąpiły firmy meblowe, markety budowlane, sklepy z artykułami wykończenia wnętrz, a nawet salony urody. Jako klient Lokum Deweloper otrzymasz pakiet kuponów rabatowych i kody zniżkowe. Jeżeli jeszcze nie jesteś uczestnikiem Programu, a mieszkasz w lokalu zakupionym od Lokum Deweloper, to w każdej chwili możesz zgłosić się po kupony rabatowe i przystąpić do Programu.

Opinie o deweloperze Lokum Deweloper

Lokum Deweloper cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów, którzy chwalą bardzo dobrą komunikację z Działem Sprzedaży i czują się „zaopiekowani” przez dewelopera na każdym etapie zakupu mieszkania. Klienci cenią również świetną lokalizację wybranych nieruchomości. Liczba usterek przy odbiorze nie przekracza średniej. Główne zarzuty dotyczą stolarki okiennej. Zdarzają się małe usterki i braki, które wychodzą na jaw podczas odbioru mieszkań.

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Zobacz wszystkie firmy deweloperskie realizujące projekty mieszkaniowe we Wrocławiu

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

Lokum Wrocław

Oceń nas!


4,3 /5 (4238 ocen)

Oceń nasze usługi