Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Milart Deweloper Wrocław
- opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
Milart Deweloper Wrocław Milart Deweloper Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

mBank PKO Bank Polski BNP Paribas Bank Polska S.A. Bank Millennium

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Milart – deweloper z Dolnego Śląska. Inwestycje, opinie, historia

Milart Sp. z o.o. jest to jedna z bardziej znanych firm deweloperskich działająca na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska już od 2000 r. To właśnie wtedy doszło o przekształcenia spółki cywilnej Milart s.c., założonej w 1992 r. w Milart Sp. z o.o. Pomysłodawcami założenia firmy byli absolwenci Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Wrocławskiej. Od samego początku firma wybrała konkretny kierunek działania na rynku dolnośląskim. Milart specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym, skupiając się głównie na budowie i sprzedaży:

 • nowych domów jednorodzinnych,
 • domów w zabudowie szeregowej,
 • budynków wielokondygnacyjnych, wielorodzinnych z garażami lub miejscami postojowymi w garażach wielostanowiskowych,
 • lokali usługowych.

Firma dzięki dużemu doświadczeniu i oddaniu do użytku wielu inwestycji stała się rozpoznawalna na naszym rynku. Milart na swojej stronie internetowej podkreśla współpracę ze sprawdzonymi i renomowanymi partnerami, do których należą m.in. firmy budowlane, producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych. Spółka daje swoim klientom gwarancję wysokiej jakości nieruchomości, oddawanych do użytku. Wszystkie inwestycje realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Milart zapewnia również rzetelność i fachowość obsługi.

Inwestycje Milart Sp. z o.o.

Kępa Mieszczańska atrakcyjna i nowoczesna inwestycja w sercu Wrocławia

Kępa mieszczańska jest to szczególne miejsce we Wrocławiu. Kameralna atmosfera tego wyjątkowego miejsca przyciąga nowych mieszkańców. Z drugiej strony zapewnia łatwy i szybki dostęp do wszelkich atrakcji, które zapewnia duże miasto. Tutaj każdy znajdzie coś dla Ciebie. Duże zielone obszary położone tuż nad Odrą dają możliwość aktywnego spędzenia czasu, a także wypoczynku na łonie przyrody. Kępa Mieszczańska to obecnie jedna z bardziej charakterystycznych wizytówek Wrocławia. Wynika to z ciekawego usytuowania między dwoma ramionami rzeki, co nadaje Kępie Mieszczańskiej bardzo oryginalny kształt. Wyspa należy do osiedla Nadodrze i rozciąga się od mostu Uniwersyteckiego do mostu Mieszczańskiego. Co jeszcze wyróżnia tę część miasta? Przede wszystkim tereny zielone, ciekawy klimat oraz nowoczesny design budynków. Wszystko współgra ze sobą w doskonałej harmonii. Warto wspomnieć, że historia wyspy sięga już XIII wieku. Kiedyś na jej terenie znajdowały się jedynie magazyny. Sytuacja uległa jedna dużej zmianie. Dziś Kępa Mieszczańska jest jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji we Wrocławiu. Jest to miejsce, które wciąż się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. O atrakcyjności tego miejsca decydują m.in. bulwary spacerowe, przystań, modne restauracje oraz nowe budynki mieszkalne o ciekawej architekturze. Wyspa nabrała nowego charakteru i ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Jest to doskonałe połączenie kameralności, spokoju i prywatności z dostępem do wszystkich atrakcji, które może zaoferować Wrocław.

Architektura osiedla

Cała inwestycja została zbudowana z wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dzięki temu zyskujesz gwarancję trwałości budynków, które nie stracą na swojej wartości. Architektura obiektów jest bardzo nowoczesna i zaprojektowana w taki sposób, żeby współgrać z atmosferą miasta i jednocześnie nadać nowy, ponadczasowy styl. Ważne jest to, że budynki znajdują się blisko terenów zielonych, co jest dobrą informacją dla osób aktywnych i uprawiających sport. Dla najmłodszych przygotowano liczne place zabaw oraz inne atrakcje.

Wysoki standard inwestycji

Inwestycja to odpowiedź na potrzeby mieszkańców, która wpisuje się w charakter wciąż rozwijającego się Wrocławia. Kępa Mieszczańska to nowoczesna inwestycja wykonana w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół. Widać to na każdym kroku, poczynając od projektu po wykonanie każdego, nawet najmniejszego detalu. Na czym polega główna koncepcja inwestycji? Inwestycja Kępa Mieszczańska to realizacja nowoczesnego modelu życia w dużym, rozwijającym się mieście. Inwestycja dzięki swojej lokalizacji nad Odrą jest odcięta od hałasu i zgiełku Wrocławia. Mieszkańcy mają zapewnioną prywatność i komfort. Osiedla zapewnia komfort i możliwość wyciszenia. Wystarczy jednak krótki spacer, żeby znaleźć się w samym sercu miasta. W kilka minut znajdziesz się w centrum wydarzeń. Bliskość teatrów, kina, Opery, muzeów, a także restauracji i kawiarni to wielka zaleta tej inwestycji.

Kępa mieszczańska – plan inwestycji

Przejdźmy teraz do opisu inwestycji. Osiedle Kępa Mieszczańska składa się z dwóch nowoczesnych, ośmiopiętrowych budynków. W każdym z budynków znajdziemy dwie klatki schodowe i windy, co zapewnia wygodę i komfort. Do dyspozycji mieszkańców oddano dwupoziomowe garaże podziemne z 557 miejscami postojowymi. W budynku B na samym parterze znajdują się komórki lokatorskie. Dodatkowe informacje o inwestycji:

 • w obydwóch budynkach znajdują się 453 mieszkania,
 • każde z mieszkań jest ustawne i łatwe do adaptacji,
 • mieszkania są bardzo dobrze doświetlone,
 • parter w budynku A został przeznaczony na lokale usługowe,
 • tereny zielone na terenie i w pobliżu inwestycji,
 • przestronne chodniki, ścieżki i drogi,
 • metraż mieszkań w jednym i w drugim budynku – od 35 mkw do 90 mkw,
 • metraże lokali usługowych w budynku A – od 75 mkw do - 181 mkw.

Mokry Dwór - domy nowej jakości

Wiele osób myśli o tym, żeby zamieszkać w spokojnym miejscu, z dala od hałasu i zgiełku. Mokry Dwór to odpowiedź na tego typu zapotrzebowanie. Inwestycja leży na terenie gminy Siechnice w bliskim sąsiedztwie Wrocławia. Osiedle Mokry Dwór dzieli od centrum Wrocławia tylko 7 km. Osiedle jest niewielkie i kameralne, ponieważ na czterech działkach powstaną tylko 4 budynki, dwulokalowe. W sumie do dyspozycji mieszkańców będzie oddanych 8 lokali o powierzchni ok. 170 m². Inwestycja znajduje się na ul. Starodworskiej. Pierwszy etap inwestycji to 4 lokale, gotowe do sprzedaży. Każdy z lokali ma 5 pokoi, garaż, prywatny ogród oraz zadaszony taras. Całe osiedle jest bardzo urokliwe i znajduje się w otoczeniu zieleni. Co wyróżnia inwestycję Mokry Dwór?

 • Wysoki standard wykonania lokali,
 • Solidne i trwałe wykończenie,
 • Komfort i wygoda mieszkańców,
 • Bliskość natury, terenów zielonych,
 • Nowoczesna i kameralna architektura zapewniająca prywatność i spokój,
 • Inwestycja przyjazna środowisku,
 • Dostęp do podstawowych usług i handlu,
 • Dobrze zaprojektowana infrastruktura osiedla,
 • Solidne wykończenie,
 • Dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców.

Wysoki standard wykończenia budynków i lokali:

 • Rolety aluminiowe z napędem elektrycznym,
 • Bramy wjazdowe do garażu z napędem elektrycznym,
 • Drzwi antywłamaniowe,
 • Rekuperacja,
 • Ogrzewanie podłogowe na obu kondygnacjach budynku,
 • Wysokiej klasy stolarka okienna, potrójnie szklona,
 • Piec jednofunkcyjny z zasobnikiem,
 • Ceramiczny dach,
 • Ściany stawiane z betonu komórkowego YTONG,
 • Dodatkowe ocieplenie styropianem 15 cm,
 • Elewacja z elementami klinkieru,
 • Wysoki komfort akustyczny,
 • Kondygnacja na poddaszu o pełnej wysokości, bez skosów,
 • Spełnione normy ekologiczne,
 • Instalacja centralnego odkurzania.

Projektanci postawili na trwałe i solidne wykończenie. Budynków. Na dachu każdego z nich położono ceramiczną dachówkę, a elewacja pokryta jest klinkierem. Uwagę zwraca intuicyjna komunikacja między budynkami. Osiedla przeznaczone jest dla tych mieszkańców, którzy szukają ciszy i spokoju. Każdy z lokali ma swój garaż, pomieszczenie techniczne i miejsce postojowe przed budynkiem.

Lokalizacja w sąsiedztwie terenów zielonych

Szukasz domu blisko Wrocławia i jednocześnie chcesz być blisko przyrody? Osiedle Mokry Dwór może spełnić Twoje oczekiwania. Niedaleko inwestycji znajduje się Park Wschodni oraz Opatowickie tereny rekreacyjne, położone między Oławą a Odrą. Jest to doskonałe miejsce na rowerowe wycieczki. Natomiast Wschodnia Obwodnica Wrocławia pozwala na szybki dojazd do najważniejszych części miasta.

Nowogródzka - opis inwestycji

Milart Sp. z o.o. oddaje w tym roku do użytku nową inwestycję Nowogródzka, która znajduje się na Wrocławskim Zgorzelisku u zbiegu ulic Żmudzkiej i Nowogródzkiej. Pierwszy etap inwestycji został nazwany jako Nowogródzka I. Etap ten obejmuje 4 budynki o symbolach C, D, F, G. Znajdują się w nich łącznie 63 mieszkania o metrażach od 32 do 77 mkw wraz z komórkami lokatorskimi. Opis budynków i lokali:

 • Budynki są jedno lub dwupiętrowe,
 • Wszystkie lokale na piętrach mają balkony, a mieszkania na parterze mają swoje ogródki,
 • W każdym budynki znajdują się dwie klatki schodowe, z dostępem dla osób niepełnosprawnych,
 • Pod budynkami, na kondygnacjach podziemnych znajdują się garaże wielostanowiskowe.
 • Na osiedlu znajdują się tereny zielone, place zabaw dla najmłodszych, ciągi komunikacyjne dla pieszych i pojazdów, miejsca parkingowe.

Deweloper planuje przekazać mieszkania w drugim kwartale 2022 roku.

Szczodre – opis i wyróżniki inwestycji

Szczodre to kolejna inwestycja Milart-u, która zlokalizowana jest tuż przy granicy z Wrocławiem. Na nowoczesnym osiedlu znajdują się dwulokalowe domy, zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami i wykończone ze szczególną starannością. Urokliwe osiedle położone jest w otoczeniu zieleni. Dzięki temu mieszkańcy mają bliski kontakt z naturą. W pierwszym etapie budowy przewidziano sześć budynków, dwulokalowych. Powierzchnia całkowita lokali wynosi od 164 m² do 168 m². Każdy dom posiada 5 pokoi, a także garaż, prywatny ogród oraz zadaszony taras.

Co wyróżnia inwestycję Szczodre?

 • Wysoki standard wykonania i staranne wykończenie,
 • Bliskość natury i Parku Szczodre,
 • Nowoczesna i kameralna architektura,
 • Budowa przyjazna środowisku,
 • Usługi i handel w bliskiej okolicy,
 • Infrastruktura osiedla zaprojektowana w przemyślany sposób.

Wysoki standard budowy i wykończenia budynków i poszczególnych lokali:

 • Rolety aluminiowe z napędem elektryczny,
 • Bramy wjazdowe do garażu z napędem elektrycznym,
 • Drzwi antywłamaniowe,
 • Rekuperacja,
 • Ogrzewanie podłogowe na obu kondygnacjach budynku,
 • Wysokiej klasy stolarka okienna, potrójnie szklona,
 • Piec jednofunkcyjny z zasobnikiem,
 • Ceramiczny dach,
 • Ściany stawiane z betonu komórkowego YTONG,
 • Dodatkowe ocieplenie styropianem 15 cm,
 • Elewacja z elementami klinkieru,
 • Wysoki komfort akustyczny,
 • Kondygnacja na poddaszu o pełnej wysokości, bez skosów,
 • Spełnione normy ekologiczne.
 • Instalacja centralnego odkurzania.

Również w przypadku tego osiedla deweloper postawił na solidne wykończenie. Dachy są pokryte ceramiczną dachówką, a elewację jest pokryta klinkierem. Komunikacja między budynkami jest przemyślana. Właściciele lokali mają do swojej dyspozycji oddany garaż i pomieszczenie techniczne oraz dodatkowe miejsce postojowe przed budynkiem. Każdy dom jest otoczony zielenią.

Szczodre – blisko Wrocławia i przyrody

Inwestycję Milartu znajduje się blisko ul. Chmielowej, w Szczodrem, w gminie Długołęka. Są dwie główne zalety tej lokalizacji. Pierwsza to dobry i szybki dojazd do centrum Wrocławia, druga to rozległe i malownicze tereny zielone. Kilka minut od osiedla znajduje się Park Szczodre. Jest to piękne i wspaniałe miejsce dla dzieci i osób, które lubią obcować z naturą i spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Park zajmuje teren o powierzchni 28 ha z lasem, stawem i licznymi strefami odpoczynku. Znajdzie się też coś dla miłośników historii, ponieważ w bliskiej odległości od osiedla znajdują się ruiny Pałacu Sybilli, zwanego też Śląskim Windsorem. Bliskość centrum miasta to jedno, ale wiele ważnych potrzeb życiowych załatwisz na miejscu. W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się sklepy, szkoły i przedszkola. Szczodre to wciąż rozwijające się miejsce, które jest doskonale skomunikowane z Wrocławiem. Jeżeli chcesz, to możesz korzystać z komunikacji miejskiej, autobusów miejskich i podmiejskich. W okolicy znajduje się również stacja PKP - Wrocław Długołęka.

Opis inwestycji Żmudzka II

Żmudzka II jest to inwestycja, która powstała z myślą o osobach, które cenią sobie spokój i ciszę. Dużą zaletą tej inwestycji jest niska zabudowa oraz mieszkania z ogródkiem lub balkonem. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd do obwodnicy miasta. W pobliżu inwestycji regularnie kursuje komunikacja miejską, która dojeżdża bezpośrednio do centrum Wrocławia. Lokale zostały oddane już do użytku, dlatego bez problemu możesz zobaczyć każdy z nich i na spokojnie podjąć decyzję. Milart w ciągu ostatnich trzech lat zrealizował duży projekt budowlany przy ulicy Żmudzkiej i przekazał do użytkowania prawie 300 nowych mieszkań.

Opis inwestycji:

 • „Żmudzka II” jest to kompleks 4 budynków, w których powstało 135 mieszkań.
 • Do wyboru są mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowych o powierzchni od 31 mkw do 78 mkw.
 • Mieszkania są bardzo dobrze rozplanowane i doświetlone.
 • Wszystkie mieszkania są wyposażone w rolety zewnętrzne, niezależnie od kondygnacji, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo.
 • Mieszkania na parterze mają przydzielone ogródki do wyłącznego korzystania przez właścicieli.
 • Pozostałe mieszkania mają balkony.
 • Każdy z budynków dysponuje wielostanowiskowym garażem podziemnym.
 • Miejsce postojowe w garażu podziemnym można wykupić za 27 000 zł brutto.
 • Dodatkowe i ogólnodostępne miejsca postojowe znajdują się na zewnętrznym patio.
 • Na wszystkich kondygnacjach budynków zostały zaprojektowane komórki lokatorskie.
 • Blisko osiedla zlokalizowane są liczne punkty handlowo-usługowe oraz placówki edukacyjne.

Jak można do jechać do miasta?

W odległości 300 m od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe. Co kilkanaście minut odjeżdża z nich:

 • linia 131 z bezpośrednim dojazdem do Placu Grunwaldzkiego,
 • linia N z bezpośrednim dojazdem do Dworca PKP przez Galerię Dominikańską.

Teren inwestycji jest dobrze zaprojektowany i zagospodarowany, włączając tereny zielone ciągi pieszo-jezdne. W każdej chwili można się umówić na prezentację mieszkań.

Milart – opinie

Firma deweloperska Milart Sp. z o.o. cieszy się dobrymi opiniami. Klienci cenią sobie jakość i standard wykonania mieszkań oraz profesjonalną obsługę. Liczba usterek i koniecznych napraw w kupionych mieszkaniach jest ani mniejsza, ani większa niż w przypadku innych deweloperów. Uwagi klientów dotyczą głównie okien i położenia tynków.

Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania od dewelopera

Jeżeli chcesz kupić mieszkanie lub dom od Milart. Sp. z o.o. i sfinansować go za pomocą kredytu hipotecznego, to czas rozejrzeć się za najlepszymi ofertami bankowymi. Możesz poprosić o wsparcie eksperta kredytowego z kredytwroclaw.pl. Ekspert kredytowy pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego oraz przejść przez całą procedurę bankową. Na samym początku ekspert kredytowy oceni Twoją zdolność kredytową i przekaże Ci na jak wysoki kredyt hipoteczny Cię stać. Następnie podpowie Ci, które banki oferują najatrakcyjniejsze na dany moment kredyty hipoteczne. Jeżeli będziesz chciał, to możecie wspólnie z ekspertem kredytowym wypełnić wniosek. Ekspert kredytowy podpowie Ci, jakie dokumenty musisz skompletować. Następnie w Twoim imieniu wyśle wniosek do 2-3 wybranych banków. Pamiętaj, że otrzymasz kredyt hipoteczny, gdy spełniasz następujące warunki:

 • masz odpowiednio wysoką zdolność kredytową,
 • dysponujesz wkładem własnym na poziomie 10%-20% wartości nieruchomości,
 • masz dobrą historię kredytową,
 • masz stałe i pewne źródło dochodu.

Bank weźmie pod uwagę również:

 • Miesięczne koszty utrzymania,
 • Twoje zobowiązania finansowe w innych bankach, kredyty, pożyczki, karty kredytowe itd.
 • Liczbę współkredytobiorców,
 • Liczbę osób w gospodarstwie domowym,
 • Wartość nieruchomości i cenę, za jaką ja kupujesz,
 • Okres spłaty kredytu,
 • Wybór rat, równe lub malejące.

Oprócz tego będziesz musiał przygotować dokumentację w zależności od źródła dochodu.

Umowa o pracę na czas nieokreślony:

 • zaświadczenie o dochodach na formularzu bankowym wypełnionym przez pracodawcę,
 • historia konta bankowego,

Umowę na czas określony:

 • te same dokumenty jak wyżej,
 • PIT z ostatniego roku rozliczeniowego,
 • Promesa od pracodawcy, że będzie kontynuował współpracę z Tobą.

Umowa cywilnoprawna:

 • dokumenty jak wyżej,
 • historia konta bankowego na okres od 6 do 12 miesięcy wstecz,
 • wszystkie zawarte umowy zlecenie w ciągu ostatnich 12 miesięcy i rachunki do tych umów.

Kiedy prowadzisz działalność gospodarczą:

W przypadku rozliczania w formie książki przychodów i rozchodów:

 • podsumowanie przychodów i rozchodów w okresie od roku do nawet kilku lat wstecz,
 • PIT za ubiegły rok rozliczeniowy,
 • szczegółowa KPiR za ostatni miesiąc,
 • zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS i US,
 • dowód osobisty.

W przypadku rozliczania się ryczałtem:

 • ewidencja przychodu za wszystkie miesiące bieżącego roku,
 • PIT za rok ubiegły,
 • zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS i US (zwykle do umowy kredytowej),
 • dowód osobisty.

Analitycy banku na podstawie dokumentów ocenią Twoją zdolność kredytową. Bank sprawdzi również Twoją wiarygodność finansową na podstawie raportu z BIK. Po analizie wszystkich informacji bank wyda decyzję kredytową. W przypadku decyzji pozytywnej otrzymasz wzór umowy kredytowej. Zwróć szczególną uwagę na koszty, zwłaszcza na RRSO kredytu hipotecznego, harmonogram spłat, zabezpieczenia kredytu i warunki związane z uruchomieniem kredytu i jego ewentualną wcześniejszą spłatą. Umowę możesz skonsultować z ekspertem kredytowym, pracownikiem banku lub prawnikiem. Kiedy już wszystkie zapisy umowy będą dla Ciebie zrozumiałe, to wtedy wystarczy ją podpisać i czekać na uruchomienie środków.

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Zobacz wszystkie firmy deweloperskie realizujące projekty mieszkaniowe we Wrocławiu

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

Milart Wrocław

Oceń nas!


4,7 /5 (2333 ocen)

Oceń nasze usługi