Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Mój DOM Deweloper Wrocław
- opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
Mój DOM Deweloper Wrocław Mój DOM Deweloper Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

mBank Bank Pekao S.A. ING Bank Śląski Bank Millennium

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

WPBM Mój Dom – deweloper z Wrocławia

WPBM Mój Dom jest to deweloper, który zadebiutował na rynku wrocławskim w 1996 roku. Na stronie WPBM Mój Dom możemy znaleźć informacje, że inwestor zrealizował do 2022 r. aż 26 inwestycji, które zostały oddane do użytku. Jest to ponad 4300 nowych lokali wybudowanych w podwyższonym standardzie i z materiałów najwyższej jakości. Są to lokale mieszkalne, usługowe i handlowe, które znajdują się w najlepszych lokalizacjach we Wrocławiu. Mój dom to rozpoznawalny i wiarygodny deweloper, który cieszy się dobrymi opiniami swoich klientów.

Mój Dom – wiarygodny deweloper

Inwestycje, które zostały zrealizowane przez Mój Dom, są doceniane nie tylko przez klientów, ale również przez środowisko branżowe. Deweloper otrzymał wiele certyfikatów, które potwierdzają jego silną pozycję w tej branży. Wiarygodność dewelopera potwierdzają następujące wyróżnienia:

 • Gazele Biznesu – najstarszy ranking małych i średnich firm w Polsce, wyróżnione przedsiębiorstwa charakteryzuje szybki rozwój, transparentność i zaufanie klientów,
 • Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play – przyznawany firmom, które działają z dbałością o środowisko naturalne, kształtują pozytywne relacje z lokalnymi społecznościami, a także dbają o etyczne i oparte na wzajemnym szacunku relacje wewnątrz organizacji,
 • Certyfikat Dewelopera przyznawany przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa,
 • Dolnośląską Budowę Roku – ocena bazuje m.in. na jakości robót czy wpływu oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

Projekty zrealizowane przez WPBM Mój dom cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Czym się wyróżniają:

 • Lokalizacja, która sprzyja relaksowi i odpoczynkowi,
 • W mieszkaniach zrealizowanych przez Mój Dom spędzasz spokojnie czas ze swoją rodziną, ale też możesz pracować w komfortowych warunkach.

Mój Dom – wykorzystanie możliwości, jakie daje duże miasto

Wrocław jest to jedno z największych, najbardziej znanych i najpiękniejszych miast w Polsce. Jest to również jeden z głównych ośrodków kulturowych oraz biznesowych w Polsce. O biznesowym charakterze miasta świadczą siedziby wielu firm i przedsiębiorstw, które tworzą tysiące miejsc pracy, również na eksponowanych stanowiskach. Ośrodki kulturalne, takie jak Opera, teatry i kina oferują bogaty repertuar. Miłośnicy kultury mogą korzystać z bogatej oferty równego rodzaju imprez i wydarzeń artystycznych. Wrocław to również znany ośrodek akademicki. Na wybranych kierunkach kształci się wiele tysięcy studentów. Wrocław to dobre miejsca do życia i rozwoju. Dlatego mieszkania oraz domy we Wrocławiu są bardzo dobrą inwestycją i lokatą kapitału na przyszłość.

Wrocław – tu znajdziesz swoje wymarzone mieszkanie

Wrocław to jedno z najlepszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Wiele osób wiąże swoje plany życiowe właśnie z Wrocławiem, ze względu na infrastrukturę, możliwość rozwoju zawodowego i naukowego. Stolica Dolnego Śląska to tętniące życiem, rozwijające się miasto. Mieszkanie lub dom we Wrocławiu to marzenie wielu osób. Deweloperzy polubili ten rozwijający się rynek i realizują kolejne inwestycje. Wrocław to również miasto biznesu i wciąż przyciąga nowych inwestorów i przedsiębiorców z całego świata. Pochodzą oni głównie z Niemiec, co nie powinno dziwić ze względu na bliskość granicy oraz doskonałe połączenie autostradowe, lotnicze oraz kolejowe. To wszystko powoduje, że Wrocław jako ośrodek naukowy i biznesowy jest bardzo ważnym miejscem na mapie Polski.

Mieszkania z rynku pierwotnego cieszą się dużym powodzeniem. Po pierwsze dlatego, że Wrocław to bardzo dobre miejsce do życia, rozwoju zawodowego i założenia rodziny, a po drugie zakup mieszkania na rynku wtórnym lub pierwotnym to pewna i bezpieczna lokata kapitału, która może dać dużą stopę zwrotu.

Mój Dom chce w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje Wrocław, stawiając na inwestycje o wysokim standardzie i w dobrych lokalizacjach. W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania, lokale usługowe oraz powierzchnie biurowe. Wszystkie nieruchomości, zarówno te mieszkaniowe, jak i komercyjne znajdują się w niewielkiej odległości od punktów handlowo-usługowych, sklepów czy terenów rekreacyjnych. Istotny jest też dobry dojazd do innych punktów w mieście.

WPBM Mój Dom – mieszkania, jakich szukasz

Wszystkie lokale proponowane przez Mój Dom mają za zadanie spełnić oczekiwania klientów. Wymieńmy na początek kilka sztandarowych inwestycji dewelopera:

 • Nova Stoczniova – spokojne i kameralne osiedle.
 • Bulwar Drobnera – osiedle z luksusowymi apartamentami,
 • Pixel House – przestronne i nowoczesne mieszkania, które znajdują się w pobliżu głównej arterii Wrocławia.

Co charakteryzuje te wszystkie inwestycje? Wymieńmy:

 • łatwy dojazd do centralnych punktów miasta,
 • dostęp do komunikacji miejskiej i ścieżek rowerowych,
 • bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych.

Zadowolenie i satysfakcja klientów są najważniejsze. O rzetelności i wiarygodności dewelopera świadczą również nagrody w krajowych i regionalnych rankingach. Mój Dom otrzymał tytuł Gazeli Biznesu, Przedsiębiorstwa Fair Play czy Dolnośląskiej Budowy Roku. Ważne również jest to, że Polski Związek Pracodawców Budownictwa wielokrotnie nadawał firmie Mój Dom Certyfikat Dewelopera. Jest to dokument, który potwierdza rzetelność i wiarygodność firmy deweloperskich, działającej na polskim rynku nieruchomości.

Obecnie firma ma już duże doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej. Pozwala jej to działać zgodnie z przyjętą strategią inwestycyjną, która jest bezpieczna i stabilna dla spółki i dla przyszłych klientów. Wszystkie lokale są budowane w wysokim standardzie. Ma to bezpośredni wpływ na komfort i jakość życia mieszkańców. Zgodnie z najnowszymi trendami mieszkania są zlokalizowane w pobliżu terenów zielonych i rekreacyjnych, ale też blisko centrum miasta z dostępem do wszystkich udogodnień i atrakcji.

Inwestycje, które spełniają rozmaite potrzeby i oczekiwania

Deweloper Mój Dom zdaje sobie sprawę, że każdy klient ma odmienne oczekiwania i potrzeby. Dlatego w ofercie inwestora znajdziemy różnego rodzaju inwestycje z lokalami o zróżnicowanym metrażu i układzie. Możesz przykładowo wybrać mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Nova Stoczniova, mieszkanie z tarasem w Pixel House albo prestiżowy i luksusowy apartament na osiedlu Bulwar Drobnera. Warto wspomnieć w tym miejscu, że Mój Dom ma za sobą kilkanaście udanych i znanych inwestycji. Wystarczy wymienić przepięknie odrestaurowaną Willę Racławicką, Rezydencję Parkową czy Słoneczny Zakątek. Wszystkie inwestycje znajdują się w doskonałych lokalizacjach i są zrealizowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Czy warto postawić na Mój Dom – podsumowanie

 • Deweloper WPBM Mój Dom działa na wrocławskim rynku już od 1996 roku.
 • Zrealizował w tym czasie aż 26 inwestycji na terenie Wrocławia. Są to lokale mieszkalne oraz komercyjne, głównie handlowo-usługowe.
 • Inwestor oddał w sumie do użytku ponad 4400 lokali.
 • Deweloper jest doceniany przez klientów oraz środowiska branżowe, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak Dolnośląska Budowa Roku, Kryształowy Deweloper oraz Piękny Wrocław.
 • Mój Dom od 2003 r. jest członkiem Krajowej Izby Budownictwa.
 • W roku 2004 został członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Jest to organizacja, która zrzesza tylko wiarygodnych deweloperów, którzy w swojej działalności stosują zasady Kodeksu Dobrych Praktyk, opracowanego we współpracy z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Inwestycje mieszkaniowe WPBM Mój Dom

1. Bulwar Drobnera

 • Bulwar Drobnera to jedna z najnowszych inwestycji Mojego Domu. Jest to luksusowy i kameralny apartamentowiec, który znajduje się w ciekawej lokalizacji. Po południowej stronie apartamentowca za Odrą znajduje się Stare Miasto. Po jego północnej stronie ciągną się pierzeje kamienic XIX-wiecznego Nadodrza.
 • Elewacja budynku od strony ulicy jest pokryta trawertynem o kremowej barwie. Jest to kamień znany, chociażby z tego, że wykorzystano go do budowy rzymskiego Koloseum.
 • Części wspólne wewnątrz budynku zostały natomiast wykończone z wykorzystaniem betonu artystycznego.
 • Z najwyższych kondygnacji rozpościera się widok na Wrocław, który zapiera dech w piersiach. Panorama rozpościera się od wież wrocławskiej katedry na wschodzie, aż po szczyt góry Ślęży na południowym zachodzie.
 • Inwestycja znajduje się w centrum miasta, blisko nadodrzańskich bulwarów, restauracji, sklepów i wielkomiejskich atrakcji. Mieszkańcy mogą w pełni korzystać z bogatej oferty Wrocławia.
 • Standard inwestycji to m.in.: dźwiękoszczelne okna, całodobowa ochrona i monitoring, wysokie mieszkania i przestronne tarasy oraz parking podziemny.
 • Budynek jest kameralny i wyciszony. Ochrona zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom 24h na dobę. W obiekcie znajduje się tylko 17 apartamentów, o powierzchni od 47 mkw do aż 300 mkw.
 • Mieszkania są wysokie i doskonale oświetlone oraz mają rozległe balkony z przesuwnymi, drewnianymi roletami.
 • Wszystkiego dopełnia niesamowity widok z okien na Odrę i historyczne Stare Miasto.
 • Deweloper przygotował tzw. apartament pokazowy. Włoski design oraz dodatki zachwycą każdego klienta. Apartament pokazowy jest wyposażony w meble włoskich projektantów Raffaello Galiotto, czy Rodolfo Dordoni. W lokalu znajdziemy surowy, tynk dekoracyjny, gres, marmur, które świetnie komponują się z ciepłymi okładzinami. Wszystkie detale są podkreślone przez różnego rodzaju oświetlenie.
 • Ceny mieszkań zaczynają się od ok. 12 000 zł za mkw.
 • W budynku znajdują się również lokale biurowo-handlowe usytuowane na dwóch kondygnacjach. Na pierwszym piętrze znajduje się otwarta przestrzeń o powierzchni 775 mkw, a na drugim lokale mieszkalne o powierzchni od 47 do 775 mkw.
 • Przestrzeń lokali można dowolnie łączyć i dzielić ściankami działowymi.

2. Nova Stoczniova

 • Nova Stoczniova jest to kameralne osiedle, które składa się z pięciu budynków. Każdy z budynków ma trzy kondygnacje. W ofercie znajduje się 96 mieszkań z garażami, które znajdują się na parterze.
 • W projekcie inwestycji wykorzystano kształt działki i układ stron świata, co pozwoliło na optymalne zagospodarowanie terenu osiedla.
 • Budynki są nowoczesne, a mieszkania przestronne i doskonale doświetlone.
 • Bardzo dużo uwagi przyłożono do funkcjonalności poszczególnych mieszkań. Można je aranżować zgodnie ze swoimi potrzebami i indywidualnym pomysłem.
 • W wybranych budynkach zaplanowano garaże dostępne z poziomu chodnika.
 • Dla bezpieczeństwa mieszkańców całe osiedle jest ogrodzone.
 • Nova Stoczniova zlokalizowana w północno-wschodniej części miasta, zapewnia szybki dostęp do bogatej oferty kulturalnej i usługowo-handlowej typowej dla tej lokalizacji, a także centrów handlowych i rozrywkowych. Jest to miejsce, które zapewnia relaks i wypoczynek ze względu na bliskość terenów zielonych.

3. Zielona Lutynia we Wróblowicach.

 • Zielona Lutynia jest zlokalizowana przy ulicy Pogodnej we Wróblowicach. Jest to osiedle z ośmioma budynkami wielorodzinnymi. W ofercie znalazło się w sumie 288 mieszkań.
 • Budynki będą zrealizowane w tzw. technologii prefabrykowanej oraz uzupełniająco w technologii tradycyjnej, mieszanej żelbetowo – murowanej. Skąd się wziął pomysł na zastosowanie takiej technologii? Taki rodzaj konstrukcji obiektów gwarantuje wysoką jakość i wydajność.
 • Kompleks leży blisko terenów zielonych, nieopodal Lasu Ratyńskiego. Jest to doskonałe miejsce na spacery z rodziną lub wycieczki rowerowe.
 • Osiedle jest dobrą propozycją dla tych osób, które cenią sobie kontakt z naturą i chcą wypoczywać na łonie natury.
 • W Lutyni znajduje się szkoła, sklep, przedszkole oraz placówka medyczna.
 • Nie ma również żadnego problemu z dojazdem do centrum. Dostaniesz się tam w szybkim tempie samochodem, komunikacją miejską lub pociągiem. Możesz też dojechać do parkingu Park & Drive w 15 minut, przesiąść się do tramwaju i znaleźć się w centrum miasta w pół godziny.
 • Deweloper zadbał o zagospodarowanie terenu osiedla. Znajduje się tam wiele elementów małej architektury, jak ławki, sporo zieleni oraz dwa bezpieczne place zabaw.

4. Pixel house

 • Pixel House to gotowe osiedle z mieszkaniami w cenach od 11 495 zł.
 • Jest to kompleks znajdujący się w doskonałej lokalizacji, tuż przy jednej z głównych arterii Wrocławia.
 • W ciągu dwóch minut dojdziesz do centrum handlowego Magnolia Park, a już w 10 minut dojedziesz tramwajem do rynku.
 • Niedaleko osiedla znajdują się tereny rekreacyjne. W 7 minut dojdziesz do Parku Popowickiego, w 4 minuty dojedziesz samochodem do popularnego centrum treningowego Spartan (siłownia, lodowisko, kąpielisko, odnowa biologiczna).
 • Części wspólne w budynku zaprojektowano bardzo starannie.
 • Do użytku mieszkańców oddano dwupoziomowe garaże oraz zielone oranżerie.
 • Pixel House jest to symbol nowoczesnej architektury. W budynku znajduje się 9 kondygnacji z dużą liczbą dźwiękoszczelnych okien, które zapewniają naturalne doświetlenie i ciszę.
 • Kompozycja fasady od ulicy Legnickiej jest oparta o podwójne szklane tafle, przedzielone zielonymi oranżeriami. Jej celem jest również izolacja akustyczna. Nowoczesna okładzina zastosowana w projekcie fasady przypomina klinkier.
 • Na parterze budynku znajdzie się pasaż z lokalami usługowymi. W kondygnacji podziemnej i na pierwszym piętrze znajdą się parkingi dla samochodów oraz miejsca postojowe dla rowerów.
 • Natomiast od drugiego piętra do ostatniego piętra znajdować się będą mieszkania.
 • Na terenie przynależnym do budynku deweloper przewidział plac zabaw dla dzieci oraz dodatkowe miejsca na parkowanie rowerów.
 • Unikalna i ciekawa architektura budynku, doskonała lokalizacja i szybki dostęp do infrastruktury są to główne atuty inwestycji.
 • Komunikacja w okolicy budynku należy do najlepszych w mieście. Mieszkańcy mogą korzystać z 6 linii tramwajowych i 3 autobusowych, stacji kolejowej Wrocław Mikołajów i Wrocław Popowice.
 • Stąd bardzo łatwo i szybko można dojechać do wrocławskiej obwodnicy.
 • Warto wspomnieć, że Legnicka to duże centrum handlowe i biznesowe. Naprzeciwko Pixel House znajduje się Magnolia Park, bardzo blisko jest również do hipermarketu Kaufland, stacji paliw, restauracji, obiektów handlowych i usługowych.
 • Bardzo ważne jest to, że w niedalekiej odległości od budynku znajdują się tereny zielone i rekreacyjne, gdzie możesz odpocząć od zgiełku miasta. Wystarczy kilka minut spacerem, żebyś znalazł się w Parku Popowickim. Kawałek dalej znajduje się Park Zachodni oraz centrum treningowe Spartan (siłownia, lodowisko, kąpielisko, odnowa biologiczna).

Lokale użytkowe Wrocław

Wrocław, jak stolica Dolnego Śląska jest to jeden z najważniejszych ośrodków akademickich, biznesowych i kulturalnych w Polsce. To właśnie we Wrocławiu prężnie działa i rozwija się branża IT, bankowość oraz zakłady produkcyjne i logistyczne. Warto też wspomnieć o tysiącach małych biznesów z sektora handlowego, usługowego i rozrywkowego.

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiedni lokal komercyjny w dobrej lokalizacji, często decyduje o sukcesie. Decydując się na lokal użytkowy we Wrocławiu, należy postawić na wysoki standard i dobre miejsce. Lokal powinien być dobrze widoczny i klienci powinni dojeżdżać do niego bez problemu z różnych części miasta. Co powinno zdecydować o wyborze lokalu? Czym powinieneś się sugerować jako przedsiębiorca? Czy Mój Dom oferuje lokale, które spełniają oczekiwania najemców? Dlaczego warto skorzystać z oferty właśnie tego dewelopera?

Warto wiedzieć, że Mój Dom przygotował ciekawą ofertę lokali komercyjnych dla swoich klientów i przedsiębiorców. Główna zasada, jaka przyświecała inwestorowi to świetna lokalizacja oraz lokale osadzone w budynkach mieszkaniowych.

Przez kilka ostatnich lat deweloper oddał do użytku lokale użytkowe w różnych częściach miasta. Są to m.in. inwestycje Zielone Śródmieście przy ulicy Stefana Jaracza oraz reprezentacyjna Willa Racławicka. Biorąc pod uwagę potrzeby przedsiębiorców, lokale użytkowe są dostępne również na najnowszych inwestycjach Mojego Domu. Wymieńmy, chociażby Pixel House czy Bulwar Drobnera. Znajdują się tam lokale dla małych, kilkuosobowych firm, jak i większych zespołów, np. projektowych czy IT. Wszystkie lokale użytkowe zaprojektowane są w podwyższonym standardzie i mogą być wizytówką każdej firmy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty dewelopera Mój Dom? Podsumujmy:

 • Doskonale zlokalizowane i skomunikowane miejsca, które zapewniają komfortowy i szybki dojazd dla pracowników, jak i dla klientów.
 • Duże doświadczenie dewelopera, który działa na rynku od ponad 20 lat i oddał do użytku 26 inwestycji z łączną sumą 4300 mieszkań i lokali użytkowych.
 • Dobre opinie klientów i wiarygodność.
 • Inwestor Mój dom należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który zrzesza wyłącznie godnych zaufania deweloperów z całego kraju. Oznacza to, że Mój Dom musi stosować w swojej działalności zapisy Kodeksu Dobrych Praktyk, który powstał w ramach współpracy z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Opinie o Mój Dom ze strony fachowców, którzy odbierali mieszkania od tego dewelopera są dość dobre. Liczba usterek jest na średnim poziomie krajowym. Wady są raczej łatwe do usunięcia. Najwięcej ocen negatywnych otrzymała stolarka okienna. Natomiast bardzo pozytywnie inżynierowie wypowiadają się o wylewkach i tynkach.

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Zobacz wszystkie firmy deweloperskie realizujące projekty mieszkaniowe we Wrocławiu

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Oceń nas!


4,3 /5 (4238 ocen)

Oceń nasze usługi