Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Omega Buildings Deweloper Wrocław - opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
Omega Buildings Deweloper Wrocław Omega Buildings Deweloper Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

mBank BNP Paribas Bank Polska S.A. Bank Pekao S.A. Bank Millennium

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Omega Buildings - deweloper z Wrocławia

Wrocław jest to jedno z największych miast w Polsce, które wciąż się rozwija. Każdego roku przyjeżdżają do stolicy Dolnego Śląska kolejni studenci, inwestorzy i osoby, które chcą realizować się zawodowo. Coraz więcej firm produkcyjnych, finansowych i związanych z logistyką inwestuje we Wrocławiu. Dlatego we Wrocławiu wciąż mamy większy popyt na mieszkania niż podaż, mimo że deweloperzy wciąż realizują nowe inwestycje.

Jednym z bardziej znanych wrocławskich deweloperów jest firma Omega Buildings. Jest to deweloper, który rozpoczął swoją działalność już w 2012 r. W ciągu 9 lat inwestor zrealizował z sukcesem wiele inwestycji. Co wyróżnia Omega Buildings na wrocławskim rynku nieruchomości? Czy warto zainteresować się mieszkaniami i domami od tego dewelopera? Odpowiedzi znajdziecie w artykule.

Poznaj Omega Buildings – dewelopera z Wrocławia

Warto wiedzieć, że Omega Buildings jest to rodzinna firma, którą zarządzają rodowici wrocławianie. W przeciwieństwie do większości dużych deweloperów spółka nie ma korporacyjne struktury. Dzięki takiemu stylowi zarządzania deweloper może być bliżej swoich pracowników i klientów. Osoby zarządzające firmą znają potrzeby swoich klientów oraz problemy lokalnych społeczności. Pozwala to szybko dotrzeć do opinii i sygnałów wysyłanych z zewnątrz i reagować na nie na bieżąco. Na tej podstawie deweloper modyfikuje swoje plany i projekty.

Omega Buidlings to firma i ludzie, którzy całe swoje życie zawodowe oraz prywatne związali z Wrocławiem. Deweloper jest bardzo przywiązany do Wrocławia, dlatego do każdej inwestycji podchodzi z dużym zaangażowaniem i pasją. Inwestor chce się przyczynić do rozwoju miasta i poprawy jakości życia jego mieszkańców. Firma pomaga swoim klientom w znalezieniu swojego miejsca na ziemi.

Czym wyróżniają się projekty Omega Buidings?

Warto odnotować, że deweloper podchodzi do swojej działalności z wielką pasją. Projektowanie i budowanie traktują nie tylko jako pracę, ale również misję. Omega Buildings bardzo podkreśla znaczenie swojej pracy. Celem dewelopera jest pomoc klientom, którzy tego bardzo potrzebują. Jest to możliwe dzięki polityce cenowej, która jest bardziej przystępna dla przyszłych mieszkańców. Firma może sobie na to pozwolić, ponieważ nie jest dużą korporacją i nie ponosi wysokich kosztów zarządu. Dzięki temu ceny proponowane przez Omega Buildings są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych deweloperów, którzy wciąż windują ceny.

Oferta Omega Buildings została przygotowana dla tych osób, które poszukują wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Deweloper proponuje swoim klientom lokale o powierzchni od 26mkw do ponad 100 mkw. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Mieszkania w ofercie Omega Buildings są wygodne, komfortowe i funkcjonalne.

Indywidualne podejście do klienta dewelopera

Inwestor bardzo dużą wagę przykłada do wysokiej jakości obsługi klienta. Duży nacisk położono na indywidualne podejście do klienta. Dla dewelopera klienta to nie tylko nabywca, który kupuje mieszkania, ale również osoba, która ma swoje marzenia, plany i potrzeby życiowe. Pracownicy spółki, zanim zaprezentują ofertę, chcą wiedzieć jakie plany i potrzeby ma dany klient. Dopiero na tej podstawie można wybrać odpowiednie mieszkania i zaprezentować je klientowi. Jak wiemy, zakup mieszkania wiążę się nie tylko z dużym wydatkiem, ale również z dużymi wydatkami. Dlatego obsługa klienta jest tak ważna. Klienci Omega Buildings mogą liczyć na profesjonalną obsługę, doradztwo przy wyborze mieszkania oraz odpowiedzi na każde pytanie związane z inwestycją.

Oferta dewelopera z Wrocławia – Omega Buildings

Inwestor oferuje przede wszystkim niedrogie mieszkania we Wrocławiu i w okolicach. Różnorodność oferty robi wrażenie i zaspokoją potrzeby różnych grup klientów. Mieszkanie lub dla siebie znajdą zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby, które chcą mieszkać same. W ofercie znajdą się również lokale dla osób w podeszłym wieku, które poszukują ciszy i spokoju. Deweloper proponuje swoim klientom mieszkania na sprzedaż i na wynajem. Podsumujmy krótko zalety oferty:

 • Tanie, funkcjonalne i wygodne mieszkania dla wielu grup klientów.
 • Wygodna komunikacja.
 • Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do każdego klienta.
 • Mieszkania i domy w wysokim standardzie.

Krótko o Omega Buildings:

 • Dziewięcioletnie doświadczenie na rynku deweloperskim,
 • Zaangażowanie w społeczne wydarzenia sportowe.

Omega Buildings - mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu

Deweloper znany jest z tego, że oferuje tanie i funkcjonalne mieszkania na sprzedaż w wysokim standardzie. Inwestycje Omega Buildings zlokalizowane są na obrzeżach Wrocławia oraz w centrum miasta. Inwestor proponuje swoim klientom mieszkania i domy na spokojnych i zielonych osiedlach, które buduje na obrzeżach Wrocławia oraz prestiżowe apartamenty w centrum miasta. Oferta Omega Buildings jest odpowiedzią na potrzeby różnych grup klientów. Różnorodność mieszkań sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak wspominaliśmy wyżej, Wrocław ma bardzo duży potencjał rozwojowy. Na wrocławski rynku nieruchomości wciąż pojawiają się nowe inwestycje, a popyt na mieszkania rośnie z roku na rok. Nowych mieszkań szukają studenci, inwestorzy, osoby, które wiążą swoją pracę zawodową i przyszłość właśnie z Wrocławiem. Chcesz znaleźć tanie mieszkanie w wysokim standardzie. Warto zgłosić się do biura sprzedaży mieszkań Omega Buildings. Pracownicy firmy na pewno znajdą coś dla Ciebie, ponieważ firma słynie z bogatej oferty mieszkań i domów. Warto zaznaczyć, że deweloper skupił się na dwóch kierunkach inwestycji. Jeden z nich to budowa osiedli na obrzeżach Wrocławia i w miejscowościach tuż pod Wrocławiem. Jako przykład należy wymienić inwestycje dewelopera na Złotnikach, Maślicach i Smolcu. Drugi rodzaj inwestycji to apartamenty w centrum Wrocławia. Jest to oferta głównie dla osób pracujących, dla których niewielka odległość między miejscem zamieszkania a miejscem pracy ma bardzo duże znaczenie.

Mieszkania Wrocław – inwestycje na spokojnych osiedlach

Omega Buildings buduje osiedla na obrzeżach Wrocławia lub w podwrocławskich miejscowościach. Są to np. Maślice i Smolec. Takie inwestycje są bardzo atrakcyjną ofertą dla tych osób, które cenią sobie spokój, relaks i szukają odskoczni od wielkomiejskiego hałasu. Osiedla zlokalizowane są w pobliżu terenów zielonych, ścieżek rowerowych i miejsc do spacerów lub uprawiania joggingu. Jest to bardzo dobry wybór dla rodzin z dziećmi i wszystkich osób, które chcą mieszkać w pobliżu przyrody, w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy.

Deweloper podkreśla, że wybiera takie miejsca pod inwestycje, które nie tylko zapewniają dostęp do przyrody i terenów zielonych, ale również do niezbędnej infrastruktury. Jeżeli zdecydujesz się na mieszkanie w Omega Buidlings, to masz pewność, że w pobliżu inwestycji będą znajdować się sklepy spożywcze, punkty apteczne, szkoły i punkty handlowo-usługowe. Nie musisz mieszkać w centrum, żeby korzystać z wszelkiego rodzaju udogodnień oraz żyć wygodnie i komfortowo.

Warto zwrócić uwagę, że inwestor dba o to, żeby przyszli mieszkańcy mogli łatwo i szybko dojeżdżać do centrum miasta i innych dzielnic Wrocławia. Nawet jeżeli mieszkasz na obrzeżach miasta, to musisz często dojeżdżać do centrum Wrocławia, żeby załatwić sprawy urzędowe, skorzystać z placówek służby zdrowia, czy po prostu znaleźć się na czas w pracy. Dobra komunikacja z innymi częściami miasta jest bardzo potrzebna. W pobliżu inwestycji dewelopera znajdują się przystanki MPK lub stacje kolejowe PKP. Mieszkańcy mają zapewniony szybki dostęp do komunikacji publicznej.

Przewagą konkurencyjną Omega Buildings jest na pewno oferta cenowa. Jest to bardzo ważne zwłaszcza teraz, gdy ceny mieszkań we Wrocławiu wciąż szybują. Omega Buildings postawił na atrakcyjną cenę mieszkań. W ofercie inwestora znajdziesz mieszkania o różnym metrażu. Lokale różnią się również pod kątem funkcjonalności. Powierzchnia mieszkań wynosi od 26 mkw do 100 mkw. Mieszkania mają od jednego do trzech pokoi. Znajdzie się również oferta dla osób, które potrzebują więcej przestrzeni. Takie osoby mogą nabyć mieszkanie dwupoziomowe i lokale z antresolą. Miłośnicy zieleni mogą skorzystać z bogatej oferty mieszkań z własnym ogródkiem.

Mieszkania Wrocław – apartamenty w centrum

Inwestor oferuje również mieszkania w centrum Wrocławia. Jest to propozycja dla tych osób, które wiążą swoją karierę zawodową z Wrocławiem. Jest to oferta dla tych osób, które cenią sobie mieszkanie w prestiżowej okolicy, funkcjonalne i nowoczesne wnętrza oraz szybki dojazd do pracy. Apartamenty w ścisłym centrum Wrocławia, to wyjątkowa propozycja dla tych osób, które cenią sobie klimat dużego miasta, kontakty towarzyskie i chcą korzystać z bogatej oferty kulturalnej stolicy Dolnego Śląska. Lokalizacja i oraz projekt mieszkania są dostosowane do potrzeb ludzi biznesu. Deweloper łączy nowoczesne i designerskie wnętrza z niepowtarzalnym klimatem zabytkowych kamienic. W biurze sprzedaży Omega Buildings możesz zapoznać się z ofertą luksusowych apartamentów w centrum Wrocławia oraz loftów znajdujących się w klimatycznych kamienicach z pięknym widokiem na miasto.

Nowe mieszkania na rynku pierwotnym we Wrocławiu - zalety

Kupno mieszkania na rynku pierwotnym we Wrocławiu ma swoje zalety. Pierwsza z nich dotyczy wykończenia mieszkania, które czasami jest dużo łatwiejsze i tańsze niż remont mieszkania z rynku wtórnego. Mieszkania z rynku pierwotnego zapewniają szybszy i łatwiejszy dostęp do finansowania w postaci kredytu hipotecznego oraz niższe koszty utrzymania. Możesz również liczyć na nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania jak gwarancja miejsca postojowego, garażu, miejsc do relaksu na terenie osiedla itd. Nowe mieszkanie możesz wykończyć i urządzić według własnego projektu i gustu. Nie zawsze się to uda w przypadku mieszkania z rynku wtórnego.

Wybór własnego mieszkania z rynku pierwotnego może być trudny i wiązać się z silnymi emocjami. W końcu szukamy własnego miejsca na ziemi. Pracownicy Omega Buildings z chęcią pomogą Ci w podjęciu decyzji i znalezieniu najlepszego dla Ciebie mieszkania. Możesz liczyć też na wsparcie na każdym etapie sprzedaży.

Lisowice Park

Lisowice Park to oferta dla tych osób, które chcą uciec od zgiełku dużego miasta i poszukują lokali w spokojnej okolicy. Inwestycja zlokalizowana jest w otulinie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Przyszli mieszkańcy zamieszkają w pięknej okolicy niedaleko Wrocławia. Będą mogli korzystać z zalet pobliskiej przyrody, ale jednocześnie mają zagwarantowane dobre połączenie z Wrocławiem. Bliskość przyrody i dobry dojazd do miasta to najlepsze połączenie.

Inwestycja Lisowice Park to oaza spokoju i kameralna zabudowa. Do wyboru masz mieszkania lub domy. Wybierz tak, żeby zaspokoić swoje potrzeby. Wybiera klient, który może kupić mieszkania na dolnej lub górnej kondygnacji albo cały dom. Mieszkania są ogrzewane gazowym piecem dwufunkcyjnym. Mieszkańcy mogą korzystać z przydomowego ogródka, gdzie mogą odpocząć po całym dniu pracy. Lisowice Park to oferta dla osób, które chcą żyć w zgodzie z naturą.

 • Podmiejski charakter lokalizacji. Lisowice Park to inwestycja, która znajduje się w odległości 15 km od granic Wrocławia, skąd w prosty i szybki sposób możesz dostać się centrum miasta. Osiedle Omega Buildings znajduje się blisko terenów zielonych. Z okien swojego mieszkania możesz cieszyć się pięknym widokiem.
 • Parter czy piętro – Twój wybór. Pierwszy etap inwestycji Lisowice Park składa się z 10 domów wolnostojących. W każdym domu znajdą się 2 mieszkania, które zlokalizowane są na parterze i na piętrze. Mieszkania mają około 84 m2 i składają się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz wiatrołapu i korytarza. Mieszkania na piętrze są powiększone o antresolę o powierzchni użytkowej 39 mkw. Każdy lokator będzie miał dostęp do przydomowego ogródka o powierzchni od 80 mkw do 114 mkw.

2M Apartments

2M Apartments to nowa inwestycja Omega Buildings na wrocławskich Maślicach. Deweloper oferuje stylowe mieszkania w otoczeniu zieleni. 2M Apartments to bardzo ciekawa oferta dewelopera, która charakteryzuje się eleganckim i gustownym projektem. Nowe osiedle ma kameralną zabudowę, a mieszkania są funkcjonalne. Klienci mogą wybierać pomiędzy lokalami o zróżnicowanym metrażu. Warta uwagi jest również estetyka przestrzeni zewnętrznej o minimalistycznym i nowoczesnym designie, który przywodzi na myśl industrialne budynki z Nowego Jorku. Elewacja budynku będzie pokryta motywem tradycyjnej cegły z czarnymi elementami, które imitując stal. Dopełnieniem całości jest oryginalna stolarka okienna. Prosta bryła budynku na pewno spotka się z uznaniem osób, które cenią klasykę i prostotę. Stonowana kolorystyka odpowiada na różne gusta.

 • 5 nowoczesnych budynków Osiedle 2M Apartments to 5 nowoczesnych budynków, w których znajdą się mieszkania o powierzchni od 37 mkw do 82 mkw. Klienci mają do wyboru kompaktowe lokale dwupokojowe, bardzo komfortowe mieszkania trzypokojowe oraz czteropokojowe apartamenty. Jeżeli szukasz trochę większych przestrzeni, to na pewno zainteresuje Cię oferta mieszkania dwupoziomowego z antresolami o powierzchni od 15 mkw do 36 mkw.
 • Otoczenie osiedla Każde mieszkanie będzie miało dostęp do własnych balkonów i ogrodów, gdzie można przyjemnie spędzić czas z rodziną i odpocząć. Dostęp do ogrodów mają mieszkania zlokalizowane na parterze. Powierzchnia ogrodów wynosi o 7 mkw do 56 mkw.
 • Komfortowa lokalizacja Maślice jest to spokojna dzielnica Wrocławia. Kusi terenami zielonymi, wygodnymi trasami rowerowymi oraz miejscami do spacerów i joggingu. Dlatego przyszli mieszkańcy osiedla 2M Apartments będą mogli czerpać korzyści z pobliskiej natury oraz odpoczną od zgiełku dużego miasta. W pobliżu osiedla znajdują się lasy Pilczycki i Rędziński oraz Park Rędziński, które zachęcają do kontaktu z naturą i spędzania wolnego czasu z rodziną. Są również doskonałym miejscem dla amatorów sportu.
 • Rozbudowana infrastruktura w pobliżu osiedla W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy spożywcze i dyskonty oraz lokale usługowe i apteki. Mieszkańcy mogą również uczęszczać do pobliskiego kościoła. Dla rodzin z dziećmi ważne jest to, że w niedalekiej odległości od osiedla mieści się kompleks przedszkolny. Większość codziennych spraw możesz załatwić w sąsiedztwie osiedla bez konieczności pokonywania drogi do centrum miasta. Natomiast, gdy musisz znaleźć się w centrum Wrocławia, to dojedziesz tam szybko, korzystając z pobliskiej AOW. Jesteś niezmotoryzowany? Nie jest to żaden problem, ponieważ niedaleko znajduje się przystanek autobusowy. Możesz też udać się na przystanek tramwajowy, który zlokalizowany jest przy Stadionie Miejskim. Miasto daje możliwość skorzystania z wielu atrakcji, ale zawsze będzie Ci miło wrócić do swojego eleganckiego mieszkania, otoczonego zielenią.

Przykładowe inwestycje Omega Buildings we Wrocławiu

Osada sportowa - ciche osiedle w Smolcu

Osada Sportowa jest to inwestycja niespotykana na wrocławskim rynku nieruchomości. Szeroki wybór mieszkań to nie jedyna zaleta osiedla w Smolcu. Główną atrakcją jest profesjonalna hala treningowa dla mieszkańców inwestycji. Dzięki temu inwestycja zapewnia komfort życia i realizację sportowych pasji. W każdej chwili możesz opuścić swoje komfortowe mieszkanie i udać się na trening.

 • Kompleks budynków wielorodzinnych Osada sportowa jest to kompleks czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie. Osiedle jest zlokalizowane w podwrocławskim Smolcu. W każdej klatce znajduje się 12 lokali mieszkalnych i 3 lub 4 lokale usługowe. Osoby, które lubią przestrzeń, mogą kupić przestronne, dwupoziomowe mieszkania od około 46 mkw do 76 mkw. które znajduje się na trzecim piętrze.
 • Balkon lub ogród Każde mieszkanie w Osadzie Sportowej ma swój balkon lub ogród. Istnieje także możliwość wykupienia komórki lokatorskiej.
 • Własne miejsca postojowe Mieszkańcy osiedla mogą wykupić swoje własne miejsca postojowe z zamykanymi pachołkami. Miejsca postojowe znajdują się w parkingu naziemnym.
 • Możliwość uprawiania sportu na terenie osiedla Hala treningowa i profesjonalne korty tenisowych to bez wątpienia dwie duże zalety Osady Sportowej. Na ternie hali możesz korzystać z siłowni i pomocy profesjonalnej kadry trenerskiej, która czuwa nad komfortem i bezpieczeństwem ćwiczących. Do dyspozycji mieszkańców przygotowano zajęcia taneczne i fitness oraz salę do badmintona i squasha. Na kortach tenisowych zorganizowano lekcje gry dla wszystkich grup wiekowych, które są zróżnicowane w zależności od poziomu zaawansowania.
 • Smolec Na koniec warto wspomnieć, że Smolec jest to bardzo malownicza miejscowość, otoczona zielenią. Możesz tutaj bez problemu zorganizować swoje życie i korzystać z rozbudowanej infrastruktury. Na terenie Smolca działa również wiele instytucji. Pobliska autostrada A4 i AOW zapewniają łatwy dojazd do każdego miejsca we Wrocławiu. Rynek jest oddalony od Smolca jedynie o 9,5 km. Deweloper ma w planach budowę Galerii Oliwkową, która zaspokoi wszystkie potrzeby mieszkańców na miejscu.

Omega Buildings - opinie o deweloperze

W Internecie można znaleźć niezbyt przychylne informacje o Omega Buildings, które dotyczą gwałtownego wzrost cen na Osiedlu Zielona w 2019 r. oraz afery związanej z zerwaniem umów przyrzeczonych w 2005 r. Natomiast obecnie budowane osiedla można ocenić w miarę pozytywnie. Zgodnie z opiniami inżynierów, którzy odbierali mieszkania, osiedla i mieszkania oddawane do użytku przez dewelopera są na poziomie standardu rynkowego. Część z inwestycji wykracza poza średni poziom rynkowy, mimo usterek, które należy usunąć lub naprawić. Najwyżej oceniana jest obsługa klienta.

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Zobacz wszystkie firmy deweloperskie realizujące projekty mieszkaniowe we Wrocławiu

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

Omega Buildings Wrocław

Oceń nas!


4,3 /5 (4238 ocen)

Oceń nasze usługi