Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

PROFIT Deweloper Wrocław - opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
PROFIT Deweloper Wrocław PROFIT Deweloper Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

BNP Paribas Bank Polska S.A. Bank Pekao S.A. ING Bank Śląski Bank Millennium

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Profit Development – opis działalności i głównych inwestycji dewelopera

Spółka Profit Development S.A. jest to jeden z najbardziej znanych deweloperów z Wrocławia, który działa na rynku nieruchomości od prawie 20 lat. Dynamika rozwoju i duże portfolio inwestycji były jedną z przyczyn reorganizacji spółki w latach 2010-2012 r. Rezultatem było utworzenie Grupy Profit Development. W skład grupy wchodzi kilkanaście mniejszych spółek kapitałowych, które są odpowiedzialne za poszczególne projekty deweloperskie lub obszary działalności grupy. Profit Development wciąż rozwija swoją działalność i od 2006 roku jest obecny na rynku łódzkim a od 2014 r. na rynku warszawskim, gdzie oferuje nowe mieszkania. Deweloper ma za sobą lata działalności i zdobył dużą wiedzę i doświadczenie, które gwarantują mu pełną stabilność działania i płynność finansową. Od 2003 roku deweloper zrealizował aż 41 nowych inwestycji. Obecnie w ofercie znajduje się 1096 nowych mieszkań. Grupa jest właścicielem szeregu gruntów, co przełoży się na nowe inwestycje i dynamiczny rozwój Profit Development. Deweloper inwestuje w trzech dużych miastach – Wrocławiu, który jest głównym miejscem działalności firmy, a także w Łodzi i w Warszawie.

Profit Development buduje nowoczesne domy i mieszkania, które mają być bezpieczne i komfortowe dla przyszłych mieszkańców. Wszystkie inwestycje są realizowane z wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych. W najbliższej przyszłości każda nowa inwestycja będzie miała wprowadzane rozwiązania i systemy ekologiczne, które wpłyną pozytywnie na środowisko i poziom życia oraz samopoczucia mieszkańców.

Motorem napędowym działalności Profit Development jest budowanie mieszkań dla od najbardziej wymagających klientów, którzy chcą mieszać w nowoczesnych mieszkaniach i czuć się wygodnie i bezpiecznie. Biuro sprzedaży dewelopera oferuje pomoc na każdym etapie zakupu mieszkania, rozpoczynając od jego wyboru. Proces sprzedażowy i obsługa klienta są zawsze na najwyższym poziomie. Profit Development oddaje swoje inwestycje w terminie, regulują na czas swoje zobowiązania i wypracował przez lata działalności dobre relacje ze swoimi podwykonawcami. Na czele Grupy stoją: Piotr Adamek - Prezes Rady Nadzorczej oraz Tomasz Stoga - Prezes Zarządu.

Profit Development – nagrody i wyróżnienia

Profit Development może pochwalić się również wieloma certyfikatami i nagrodami:

 • Inwestycja Kwadrat – wyróżnienie w konkursie European Property Awards 2019-2020,
 • Osiedle Atmosfera – nominacja do międzynarodowej nagrody European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Award 2019,
 • Osiedle Atmosfera – nominacja do nagrody Life Challenge 2018 The European Façade Of The Year,
 • Wyróżnienie w Rankingu Najzdrowszych Przedsiębiorstw – Wehikułów Czasu, Gazeta Prawna i Dun and Bradstreet,
 • III miejsce dla Osiedla Rumiankowego za „Najlepszy projekt mieszkaniowy w Polsce 2008-2011”, Polski Związek Firm Deweloperskich,
 • I miejsce za realizację Osiedla Arkadia w konkursie „Dolnośląska Budowa Roku 2005-2006”, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa
 • Pod Przyjaznym Adresem wyróżnione w konkursie „Dom, w którym chciałbym mieszkać”, Gazeta Wyborcza,
 • II miejsce dla osiedla Pod Przyjaznym Adresem w konkursie Piękny Wrocław, Najpiękniejsza realizacja Architektoniczna, www.wrocław.pl.

O doświadczeniu dewelopera najlepiej mówią liczby. Czym może się pochwalić Profit Development:

 • 19 lat doświadczenia,
 • 41 zrealizowanych inwestycji,
 • 5437 wybudowanych mieszkań,
 • 9 inwestycji w realizacji,
 • 1096 mieszkań w budowie.

Profit Development - inwestycje we Wrocławiu

Działoszyńska Wille miejskie

 • Nowa inwestycja Profit Development na ul. Działoszyńskiej będzie oddana we wrześniu 2022 r. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się d 9390 zł. Wille miejskie to kameralne osiedle, które zostanie wybudowane w spokojnej i bardzo ładnej okolicy. Projekt osiedla został przygotowany zgodnie z najnowszymi trendami i jest dedykowany klientom, dla których balans życiowy jest najważniejszy. Osiedle gwarantuje komfortowe i spokojne życie. W swoim nowym domu będziesz mógł się zrelaksować i odpocząć po całym dniu. Z drugiej strony wciąż żyjesz i mieszkasz w dużym mieście, korzystając ze wszystkich możliwości, jakie daje Wrocław.
 • Budynki na osiedlu będą miały tylko dwa piętra, co daje poczucie kameralności. Natura jest bardzo ważna, dlatego instrukcja przewiduje drewniane elementy, a budynki będą otoczone zielenią.
 • Działoszyńska Wille Miejskie będzie miejscem otwartym bez podziałów i ogrodzeń. Ma to zachęcać do wspólnego spędzania czasu i wspólnej zabawy. Teren osiedla ma sprzyjać integracji wszystkich mieszkańców, a tereny zielone mają zachęcić mieszkańców do spacerów i przebywania na świeżym powietrzu.
 • Deweloper zadbał również o poczucie prywatności. Mieszkańcy będą mieli do własnej dyspozycji, przypisany do mieszkania duży balkon lub ogródek. Wejścia do klatek schodowych będą oddalone od okien mieszkań na parterze, co zapewni mieszkańców poczucie spokoju i swobody.
 • Działoszyce Wille Miejskie zlokalizowane są na zielonych Swojczycach. Jest to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników obcowania z naturą i ceniących sobie aktywny styl życia. W pobliżu osiedla znajdują się przyjemne trasy spacerowe, biegowe oraz ścieżki rowerowe. Do użytku mieszkańców tej pięknej dzielnicy udostępniono niedawno Swojczycki Park Czarna Woda, niedawno oddany do użytku mieszkańcom.
 • W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy, placówki medyczne oraz edukacyjne dla najmłodszych.
 • Dobrą komunikację z miastem zapewniają linie autobusowe, a w kilka minut można dotrzeć na stację kolejową Wrocław – Swojczyce.
 • Działoszyńska to będzie doskonałe miejsce dla ludzi, którzy lubią żyć zgodnie z własnym naturalnym rytmem i w pobliżu terenów zielonych, gdzie mogą spacerować, biegać i spędzać wspólnie czas z rodziną.
 • Osiedle zapewnia komfort mieszkania z daleka od smogu i spali.

Braniborska - Śródmieście Świebodzkie

 • Braniborska jest to nowa inwestycja w portfolio Profit Development, która zostanie oddana do użytku w grudniu 2022 r. Ceny mieszkań zaczynają się od 11790 zł za mkw.
 • Należy pochwalić projekt budynku, który wyróżnia się nowoczesną formą i dbałością o detale.
 • Wysokiej jakości wykończenie oraz w pełni funkcjonalne lokale są odpowiedzą na potrzeby najbardziej wymagających klientów.
 • Geometryczna struktura budynku oraz biała elewacja tworzą nowoczesną i czystą formę, a rytmiczne podziały pionowe i poziome w połączeniu ze szkłem nadają elewacji lekkości. Cały budynek jest elegancki, a cała architektura doskonale wpisuje się w klimat Śródmieścia Świebodzkiego.
 • Mieszkając w tej tętniącej życiem dzielnicy, będziesz miał dostęp do komunikacji publicznej i będziesz mógł łatwo i szybko dostać się do każdego innego rejonu Wrocławia. Możesz korzystać również ze ścieżek rowerowych, a nawet pokusić się o spacer.
 • W pobliżu znajduje się wiele restauracji, kawiarni, klubów i sklepów różnego rodzaju, które leżą wzdłuż głównych ulic.
 • Rozbudowa infrastruktury usługowo-handlowej, komunikacyjnej i mieszkaniowej idzie w parze z rozwojem nowych i przestronnych terenów zielonych. To wszystko sprawi, że Śródmieście Świebodzkie będzie jedną z żywszych i przyjemniejszych przestrzeni do życia.
 • Profit Development jest gotowy na wyzwania związane z naszym klimatem i przygotowuje udogodnienia dla rowerzystów. Rower to obecnie najtańszy, najzdrowszy i najbardziej ekologiczny sposób poruszania się po mieście. Wrocław stawia obecnie na alternatywne sposoby komunikacji, promując komunikację miejską, samochody elektryczne oraz rowery.
 • Inwestycja na Braniborskiej to właśnie rowery mogą liczyć na najwięcej przestrzeni i udogodnień. Do dyspozycji mieszkańców będzie oddanych 149 zadaszonych miejsc rowerowych oraz stacji naprawczych, które przygotują rower do bezpiecznej jazdy.
 • Trudno całkowicie zrezygnować z samochodów. Na osiedlu znajdą się również miejsca parkingowe oraz indywidualne stacje ładowania pojazdów elektrycznych przy miejscach postojowych. Jest to kolejne proekologiczne rozwiązanie na osiedlu.
 • W pobliżu nieruchomości przebiega nowa Trasa Autobusowo-Tramwajowa, która łączy centrum miasta z Nowym Dworem i wrocławskim lotniskiem. Przyszli lokatorzy powinni być zadowoleni, ponieważ przystanek będzie się znajdować pod samym budynkiem. Zapewni to szybki i dogodny transport do każdej dzielnicy miasta. Dostaniesz się w wygodny i łatwy sposób na każdą uczelnię i do każdego miejsca pracy.
 • Na dachu inwestycji przy Braniborskiej znajdzie się strefa Chillout. Mieszkańcy będą mogli w pełni korzystać dosłownie z całego budynku. Przepiękne widoki, leżaki i rośliny wręcz zapraszają do tej niesamowitej strefy relaksu. Możesz tu odpocząć z rodziną albo spotkać się z przyjaciółmi.
 • Nie ma co ukrywać, że serce Wrocławia znajduje się na Starym Mieście. Kluby, restauracje, klimatyczne kawiarenki i puby to wszystko przyciąga mieszkańców i turystów. Z Braniborskiej dotrzesz do centrum w 12 minut. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Podwale, ul. Św. Antoniego i Włodkowica, Narodowe Forum Muzyki i Dworzec Świebodzki i oczywiście Rynek.
 • Blisko Braniborskiej znajduje się również centrum biznesowe oraz siedziby wielu firm. Dlatego może się okazać, że do pracy będziesz mieć bardzo blisko. Czas zaoszczędzony na dojazdy możesz przeznaczyć na poranną kawę lub relaks.
 • Możesz w pełni korzystać z oferty kulturalnej miasta. Nie ma znaczenia, jaka forma sztuki odpowiada Ci najbardziej, ponieważ z nowej inwestycji będziesz mieć blisko do Wrocławskiego Muzeum Współczesnego, Akademii Sztuk Teatralnych, Narodowego Forum Muzyki i Centrum Inicjatyw Artystycznych. Znajdzie się również coś dla wielbicieli tańca, ponieważ w pobliżu znajduje się aż osiem szkół tańca.

Nowe osiedle na Swojczycach

 • Kolejna inwestycja Profit Development na Swojczycach znajduje się przy ulicy Murowanej na Swojczycach. Powstaną tam cztery dwupiętrowe budynki. W budynkach znajdą się 134 wygodne mieszkanie. Będziesz mógł wybrać mieszkanie 1-, 2-, 3- lub 4-pokojowe.
 • Każde mieszkanie będzie miało swój balkon lub ogródek.
 • Budynki wyróżniają się prostą formą architektoniczną i elegancką elewacją. Duże okna sprawiają, że budynki i mieszkania są dobrze doświetlone.
 • Deweloper zadbał o najmniejsze detale jak deski tarasowe na balkonach.
 • Mieszkańcy będą mogli korzystać z naziemnego parkingu.
 • Inwestycja przy Murowanej zapewnia mieszkańcom nie tylko wygodę i komfort, ale również bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe będą antywłamaniowe a w oknach zostaną zamontowane rolety. Wjazd na osiedle zostanie zabezpieczony szlabanem, a w każdej klatce przewidziano schowki na rowery.
 • To, co najbardziej wyróżnia osiedle na Murowanej to niespotykany, prywatny kompleks sportowo-rekreacyjny o dużych rozmiarach. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników sportu. Kompleks będzie miał powierzchnię prawie 3000 mkw i będzie się tam znajdować boisko do piłki nożnej, wielofunkcyjne boisko do koszykówki i siatkówki oraz trawiasty kort do gry w kometkę. Powierzchnia zostanie uzupełniona zielenią wysoką i niską, dzięki temu będzie bezpieczna dla każdej grupy wiekowej.
 • Deweloper pomyślał również o bezpiecznym placu zabaw dla najmłodszych. Plac zabaw dla młodszych, ale też starszych dzieci jest rozległy i bardzo różnorodny. Zabawa na placu nigdy się nie znudzi, a każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Na placu znajdą się zjeżdżalnie, huśtawki, ścianki wspinaczkowe i wiele innych atrakcji. To wszystko będzie sprzyjać rozwojowi umysłowemu i fizycznemu dzieci, a także nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami.
 • Wszystkie mieszkania będą miały balkony lub duże ogródki, których powierzchnia będzie wynosić nawet do 165 m2.
 • Całe osiedle powstaje przy cichej i spokojnej ulicy z kameralną zabudową. Możesz wybrać mieszkanie z daleka od hałasu i szumu dużego miasta.
 • Warto w tym miejscu napisać więcej o Swojczycach, zielonej części miasta, która leży blisko rzeki Odry. Jest to urokliwa okolica z trasami spacerowymi, rowerowymi, biegowymi. Doskonałe miejsce dla osób szukających wytchnienia i relaksu. W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, nieopodal osiedla powstanie Swojczycki Park Czarna Woda. Nic tak nie wpływa na komfort życia, jak bliskość natury.
 • Pamiętajmy jednak o codziennych potrzebach, takich jak edukacja, praca czy zakupy. W pobliżu osiedla znajdują się żłobki, przedszkola i przychodnie lekarskie. Oprócz tego możesz zadbać o codzienne zaopatrzenie w pobliskich sklepach i piekarni albo w nowej galerii handlowej.
 • Niedaleko osiedla znajdują się dwa przystanki autobusowe, a także stacja kolejowa Wrocław - Swojczyce.

Profit Development – inwestycje w Łodzi

PROFIT Development poszerzył swoje portfolio o inwestycje w mieście Łodzi. Jest to duże, dynamiczne i wciąż rozwijające się miasto. Jest to coraz bardziej popularny region i bardzo atrakcyjne miasto do życia z rozbudowaną infrastrukturą biznesową i bogatą ofertą kulturalną.

Oferta Profit Development jest bardzo zróżnicowana, a wyróżnia ją prestiżowa lokalizacja oraz nowoczesna i niebanalna architektura. Każdy projekt jest przemyślany, tak żeby maksymalnie wykorzystać powierzchnię mieszkania. Budynki i osiedla zlokalizowane są w dzielnicach, które się szybko rozwijają. W nieruchomościach zaprojektowano liczne udogodnienia, tj. cichobieżne windy, komórki lokatorskie, domofony. Mieszkania wyposażone są w antywłamaniowe drzwi oraz duże okna.

Podobnie jak we Wrocławiu, inwestycje Profit Development w Łodzi znajdują się w pobliżu stref rekreacyjnych, które służą wypoczynkowi i długim spacerom. Nieruchomości są dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami w Łodzi. Szybko dotrzesz do sklepów, pracy czy do szkoły.

PROFIT Development proponuje mieszkania w Łodzi, które znajdują się na terenie dwóch osiedli:

 • Nowe Złotno – osiedle przy ulicach Cedry 6, Rąbieńskiej i Traktorowej. Jest to spokojna i cicha okolica otoczona terenami zielonymi. W ofercie masz do wyboru lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 35 do 92 m2. Mieszkańcy na parterze będą mieć tarasy a na piętrze balkony.
 • Oferta mieszkań przy Sarniej to 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o powierzchni od 40 do 86 m2. Mieszkania mają loggie, balkony i tarasy. Na parterze znajdują się lokale usługowe.

Nowe Złotno – inwestycja w Łodzi

 • Nowe Złotno jest to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w kwartale ulic: Traktorowej, Rąbieńskiej i K. Cedry. Osiedle jest spokojne i zielone, a także bezpieczne.
 • W sprzedaży są mieszkania z piątego etapu i zostaną oddane do użytku w I kwartale 2023 r.
 • Osiedle Nowe Złotno to pasująca do charakteru Łodzi modernistyczna architektura, funkcjonalne i rozkładowe mieszkania oraz dobra komunikacja z resztą miasta. • W piątym etapie zostanie oddanych do użytku 211 jasnych i funkcjonalnych mieszkań.
 • Zabudowa jest kaskadowa i liczy od 4 do 8 kondygnacji.
 • Przyszli lokatorzy mogą wybierać wygodne 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o zróżnicowanym metrażu od 35 do 92 m2.
 • Mieszkania na piętrze mają balkony a na parterze zielone tarasy.
 • Mieszkańcy najwyższych pięter mogą zachwycać się zapierającym dach w piersiach widokiem na panoramę̨ miasta.
 • Dziedziniec wewnątrz osiedla jest obszerny i pełen zieleni. Na parterze znajdują się lokale handlowe i usługowe. W części podziemnej deweloper zaprojektował garaż wielostanowiskowy, który jest połączony z poszczególnymi piętrami windą. Wszystko to zapewnia komfort i wygodę przyszłym lokatorom.
 • Lokalizacja zapewnia dogodny i szybki dojazd do centrum Łodzi samochodem lub komunikacją miejską.
 • Położenie osiedla zapewnia dostęp do infrastruktury miejskiej, żłobków, przedszkoli, szkół, ośrodków sportowych i domu kultury. Znakomita oferta edukacyjna sprawia, że osiedle jest idealne do zamieszkania przez rodziny z dziećmi.

Profit Development – inwestycje w Warszawie

Mieszkania w Warszawie oferowane na sprzedaż przez Profit Development zlokalizowane są w rozwijającej się dzielnicy, w otoczeniu zieleni. W pobliżu znajdują się drogi przelotowe, dzięki czemu szybko dojedziesz do szkoły, pracy lub w każdym innym celu.

Stolica Polski kusi wieloma atrakcjami i możliwością znalezienia dobrej pracy. Jest to miejsce dobre do zamieszkania zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi.

Nowe lokale realizowane w ramach inwestycji Profit Development charakteryzują się funkcjonalnością, nowoczesnością i przemyślanymi rozwiązaniami, które obniżają koszty eksploatacji. Powierzchnie mieszkań liczą od 30 do ponad 80 m2. Każda osoba zainteresowana inwestycją znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługuje funkcjonalność mieszkań, która pozwala na intuicyjne i wygodne poruszanie się po lokalu. Wszystkie mieszkania są estetyczne, a z okien rozpościera się piękny widok. Mieszkania mają swoje tarasy lub balkony. Na każde piętro można dostać się cichobieżną windą. W gęsto zaludnionej Warszawie duże znaczenie ma zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom. Inwestycje w Warszawie mają ogrodzenia, domofony, a także kamery do monitorowania terenu. Lokatorzy mogą czuć się spokojnie i bezpiecznie.

Dbałość o środowisko to dewiza każdego poważnego dewelopera. Również Profit Development kładzie nacisk na nowe i proekologiczne rozwiązania, dzięki którym poczujesz się komfortowo, a mieszkanie, w którym zamieszkasz będzie wygodne i funkcjonalne. Nowe inwestycje w Warszawie to obecnie dwa osiedla:

 • Osiedle Hermara 2 – spokojne i zielone osiedle przy ulicy Hemara, polecane rodzinom z dziećmi. Mieszkania mają od jednego do czterech pokoi i powierzchnię od 33 do 82 m2.
 • Nakielska apartamenty – to nowoczesne apartamenty o wysokim standardzie położone 15 minut od centrum miasta. W sprzedaży znajdziesz przede wszystkim mieszkania 3- i 4-pokojowe.

Osiedle Hemara 2 w Warszawie

 • Osiedle powstało w spokojnej dzielnicy otoczonej zielenią. Jest to miejsce dla osób, które cenią sobie życie blisko natury i życie w spokojnym otoczeniu, ale jednocześnie chcą mieć dostęp do możliwości, jakie oferuje stolica. Mieszkania są polecane głównie rodzinom z dziećmi.
 • W pierwszym etapie budowy inwestor wybudował dwa budynki, w których znalazło się 150 nowoczesnych mieszkań.
 • W drugim etapie powstaną dwa budynki o trzech kondygnacjach, a w sprzedaży znajdzie się 148 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Powierzchniach lokali wynosi od 33 do 82 m2.
 • Na osiedlu Hemara starannie zaprojektowano tereny zielone, a główną atrakcją jest oczko wodne. Dzięki takiemu otoczeniu przyszli mieszkańcy mają czuć się dobrze i relaksować po powrocie z pracy lub szkoły.
 • Osoby, które cenią sobie aktywność, mogą korzystać z plenerowej siłowni. Jest również niespodzianka dla dzieci w postaci placu zabaw i góry saneczkowej.
 • W pobliżu znajdują się placówki edukacyjne takie jak szkoła podstawowa i przedszkole.
 • Zakupy można zrobić w pobliskim markecie lub w centrum handlowym.
 • Niecały kilometr od osiedla Hemara leży Kanał Żerański. Jest to wymarzone miejsce do spacerów, joggingu i jazdy na rowerze.
 • Mieszkańcy mają również blisko do wspaniałych terenów zielonych tj. Białołęka Dworska, Las Bródnowski, rezerwatu przyrody, Łęgi Czarnej Strugi i Puszczy Słupeckiej. To wszystko sprawia, że osiedle jest wymarzonym miejscem dla osób, kochających przyrodę.
 • Mieszkania są wygodne, bezpieczne i funkcjonalne, a każde z nich ma przestronny balkon, loggie, taras lub zielonym ogródkiem.
 • Lokale są dobrze doświetlone dzięki dużym i solidnym oknom.
 • W każdym budynku znajdują się cichobieżne windy.
 • Do dyspozycji mieszkańców oddano komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Oprócz tego można korzystać z wózkowni i rowerowni.
 • Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa całodobowa ochrona, a na osiedlu zamontowany jest monitoring. Inwestycja jest ogrodzona.
 • Białołęka jest dzielnicą, która znajduje się teraz na etapie dynamicznego rozwoju. Tempo zmian znacznie przyspieszyło. Przybywa dobrych jakościowo dróg, nowych połączeń z innymi dzielnicami miasta. Powstają kolejne plany rozwoju tej części Warszawy.
 • W pobliżu znajduje się linia autobusowa, dzięki której szybko dostaniesz się do miasta. W planach rozbudowy metra ma znaleźć się wybudowanie Stacji Kondratowicza, niecałe 6 km od osiedla.
 • Profit Deweloper proponuje wykończenie mieszkań pod klucz. Grupa współpracuje z Pracownią Architektury Wnętrz Decoroom, która działa na rynku od 2009 roku. Klienci mogą umówić się w wyjątkowym biurze firmy połączonej z showroomem, a które znajduje się w centrum Warszawy. Pracownia ma na swoim koncie wiele sukcesów i cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Możesz wybrać jeden z trzech pakietów: Standard, Premium oraz Designer, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów.
 • Deweloper współpracuje również z Pracownią redNet Dom. Możesz wybrać jeden z programów: Comfort (od 799 zł/m2), Silver (od 879 zł/m2), Gold (od 1119 zł/m2). Profesjonalna kadra zarządzająca, architekci, projektanci i kosztorysanci zapewniają profesjonalną obsługę, nowoczesne podejście do aranżacji wnętrz i dobór materiałów najwyższej jakości.

Profit Development - opinie o deweloperze

Usterki techniczne, które można znaleźć na inwestycjach Profit Deweloper nie odbiegają od średniej liczby usterek, które możemy zauważyć na osiedlach i w budynkach zrealizowanych przez innych deweloperów. Opinie klientów są zazwyczaj bardzo pozytywne. Inwestycje realizowane są w sposób kompletny i zapewniają odpowiednią infrastrukturę. Wiele projektów dewelopera ma obiekty sportowe oraz ciekawie zaaranżowane tereny zielone. W najbardziej prestiżowych lokalizacjach deweloper wykorzystuje materiały najwyższej jakości jak drewno czy mosiądz. Mieszkania mają balkon, loggię, taras lub ogródek. Ciekawostką jest to, że inwestycja Quadrat została nominowana w konkursie Baumit Life Challenge 2020, jako budynek z najpiękniejszą elewacją w Europie. Deweloper może się pochwalić również innymi nagrodami i wyróżnieniami.

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Zobacz wszystkie firmy deweloperskie realizujące projekty mieszkaniowe we Wrocławiu

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

PROFIT Wrocław

Oceń nas!


4,3 /5 (4238 ocen)

Oceń nasze usługi