Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Toscom Deweloper Wrocław - opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
Toscom Deweloper Wrocław Toscom Deweloper Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

mBank PKO Bank Polski ING Bank Śląski Bank Millennium

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Toscom deweloper – inwestor z Wrocławia. Opis działalności i inwestycji

Toscom Development działa na wrocławskim rynku nieruchomości od 1996 roku. Początek działalności dewelopera skupiał się na obrocie małymi nieruchomościami na Dolnym Śląsku. W ten sposób przyszły inwestor zdobywał doświadczenie, które przyczyniło się do rozwoju firmy. Dzięki dobrej opinii i skuteczności Toscom poszerzył działalność na cały kraj. Do roku 2020 inwestor sfinalizował ponad 100 transakcji z największymi sieciami z segmentu paliwowego, przemysłowego i spożywczego w całej Polsce. Zapoznaj się z charakterem działalności Toscom deweloper. Opiszemy również ostatnie projekty dewelopera.

Działalność Toscom Development

Działalność dewelopera skupia się na dwóch segmentach:

1. Energetyka. Od 2004 Toscom zapoczątkował nowy kierunek rozwoju firmy, inwestując w odnawialne źródła energii. Wspólnie z partnerami z Czech deweloper buduje wysokowydajne elektrownie wodne. Toscom jest właścicielem dwóch małych elektrowni wodnych na Odrze o mocy 2,53 MW. Elektrownie produkują ok. 40 MWh i zasilają w energię elektryczną ok. 8000 mieszkań lub 5000 domów na dobę. Roczna produkcja energii przekracza 7800 MWh. Inwestowanie w odnawialne źródła energii to efekt rosnącej świadomości i zapotrzebowania w zieloną energię. Firma rozpoczęła proces budowy farmy fotowoltaicznej, która wykorzystuje energię słoneczną. Instalacja specjalnych paneli fotowoltaicznych przetwarza promienie słoneczne w prąd elektryczny. Dywersyfikacji źródeł energii ma następujące zalety dla dewelopera:

 • poszerzenie portfela inwestycji,
 • korzyści lokalnych dla gmin,
 • zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego regionu.

2. Budownictwo. Filozofia działania Toscom jest połączeniem lokalnego patriotyzmu i profesjonalizmu. Na swoich stronach deweloper zapewnia o swoim przywiązaniu do stolicy Dolnego Śląska. Toscom współpracuje z najlepszymi polskimi architektami i wykonawcami, tworząc wyjątkowe budynki i miejsce do życia. Deweloper pewnie kreuje własny styl i standard inwestycji. Zgodnie z założeniami budynki mają służyć przez lata i wyglądać cały czas tak dobrze, jak na samym początku. Dbałość o każdy szczegół i materiały najwyższej jakości mają zapewnić budynkom długowieczność.

Toscom od 2012 roku tworzy deweloperską manufakturę. Ambicją dewelopera jest skupienie w jednym zespole kreatywnych, pomysłowych i zdolnych ludzi, którzy wspólnie z Toscom mają tworzyć wyjątkowe i unikalne projekty, najwyższej jakości. Zespół tworzą profesjonaliści i kadra menadżerska z wieloletnim doświadczeniem w branży mieszkaniowej. Część kadry zajmuje się przygotowaniem prawno-administracyjnym nieruchomości dla międzynarodowych partnerów. Toscom zaprosił również do współpracy osoby, które współtworzyły największe firmy deweloperskie w Polsce. Partnerzy inwestora to specjaliści z branży architektonicznej, budowlanej, finansowej czy marketingowej.

Pierwsze inwestycje to były budynki oraz małe osiedla, które miały nie więcej niż 100 mieszkań. Inwestor krok po kroku poszerzył skalę, budując osiedla nawet na 300 mieszkań. Inwestycje charakteryzuje doskonała lokalizacja i unikatowa architektura. Budynki doskonale komponują się z otoczeniem, współgrając z charakterem otoczenia.

Jako dobry przykład mogą służyć dwie inwestycje Toscom Development we Wrocławiu przy ulicy Kruczej 2A i Partynickiej 18. Te dwa obiekty o ciekawej architekturze to duma dewelopera. Zostały wybudowane z najwyższą starannością i oddane w terminie.

Dodatkowe usługi oferowane przez Toscom Development

1. Wykończenie i aranżacja mieszkań. Deweloper współpracuje z najlepszymi specjalistami z branży. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z rozmysłem. Przyszli mieszkańcy mają czuć się komfortowo w swoich mieszkaniach. Każdy mieszkaniec ma możliwość współpracy z dedykowanym doradcą. Doradca ma za zadanie przedstawić harmonogram i kosztorys, a także dbać o sprawny przebieg całego procesu. Deweloper gwarantuje wysoką jakość i kompleksowe wykonawstwo. Jednym z partnerów Toscom Development jest renomowana firma redNet Dom, która działa od 2008 roku. Firma ma bardzo duże doświadczenie i bogate portfolio. Przez prawie 14 lat firma przygotowała i zrealizowała kilka tysięcy koncepcji wykończeniowych dla klientów indywidualnych, deweloperów i funduszy inwestycyjnych.

Klient, który zdecyduje się na zakup mieszkania od Toscom Development, może wybrać opcję wykończenia mieszkania pod klucz. Klient ma możliwość wybrania konkretnego pakietu, mieszać programy, a nawet zdecydować się na indywidualny projekt.

2. Obsługa najmu krótko i długoterminowego. Wiele osób decyduje się na zakup mieszkania w celach inwestycyjnych. Wrocław to piękne i duże miasto, które ma dużo do zaoferowania. Coraz więcej osób decyduje się szukać pracy i studiować w Stolicy Dolnego Śląska. Miasto cieszy się dużą popularnością również wśród turystów, a także osób, które przyjeżdżają tutaj w celach biznesowych. Co roku Wrocław odwiedza 5 milionów turystów. Dlatego Toscom Development oferuje nowe rozwiązania, które pomogą Ci realizować zyski z najmu. Jak to działa?

a. Zarządzanie najmem krótkoterminowym. Kompleksowa obsługa wynajmu mieszkań i domów jest to usługa dedykowana właścicielom lokali przeznaczonych na wynajem. Również Ty możesz zostać inwestorem i zarabiać na najmie swojego mieszkania lub domu. Wystarczy, że podpiszesz umowę operatorską z Toscom, która działa na zasadzie umowy najmu z prawem od podnajmowania na cele najmu krótkotrwałego. Wypłatę otrzymujesz na podstawie comiesięcznych raportów rozliczeniowych. Operator zapewnia:

 • pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa gości,
 • serwis sprzątający i techniczny,
 • opłacanie rachunków,
 • reprezentację właściciela.

b. Zarządzanie najmem długoterminowym. Również w tym wypadku podpisujesz umowę operatorską i otrzymujesz rozliczenie na podstawie czynszów pozyskanych od lokatorów. Firma bierze na siebie odpowiedzialność pozyskiwania najemców, którzy są w stanie płacić możliwie jak najwyższy czynsz. Firma ma za zadanie sprawdzić i przeanalizować wypłacalność klienta i zdolność do terminowej spłaty czynszu. Operator zapewnia:

 • publikację oferty na wszystkich największych portalach ogłoszeniowych,
 • zlecanie napraw oraz wymianę sprzętu,
 • obsługę wszystkich pytań i skarg lokatorów,
 • opłacanie czynszu i mediów w imieniu właściciela.

Dzięki nowoczesnej technologii i elektronicznym zamkom nie będziesz musiał martwić się o zmianę wkładki zamka, dorabiać kluczy i martwić się o ich przekazywanie. Wynajmującemu wystarczy kod lub komenda „otwórz” w panelu zarządzania online. Zmiana i usunięcie dostępy dla wynajmującego odbywa się przez Internet i działa od razu. Drzwi do mieszkania można otworzyć również za pomocą kart zbliżeniowych, chipów oraz smartfonów. Elektryczny zamek jest zsynchronizowany z kalendarzami rezerwacji i dzięki temu samodzielnie rozpoznaje nowe rezerwacje, dodaje tymczasowe kody i wysyła je do gości za pośrednictwem e-mail oraz sms.

Opis inwestycji Toscom Development

1. Inwestycja Bernardyńska

 • Projekt Bernardyńska jest typową inwestycją wielkomiejską, a użyte materiały i detale nawiązują do najlepszych tradycji architektonicznych Wrocławia. Bryły budynku są bardzo ciekawe i miejscowo obniżone. Inwestycja idealnie wpisuje się w historyczny charakter okolicy. Inwestor zastosował następujące środki wyrazu architektonicznego:
  • gzymsy koronujące,
  • wycofanie ostatnich dwóch kondygnacji i podcięte partery, dzięki czemu budynek idealnie wpisuje się w otoczenie,
  • zastosowano klinkier, który nawiązuje do budynku Poczty.
 • Inwestor stworzył również nową i unikalną przestrzeń publiczną, która jest zgodnie z zalecaniami miasta. Kameralny plac jest zamknięty przez ścianę kościoła dawnego klasztoru Bernardynów. Wszystko to czyni to miejsce swojego rodzaju azylem, otoczonym zielenią. Deweloper podkreśla, że cały kompleks ma służyć przyszłym pokoleniom. Toscom Development nawiązuje do tradycji i szuka inspiracji w przeszłości, historii i dziedzictwie pozostawionym przez wcześniejsze pokolenia.
 • Inwestycja Bernardyńska jest niezwykle luksusowa. Lokalizacja w zabytkowej części miasta, nazywanej w XIV w. Nowym Miastem dodaje temu projektowi prestiżu. To właśnie na tym terenie stał niegdyś kościół i klasztor Bernardynów. Samo miejsce zachowało swój urok i tajemniczy nastrój. Nowa inwestycja nawiązuje do najlepszych tradycji. Jest prestiżowa i bardzo komfortowa dla przyszłych mieszkańców, którzy mogą połączyć zalety mieszkania w centrum ze spokojem i ciszą.
 • Projekt budynku nawiązuje do estetyki dawnego zespołu poklasztornego/ Elewacja wykończona jest cegłą ułożoną w jodełkę i dzięki temu stanowi harmonijne przedłużenie pierzei ulicy Bernardyńskiej. Inwestycja ma unikatowy charakter, a przestrzeń wokół budynku tworzy niezwykły klimat.
 • Budynek zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia. Inwestycja znajduje się tylko 850 m od Rynku i sąsiaduje z Placem Dominikańskim, Muzeum Architektury i Halą Targową. Od Bernardyńskiej jest również bardzo blisko do historycznego Ostrowa Tumskiego, bulwaru Dunikowskiego, Muzeum Narodowego i słynnej Panoramy Racławickiej. Całkiem blisko znajdują się również luksusowe hotele (Radisson, Hilton), Park Słowackiego oraz teren zielony, który został dofinansowany przez TOSCOM.
 • Nieruchomość Toscom Development została zaprojektowana w duchu Superior Living, co czyni ją prestiżową i luksusową. W budynku znajdują się mieszkania o powierzchni od 30 mkw do 200 mkw. Możesz zatem wybrać lokal typu studio, mieszkanie o standardowej powierzchni lub penthouse. Apartamenty mają wysokość od 275 cm do 340 cm.
 • Inwestycja ma być unikatowa i luksusowa. Deweloper proponuje nowoczesne rozwiązania, unikatowe wzornictwo, elementy zabytkowe i niespotykane wykończenia. Przykładem są obrazy renomowanych artystów w reprezentacyjnym lobby.
 • W budynku znajdują się liczne udogodnienia i ekskluzywne części wspólne, które służą relaksowi i wypoczynkowi. Są to pełnowymiarowy kort do squasha, zajęcia z trenerem personalnym, siłownia, jacuzzi, sala do jogi i masażu. Wszystko jest dostępne w systemie rezerwacji.
 • Portale wejściowe do mieszkań są poszerzone, a drewniane drzwi zostały wykonane na specjalne zamówienie. Grafiki na ścianach, wielkoformatowe płyty ceramiczne na podłodze, wyciszone korytarze oraz lamelowe portale wind tworzą wnętrze o najwyższej klasie. Duże okna typu portfenetr doświetlają wnętrze.

2. Studio Plac Dominikański

 • Studio Plac Dominikański jest to kolejna luksusowa inwestycja Toscom Development w samym centrum miasta.
 • Budynek ma 5 kondygnacji, na których znajdują się 104 mieszkania na sprzedaż i 14 miejsc parkingowych. Apartamenty mają od 15 mkw do 50 mkw.
 • Wykończenie wnętrz jest ujęte w cenie apartamentu. Każdy apartament wyposażony jest w klimatyzację i duże okna typu portfenetr.
 • Apartamentowiec sąsiaduje z Akademią Sztuk Pięknych, Galerią Dominikańską oraz hotelem Hilton. Jedynie 200 metrów dzieli inwestycję od Parku Słowackiego i tylko 800 metrów od Rynku.
 • W promieniu 1.5 km znajdują się uczelnie wyższe oraz NFM oraz Panorama Racławicka, które są jednymi z głównych obiektów kulturalnych Wrocławia.
 • Lokalizacja aparthotelu w samym centrum Wrocławia, powoduje, że Studio jest doskonałą okazją dla inwestorów. Wrocław corocznie zwiedzają miliony turystów z Polski i zagranicy. Jest to jedno z polskich miast, które zajmuje wysokie miejsca w rankingach na najciekawsze miejsca w Europie.
 • Osoby, które cenią sobie zdrowy tryb życia mogą korzystać ze znajdującego się nieopodal ekskluzywnego klubu fitness ze SPA. Z kolei miłośnicy przebywania na świeżym powietrzu mają do dyspozycji zieloną Promenadę Staromiejską, wpisaną do rejestru zabytków Wrocławia. Na trasie spacerowej znajdują się elementy architektoniczne, historyczne i przyrodnicze.
 • Wystarczy kilka minut, żeby znaleźć się na Bulwarze Xawerego Dunikowskiego, znanego i niezwykle urokliwego miejsca wypoczynkowego z częścią nabrzeża służącą za przystań turystyczną.
 • Studio Plac Dominikański zostało zaplanowane jako doskonała lokata kapitału, która ma przynosić corocznie wysokie zyski swoim właścicielom. Zyski ma zapewnić m.in. doskonała lokalizacja Studio oraz dynamiczny rozwój Wrocławia.
 • Sam możesz wybrać, czy preferujesz najem długoterminowy, czy krótkoterminowy. Klienci, którzy preferują najem długoterminowy mogą wybrać apartament w typie studio z podłączeniem do aneksu kuchennego wraz z pełnym wyposażeniem. Osoby, które chcą zmaksymalizować swój zysk z inwestycji, mogą zdecydować się na najem krótkoterminowy i podpisać umowę z operatorem najmu firmą IVANISHVILI. Firma operatorska zajmie się administrowaniem Twojego studio.
 • Architektura budynku jest unikatowa i wysmakowana. Budynek został zaprojektowany przez uznanych wrocławskich Bartosza Łukaszewicza i Marcina Dziewońskiego. Studio Plac Dominikański nawiązuje do gmachu Poczty Polskiej, wykorzystując cegłę klinkierową. Oprócz tego inwestor proponuje aluminiową stolarkę okienną i luksusowe wnętrza dla wymagających klientów i inwestorów.
 • Razem z dedykowanym doradcą możesz stworzyć unikatowe wnętrze, zgodnie z własną wizją i pomysłami. Wnętrza projektuje firma Rednet.

3. Armii Krajowej 46A

 • Inwestycja przy Armii Krajowej 46 to prestiżowa inwestycja w portfolio Tescom Development.
 • Nowy budynek ma 10 kondygnacji, 250 mieszkań do sprzedaży i 221 miejsc parkingowych pojedynczych lub podwójnych zależnych. • Oprócz tego każdy mieszkaniec otrzyma dostęp do jednej z 74 komórek lokatorskich o wielkości od 2 mkw do 4,5 mkw.
 • Budynek wyróżnia się dużymi przeszkleniami, elewacją z cegły klinkierowej oraz wewnętrznym patio z zielenią.
 • Powstanie 250 mieszkań o metrażu od 25 m2 do 95 m2.
 • Oprócz garażu podziemnego mieszkańcy będą mieli do dyspozycji komórki lokatorskie.
 • Zainteresowani klienci mogą również kupić 15 lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 30 mkw do 190 mkw.
 • Mieszkańcy będą mogli korzystać z prywatnej siłowni i z usług portiera.
 • Inwestycja jest szczególnie polecana studentom, którzy szukają niewielkiego mieszkania oraz młodym rodzinom z dziećmi, którzy szukają przytulnego gniazdka.
 • Studenci mają blisko do Uniwersytetu Ekonomicznego, a tuż przy inwestycji znajduje się szkołą podstawowa.
 • Rozrywka jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka. Nieopodal inwestycji znajduje się szereg atrakcji dla osób, które aktywnie spędzają swój wolny czas. Wystarczy 10 minut spacerem, żeby znaleźć się w Centrum Wspinaczkowym, gdzie możesz korzystać ze ścianek wspinaczkowych o różnej wysokości. Możesz też wybrać się do Parku Trampolin JumpWorld, do którego dojdziesz w 7 minut.
 • To jednak nie wszystko. Okolica jest bardzo dobrze rozwinięta i zapewnia podstawową infrastrukturę. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się znane markety spożywcze, jak Lidl, Biedronka, Carrefour, Kaufland, a także drogerie Rossmann.
 • Masz szybki dostęp do wszelkiego rodzaju usług, możesz w każdej chwili iść do apteki, do fryzjera, zatankować samochód, a przede wszystkim udać się na posiłek do restauracji lub pizzerii.
 • W pobliżu znajdują się również placówki bankowe.
 • Dla osób, które kochają obcować z naturą, bardzo ważna jest bezpośrednia bliskość parków, m.in. Tarnogajskiego, Skowroniego i Generała Władysława Andersa. Są to przyjazne i malownicze tereny zielone, idealne do rodzinnych spacerów z dziećmi, czy naszymi kochanymi zwierzakami. Dzieci mogą bawić się na placach zabaw, a dorośli biegać i uprawiać nordic walking. Parki zachwycają swoją urodą i kolorami o każdej porze roku. Jesienią zachwyca feeria ognistych barw a zimą biały puch. Takie widoki są właśnie dla Ciebie.
 • Na dobrą architekturę składa się wiele elementów, tj. struktura podtrzymująca budynek, usługi, które pozwalają mu funkcjonować, ekologiczne rozwiązania, dostęp do naturalnego światła, a także unikatowe i niebanalne rozwiązania projektowe. Budynek przy Armii Krajowej spełnia wszystkie te wymogi. Już też możesz zamieszkać w naszej inwestycji i cieszyć się komfortowym i funkcjonalnym mieszkaniem.

Toscom Development - opinie

Toscom Development cieszy się dobrymi opiniami. Klienci szczególnie chwalą lokalizację oraz niebanalną i ciekawą architekturę. Inżynierowie odbierający mieszkania, przyznali, że liczba usterek jest na akceptowalnym poziomie. Wylewki i stolarka okienna praktycznie bez wad. Deweloper usuwa usterki po ich zgłoszeniu, choć klienci mówią, że trzeba czasami się upominać. Klienci wystawiają bardzo pozytywne opinie dla osób pracujących w biurze sprzedaży, ceniąc miłą i profesjonalną opiekę nad kupującym.

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Zobacz wszystkie firmy deweloperskie realizujące projekty mieszkaniowe we Wrocławiu

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

Toscom Wrocław

Oceń nas!


4,3 /5 (4238 ocen)

Oceń nasze usługi