Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Vantage Deweloper Wrocław
- opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
Vantage Development S.A. Wrocław Vantage Development S.A. Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

mBank PKO Bank Polski BNP Paribas Bank Polska S.A. Bank Pekao S.A.

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Vantage Development

Eksperci kredytowi z kredytwroclaw.pl przedstawiają dzisiaj sylwetkę Vantage Development, który działa prężnie na rynku wrocławskim, ale również w innych miastach. Vantage Development specjalizuje się w budowie większych osiedli, choć ma również na koncie kameralną zabudowę. Deweloper działa głównie na terenie Dolnego Śląska, ale ostatnio poszerza działalność na inne miasta. Bank ziemi, jakim dysponuje inwestor, pozwoli na realizację inwestycji o łącznej powierzchni 100 tys. mkw. Największa inwestycja zrealizowana we Wrocławiu to Promenady Wrocławskie.

Opis działalności Vantage Development

 • Vantage Development to deweloper, który już od ponad 14 lat realizuje inwestycje w różnych miastach Polski. Jak zapewnia deweloper, najważniejsza jest przestrzeń, w której przyszli mieszkańcy mogą żyć, odpoczywać i pracować.
 • Deweloper zapewnia funkcjonalne rozwiązania, nowoczesną architekturę i niebanalny design. Wszystko po to, żeby mieszkańcy mogli poczuć się wygodnie i komfortowo.
 • Klienci mogą mieszkanie kupić lub wynająć. Wszystkie propozycje Vantage Development znajdują się w doskonałych i przyjaznych lokalizacjach. Ideą jest stworzenie miejsc, które sprawią, że będzie żyło Ci się lepiej. Potrzeby i oczekiwania klientów są bardzo ważne. Deweloper dba o przygotowanie odpowiedniej infrastruktury, stref rekreacyjnych i terenów zielonych. Wszystkie detale są zaplanowane z największą starannością.
 • Dzięki profesjonalizmowi i skutecznej strategii Vantage Development zrealizował kilkanaście udanych projektów deweloperskich.
 • Oferta Vantage Development została wzbogacona o lokale na wynajem. Są to mieszkania w pełni wyposażone, do których można się od razu wprowadzić.
 • Deweloper zapewnia profesjonalną opiekę i doradztwo na każdym etapie sprzedaży czy wynajmu. Klient jest zawsze na pierwszym miejscu.
 • Lokalizacja jest dużym atutem każdej inwestycji. Klienci mogą wybrać mieszkanie nad rzeką, w centrum lub blisko terenów zielonych.
 • Vantage współpracuje tylko z najlepszymi i renomowanymi pracowniami architektonicznymi. Dzięki temu zapewnia swoim klientom realizacje na najwyższym poziomie.
 • Zespół Vantage Development tworzą profesjonaliści zaangażowani w swoją pracę.

Standardy działania Vantage Development

 • Vantage Development należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Jest to organizacja branżowa, która stoi na straży standardów działalności deweloperskiej.
 • Sukces Vantage Development jest rezultatem stworzenia zespołu profesjonalistów, ale także przygotowania katalogu wartości, którymi firma kieruje się w swoich codziennych działaniach.
 • Inicjatywa i kreatywność to filary działalności. Vantage wytycza nowe kierunki działania i tworzy trendy, które są wzorem dla całej branży.
 • Cele, jakie stawia sobie firma, wynikają ze współpracy z profesjonalistami, ale także z atmosfery wzajemnego szacunku. Sukces to rezultat kompetencji i zaufania, jakim obdarzani są pracownicy firmy.
 • Vantage Development stawia klienta na pierwszym miejscu, szanując jego oczekiwania i potrzeby. Dlatego dostarcza produkty i usługi najwyższej jakości.

Vantage Development - zrównoważony rozwój

Wszystkie najważniejsze działania Vantage Development są oparte na następujących filarach:

 • Dbałość o środowisko.
 • Etyczne zarządzanie.
 • Społeczeństwo.

Co to oznacza? Przy dużej skali działalności rośnie również odpowiedzialność przedsiębiorcy. Należy wziąć pod uwagę wiele elementów i pogodzić ze sobą zyski biznesowe, potrzeby interesariuszy z wyzwaniami klimatycznymi. Vantage Deweloper proponuje następujące rozwiązania:

 • Realizacja inwestycji na sprzedaż i wynajem ze wskaźnikiem EP* co najmniej 10% niższym niż obowiązujące normy. (Wskaźnik EP to współczynnik zapotrzebowania budynku na nieodnawialną energię pierwotną).
 • Zwiększeniu liczby nowych nasadzeń drzew do 400 do końca 2022 roku.
 • Wdrożenie do końca 2022 co najmniej dwóch nowych rozwiązań, które pozwolą na ograniczenie zużycia zasobów naturalnych w procesie budowy i utrzymania nieruchomości.
 • Inwestowanie w zrównoważoną mobilność wśród interesariuszy wewnętrznych oraz zewnętrznych.
 • Vantage Development w 2021 r. powołał wewnętrzną grupę projektową, która ma tworzyć i wdrażać nowe inicjatywy ESG.
 • Inwestor zdaje sobie sprawę z tego, że sektor budowlany ma negatywny wpływ na środowisko i odpowiada za 28% globalnej emisji CO2. Dlatego deweloper nie ustaje w dążeniach do zmian, które uchronią nasze środowisko naturalne. Przede wszystkim będzie to realizacja budynków przyjaznych środowisku, rozbudowa terenów zielonych, dbałość o zrównoważony transport.

Odpowiedzialność społeczna Vantage Development

 • Vantage Development jest firmą znaną z tego, że od lat angażuje się w działalność charytatywną. Obecnie firma skupia się na tematach związanych z różnorodnością i integracją zespołu poprzez wolontariat. Firma na stałe współpracuje z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci czy Fundacją „Na ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. W 2020 i 2021 roku Vantage wspierał wrocławskie szpitale w walce z pandemią, przekazując darowizny finansowe oraz rzeczowe. W styczniu 2022 firma uruchomiła program wolontariacki „DOBROczynni”, który polega na zachęcaniu pracowników do inicjowania oraz realizacji własnych projektów charytatywnych, które będą finansowane przez spółkę.
 • Równouprawnienie jest bardzo ważne dla firmy. Kobiety stanowią 62% zespołu Vantage i zajmują 56% stanowisk kierowniczych oraz menedżerskich. W grupie zarządu i dyrektorów jest ok. 30%.
 • Wszyscy pracownicy firmy mają dostęp do benefitów, szkoleń i awansów.
 • Prawie jedna czwarta klientów Vantage Development to obcokrajowcy. To właśnie z myślą o nich firma udostępnia materiały marketingowe oraz dokumenty i umowy w języku angielskim, ukraińskim, a niebawem także w rosyjskim.
 • Deweloper dba również o pozytywne relacje z lokalnymi społecznościami, angażując się w realizację różnych celów. W tym celu współpracuje ze Stowarzyszeniem Serce Szczepina, Stowarzyszeniem Mojej Popo czy Fundacją Aktywnego Seniora z Popowic.
 • Vantage Development dba o wysokie standardy etyczne, a działalność biznesowa prowadzona jest zgodnie z prawem i wewnętrznymi zasadami. W marcu 2021 przyjęto zasady Compliance i razem z firmą zewnętrzną, Vantage Development uruchomił system zgłaszania nieprawidłowości.

Przykładowe inwestycje mieszkaniowe

Port Popowice

 • Jest to czwarty etap inwestycji, którą stanowią dwa nowoczesne budynki z 261 mieszkaniami oraz lokalami usługowymi na parterze. To niewielkie osiedle położone jest nad Odrą przy basenie portowym.
 • Kolejne budynki inwestycji Port Popowice powstają coraz bliżej rzeki. Jest to dobra lokalizacja dla osób, które chcą mieszkać blisko terenów rekreacyjnych.
 • Klienci zamieszkają w funkcjonalnych mieszkaniach, a do swojej dyspozycji komórki lokatorskie, parking podziemny. Przedsiębiorcy mogą nabyć lokale usługowe, które znajdują się na parterze.
 • Port Popowice znajduje się blisko centrum, ale również blisko terenów zielonych i rekreacyjnych. To miejsce zapewnia wszystko, żebyś czuł się komfortowo i żył wygodnie.
 • Vantage Development przygotował atrakcyjną przestrzeń o ciekawej architekturze, która ma kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby wszystkich mieszkańców.
 • Port Popowice to miejsce wielofunkcyjne z licznymi sklepami, usługami i miejscami służącymi do rekreacji.
 • Jednym z największych atutów inwestycji Port Popowice jest bliskość bogatych terenów zielonych. Tuż obok osiedla znajdują się aż dwa miejskie parki. Jest to zabytkowy i malowniczy Park Zachodni oraz Park Popowicki, gdzie można spacerować po urokliwych alejkach. Aktywne osoby mogą korzystać w pełni z walorów otoczenia, a także pływać w basenie na Wejherowskiej lub jeździć na rowerze wzdłuż Odry. Niedaleko znajduje się również plaża miejska, gdzie możesz spędzić czas w miłym towarzystwie. Port Popowice to jedno z najciekawszych miejsc we Wrocławiu ze swoim klimatem i historią.
 • W okolicy mieszkańcy znajdą bogatą infrastrukturę, sklepy, usługi, centrum handlowe, szkołę i przychodnie medyczne. Wszystko to ułatwi Ci załatwianie codziennych spraw w jednym miejscu. Zapewni Ci to komfort i pozwoli na oszczędność czasu, który możesz spędzić z rodziną lub rozwijać pasję.
 • Lokalizacja Portu Popowice zapewnia szybki dojazd do centrum miasta i jego innych części. Wszędzie dojedziesz szybko i sprawnie korzystając z komunikacji miejskiej lub samochodu.
 • Zgodnie z decyzją władz miasta, rozpoczął się pierwszy etap budowy linii tramwajowej na Popowice. W przyszłości na wysokości inwestycji znajdą się aż dwa przystanki tramwajowe, co jeszcze bardziej ułatwi komunikację z miastem.

Cieszyńska 97 – nowa inwestycja we Wrocławiu

 • Cieszyńska 97 jest to kameralna inwestycja, która powstaje w południowej części Wrocławia. Jest to osiedle, które powstaje z myślą o osobach, które chcą cieszyć się spokojem i cieszyć z codziennych uroków życia. W tym miejscu poczujesz się komfortowo.
 • Cieszyńską 97 zlokalizowana jest na Księżu Wielkim. Jest to doskonała lokalizacja do zamieszkania, która pozwoli Ci na odpoczynek po pracy, ale też szybko dojechać do centrum miasta, gdy będziesz chciał korzystać z możliwości, jakie daje Wrocław. Dodatkowy atut to zielona okolica.
 • Mieszkańcy odbiorą klucze już w IVQ 2022 roku.
 • Nowa inwestycja Vantage Development to ciekawy projekt o niskiej zabudowie. W ofercie mieszkaniowej znajdują się tylko 74 mieszkania. Każde z nich ma własny balkon, taras lub ogródek do wyboru. Jest to dodatkowa przestrzeń do odpoczynku.
 • Klienci mogą wybierać między mieszkaniami o małym metrażu, które są idealne dla singli i na start samodzielnego życia, a mieszkaniami o średnim i dużym metrażu. Część mieszkań ma również antresolę. Jest to oferta dla osób, które szukają większych przestrzeni.
 • Projekt przewiduje powstanie placu zabaw dla najmłodszych oraz strefy rekreacji dla mieszkańców. Możesz tam spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi, a także poznać swoich sąsiadów i budować lokalną społeczność.
 • Cieszyńska 97 to dowód na to, że można mieszkać w dużym mieście i jednocześnie zachować balans między życiem na pełnych obrotach i w dużym tempie a spokojem, relaksem i odpoczynkiem. Twoje mieszkanie na Cieszyńskiej 97 to miejsce, gdzie możesz się wyciszyć i naładować baterie na kolejny dzień.
 • Z nowej inwestycji Vantage Development dojedziesz w 20 minut do centrum miasta, korzystając z komunikacji miejskiej. Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek.
 • Co ważne, na Cieszyńskiej 97 będziesz mógł korzystać z licznych punktów handlowych i usługowych. Dzięki temu wiele spraw załatwisz na miejscu. Po drodze z pracy, wysiadając z przystanku, możesz zrobić zakupy lub odebrać swoje dziecko z pobliskiego przedszkola. Nie musisz tracić czasu na długie dojazdy. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się w zasięgu ręki i pozwala oszczędzić Ci cenny czas.
 • Mieszkając na Cieszyńskiej 97, możesz korzystać z zalet, jakie daje kameralna zabudowa, spokojna i cicha okolica otoczona terenami rekreacyjnymi. Możesz wybrać się na spacer wzdłuż rzeki Zielonej albo spędzić wolny czas z rodziną w pobliskim Parku Wschodnim. Park Wschodni ma aż 30ha powierzchni z mnóstwem ścieżek spacerowych i biegowych, uroczym stawem z kładkami oraz plac zabaw dla dzieci.

Vantage Development – wykończenie pod klucz

Vantage Development oferuje również mieszkania na wynajem. Nie jest to zbyt często spotykana oferta na rynku mieszkaniowym. Są zalety takiego rozwiązania. Nie musisz korzystać z pomocy pośredników i płacić prowizji. Dodatkowo wynajmujesz mieszkanie o określonym statusie prawnym.

 • Obsługą wynajmu mieszkań zajmuje się Vantage Rent. To właśnie we Wrocławiu znajduje się główna siedziba firmy i tutaj zostały wybudowane i przygotowane pierwsze mieszkania na wynajem. Vantage Rent jest pewnym partnerem, ponieważ możesz liczyć na jasne zasady najmu, gwarancję ceny i na usługi dodatkowe. Możesz mieszkać i żyć spokojnie.
 • Standard mieszkań oferowanych na wynajem jest wysoki. Meble i całe wyposażenie jest wysokiej jakości. Mieszkanie ma służyć najemcom przez wiele lat.
 • W mieszkaniach na wynajem stosuje się filtry oczyszczające wodę oraz pojemniki do segregacji odpadów. W kuchniach i łazienkach znajduje się energooszczędny sprzęt AGD.
 • Mieszkania na wynajem Vantage znajdują się na ulicy Legnickiej 33, Małopanewskiej 4 i Buforowa 89. Obecnie wszystkie mieszkania są już wynajęte.

Opinie o Vantage Development

Vantage Development cieszy się na ogół dobrymi opiniami swoich klientów. Uwagi dotyczą głównie obsługi posprzedażowej lub zarządzania budynkiem, czy też opóźnieniami w przenoszeniu własności. Nieco mniej uwag klienci mają co do samych inwestycji, które raczej spełniają oczekiwania. Inżynierzy odbierający mieszkania uważają, że liczba i jakość usterek mieści się w normie.

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

Vantage Wrocław

Oceń nas!


4,3 /5 (4238 ocen)

Oceń nasze usługi