Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego
- bezpłatna pomoc ekspertów

Wsparcie przy wyborze kredytu

Porównanie ofert kredytu konsolidacyjnego w najpopularniejszych bankach

Szukasz kredytu konsolidacyjnego? Oszczędź wybierając najtańszy - sprawdź porównanie.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
10 000 250 000
Okres spłaty:
1 10
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów konsolidacyjnych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Jak otrzymać kredyt konsolidacyjny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy

Dlaczego warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego przy kredycie konsolidacyjnym?

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt konsolidacyjny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu konsolidacyjnego. Jak w takim razie wybrać korzystnie?

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego

Wielu klientów ma więcej niż jedno zobowiązanie finansowe. Może to być karta kredytowa, kredyt, pożyczka. Takie zobowiązania stają się w pewnym momencie uciążliwe. Rat jest dużo, są wysokie, a każda płatna w innym terminie. Dobrym sposobem na rozwiązanie takiej sytuacji jest skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego. Chcesz znaleźć korzystny kredyt konsolidacyjny? Skorzystaj z kalkulatora kredytu konsolidacyjnego, który znajdziesz na stronie www.kredytwroclaw.pl. W niniejszym artykule wyjaśnimy Ci, co to jest kalkulator kredytu konsolidacyjnego i jak działa.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego – jak działa?

Staramy się, żeby kalkulatory kredytowe, które znajdziesz na stronie www.kredytwroclaw.pl, były jak najprostsze i generowały najaktualniejsze oferty bankowe. Wystarczy wpisać kilka danych, żeby pokazała Ci się cała lista ofert kredytów konsolidacyjnych. Wyniki możesz dowolnie filtrować np. po najniższym oprocentowaniu. Jakie parametry powinieneś wpisać? Zacznij od rodzaju kredytu (może to być kredyt samochodowykredyt gotówkowykredyt hipoteczny), następnie podaj kwotę kredytu, jego oprocentowanie oraz liczbę miesięcy, jaka pozostała do spłaty. Powtórz to dla każdego zobowiązania, które planujesz skonsolidować. Jak widzisz, cała operacja nie jest zbyt skomplikowana. Po wpisaniu w kalkulator kredytu konsolidacyjnego informacji o wszystkich zobowiązaniach pojawi się lista z wynikami, czyli:

  • Nazwa banku, który oferuje dany kredyt konsolidacyjny,
  • Wysokość oprocentowania,
  • Wartość RRSO,
  • Informacje o wysokości prowizji za udzielenie kredytu konsolidacyjnego,
  • Wysokość miesięcznej raty,
  • Całkowita kwota do spłaty.

Jest to całkiem sporo informacji, na podstawie których możesz dokonać wyboru najtańszego kredytu konsolidacyjnego. Jeżeli wciąż masz wątpliwości, możesz skontaktować się za pośrednictwem formularza z ekspertem kredytowym z www.kredytwroclaw.pl. Sprawdzimy, czy wybrane kredyty konsolidacyjne są dla Ciebie odpowiednie, podpowiemy Ci, jakie dokumenty należy złożyć i pomożemy przejść przez całą procedurę.

Rata kredytu konsolidacyjnego – obliczanie z pomocą kalkulatora kredytowego

Najszybszy i najprostszy sposób na obliczenie raty kredytu konsolidacyjnego to skorzystanie z kalkulatora kredytowego online. Możesz to zrobić nawet z domu, ponieważ kalkulator kredytu konsolidacyjnego jest tak skonstruowany, żeby korzystanie z niego było łatwe nawet dla osób, które nie mają na co dzień do czynienia z finansami. Dobrze jest wiedzieć, od czego zależy wysokość raty kredytu konsolidacyjnego. Największy wpływ na wysokość raty będzie miała kwota kredytu, wysokość oprocentowania i prowizja za udzielenie kredytu. Nie bez znaczenia jest również okres spłaty. Im dłuższy, tym niższa rata, ale z drugiej strony może się to wiązać z wyższymi kosztami kredytu konsolidacyjnego.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego – oprocentowanie i rrso

O tym, który kredyt konsolidacyjny jest najtańszy, decyduje RRSO, czyli Roczna Rzeczywista Stopa Procentowa. Kalkulator kredytu konsolidacyjnego na www.kredytwroclaw.pl prezentuje nie tylko oprocentowanie takiego kredytu, ale również RRSO. Jest to wartość, która mówi nam o tym, ile wynosi całkowity koszt kredytu. Wynika to z tego, że RRSO uwzględnia nie tylko oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego, ale również prowizję, opłaty przygotowawcze, ubezpieczenie oraz wszystkie dodatkowe należności.

Przejdźmy do przykładu. Za pomocą kalkulatora kredytu konsolidacyjnego chcesz znaleźć najlepsze oferty bankowe. Po wpisaniu danych pojawia Ci się lista ofert:

  • Bank A oferuje kredyt konsolidacyjny o oprocentowaniu 4,99%. RRSO kredytu wynosi natomiast 9,89%.
  • Bank B proponuje kredyt o oprocentowaniu 5,99%, ale RRSO wynosi 8,84%.

Co to oznacza? Oferta kredytu konsolidacyjnego w banku B jest korzystniejsza mimo wyższego oprocentowania. Całkowity koszt kredytu będzie niższy w banku B. Wynika to z tego, że bank B pobiera niższe opłaty. Gdyby klient kierował się tylko oprocentowaniem, wybrałby mniej korzystną ofertę. Dlatego należy porównywać oferty, biorąc pod uwagę przede wszystkim RRSO. Kalkulator kredytu konsolidacyjnego bardzo to ułatwia, ponieważ możesz dowolnie filtrować wyniki. Samodzielne poszukiwanie kredytu konsolidacyjnego na stronach banków lub w placówce może zakończyć się tym, że wybierzesz ofertę, która ostatecznie będzie droższa. Dlatego warto skorzystać z prostego i ogólnie dostępnego narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu konsolidacyjnego.

Kredyt konsolidacyjny kalkulator – porównaj oferty

Porównywanie ofert kredytowych nigdy nie było prostsze. Specjalne kalkulatory online pozwolą Ci na szybkie i proste sprawdzenie i porównanie ofert kredytów konsolidacyjnych. Korzystając z kalkulatora kredytu konsolidacyjnego na www.kredytwroclaw.pl, nie tylko dowiesz się, który bank oferuje najlepsze kredyty, ale także sprawdzisz, jak wysoką ratę będziesz płacić co miesiąc i ile wynosi całkowita kwota do spłaty.

O czym należy pamiętać? Nawet najdokładniejszy i na bieżąco aktualizowany kalkulator kredytowy online wskaże jedynie orientacyjne wyniki, które pomogą w pierwszej selekcji. Ostateczna oferta, którą uzyskasz w banku, może być inna. Bank podchodzi do każdego swojego klienta indywidualnie, a o warunkach oferty decyduje również Twoja zdolność kredytowa. Bank może uznać, że powinieneś płacić niższą ratę, ale za to okres spłaty będzie dłuższy. Z jednej strony łatwiej będzie Ci spłacać niższą ratę, ale ponieważ będzie ich więcej, koszty kredytu będą wyższe.

W jakim banku sprawdzać kalkulator rat kredytu konsolidacyjnego?

Praktycznie każdy bank ma na swojej stronie internetowej kalkulator kredytowy, który służy do wyliczania rat. Można z takich kalkulatorów skorzystać, po dokonaniu pierwszej selekcji za pomocą kalkulatora kredytowego, który znajdziesz na przykład na stronie www.kredytwroclaw.pl. Jakie banki wybierają klienci, gdy szukają kredytu konsolidacyjnego? W rankingach konsolidacyjnych najczęściej pojawiają się takie banki jak PKO BP oraz Alior Bank.

Czego dowiesz się, korzystając z kalkulatora kredytu konsolidacyjnego w PKO BP? Przede wszystkim pozyskasz informację o wysokości raty, oprocentowaniu kredytu, a także tym ile wynosi minimalna, a ile maksymalna kwota kredytu. 

Oferta PKO BP ma również inne zalety. Jest to brak opłat za wcześniejszą spłatę, a także to, że nie musisz mieć konta w PKO BP, żeby otrzymać kredyt konsolidacyjny. 

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego Alior Banku oprócz standardowych informacji, jak oprocentowanie, czy całkowity koszt kredytu, umożliwia sprawdzenie warunków zadłużenia. Dowiesz się, jaka może być maksymalna kwota zadłużenia oraz w jakim czasie następuje wypłata środków. Możesz również starać się o dodatkową gotówkę w ramach konsolidacji. 

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z ekspertami kredytowymi z www.kredytwroclaw.pl.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego

Oceń nas!


4,8 /5 (2307 ocen)

Oceń nasze usługi