Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Rafin Deweloper Wrocław
- opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
Rafin Developer Wrocław Rafin Developer Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

PKO Bank Polski Bank Pekao S.A. ING Bank Śląski Bank Millennium

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Rafin Developer – deweloper z Wrocławia

Rafin Developer to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm deweloperskich na Dolnym Śląsku. Spółka powstała ponad 20 lat, a dokładnie w 2020 r. i jest częścią grupy kapitałowej Dexpol, która na wrocławskim rynku jest jeszcze dłużej, bo od 30 lat. Spółka działa bardzo dynamicznie, rozbudowując swoje portfolio inwestycyjne. Rafin sukcesywnie i konsekwentnie buduje swój potencjał rozwojowy i dba o odpowiednie zabezpieczenie pod realizowane i planowane inwestycje. Na potrzeby działalności deweloperskiej powołana została spółka komandytowa. O wiarygodności Rafin Developer świadczy stabilna sytuacja finansowa, która pozwala na realizację wielu projektów inwestycyjnych. Należą do nich nieruchomości mieszkaniowe oraz powierzchnie komercyjne.

Rafin Developer to inwestor, który może poszczycić się jednymi z największych inwestycji mieszkaniowych na rynku pierwotnym we Wrocławiu. Wymieńmy najważniejsze inwestycje Rafin z ostatnich lat:

 • Złota Podkowa na ulicy Zwycięskiej, Partynice.
 • Kępa Mieszczańska na Starym Mieście.
 • Partynice House na ul. Zwycięskiej oddane do użytku w II kw. 2020 r.
 • Rafin Developer to inwestor, który może poszczycić się jednymi z największych inMiasto Ogród Karłowice, eleganckie osiedla oddane do użytku jesienią 2021 r.

Jedną z najnowszych i najpopularniejszych inwestycji Rafin Developer jest osiedle Wybrzeże Reymonta na wrocławskim Śródmieściu. Jest to duże osiedle, które można nazwać mini dzielnicą, ponieważ powstało z myślą o ponad 2000 mieszkańców. Ideą powstania tego miejsca było zapewnienie równowagi pomiędzy chęcią życia blisko nadodrzańskich terenów zielonych, ale też centrum miasta tętniącego życiem.

Bardzo znana i popularna inwestycja Rafin Developer to wymieniona wyżej Kępa Mieszczańska. Osiedle oferuje nowe mieszkania w centrum Wrocławia, przy ulicy R. Dmowskiego. Inwestycja została oddana do użytku w 2019 r. oferująca nowe mieszkania w samym centrum Wrocławia przy ul. Dmowskiego.

Do całkowicie wyprzedanych inwestycji zaliczymy Dobre Osiedle na Zakrzowie, Złotą Podkowę na Krzykach, osiedla domów w zabudowie szeregowej „12 miesięcy” oraz „Nowe Iwiny na Polnej” w Iwinach, które znajdują się zaledwie 300m od granicy Wrocławia. Od października 2016 r. deweloper poszerzył zakres swoich usług o wykończenie wnętrz. To właśnie wtedy Rafin stał się partnerem renomowanej pracowni architektonicznej KODO. Dzięki temu każdy klient może wybrać ofertę lokalu wykończonego pod klucz. Co więcej, oferta dla klientów Rafin jest przygotowana na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Rafin Developer a branża hotelarska

Działalność inwestycyjna Rafin Developer nie ogranicza się do nieruchomości mieszkalnych i lokali komercyjnych i wybiega poza rynek pierwotny. Spółka ma również udziały w branży hotelarskiej. W portfolio dewelopera znajdziemy trzy znane wrocławskie hotele, czyli:

 • Hotel Europejski,
 • Hotel Polonia oraz
 • Nowy Hotel Piast.

Wszystkie te hotele są zlokalizowane przy jednej najważniejszych ulic miasta, a mianowicie ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, która prowadzi bezpośrednio do Dworca Głównego PKP i Rynku. Inwestycje te są bardzo znaczące, a Rafin bierze udział w modernizacji samego centrum Wrocławia. Jeszcze w 2017 r. Rafin Developer rozpoczął swój kolejny i zarazem bardzo prestiżowy projekt, a mianowicie remont Nowego Hotelu Grand przy ul. Piłsudskiego. Rewitalizacja hotelu wciąż trwa. Oprócz tego Rafin zajmie się rewitalizacją i modernizacją Hotelu Lothus.

Działalność społeczna Rafin Developer

Rafin od lat aktywnie angażuje się w życie sportowo-kulturalne Wrocławia sponsorując wydarzenia turniejów tenisowych, ligi squasha, wrocławskie biegi. Dbając o przyszłość polskiego sportu, deweloper wspiera młodych piłkarzy klubu UKP Olimpiakos Rafin Żerniki. Rafin Developer jest również mecenasem sztuki i aktywnie wspiera Dolnośląski Festiwal Architektury „Miasto płynie”.

Rafin Developer – działalność zrównoważona i bezpieczeństwo inwestycji

W swojej działalności Rafin Developer stawia na zrównoważoną działalność na rynku wrocławskim. Od wielu lat cieszy się opinią wiarygodnego i stabilnego dewelopera. Jednym z najważniejszych elementów działalności wrocławskiego dewelopera jest bezpieczeństwo inwestycji. Na szczególną uwagę zasługuje niski udział kredytów bankowych w finansowaniu poszczególnych projektów. Pozycję jednego z najważniejszych inwestorów na Dolnym Śląsku zawdzięcza przemyślanej strategii i konsekwencji w działaniu. Na potencjał dewelopera składa się:

 • Kompetentna i doświadczona kadra,
 • kapitał zakładowy Rafin Developer sięgający 241 mln zł,
 • bogate portfolio gruntów i nieruchomości,
 • znani klienci, wśród których są m.in. Jeronimo Martins (Biedronka), Żabka Polska, Piekarnia Hert, Rossmann, Santander, Bank Pekao, Bank Millennium, Geers Akustyka Słuchu, Oknoplast czy Domino’s Pizza.

Miasto Ogród Karłowice

Jedna z najnowszych inwestycji Rafin Developer mieści się na ulicy Norberta Bończyka 40. Krótki opis inwestycji:

 • Kameralna, willowa zabudowa w okolicy,
 • Bliskość centrum, tylko 10 minut do wrocławskiego rynku,
 • Szybki wyjazd na AOW,
 • Dobra komunikacja z innymi częściami miasta, 26 linii autobusowych i 3 tramwajowe,
 • 4 centra medyczne i 3 szpitale,
 • Tereny rekreacyjne, sąsiedztwo wałów z kilometrami tras rowerowych,
 • Bliskość placówek szkolnych i edukacyjnych - 4 przedszkola, 3 szkoły podstawowe oraz LO w promieniu 10 min od osiedla,
 • 2 Centra Handlowe blisko osiedla.

Miasto Ogród Karłowice - kameralna zabudowa otoczona zielenią

Miasto Ogród Karłowice to osiedle w niskiej zabudowie i w typie miejskiej willi. Osiedle otoczone jest licznymi terenami zielonymi, co daje mieszkańcom poczucie obcowania z przyrodą. Cały projekt jest bardzo kameralny. Wyróżnia go nowoczesna architektura, szlachetne materiały wysokiej jakości i niepowtarzalny styl. Willowa zabudowa wśród zieleni to ciekawa alternatywa dla domu z ogrodem. Z drugiej strony można cieszyć się bliskością Śródmieścia i Starego Miasta. Wszystko to zapewnia spokój i komfort, a jednocześnie możliwość korzystania z walorów życia w dużym mieście. Ogród Karłowice to nie tylko zwykłe osiedle jakich wiele, to również styl życia. Jest to unikatowe połączenie natury i miasta, które tętni życiem i ma dużo do zaoferowania. Osiedla zostało zaprojektowane jako miasto-ogród, zapewniając mieszkańcom najwyższy standard życia. Karłowice to bardzo dobrze zagospodarowana i funkcjonująca część miasta. Mieszkańcy mają dostęp do placówek edukacyjnych, szkół, przedszkoli, sklepów i centrów handlowych. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, które zapewniają dojazd do każdej części miasta.

Miasto Ogród Karłowice to osiedle dla tych osób, które chcą delektować się życiem i zapomnieć o pośpiechu. Cisza, spokój i otoczenie zieleni zapewniają relaks i komfort. Na tarasie można podziwiać widoki i pic spokojnie poranną kawę. Chcesz dojechać łatwo i szybko do pracy lub do innych dzielnic miasta? Masz do wyboru 4 przystanki z komunikacją miejską. Jeśli poruszasz się samochodem, to już w minutę dojedziesz do głównego traktu komunikacyjnego, a stamtąd szybko i prawnie przemieścisz się na AOW lub dojedziesz do centrum miasta. Bliskość szkoły z basenem oraz dobrego liceum sprawi, że nie będziesz musiał martwić się codziennym dowozem swoich dzieci do szkoły. Dzięki temu masz więcej czasu dla siebie.

Osiedle Miasto Ogród Karłowice zapewnia wszystko, co jest konieczne do komfortowego i spokojnego życia. Oto co znajdziesz w pobliżu osiedla:

 • Główny trakt komunikacyjny oddalony tylko minutę od osiedla, co zapewnia szybki dojazd do centrum miasta i poza jego granice.
 • Autostradowa Obwodnica Wrocławia, która pozwala szybko okrążyć Wrocław bez konieczności stania w korkach.
 • Pętla tramwajowa znajdująca się 3 minuty od osiedla z możliwością szybkiego dotarcia do centrum Wrocławia.
 • Przychodnia, żłobek i przedszkole tuż obok kompleksu.
 • Bogata i różnorodna infrastruktura handlowo-usługowa. Nie musisz opuszczać osiedla, żeby załatwić swoje sprawy i zaopatrzyć swoje mieszkanie.
 • Piękne i malownicze aleje, parki i skwery nazwane nazwiskami najwybitniejszych polskich poetów, dadzą Ci chwilę spokoju i wytchnienia.
 • Bliskość Palcu Piłsudskiego, gdzie możesz rozpocząć swój dzień od aromatycznej, włoskiej kawy w popularnej, miejscowej kawiarni prowadzonej przez Włochów.

Miasto Ogród Karłowice – relaks, sport i wypoczynek

Osiedle to wymarzone miejsce dla pasjonatów sportu i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. To właśnie tutaj na wyciągnięcie ręki znajdują się:

 • Wały nadodrzańskie z kilometrami tras rowerowych. Wystarczy 30 minut, żeby dojechać do Lasu Rędzińskiego, Lasu Pilczyckiego czy Wyspę Opatowicką.
 • Z kolei relaks pod gołym niebem zapewnią Ci okoliczne beach bary z doskonałą muzyką, gdzie będziesz mógł złapać chwilę wytchnienia w prawdziwie wielkomiejskim stylu.
 • Jest i rozrywka dla najmłodszych. Wśród zielonych alei znajdują się liczne place zabaw, które są najlepszą rozrywką dla najmłodszych dzieci.
 • Malownicze i niezwykłe parki Jana Kasprowicza i Marii Dąbrowskiej, Polana Racławicka, czy też zielony skwer Adama Asnyka to wymarzone miejsce dla osób, które uwielbiają poranne spacery oraz dla pasjonatów treningów sportowych na łonie natury.

Karłowice - zielone serce Wrocławia

Niezwykłe osiedla Miasto Ogród Karłowice znajduje się w samym zielonym sercu Wrocławia. Okolica jest zjawiskowa i pełna zieleni. To właśnie tutaj znajdziesz niespotykaną liczbę drzew, krzewów, ogrodów, które pełnią funkcję estetyczną, ale również bardzo pożyteczną. Tutaj możesz nabrać głębokiego oddechu. Zieleń i przyroda są nieocenione dla naszego komfortu psychicznego i zdrowia. Zwłaszcza drzewa wpływają bardzo korzystnie na nasze samopoczucie i na łagodzenie napięcia. Zatrzymują zanieczyszczenia, odparowują wodę, a także uwalniają substancje lotne o właściwościach bakteriobójczych.

Miasto – Ogród powstało w opozycji do postępującej industrializacji i przeludnienia centrum Wrocławia. Koncepcja architektoniczna osiedla wykorzystuje w pełni otaczającą osiedle zieleń i naturę. Główną ideą powstania osiedla było odciążenie głównego ośrodka miejskiego. Dlatego elementami charakterystycznymi całej koncepcji jest niska i luźna zabudowa oraz znaczący udział terenów zielonych, tj. ogrody, parki, skwery, alejki.

Miasto – Ogród Karłowice – odpowiedzialność ekologiczna

Realizując tę inwestycję, Rafin Developer postawił na odpowiedzialność ekologiczną i wspieranie ekosystemu. Miasto – Ogród ma być w swoim zamyśle inwestycją przełomową, która ma się opłacić mieszkańcom osiedla, ale też całemu miastu z nawiązką. Miejskie wille, piętrowe ogrody jest to najlepsze połączenie życia w wielkomiejskim stylu z przyrodą, która daje spokój i wytchnienie. Miasto – Ogród to nie tylko nazwa. Rafin Developer zdecydowanie postawił na zieleń, która ma zdobić nie tylko przestrzeń wokół i wewnątrz osiedla, ale również balkony, tarasy i dachy. Osiedle i budynki mają zdobić całoroczne rośliny, o które będzie dbał zarządca. Na terenie osiedla zostanie zachowany starodrzew, a zielony skwer otrzyma nowe życie. Cała zieleń będzie odpowiednio pielęgnowana i otoczona opieką przez cały rok. Będzie to nawiązywać do charakteru całej dzielnicy Karłowice, które nie bez powodu nazywana jest zielonym sercem Wrocławia.

Podsumujmy:

 • W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się Wały Nadodrzańskie, które są naturalną zaporą hałasu.
 • Osiedla jest otoczone dwoma parkami, które znajdują się 400 metrów od inwestycji.
 • Na Polanie Karłowickiej oraz na Zielonym Klinie przy ul. Żmigrodzkiej posadzono aż 350 nowych drzew.
 • Inwestycję otaczają obszary zielone, zaprojektowane wg autorskiej koncepcji.
 • Starodrzew otaczający inwestycję to naturalna osłona przeciw wiatrowi, która zmniejsza koszty ogrzewania o 10-12%!

Oryginalna i unikatowa architektura oraz naturalne materiały

Cały projekt to dwa kameralne apartamentowce, które zostały w sposób przemyślany wkomponowane w najbliższe otoczenie. Utrzymano willowy klimat dzielnicy. Postawiono na nowoczesną i wysublimowaną architekturę, która zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta. Na frontowym budynku zastosowano prawdziwą cegłę, która doda elegancji. Surowy design budynków jest ponadczasowy i mam za zadanie połączyć nowoczesność z przeszłością i nawiązywać do charakteru całej dzielnicy. Druga część inwestycji została zaprojektowana w taki sposób, aby osiągnąć efekt wysublimowanego kontrastu. Apartamentowiec został pokryty wysokiej klasy, włoskimi płytami ze spieków kwarcowych Kerlite w drewnopodobnej kolorystyce. Wybór materiału ma zapewnić piękny wygląd nawet po wielu latach eksploatacji. Wielkoformatowa kompozycja gresowa ma piękną fakturą i charakteryzuje się trwałością i solidnością. Balustrady będą szklane, a białe spoiwa międzykondygnacyjne podkreślą ciepłą kolorystykę. Portale okienne zaprojektowano w modnym, antracytowym kolorze, który ma stanowić ciekawy kontrast. Cały budynek zostanie podkreślony iluminacją świetlną, która doda klimatu wieczornym spacerom.

Wysoki standard inwestycji Rafin Developer zadbał o wysoki standard inwestycji. Najwyższy standard dotyczy nie tylko budynków, ale również wnętrz. Składają się na niego następujące elementy:

 • Unikalny i ponadczasowy design.
 • Elewacja z naturalnej cegły oraz drewnopodobnych spiekach Kerlite.
 • Podświetlenia LED dookoła i wewnątrz budynku.
 • Autorski projekt zieleni otaczający inwestycję.
 • Kompletna instalacja klimatyzacji zintegrowaną w systemie SMART w celu zapewnienia dobrego samopoczucia i komfortu w upalne dni.
 • Każdy mieszkanie jest zabezpieczone wysokiej klasy drzwiami antywłamaniowymi, zapewniającymi wyciszenie apartamentu.
 • Okna są wyposażone w 7 – komorowe profile niemieckiej marki Rehau,
 • Okna są 3- szybowe okna, co zapewnia idealną akustykę.
 • Apartamentowiec będzie doskonale oświetlony. Mają to zapewnić 382 portale okienne, które w wybranych pomieszczeniach osiągać będą nawet 3 metry szerokości.
 • Wszystkie okna w budynku zostaną wyposażone w elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne, co zapewni bezpieczeństwo, lepsze wychłodzenie mieszkania latem a zimą dodatkową izolację.
 • Możliwość wyboru opcji zdalnego sterowania spoza mieszkania.
 • Prywatne tarasy na dachach o powierzchni do 83 mkw.
 • Pomieszczenia z możliwością aranżacji sauny.
 • Prawdziwa zieleń na dachach.
 • Ekskluzywne i wyjątkowe wykończenie części wspólnych cegłą oraz deskami ze spieków kwarcowych Kerlite.
 • Cichobieżne i bezpieczne windy marki Schindler.
 • Stylowe i funkcjonalne detale.
 • Zielone patio na wewnętrznym dziedzińcu.

Wyjątkowa przestrzeń dla mieszkańców – prywatne tarasy.

Dla osób, które wybiorą mieszkania na ostatniej kondygnacji, deweloper zaproponował spektakularne rozwiązanie w postaci podniebnych, zielonych tarasów na dachach. Najbardziej wymagający klienci będą mogli nabyć mieszkanie z tarasem i specjalnym pomieszczeniem w dachu, gdzie będzie można zaprojektować saunę lub kuchnię letniskową. Dodatkową zaletą tych mieszkań są widoki zapierające dech w piersiach.

Standard wykończenia wnętrza budynków

Mieszkańcy apartamentowców będą mogli cieszyć swoje oczy niezwykłym i gustownym wykończeniem wnętrza budynków. Wnętrza będą przestronne, zapewniające swobodną komunikację. Wykończenie wnętrza apartamentowców:

 • Duże powierzchnie i funkcjonalność.
 • Naturalna cegła będzie zdobić część ścian wewnątrz budynku.
 • Tło będzie utrzymane w białym kolorze, co nada przestrzeni lekkości i szlachetności.
 • Przy wejściach będą się znajdować duże lustra przy wejściach.
 • Sufity będą delikatnie i subtelnie podświetlone LED.
 • eleganckie deski Kerlite będą delikatnie przechodzić z zewnętrznej elewacji do wnętrz mieszkań.
 • Każde mieszkanie będzie maksymalnie wyciszone.
 • Klatki schodowe zgodnie z projektem będą dawać mieszkańcom maksymalną swobodę. Będzie to możliwe dzięki ergonomicznym rozmieszczeniom stref wejściowych do poszczególnych segmentów klatek.
 • Dostęp do co najmniej kilku wind w całym budynku.
 • Dostęp do pięknie zaaranżowanego patio dla wszystkich mieszkańców osiedla.

Partynice House II - prestiż i rodzinna zabudowa na Krzykach

Wstępne informacje o inwestycji:

 • dużo zieleni wokół osiedla,
 • prywatna strefa sportowo-rekreacyjna,
 • mini galeria usługowo-handlowa w pobliżu,
 • dobre połączenie komunikacyjne z AOW i A4,
 • prywatny park,
 • wysoki standard wykończenia.

Partynice House II jest kontynuacja osiedla Partynice House. Podobnie jak poprzednia inwestycja znajduje się przy ul. Husarskiej, w sąsiedztwie oddanego do użytku i zamieszkałego osiedla Złota Podkowa. Jest to inwestycja przewidziana jako zielony azyl dla całej rodziny. Ma to zapewnić przede wszystkim prywatny park, który będzie otaczał osiedle. Tereny zielone to nie jedyny atut tej inwestycji. Na osiedlu powstaje bogata infrastruktura, która zamienia Partynice w samowystarczalne, małe miasteczko. W obrębie osiedla powstaną sklepy, lokale handlowe i usługowe oraz liczne restauracje. Kolejna zaleta inwestycji to dobra komunikacja z pozostałymi dzielnicami Wrocławia. Blisko Partynic znajduje się również wyjazd na autostradę A4 i AOW. Osiedle ma dwa atuty, które powoduje, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania:

 • atrakcyjna lokalizacja,
 • wysoki standard wykończenia.

Partynice House II - mieszkania

Projekt inwestycji przewiduje 78 wyjątkowych mieszkań. Do wyboru przyszłych mieszkańców są kawalerki, mieszkania dwu i trzypokojowe, a nawet czteropokojowe apartamenty. Można również wybrać metraż, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Powierzchnia mieszkań waha się od 35 mkw do nawet 112 m2. Zaprojektowano mieszkania z osobną kuchnią albo z aneksem kuchennym oraz łazienki z osobną toaletą i łączone. Wybór mieszkań spełnia najróżniejsze potrzeby klientów. Dla przyszłych mieszkańców przygotowano również pawlacze, szafy balkonowe i tarasowe oraz balkony. Warto dodać, że wybrane mieszkania mają aż 3 balkony. Dla najbardziej wymagających klientów zaprojektowano prywatne ogródki i tarasy. Inwestycja jest bardzo stylowa i elegancka, a to dzięki:

 • użyciu szlachetnego drewna w gresie porcelanowym,
 • płytom Kerlite i zdobiącym elewację płytom HPL,
 • szklanym balustradom.

O wysokim standardzie inwestycji świadczy również to, że każde mieszkanie będzie wyposażone w dźwiękoszczelne drzwi o podwyższonym standardzie oraz trzyszybowe okna. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa mieszkania na parterze będą miały rolety sterowane elektrycznie.

Partynice House II - bliskość natury i prywatny park

Prywatny park na osiedlu to na pewno element, który wyróżnia Partynice House na tle innych projektów realizowanych we Wrocławiu. Na osiedlu posadzono około 100 drzew oraz 6000 krzewów. Park będzie miał aż 8000 mkw powierzchni i został wyposażony w specjalny system nawadniania. Będzie to miejsce, gdzie mieszkańcy osiedla będą mogli aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Na terenie parku znajdą się aż 4 place zabaw dla najmłodszych oraz strefa sportowo-rekreacyjna.

Wszystko załatwisz w jednym miejscu!

Kolejny atut mieszkania na osiedlu Partynice House II to możliwość załatwienia wszystkich potrzeb w jednym miejscu. Na osiedlu znajduje się popularny dyskont, dwa sklepy znanych sieci drogeryjnych, sklepy odzieżowe, sklep rowerowy, winiarnia, restauracje i mini galeria. To jednak nie wszystko. Niebawem pojawi się również przychodnia z gabinetami medycznymi. Potrzebujesz więcej? Wystarczy 5 minut samochodem i znajdziesz się przy Alei Bielany.

Dla rodziców z dziećmi dużym udogodnieniem będzie pobliskie przedszkole oraz szkoły. Osoby aktywne mogą cieszyć się pobliskim basenem oraz Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych z 80 ha zieleni. Warto również wspomnieć o Alei Bielany, która jest oddalona o zaledwie 5 minut autem od osiedla. Mieszkając na osiedlu Partynice House II, wszystko masz na wyciągnięcie ręki.

Komunikacja

Najważniejszą komunikacyjną zaletą osiedla jest bliskość wyjazdu na AOW i świetny dojazd do A4. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Husarskiej, która sąsiaduje z ul. Zwycięską na jej ostatnim fragmencie, dzięki czemu wyjazd do alei Karkonoskiej zajmuje maksymalnie 2 minuty! Sami to sprawdziliśmy! Warto wspomnieć, że na 2020 rok planowana jest budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, która dodatkowo usprawni ruch w okolicy. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa Krzyki, a tuż przy osiedlu Złota Podkowa zatrzymują się autobusy linii 112, 113 i nocnej 249. Już 2021 roku zakończy się realizacja zatwierdzonej kolei podmiejskiej łączącej ul. Zwycięską z Dworcem Głównym. Oznacza to, że przystanek będzie zaledwie 3 minuty od domu i nikt szybciej niż mieszkańcy Partynice House nie dostanie się do centrum!

Już teraz możesz sprawdzić i porównać standard wykończenia osiedla Partynice House II z dowolną wybraną przez Ciebie inwestycją konkurencji. Wystarczy, że otworzysz formularz. Możesz tam także porównać otoczenie, zieleń, komunikację oraz infrastrukturę w okolicach Partynice House II.

Lokale komercyjne - Piłsudskiego

Ul. Piłsudskiego to jedna z głównych arterii Wrocławia o długości 1,7 km. Jest to szczególne miejsce, gdzie ruch nigdy nie ustaje, ponieważ znajdują się tu liczne sklepy, usługi, a także węzły komunikacyjne. Na Piłsudskiego obserwujemy nieustający ciąg pieszych i pojazdów. Jest to ulica o dużym znaczeniu, gdzie wciąż powstają nowe inwestycje, a miasto dba o rewitalizację znajdujących się tam zabytkowych budynków.

Warto wiedzieć, że jednym z inwestorów biorących czynny udział w rewitalizacji ul. Piłsudskiego jest Rafin Developer. Rewitalizacja dotyczy dawnego bulwaru na ul. Piłsudskiego. Ulica pięknieje na naszych oczach i odzyskuje dawny blask i znaczenie. Do najbardziej znanych nie tylko we Wrocławiu, odrestaurowanych budynków należy Dworzec Główny, Hotel Europejski, czy Hotel Piast. Elementem nowoczesnej architektury jest natomiast Teatr Muzyczny Capitol.

Lokale komercyjne Rafin Developer znajdują się na parterze hoteli należących do inwestora, czyli w Hotelu Piast, Hotelu Polonia, Hotelu Europejskim, Hotelu Grand. Poza tym Rafin ma też lokale komercyjne przy skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z ul, Komandorską naprzeciwko budynku NOT-u i tuż obok Teatru Muzycznego Capitol. Wiele znanych marek zdecydowało się na wynajem lokali od Rafin Developer. Są to m.in. Bank Millennium, Bank Pekao, Bank Santander, Casino Polonia Wrocław, Geers Akustyka Słuchu, Restauracja Galicja i wiele innych.

Lokale komercyjne dewelopera znajdują się w rejonie dwóch największych skrzyżowań na tej ulicy. Jest to skrzyżowanie ul. Piłsudskiego z ul. Kołłątaja i ul. Piłsudskiego z ul. Świdnicką. Bez wątpienia jest to bardzo atrakcyjne i prestiżowe miejsce na lokal, głównie ze względu na nieustający ruch pieszych na co dzień mieszkających we Wrocławiu, jak i podróżnych. W pobliżu znajdują się ważne obiekty użyteczności publicznej, urzędy i instytucje kulturalne, które dodatkowo generują ruch.

Lokale usługowe na Krzykach - zasięg aż 120 000 osób

Rafin przygotował również powierzchnie pod lokale komercyjne na osiedlu Złota Podkowa. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i największych kompleksów mieszkaniowych na wrocławskich Krzykach. Zaletą osiedla jest sąsiedztwo terenów zielonych, Wrocławskiego Toru Wyścigowego oraz dużego węzła komunikacyjnego. Pasaż handlowy Rafin Developer należy do największych tego typu obiektów w okolicy. Lokale znajdują się przy ul. Zwycięskiej 25-35. Opis lokali:

 • Powierzchnia lokali od 147 mkw do 162 mkw.
 • Aż 2000 mieszkańców na osiedlu, to tylko jedna z grup potencjalnych klientów.
 • Za Złotą Podkową powstaje nowe osiedle z bardzo dużym potencjałem i dużą liczbą mieszkańców.
 • Duże witryny widoczne z daleka.
 • 80 bezpłatnych miejsc parkingowych dostępnych dla klientów.
 • Możliwość adaptacji lokali pod dowolną działalność usługową lub handlową.
 • Duże witryny.
 • Lokale są bardzo dobrze widoczne, zarówno z samochodu, komunikacji miejskiej i przez pieszych.
 • Bliskość WTWK Partynice z wieloma osobami odwiedzającymi z całego Wrocławia i nie tylko.
 • Wszystkie lokale dostępne są od zaraz.

Do największych atutów lokali przy osiedlu Złota Podkowa należy rosnący dopływ klientów. Na samym osiedlu jest to kilka tysięcy mieszkańców, a w okolicy wciąż powstają nowe budynki. Potencjał jest bardzo duży.

Rafin Developer – misja rewitalizacji wrocławskich zabytków

Pałac Hotzfelda

Rafin Developer jest jednym z wrocławskich deweloperów, którzy włączyli się w akcję rewitalizacji wrocławskich zabytków. 17 listopada 2021 zabytkowy Pałac Hotzfeldów dołączył do bogatego portfolio dewelopera. To właśnie w tym dniu Rafin wygrał przetarg na rewitalizację dawnej siedziby BWA przy u. Wita Stwosza. Pozostałości Pałacu Hotzfeldów zostały zaadaptowane po II wojnie światowej na siedzibę galerii Awangarda przez Edmunda Małachowicza. Wartość historyczna miejsca oraz prestiżowa lokalizacja wymagają szczególnego podejścia. Rafin planuje całkowitą odbudowę Pałacu Hotzfeldów i nawiązanie do pierwowzoru. Zabytkowy obiekt po rewitalizacji ma pełnić funkcję hotelową. Obiekt ma być kontynuacją zabytkowej zabudowy budynku urzędu miejskiego. Ma być to obiekt, który będzie pasował do prestiżowej i unikatowej lokalizacji, która znajduje się między wrocławskim rynkiem a Galerią Dominikańską.

Rafin Deweloper ma duże doświadczenie w rewitalizacji obiektów zabytkowych. Przedstawiciele inwestora zapewniają, że wszelkie prace będą prowadzone pod nadzorem i przy współpracy z konserwatorem zabytków. Wszelkie prace nad rekonstrukcją Pałacu prowadzane będą pod nadzorem i przy pełnej współpracy z konserwatorem zabytków. Deweloper będzie przy tym projekcie współpracował z autorem koncepcji z architektem Grzegorzem Górką ze znanej wrocławskiej pracowni architektonicznej GREG Architekci. Warto nadmienić, że deweloper i uznany architekt pracują już razem przy rewitalizacji Hotelu Grand, który znajduje się naprzeciwko Dworca Głównego PKP. To właśnie Grzegorz Górka jest autorem jednego i drugiego projektu.

Zgodnie z informacjami pozyskanymi od dewelopera, rozpoczęcie rewitalizacji Pałacu Hatzfeldów jest zaplanowane na przełom 2023/24 roku, a ukończenie na rok 2026. Odbudowa rozpocznie się po ukończeniu rewitalizacji drugiej sztandarowej inwestycji Rafin, a mianowicie historycznego Hotelu Grand. Nowy obiekt hotelowy w Pałacu Hatzfeldów ma mieć 150 pokoi, a architektura będzie jak najdokładniejszym odwzorowaniem pierwowzoru. Podejmując się tego ważnego zadania, inwestor będzie prowadził szerokie konsultacje nie tylko z konserwatorem zabytków, ale również organizacjami społecznymi, związkami architektów i z mieszkańcami miasta. Celem konsultacji będzie wybór jednej z dwóch koncepcji rewitalizacji obiektu.

Spółka Rafin ma spore doświadczenie w rewitalizacji wrocławskich zabytków. W swoim portfelu ma już dwie ukończone inwestycje. Są to Hotel Europejski oraz Hotelu Piast. Aktualnie Rafin Developer zajmuje się rewitalizacją i odbudową Hotelu Grand. W planie jest również odbudowa Hotelu Polonia, a wszystko razem przywróci dawną świetność ul. Piłsudskiego.

Teraz Rafin Developer za swój cel przyjęło przywrócenie znaczenia i blasku ul. Wita Stwosza. Stanie się tak dzięki renowacji funkcjonującego już Hotelu Lothus oraz niedawno zakupionego Pałacu Hatzfeldów. Ambicje Rafin Developer nie kończą się tylko na rekonstrukcji wrocławskich zabytków. Hotel w Pałacu Hatzfeldów ma być obiektem 5 gwiazdkowym, który będzie funkcjonował w ramach uznanej i prestiżowej sieci hotelowej.

Odbudowa i rewitalizacja historycznego Hotelu Grand

Grand Hotel to symbol i dawna wizytówka Wrocławia. Położony naprzeciwko Dworca Głównego PKP, znany był przed wojną jako Hotel du Nord. Był to jeden z najbardziej znanych i eleganckich obiektów we Wrocławiu. Rafin Developer, rozumiejąc w pełni kontekst historyczny i znaczenie Hotelu Grand, chce dołożyć wszelkich starań, aby przywrócić obiektowi dawną świetność. Czterogwiazdkowy Hotel Grand ma ponownie być architektoniczną perłą i wizytówką stolicy Dolnego Śląska. Historyczne znaczenie Hotelu Grand oraz Hotelu Piast jest bardzo duże. To właśnie te dwa wspaniałe i reprezentacyjne obiekty witały gości zjeżdżających do Wrocławia. Rafin Developer w czerwcu 2021 roku po 76 latach odbudował historyczną wieżę Hotelu Grand. Wieża uległa całkowitemu zniszczeniu w trakcie bombardowania miasta w 1945 roku. Podczas odbudowy zadbano o odtworzenie pierwotnego kształtu wieży oraz oddano w pełni jej kolorystykę. Na samym szczycie wieży znajduje się, podobnie jak przed wojną charakterystyczna, miedziana iglica. Determinacja Rafin Developer zasługuje na uznanie. Prace nad rewitalizacją przebiegają bez przerwy i zgodnie z założonym harmonogramem. Nie przerwała ich nawet pandemia COVID ani trudne warunki technologiczne. Na stronie dewelopera można znaleźć materiał opisujący postępy prac na obiekcie.

Zgodnie z projektem inwestora Hotel Grand będzie miał 172 pokoje hotelowe, z czego 148 będzie się znajdowało w Hotelu Grand. Dodatkowe 24 przestronne apartamenty będą się znajdowały w części hotelowej przy ulicy Gwarnej. Co jeszcze przewiduje projekt dewelopera? Oto szczegóły:

 • Pod Hotelem Grand zostanie oddany do użytku parking dla hotelowych gości.
 • Na dachu budynku zaplanowano powstanie otwartego SkyBar-u z przepięknym widokiem na nowy Dworzec PKP.
 • Na parterze Hotelu Grand przewidziano 271 mkw przestrzeni, którą będzie można za pomocą ścian mobilnych, dzielić na dowolną liczbę sal konferencyjnych zgodnie z potrzebami.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, projekt rewitalizacji inwestor przygotował wspólnie ze znaną wrocławską pracownią GREG architekci.

Grand Hotel niebawem zmieni się w Mövenpick Rafin

Developer w dniu 12 maja 2021 roku podpisał umowę franczyzową ze znana na całym świecie francuską siecią Accor. Zgodnie z umową Hotel Grand przejdzie rebranding i przyjmie nazwę Mövenpick. Hotel będzie gotowy na przyjęcie gości już od 2023 roku.

Opinieo Rafin Developer

Jako deweloper zajmujący się głównie realizacją projektów mieszkaniowych, Rafin Developer cieszy się dość dobrymi opiniami swoich klientów. Zarzuty dotyczące jakości mieszkań oddanych do użytku, nie pojawiają się częściej niż u innych, znanych deweloperów. Jakość wykonania jest uznana przez ekspertów za wysoką lub nie gorszą niż rynkowy standard. Mieszkania są dobrze przygotowane do odbioru. Liczba usterek również mieści się w rynkowym standardzie. Klienci najwięcej uwag mają do wykonania stolarki okiennej i rys na szybach. Przeczytaj: Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera w 2022 roku - ekspert wyjaśnia!

Na plus zaliczamy działalność społeczną i sponsorską Rafin Developer oraz udział w rewitalizacji wrocławskich zabytków.

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

Rafin Wrocław

Oceń nas!


4,3 /5 (4238 ocen)

Oceń nasze usługi