Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Archicom Deweloper Wrocław - opinie, kredyt hipoteczny, inwestycje

Wsparcie przy wyborze kredytu
Archicom Deweloper Wrocław Archicom Deweloper Wrocław

Porównujemy oferty 13 banków

mBank PKO Bank Polski BNP Paribas Bank Polska S.A. Bank Millennium

Planujesz sfinansować zakup mieszkania od dewelopera za pomocą kredytu hipotecznego? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy eksperta kredytowego!

Na rynku działa obecnie około kilkunastu banków, a prawie każdy z nich ma w swojej ofercie kredyt hipoteczny. Czasami jeden bank oferuje kilka rozwiązań w ramach kredytu hipotecznego.

Kredyt Wrocław
Dowiedz się więcej

Porównanie ofert kredytu hipotecznego
w najpopularniejszych bankach

Aktualnie kredyty hipoteczne są rekordowo tanie, na co wpłynęła zeszłoroczna obniżka stóp procentowych. Warto więc teraz zawnioskować o ofertę dla siebie, aby skorzystać z atrakcyjnych warunków.

mBank
PKO Bank Polski
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Bank Pekao S.A.
ING Bank Śląski
Bank Millennium
Kwota kredytu:
50 000 1 100 000
Okres spłaty:
1 35
lat
Wysokość miesięcznej raty: 000,00 zł
Prowizja: 0
RRSO: 0

Ranking kredytów hipotecznych

Przykład reprezentatywny
Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych banków oraz informacji podanych przez Klienta. KredytWroclaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych poniżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Archicom – firma deweloperska z doświadczeniem i tradycją

To czego bez wątpienia nie można odmówić firmie Archicom to wieloletnie doświadczenie i konsekwencja w realizowaniu prestiżowych inwestycji. To na co warto szczególnie zwrócić uwagę, to ponad 30-letnia obecność na wrocławskim rynku deweloperskim. W tym czasie spółka zrealizowała 150 inwestycji, czym wpisała się na stałe w historię i krajobraz Wrocławia. Archicom cieszy się opinią rzetelnego inwestora, który wywiązuje się z umów ze swoimi klientami oraz realizuje swoje inwestycje w planowanym terminie. Archicom to zdobywca ponad 40 nagród, uznany członek wielu organizacji branżowych. Jedną z ważniejszych nagród, którymi firma może się poszczycić to tytuł „Najbardziej przyjaznego dewelopera w Polsce” w rankingu przygotowanym przez Rzeczpospolitą. Archicom cieszy się również bardzo dobrymi opiniami swoich klientów. Wielu z nich ponownie korzysta z oferty spółki i poleca nieruchomości Archicomu swoim znajomym oraz rodzinie. Nagrody, a przede wszystkim opinie klientów to najlepszy dowód na wiarygodność i rzetelność dewelopera, a także jakości realizowanych inwestycji.

Archicom - historia

Historia firmy deweloperskiej Archicom rozpoczęła się ponad 30 lat we Wrocławiu, kiedy dwóch architektów z pasją postanowiło założyć spółkę architektoniczną. Pierwsze projekty Archicomu to zespół domów w Prochowicach i Strzelnie. Począwszy od 1990 roku firma, rozwinęła również dział Inwestorstwa Zastępczego i Generalnego Wykonawstwa, co było konsekwencją zleceń z sektora bankowego. W 1993 roku firma na dobre rozpoczęła prawdziwa działalność deweloperską. To właśnie wtedy Archicom podjął się remontu kamienicy przy prestiżowej ulicy Kiełbaśniczej we Wrocławiu. Jedną z bardziej znaczących inwestycji w tym okresie, było wybudowanie przez Archicom hotelu Art Hotel, budynku mieszkalnego Podkowa na Karłowicach oraz budynku komercyjnego Renaissance Business Centre. Archicom zaczął się wyróżniać na wrocławskim rynku deweloperskim. Projekty spółki korzystały z zaawansowanych technologii, zabezpieczeń oraz wyróżniały się nowatorskim jak na tamte czasy podejściem do przestrzeni publicznych. Korzystając ze swoich najlepszych doświadczeń, Archicom zrealizował swoje kolejne inwestycje, jak Archipelag Zieleni przy ulicy Deszczowej, Cztery Pory Roku na Jagodnie, Olimpia Port. Powstały również kolejne nieruchomości komercyjne, tj. jak Arka BZ WBK, West Forum czy GE Capital. W 2017 roku Archicom połączył się z firmą mLocum. W ten oto sposób spółki weszły na rynek ogólnopolski.

Archicom – jak buduje deweloper z Wrocławia?

 1. Prestiżowe lokalizacje
  Jednym ze znaków rozpoznawczych Archicomu jest realizacja inwestycji w prestiżowych lokalizacjach Wrocławia. Zakup nieruchomości w takiej lokalizacji daje gwarancję, że wartość lokalu nie zmaleje z czasem, a nawet może zyskać na wartości. Bardzo ważnym wyznacznikiem dla inwestora jest wybór lokalizacji zapewniającej dobry dojazd do centrum oraz łatwy i szybki dostęp do komunikacji miejskiej. Archicom wyraźnie podkreśla, że przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu nowej budowy, zawsze sprawdza, jakie plany ma miasto w stosunku do najbliższej okolicy i czy te plany będą miały znaczący wpływ na komfort życia na danym osiedlu. Przede wszystkim deweloper weryfikuje, czy w pobliżu osiedla powstaną znaczące węzły komunikacyjne, tereny zielone, tereny sportowe i rekreacyjne. Ważny jest też rozwój komunikacji miejskiej w pobliżu. Wszystkie te elementy mają wpływ na przyszłą wartość nieruchomości oraz możliwości jej odsprzedaży z zyskiem lub korzystnego wynajmu. Archicom zdaje sobie sprawę, że lokalizacja jest jednym z ważniejszych czynników, które decydują o zakupie mieszkania. Dla klientów ważny jest bowiem prestiż, podkreślenie statusu społecznego oraz poczucie bezpieczeństwa.
   
 2. Mieszkania
  Wizytówką Archicomu są inwestycje mieszkaniowe, które charakteryzują się funkcjonalnym i przyjaznym rozkładem pomieszczeń, dużymi oknami i przeszkleniami. Rozkład pomieszczeń jest proporcjonalny i dający duże możliwości aranżacyjne. Deweloper stara się, żeby efektywna powierzchnia mieszkania była jak największa i dobrze naświetlona naturalnym światem.
   
 3. Aranżacja osiedli
  Jednak nie tylko samo mieszkanie decyduje o wartości inwestycji. Bardzo ważne jest również staranne i przemyślane zaprojektowanie całego osiedla w celu podniesienia komfortu życia i wartości inwestycji. Starannie zaprojektowane otoczenie podwyższa standard mieszkania, co wpływa na wyższą jakość życia, jak również podnosi wartość inwestycji. Realizacje Archicomu, które znamy, charakteryzują się ciekawą architekturą, wysoką estetyką budynków i części wspólnych. Deweloper przykłada dużą wagę do budowy tzw. nieruchomości społecznych, które sprzyjają rekreacji i integracji mieszkańców. Dlatego w częściach wspólnych znajdują się boiska, kluby fitness, siłownie, sale klubowe, place zabaw oraz ładne oświetlone alejki. Bezpłatne sale fitness i obiekty sportowe z bilardem i tenisem stołowym to standard. Wszystko ma sprzyjać komfortowi i poczuciu bezpieczeństwa.
   
 4. Wysokie standardy realizacji mieszkaniowych
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz budownictwo wysokiej to elementy, które wyróżniają Archicom na tle lokalnego rynku inwestycyjnego. Deweloper stosuje na swoich budowach materiały najwyższej jakości i wysoki poziom rozwiązań konstrukcyjnych. Projekty architektoniczne są nowoczesne i niebanalne. Budynki wyróżniają się ciekawą kompozycją i atrakcyjną elewacją.
   
 5. Dobra sytuacja finansowa oraz bezpieczne sposoby finansowania inwestycji
  Bezpieczeństwo finansowe naszych klientów jest dla Archicomu bardzo ważne. Wszystkie inwestycje są finansowane za pomocą kredytu bankowe lub ze środków własnych dewelopera. Jeżeli jesteś klientem Archicomu, to masz prawo poprosić o informacje dotyczące stanu prawnego nieruchomości. Na Twoje żądanie przedstawiciel dewelopera przekaże Ci odpis z Księgi Wieczystej i KRS, aktualne zaświadczenia spółki realizującej inwestycję o niezaleganiu ze zobowiązaniami podatkowymi na rzecz ZUS i Urzędu Skarbowego oraz aktualne sprawozdania finansowe. Dodatkowo musisz wiedzieć, że banki, zanim przyznają kredyt pod inwestycję, bardzo dokładnie analizują sytuację dewelopera. Archicom do tej pory nigdy nie miał problemu ze swoją wiarygodnością. Banki chętnie przyznają finansowanie już na wczesnym etapie nowej budowy. Ostatnia transza kredytu zostaje wypłacona jeszcze przed zakończeniem inwestycji. Archicom ma stały dostęp do finansowania, dzięki czemu sama budowa przebiega bez zakłóceń, a mieszkania są oddawane do użytku zgodnie z planem.
   
 6. Klientom Archicomu łatwiej o kredyt hipoteczny
  Archicom bez wątpienia cieszy się zaufaniem banków, a także ekspertów kredytowych. Jest to wiarygodny deweloper z dziesiątkami udanych inwestycji na koncie, który od wielu la realizuje inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. Wrocławski deweloper znajduje się na tzw. „białej liście” banków. Co to oznacza dla klientów? Przede wszystkim łatwiejszy dostęp do kredytu hipotecznego, krótszy czas oczekiwania na decyzję kredytową oraz nierzadko korzystniejsze warunki kredytowania. Co więcej, kiedy chcesz wziąć kredyt mieszkaniowy na zakup lokalu od dewelopera o nieposzlakowanej reputacji, to bank może przyznać Ci środki już na etapie zerowym.
   
 7. Jako klient Archicomu możesz liczyć na kompleksową obsługę
  Archicom podchodzi do obsługi klienta bardzo kompleksowa. W zasadzie na każdym etapie inwestycji. W zasadzie na każdym etapie, począwszy od chęci zakupu mieszkania aż do oddania lokalu do użytku, klient może liczyć na pomoc dedykowanego specjalisty. W czym pomoże specjalista? Przede wszystkim w wyborze mieszkania, we wszystkich kwestiach związanych z jego zakupem i użytkowaniem. Specjalista będzie służył wsparciem przy pozyskiwaniu finansowania na zakup lokalu, w wykończeniu mieszkania pod klucz, wprowadzaniu zmian na prośbę lokatora, obsługi gwarancyjnej, w organizacji zarządzania osiedlem i w ukonstytuowaniu wspólnoty mieszkaniowej. Będziesz miał też możliwość zwiedzania inwestycji na każdym etapie budowy.

Dlaczego warto kupić mieszkanie od Archicomu?

Jest wiele powodów, dla których warto kupić mieszkanie lub innego rodzaju nieruchomość od Archicomu. Postaramy się wymienić je wszystkie po kolei:

 • Zarówno nieruchomości mieszkaniowe, jak i komercyjne budowanie są w prestiżowych lokalizacjach Wrocławia i w innych miastach. Lokalizacje, które wybiera Archicom, wyróżnia łatwy i szybki dostęp do komunikacji miejskiej, usług i handlu, placówek edukacyjnych i medycznych.
 • Projekty Archicomu są ciekawe i niebanalne. Projektanci starają się z jednej strony nawiązywać do najnowszych trendów w architekturze, a z drugiej do tradycji i historycznego znaczenia lokalizacji. Budynki przyciągają uwagę, ale też doskonale harmonizują z otoczeniem.
 • Archicom ze swojej strony gwarantuje rzetelność prac, a mieszkania oddawane są w terminie.
 • Mieszkania budowane są z materiałów wysokiej jakości, wiele inwestycji jest budowanych pod klienta premium. Mieszkania są dobrze zaprojektowane, ustawne i łatwe do adaptacji. Duże przeszklenia, wysokie okna zapewniają dobre oświetlenie.
 • Na życzenie klienta deweloper wykańcza mieszkania pod klucz. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dużo czasu. Przy wykańczaniu i urządzaniu mieszkania współpracujesz z doświadczonymi architektami wnętrz. Możesz wybrać program, który Ci najbardziej odpowiada i zamieszkać w wymarzonym mieszkaniu.
 • Deweloper skupia się na multifunkcjonalności swoich inwestycji. Na osiedlu znajdują się obiekty rekreacyjne i sportowe, rozległe tereny zielone, nowoczesne place zabaw dla dzieci. Osiedla są dobrze oświetlone i chronione przez całą dobę. Organizacja osiedla sprzyja integracji i zapewnia komfort oraz wygodę.
 • Deweloper dużą uwagę przykłada do satysfakcji klienta, zapewniając kompleksową obsługę. Możesz skorzystać z pomocy przy zakupie mieszkania, w pozyskaniu kredytu czy wykończenia mieszkania zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
 • Jako klient Archicomu możesz wziąć udział w programie rekomendacji. Za polecenie mieszkania znajomemu lub rodzinie, możesz zdobyć premię w wysokości 2000 zł.
 • Archicom to również deweloper odpowiedzialny społecznie i mecenas kultury, który od lat przyczynia się do rozwoju kultury we Wrocławiu. Wyraża to poprzez rzeźby w przestrzeniach publicznych, różnego rodzaju wydarzenia artystyczne na wybudowanych osiedlach, warsztaty dla dzieci czy restaurowanie ważnych dla miasta obiektów.
 • Archicom to laureat wielu prestiżowych nagród branżowych i ministerialnych. Szczególne osiągnięcie to tytuł „Najbardziej przyjaznego dewelopera w Polsce”. Ponad połowa klientów Archicomu decyduje się na kolejny zakup nieruchomości w ich firmie lub poleca ją znajomym.

Czy Archicom to deweloper bez wad? Choć wysoko cenimy inwestycje Archicomu, to musimy być obiektywni. Niestety pojawiają się też negatywne komentarze, dotyczące inwestycji Archicomu. Przykładem jest osiedle Olimpia Port i zwlekania z usunięciem usterek po odbiorze albo osiedle Cztery Pory Roku, w którym mieszkańcy skarżą się na za małą ilość miejsc parkingowych i za bliskie rozmieszczenie budynków. Przeczytaj: Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera w 2022 roku - ekspert wyjaśnia!

Kalkulator zdolności kredytowej dla kredytu hipotecznego

Łączny miesięczny dochód netto:

Osoby w gospodarstwie domowym:

Suma zobowiązań kredytowych:

Twoje dochody są zbyt niskie aby osiągnąć zdolność kredytową

Twoja zdolność kredytowa wynosi: 0,00 zł

Powyższe wyliczenie jest symulacją opartą o informacje przekazane przez Klienta i ma charakter jedynie poglądowy. Ocena zdolności kredytowej wykonywana jest wyłącznie przez bank, na podstawie przedłożonych dokumentów i informacji niezbędnych do jej dokonania. Symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

Jak otrzymać kredyt hipoteczny

kredytWroclaw.pl – ekspert finansowy
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów kredytowych we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci kredytowi.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Archicom - sztandarowe inwestycje

Jak już wspominaliśmy wyżej, Archicom jest obecny na polskim rynku nieruchomości od ponad 30 lat. Zrealizował w tym czasie 150 inwestycji oraz oddało użytku 6000 mieszkań. Inwestor działał na początku tylko na rynku wrocławskim, lecz stopniowo rozszerzył swoją działalność na inne miasta, tj. Gdynia, Łódź, Warszawa, Poznań i Kraków. Najbardziej znane inwestycje Archicomu to Olimpia Port, Planty Racławickie, Browary Wrocławskie i River Point we Wrocławiu, osiedle Gardenia w Gdyni oraz Poleskie Ogrody w Łodzi. Warto odnotować fakt, że firma jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dodaje jej to renomy i wiarygodności, tym bardziej że deweloper sumiennie wypełnia obowiązki wynikające ze statusu spółki giełdowej. Archicom to firma ciesząca się uznaniem i zaufaniem klientów, co przełożyło się na szereg nagród branżowych oraz ministerialnych.

Inwestycje mieszkaniowe Archicomu Olimpia Port

Co wyróżnia inwestycję Olimpia Port? Są to:

 • ustawne i słoneczne mieszkania tuż nad Odrą,
 • obiekty sportowe i rekreacyjne, tj. boiska, fitness, ścieżki rowerowe i pomosty rekreacyjne,
 • bezpieczeństwo - ochrona 24 h, monitoring,
 • komfort – windy, garaże podziemne, rowerownie, komórki lokatorskie
 • dostęp do usług tj. sklepy, restauracje i usługi na osiedlu,
 • duży wybór mieszkań 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych o różnej powierzchni.

Archicom dba o zaprojektowanie maksymalnie funkcjonalnych i ustawnych lokali. Można powiedzieć, że jest to znak rozpoznawczy Archicomu. Jest to możliwe głównie dzięki temu, że deweloper ma własne studio architektoniczne, które projektuje mieszkania w taki sposób, żeby były jak najbardziej komfortowe dla lokatorów. Nie ma znaczenia wielkość mieszkania, ponieważ każde z nich będziesz mógł zaaranżować zgodnie z własnym gustem i potrzebami. Dodatkowo każde mieszkanie ma balkon, taras lub ogródek.

Olimpia Port to osiedla, w którym znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia. Oprócz nowych mieszkań, na terenie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone, miejsca do rekreacji i uprawiania sportu, sklepy i restauracje. Olimpia Port łączy funkcje mieszkalne z usługowymi, ale także ze sportowymi, rekreacyjnymi oraz edukacyjnymi. Jest to bardzo spójny koncept nowoczesnego osiedla, gdzie możesz żyć wygodnie i realizować swoje potrzeby życiowe. Jest to miejsce, gdzie możesz komfortowo i aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Bardzo ważne jest to, że wiele potrzeb życiowych zrealizujesz na terenie osiedla. Na miejscu masz dostęp do takich sklepów jak warzywniak, sklep mięsny i piekarnia. Wiele sklepów jest otwartych do późna, niczego nie powinno Ci zabraknąć. Masz dostęp również do wielu usług. Na terenie osiedla znajduje się przychodnia i apteka. Jest to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi oraz czworonogów, ponieważ w Olimpii Port masz dostęp do żłobka i przedszkola oraz weterynarza. Zaplecze usługowe wzbogaca się o kolejne sklepy, tj. drogeria, kiosk czy market spożywczy.

Jako mieszkaniec Olimpii Port możesz się cieszyć z sąsiedztwa rzeki i terenów zielonych. Osobom, które na co dzień uprawiają sport, polecamy trasy biegowe i ciągnące się kilometrami ścieżki rowerowe. To jednak nie wszystko. Na mieszkańców czekają również pomosty rekreacyjne nad rzeką oraz baza kajakowa. Możesz też oddać się sportowej rywalizacji na osiedlowych boiskach i pograć w piłkę. Czekają na Ciebie również urządzenia fitness, z których skorzystasz na świeżym powietrzu lub w budynku. Kiedy Ci będzie nudno w chłodniejsze dni, to inwestor zaprasza do klubu mieszkańca, gdzie możesz pograć w bilard lub planszówki. Latem masz dostęp do plaż, gdzie możesz swobodnie wypocząć i zorganizować grilla. To wszystko ma sprzyjać stworzeniu lokalnej społeczności o tworzeniu więzi sąsiedzkich.

Deweloper zadbał o to, żeby wokół osiedla i na jego terenie znajdowały się rozległe miejsca pełne zieleni. Na Olimpia Port mieszka się bardzo przyjemnie, choć przecież znajduje się ona w dużym mieście. Sprzyja temu bliskie sąsiedztwo Parku Kolumba i bulwar wzdłuż Odry. Osiedle Olimpia Park to kameralna zabudowa z dużymi przestrzeniami wokół poszczególnych budynków. Bliskość rzeki i przyrody wpływa kojąco na mieszkańców osiedla. Natomiast wewnątrz osiedla znajdują się zielone skwerki z bezpiecznymi placami zabaw i miejscem do wypoczynku i piknikowania. W planach jest również plaża nad oczkiem wodnym i publiczne place oraz multifunkcyjna przestrzeń kreatywna. Architekci zaprojektowali też cały system ścieżek spacerowych.

Zieleń w miejscu zamieszkania jest bardzo ważna. Na osiedlu nasadzono drzewa i krzewy, a na jednym z budynków rosnące „zielone ściany”. Przyroda to ważny element inwestycji Archicomu.

W naszym mieszkaniu chcemy czuć się komfortowo i bezpiecznie. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa profesjonalna firma ochroniarska i monitoring. Mieszkania na parterze są zabezpieczone dodatkowo w antywłamaniowe drzwi i rolety w oknach. Na ternie Olimpii Park znajduje się bezpieczny parking, garaż podziemny i rowerownie w budynkach. Wyznaczono strefy, które oddzielają mieszkańców od odwiedzających.

Archicom zaplanował również mieszkania dla osób, które są bardziej wymagające. Znajdują się one na terenie Olimpia Port Waterfront. Są to budynki zlokalizowane w pierwszej linii przy rzece. Apartamenty te zdecydowanie się wyróżniają architekturą i wykończeniem. Na szczególną uwagę zasługują drewniane wykończenia elewacji, szklane balustrady, przeszklone narożniki pomieszczeń, panoramiczne okna oraz rozległe tarasy i balkony. Dzięki temu mieszkańcy mają przepiękny widok na Odrę i otaczającą osiedle zieleń. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest duża przestrzeń rekreacyjna na dachu budynku z widokiem na niezwykłą panoramę Sępolna. Na każdej kondygnacji znajdują się tylko cztery mieszkania, co zapewnia prywatność mieszkańcom. Apartamenty są bardzo przestronne i oferują również takie udogodnienia jak garderoba czy toaleta. Mieszkania są wyposażone w wideodomofony. W swoim apartamencie możesz również zainstalować klimatyzację.

Browary Wrocławskie Archicom - multifunkcyjność

Jedną z tendencji, jaką możemy zaobserwować obecnie przy projektowaniu osiedli, jest ich multifunkcyjność. Właśnie w taki duchu zaprojektowano Browary Wrocławskie. Wszystko, co jest Ci potrzebne do życia, znajdziesz w jednym miejscu. Browary Wrocławskie to piękne lofty, ale też lokale handlowe, kulturalne i biurowe. Będziesz mógł tutaj zrobić też codzienne zakupy, iść z rodziną do restauracji, wynająć na godziny przestrzeń biurową. Na terenie inwestycji znajda się również usługi medyczne oraz różnorodna oferta wrocławskich przedsiębiorców. W pobliżu Browarów Wrocławskich znajdują się również szkoły, przedszkola i sklepy.

Browary Wrocławskie zapraszają również do wypoczynku i integracji. Z rodziną lub przyjaciółmi możesz udać się do restauracji, ogródka lub kawiarni. Mieszkańcy będą mogli też relaksować się w chillout roomie. Sąsiedztwo nadbrzeża Odry zachęca do dalekich spacerów. Inwestycja została zaprojektowana w taki sposób, żeby zachęcać mieszkańców do integracji i wspólnego spędzania czasu. Osiedle ma tętnić życiem, a sprzyjać będą temu wystawy, spektakle uliczne, liczne sklepy i restauracje. Przemyślana architektura całego osiedla pozwala na płynne przejście ze strefy zamieszkania do zielonych terenów rekreacyjnych. W Browarach Wrocławskich będziesz czuł się spokojnie i komfortowo. Możesz uczestniczyć we wspólnych wydarzeniach, ale też zdecydować się na relaks, korzystając z terenów przylegających do Odry. Dla osób lubiących spędzać czas aktywnie, znajdują się tam ścieżki rowerowe, boiska czy ściany wspinaczkowe. Doskonała lokalizacja sprzyja aktywności na świeżym powietrzu.

Łatwy i szybki dostęp do komunikacji miejskiej to jedna z cech inwestycji realizowanych przez Archicom. Browary Wrocławskie są doskonale skomunikowane z najważniejszymi punktami we Wrocławiu. Do większości z nich dotrzesz w 12 minut. Dla rowerzystów dużym udogodnieniem są ścieżki rowerowe. Z jednej strony bliskość zielonych terenów rekreacyjnych, a z drugiej strony wciąż jesteś blisko centrum Wrocławia z dostępem do szeroko rozumianej kultury.

Browary Wrocławskie to jedna z najważniejszych inwestycji Archicomu. Pomysłodawcy tej inwestycji, architekci chcą nawiązać do najlepszych tradycji tego miejsca, jednocześnie wprowadzając je w XXI w. Połączenie części zabytkowych z nowoczesnymi rozwiązaniami robi oszałamiające wrażenie. Jest to nowy rozdział w bogatej historii tego miejsca i być może jedna z najciekawszych inwestycji we Wrocławiu ostatnich lat i bez wątpienia będzie się cieszyć dużym powodzeniem.

Browar Wrocławski Archicom

Browar Wrocławski to kolejna propozycja Archicomu. Co wyróżnia tę inwestycję?

 • Klimatyczne lofty,
 • ustawne mieszkania i przestronne apartamenty,
 • połączenie nowoczesnej miejskiej inwestycji z historycznym klimatem
 • wielofunkcyjny kompleks urbanistyczny,
 • miejsce spotkań, otwarte i przyjazne dla wrocławian
 • miejsca rekreacji nad rzeką i na terenie inwestycji.

Browary Wrocławskie to typowa miejska inwestycja w sercu Śródmieścia, nad Odrą. Mieszkańcy tej inwestycji będą mogli poczuć prawdziwy wrocławski klimat i korzystać z bogatek oferty rekreacyjnej. Archicom reklamuje swoją inwestycję jako miejsce, gdzie możesz żyć spokojnie i komfortowo. Jest to miejsce dla pracy i dla wypoczynku. Architekci chcieli połączyć w tej inwestycji wielkomiejskiego ducha i niezwykłą historię Browaru Piastowskiego, który stał się inspiracją dla tego projektu. Przemyślane detale łączą zabytkowe części inwestycji z nowoczesną architekturą. Każdy z budynków ma swoją nazwę, która nawiązuje do dawnych przestrzeni przy ul. Jedności Narodowej, tworzących historię Śródmieścia. Inwestycja to nie tylko industrialne lofty, ale też przywrócenie lub stworzenie nowych funkcji, dzięki którym miejsce wróci do życia i znów będzie czerpać ze swoich najlepszych tradycji. Udział w tym będą mieli zarówno mieszkańcy, jak i gości, pracownicy i klienci.

Browary Wrocławskie to unikatowe w skali Polski, a nawet Europy obiekty loftowe. Ciekawa architektura, historyczne detale i miejsce obrosłe legendami, to krótka charakterystyka Leżakowni, Butelkowni i Starej Stajni.

 • Butelkownia to wizytówka inwestycji z pięknie odrestaurowanymi fasadami, wysokimi oknami o nieregularnych kształtach, które wychodzącą na reprezentacyjny plac browarny lub artystyczny. Dachy w swojej formie przypominają zielone ogrody. Dla mieszkańców oddano do dyspozycji klubowy chillout room.
 • Natomiast w Leżakowni powstanie otwarty dziedziniec. Pnący chmiel oraz ażurowa konstrukcja historycznych dźwigarów, które niegdyś stanowiły zadaszenie bednarni, stanowią o niezwykłym charakterze tego miejsca.
 • Stara Stajnia jest w pełni otwarta na plac artystyczny. Znajduje się w sąsiedztwie starego komina. Budynki znajdują się w dużej odległości od siebie, dzięki czemu miejsce swobodnie oddycha. Widoki ze Starej Stajni są przepiękne. Zachowano elementy pochylni dla koni i stajni, które zostaną zaaranżowane na fitness room.
 • Ważną częścią inwestycji jest Nowa Beczkownia oraz Formiernia z przytulnymi i kompaktowymi kawalerkami, oraz mieszkaniami łatwymi do aranżacji.
 • Natomiast mieszkania w Wozowni lub Warzelni znajdują się w samym sercu inwestycji. Są to lokale, które zostały zaprojektowane w sposób bardzo przemyślany, tak aby maksymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy mieszkania. Każde mieszkanie ma taras lub balkon, na którym możesz odpocząć i cieszyć się atmosferą tego niezwykłego miejsca.
 • Dla wielbicieli przestronnych apartamentów i ciekawych widoków, inwestor proponuje Wiatrownię. Jest to budynek nad rzeką z elewacją, wewnętrznym podwórkiem i dachem wypełnionym zielenią. Celem architekta było nawiązanie do przemysłowej historii tego miejsca za pomocą małej architektury i detali na budynkach. Na dach Wiatrowni wrócą nasady wiatrowe.

Planty Racławickie Archicom

Co wyróżnia inwestycję Planty Racławickie: Lokalizacja w zielonej i prestiżowej dzielnicy Krzyki, Należąca do osiedla część parkowa z pasem zieleni, Nowoczesny fitness club, Stacja ładowania aut elektrycznych i naprawy rowerów, Wykończenie inwestycji premium, Wysokie, słoneczne wnętrza. Planty Racławickie to bardzo prestiżowa inwestycja, wykończona w standardzie premium. Główna idea, jaka przyświecała przy projektowaniu osiedla, to współbrzmienie z otoczeniem i naturalnymi potrzebami człowieka. Pięknie zaaranżowane termy zielone, kameralne i ciche przestrzenie oraz duże odległości między budynkami mają sprzyjać dobremu samopoczuciu mieszkańców. Można powiedzieć, że zieleń otula całe osiedle, tarasy i ściany budynków. Całe otoczenie wręcz zaprasza do aktywności i przyjemnego spędzania czasu. Tereny rekreacyjne i pas parkowy tuż przy osiedlu zachęcają do spacerów na świeżym powietrzu. Wszystko sprzyja relaksowi i odpoczynkowi po całym dniu pracy. Planty Racławickie zapewniają bliski kontakt z przyrodą i życie zgodnie z naturą. Wystarczy wyjść z mieszkania, żeby znaleźć się wśród zieleni. Oto co oferują Planty Racławickie: naturalne ścieżki z drewnianych krążków, skały na wzór głazów narzutowych oraz pnie drzew jako siedzisko i element dekoracyjny, harmonijne kompozycje zieleni, które przypominają układ charakterystyczny dla lasów, dużą łąkę kwietną, pagórkowate ukształtowanie terenu, które latem sprawdzi się jako miejsce zabaw i spacerów, a zimą jako małe górki saneczkowe. akacjowy plac zabaw dla dzieci z elementami wspierającymi sensorykę i motorykę. Mieszkańcy, którzy lubią długie spacery, mogą udać się do paru Grabiszyńskiego, Południowego i Klecińskiego oraz na wały nad Ślęzą. Na pewno jako mieszkaniec Plantów Racławickich docenisz przepiękne widoki, które roztaczają się z okna. Bliskie sąsiedztwo parków, ogrodów działkowych oraz rzeki Ślęży sprzyja relaksowi i delektowaniu się niesamowitym widokiem. Architektura osiedla to również uczta dla oczu. Budynki wyróżniają niesamowite i efektowne szklane witryny z dodatkami drewna i miedzi, harmonijne elewacje w jasnych kolorach, na których widać pnącą się zieleń. Sport to zdrowie. Dlatego na osiedlu powstał profesjonalnie wyposażony fitness club, tylko dla mieszkańców. Architekci stanęli na wysokości zadania, projektując klub z wykorzystaniem zasad designu biofilicznego, czyli odpowiedzialnego ekologicznie. Dla mieszkańców czekają na dwie strefy ze sprzętami fitness, TRX oraz TV. Dla młodszych sportowców przygotowano ściankę wspinaczkową. Wszystko znajduje w otoczeniu drewna i zieleni, co jest odpowiedzią na naturalną potrzebę obcowania z przyrodą. Bardzo dużym atutem Plantów Racławickich jest ich lokalizacja. Jest to dzielnica świetnie skomunikowana z innymi częściami miasta, co jest bardzo wygodne dla mieszkańców. Blisko osiedla znajduje się pętla autobusowa z liniami dziennymi i nocnymi oraz dwie arterie drogowe, czyli ulica Grabiszyńska i Powstańców Śląskich. Dla osób, które głównie poruszają się rowerem, przygotowano rozbudowaną sieć tras rowerowych. Jednak to nie wszystko. Mieszkając na Plantach Racławickich, masz dostęp do handlu i usług w postaci sieci popularnych sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni, różnych usług medycznych. Jednak lokalizację tę wyróżniają przede wszystkim obiekty sportowo – rekreacyjne. Są to parki, place zabaw, basen WKS Śląsk, a także kąpielisko „Oporów”, które wkrótce zamieni się w nowoczesny obiekt dostępny przez cały rok. Planty Racławickie to inwestycja dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Mieszkania są funkcjonalne, ustawne, zapewniają swobodną komunikację i co najważniejsze, mają dużo światła. Każde mieszkanie ma swój taras, balkon lub ogródek, gdzie możesz odpocząć po długim dniu lub wypić poranną kawę. Apartamenty są wysokie, niektóre z nich mają nawet 2,92 cm wysokości. Balkony wyposażone będą w Lumony. Co deweloper oferuje w standardzie? Są to naziemne o naziemne miejsca parkingowe, rowerownie oraz komórki lokatorskie. Osiedle jest monitorowane oraz chronione przez całą dobę. Wsłuchując się w potrzeby mieszkańców, Archicom zadbał o to, żeby na terenie osiedla znalazła się stacja ładowania aut elektrycznych i stacja do samodzielnej naprawy rowerów.

Czarnieckiego – inwestycja w popularnej dzielnicy Szczepin

Informacje o inwestycji:

 • Prestiżowa lokalizacja w dzielnicy Szczepin, blisko centrum miasta,
 • Doskonała komunikacja z miastem, bliskość sieci tramwajowej i autobusowej,
 • Bogate zaplecze handlowo – usługowe, rekreacyjne i edukacyjne,
 • Interesujący, niebanalny design i wykończenie premium,
 • 3 niezależne klatki schodowe gwarantujące prywatność i bezpieczeństwo,
 • Miejsca postojowe w garażu podziemnym z mechaniczną wentylacją i czujnikami stężenia tlenku węgla oraz gazu, rowerowania i stojaki na rowery.
 • Klimatyczny dziedziniec wewnętrzny z oświetleniem parkowym i zielenią ozdobną.

Czarnieckiego to kameralna inwestycja, która znajduje się blisko centrum miasta, w prestiżowej i cenionej dzielnicy Szczepin. Już sama lokalizacja świadczy o wartości inwestycji, która na pewno będzie rosła z czasem. Miejskie kamienice, szerokie chodniki, spokojne i urokliwe uliczki to wizytówka tej części Wrocławia. Warto też wspomnieć o pasach zieleni, placach i skwerkach, gdzie toczy się życie dzielnicy. Bardzo ważnym elementem każdej inwestycji jest dostęp do komunikacji miejskiej oraz dostęp do usług. Inwestycja Czarnieckiego spełnia te wymagania. Osiedle jest świetnie skomunikowane z miastem, a na jego terenie znajduje się szereg placówek handlowych, usługowych, edukacyjnych i rekreacyjnych. W pobliżu osiedla znajduje się wiele linii tramwajowych, autobusowych oraz stacja kolejowa. Dla osób dbających o formę oraz ekologiczne formy transportu znajduje się 14 stacji Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Bardzo blisko masz również do każdej z pięciu wrocławskich galerii, restauracji, kawiarni, obiektów sportowych oraz usług medycznych. Nie musisz tracić czasu na dalekie dojazdy.

Co oferuje Archicom w inwestycji na Czarnieckiego? W budynku oddano do użytku 57 apartamentów inwestycyjnych. Powierzchnia lokali wynosi od 23 do 53 m2. Wszystkie apartamenty są wykończone. Apartamenty przy Czarnieckiego to bardzo ciekawa i atrakcyjna forma lokowania oszczędności. W każdym większym mieście, inwestycje w samym centrum miasta są bardzo rzadkie. Dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Apartamenty przy Czarnieckiego we Wrocławiu to gwarancja dobrze ulokowanego kapitału. Jednak lokalizacja to nie jedyny argument przemawiający za zakupem apartamentu w budynku Czarnieckiego. Inwestycja wyróżnia się bardzo ciekawą architekturą, która doskonale komponuje się z najbliższym otoczeniem. Elewacja budynku powstała zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze. Pokryta jest kasetonami z blachy ocynkowanej. Kompozycja ze wstęg oplatających budynek robi duże wrażenie.

Cały budynek podzielony jest na strefy, które są od siebie niezależne. W budynku znajdują się reprezentatywne klatki schodowe i lobby. Oświetlony dziedziniec, pełen zieleni nadaje tej ciekawej inwestycji kameralnego charakteru. Dzięki temu inwestycja nawiązuje do stylu osiedlowych kamienic. Projektanci Archicomu nie pozostają obojętni na wyzwania, jakie stoją przed naszym światem. Zawsze zaczyna się od małych kroków. Na elewacji budynku powstanie mural ścienny, wykonany pierwszą na świecie farbą antysmogową, która oczyszcza powietrze poprzez wykorzystanie energii światła do rozkładania szkodliwych zanieczyszczeń. Archicom stworzył przestrzeń dla sztuki, ale też zadbał o wkład w poprawę jakości powietrza.

Inwestycja komercyjna - City Forum

Krótki opis inwestycji:

 • Prestiżowa lokalizacja usytuowana blisko centrum Wrocławia, do którego można dojść szybko nawet na piechotę,
 • Kompleks dwóch budynków biurowych klasy A o całkowitej powierzchni najmu 24 000 m2, w którym powierzchnia usługowa zajmuje 2000 m2
 • Szybki dostęp do komunikacji publicznej i ścieżek rowerowych tuż przed budynkiem,
 • Dostęp do handlu i usług oraz placówek edukacyjnych, restauracji i kawiarni.

Inwestycja komercyjna - Browary Wrocławskie

Browary Wrocławskie to nowa inwestycja mieszkaniowo-komercyjna w dzielnicy Śródmieście. Dlaczego Browary Wrocławskie? Jest to szczególne miejsce na mapie Wrocławia, które zawsze kojarzyło się z rzemiosłem. Obecnie Archicom zwraca je wrocławskim przedsiębiorcom i mieszkańcom. Jest to inwestycja, w której zamieszka docelowo 10 000 osób. Szczególny nacisk położono na harmonijne współgranie funkcji rezydencjalnej z funkcją komercyjną. Przestrzeń komercyjna jest przeznaczona pod różnego rodzaju usługi. Projekt jest bardzo przemyślany, a oferta komercyjna będzie się koncentrować wokół 3 głównych placów, browarnego, artystycznego i targowego oraz rekreacyjnego nadbrzeża Odry. W tym miejscu ma się koncentrować życie osiedla, a mieszkańcy będą mogli zaspokoić większość swoich potrzeb.

Browary Wrocławskie - atrakcyjna okolica

Atrakcyjna i prestiżowa okolica daje możliwość łączenia życia prywatnego i zawodowego. Co znajdziemy w pobliżu osiedla? Placówki edukacyjne, uczelnie wyższe, placówki medyczne, hotele i placówki bankowe. Dzięki temu załatwisz wiele spraw w jednym miejscu. Okolica robi duże wrażenie, a to dzięki pięknym parkom, terenom rekreacyjnym i trasom rowerowym. Dla najmłodszych oddano do użytku nowoczesne place zabaw. Wszystko razem tworzy niepowtarzalny klimat.

Inwestycja dla biznesu

Browary Wrocławskie są zlokalizowane w samym sercu Śródmieścia, przy ulicy Jedności Narodowej i w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych Wrocławia. Dzięki temu szybko i z łatwością dostaniesz się do różnych części miasta i poza jego granice. Multifukcyjny obiekt jest wprost stworzony do założenia własnego biznesu. Browary Wrocławskie jest wyjątkową inwestycją, nawiązującą do najlepszych tradycji tego miejsca. Na przedsiębiorców czeka atrakcyjna oferta lokali usługowych i biurowych. Archicom oferuje przedsiębiorcom lokale o wysokim standardzie i zróżnicowanym metrażu o dużych możliwościach adaptacyjnych w zależności od branży. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, ceniących historyczne przestrzenie i nawiązania do tradycji.

Krótkie podsumowanie inwestycji:

 • 32 lokale o zróżnicowanej powierzchni od 30 aż do 400 mkw,
 • Dogodny i szybki dostęp do komunikacji miejskiej,
 • Do wyboru lokale biurowe, usługowe i gastronomiczne.

Kredyt hipoteczny - bezpieczny zakup nieruchomości

Większość osób przy zakupie mieszkania korzysta z kredytu hipotecznego. Dowiedz się, co zrobić i jakie dokumenty musisz przygotować, żeby otrzymać kredyt hipoteczny. Pamiętaj, że zwiększasz swoje szanse na kredyt hipoteczny, kiedy chcesz kupić mieszkanie od sprawdzonego i wiarygodnego dostawcy. Możesz skorzystać z pomocy eksperta kredytowego z kredytwroclaw.pl lub spotkać się z ekspertem kredytowym Archicomu. To, czy otrzymasz kredyt hipoteczny, zależy od Twojej zdolności kredytowej. Na zdolność kredytową mają wpływ następujące elementy:

 • Twoje miesięczne dochody netto, które pozyskujesz z jednego lub kilku źródeł,
 • Miesięczne koszty utrzymania,
 • Wysokość wkładu własnego,
 • Twoje zobowiązania finansowe w innych bankach, kredyty, pożyczki, karty kredytowe itd.
 • liczba osób przystępujących do kredytu oraz wiek najstarszego kredytobiorcy,
 • liczba osób w gospodarstwie domowym,
 • rodzaj umowy z tytułu, której uzyskujesz dochody – umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony, działalność gospodarcza, najem, umowa cywilnoprawna,
 • staż pracy u aktualnego pracodawcy / okres prowadzenia działalności gospodarczej,
 • cena nieruchomości, którą planujesz kupić,
 • okres spłaty kredytu,
 • wybór rat, równe lub malejące.

Na podstawie informacji pozyskanych od Ciebie, ekspert kredytowy może przygotować symulację kwoty kredytu hipotecznego oraz wszystkich kosztów z nim związanych. Dodatkowo ekspert kredytowy wyjaśni Ci całą procedurę wnioskowania o kredyt. Kiedy już zdecydujesz się na konkretne mieszkanie, będziesz znał swoją zdolność kredytową i kwotę, o którą możesz się starać, to wtedy czas na kolejne spotkanie z ekspertem kredytowym, na którym przygotujecie i wypełnicie wniosek kredytowy oraz ustalicie zakres i rodzaj niezbędnych dokumentów. Dokumenty będą się różnić w zależności od źródła dochodów czy formy zatrudnienia. Ze strony Archicomu, przedstawiciel firmy powinien przygotować zestaw dokumentów, związanych z inwestycją i konkretnym lokalem. Jakie dokumenty powinieneś przykładowo przygotować: Umowa o pracę na czas nieokreślony

 • zaświadczenie o dochodach na formularzu bankowym wypełnionym przez pracodawcę,
 • historia konta bankowego,
 • dowód osobisty.

Umowę na czas określony:

 • te same dokumenty jak wyżej,
 • Twój PIT z ostatniego roku rozliczeniowego,
 • jeżeli Twoja umowa kończy się w ciągu najbliższych 12 miesięcy, konieczna będzie promesa od pracodawcy, że będzie kontynuował współpracę z Tobą. Pracujesz na umowę zlecenie lub jako freelancer?

Oto lista potrzebnych dokumentów:

 • dokumenty jak wyżej,
 • historia konta bankowego na okres od 6 do 12 miesięcy wstecz,
 • wszystkie zawarte umowy zlecenie w ciągu ostatnich 12 miesięcy i rachunki do tych umów.

Kiedy prowadzisz działalność gospodarczą, to lista potrzebnych dokumentów będzie zależeć od Twojego sposobu rozliczania z Urzędem Skarbowym. W przypadku rozliczania w formie książki przychodów i rozchodów:

 • podsumowanie przychodów i rozchodów w okresie od roku do nawet kilku lat wstecz,
 • PIT za ubiegły rok rozliczeniowy,
 • szczegółowa KPiR za ostatni miesiąc,
 • zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS i US,
 • dowód osobisty. W przypadku rozliczania się ryczałtem:
 • ewidencja przychodu za wszystkie miesiące bieżącego roku,
 • PIT za rok ubiegły,
 • zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS i US (zwykle do umowy kredytowej),
 • dowód osobisty.

Kiedy już skompletujecie dokumenty oraz wypełnicie wniosków kredytowy, to na Twoją prośbę ekspert kredytowy wyśle je do kilku wybranych banków. Pamiętaj, żeby przemyśleć listę banków i wybrać te, które mają najkorzystniejsze dla Ciebie oferty kredytowe. Zazwyczaj wysyła się wnioski do 2 - 3 banków, tak żeby mieć pewność, że otrzymasz kredyt hipoteczny. Kiedy wszystkie decyzje będą pozytywne, wtedy możesz negocjować warunki. Jak wygląda procedura po wysłaniu wniosku? Cały proces trwa około 2 miesięcy. Bank w tym czasie oceni i zweryfikuje:

 • Twoją zdolność kredytową,
 • złożone przez Ciebie dokumenty finansowe,
 • Twoją wiarygodność finansową na podstawie raportu z Biura Informacji Kredytowej,
 • dewelopera i dokumenty dotyczące inwestycji, którą wybrałeś.

Po analizie i weryfikacji całej dokumentacji bank wyda decyzję kredytową. Jeżeli decyzje będzie pozytywna, to otrzymasz z banku wzór umowy kredytowej. Możesz ją skonsultować ze swoim ekspertem kredytowym, prawnikiem lub z pracownikiem banku. Najważniejsze informacje, na które powinieneś zwrócić uwagę to:

 • całkowita kwota kredytu do spłaty, sprawdź RRSO kredytu,
 • wysokość i harmonogram miesięcznych rat,
 • warunki niezbędne do uruchomienia kredytu, czyli na przykład przelew wymaganego wkładu własnego i podpisanie z deweloperem oraz bankiem umowy przelewu wierzytelności,
 • wymagane przez bank zabezpieczenia, czyli przede wszystkim ustanowienie hipoteki, ubezpieczenia majątkowe, pomostowe, na życie,
 • możliwości wcześniejszej spłaty.

Kiedy uznasz, że wszystkie zapisy w umowie kredytowej są dla Ciebie zrozumiałe i w pełni Ci odpowiadają, to wtedy umawiasz się w placówce bankowej na jej podpisanie. Konieczne będzie też dopełnienie formalności niezbędnych do uruchomienia kredytu. Wtedy już tylko musisz czekać na odbiór mieszkania i podpisanie umowy przenoszącej własność.

Znajdź kredyt, którego potrzebujesz!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901

Porady kredytowe - o kredytach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Deweloperzy Wrocław - sprawdź dewelopera

Zobacz wszystkie firmy deweloperskie realizujące projekty mieszkaniowe we Wrocławiu

Dom Development Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Milart Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 1995 roku.

Muralpol Deweloper Wrocław

Buduje mieszkania od 2001.

PROFIT Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2003.

INTER-ES Deweloper

Buduje mieszkania od 1989.

Ronson Development Wrocław

Buduje mieszkania od 2000 roku.

Rafin Developer Wrocław

Spółka została utworzona w 2000 roku.

Mój DOM Deweloper Wrocław

Działa nieprzerwanie od 1996 roku.

INKOM S.A. - Deweloper Wrocław

Budujemy we Wrocławiu od 1997 roku.

RT Deweloper Wrocław

Sprawdź wyjątkową ofertę.

Toscom Deweloper Wrocław

Na rynku nieruchomości od 1996 roku.

i2 Development S.A Deweloper Wrocław

W roku 2012 rozpoczeli prace nad pierwszą inwestycją.

Lokum Deweloper Wrocław

Od 2004 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Blockpol Deweloper Wrocław

Rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r.

ROBYG Deweloper Wrocław

Od 20 lat zmienia polską architekturę i kształtuje trendy.

Triada Dom Deweloper Wrocław

Na rynku od 1999 roku.

Arkop Deweloper Wrocław

15 lat działalności deweloperskiej.

Spravia Deweloper Wrocław

Od 1999 roku firma, działająca wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości.

Develia Deweloper Wrocław

W ciągu 15 lat działalności firma wybudowała blisko 14 tys. lokali.

Atal Deweloper Wrocław

ATAL w formie spółki akcyjnej powstał w 2006 roku.

HOSSANOVA Deweloper Wrocław

Hossanova powstała z przyjaźni i wielkiej pasji założycieli.

Ancona Deweloper Wrocław

Ancona realizuje projekty obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.

Blue Forest Deweloper Wrocław

Powstał, by realizować inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu i okolicach.

Archicom Deweloper Wrocław

Nieprzerwana działalności od 1986r.

OKRE Development Wrocław

OKRE Development działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat

Comex Deweloperstwo Wrocław

Od przełomu roku 2004/2005, realizujemy kameralne inwestycje deweloperskie.

DŚ Development Wrocław

Od 25 lat na rynku - ponad 500 wybudowanych domów.

Sanbet Development Wrocław

Deweloper w pełni oparty na polskim kapitale.

BNM Development Wrocław

Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku.

Trei Residential Deweloper Wrocław

Trei Real Estate jest deweloperem należącym do grupy Tengelmann.

Republika Wnętrz Deweloper Wrocław

Od lat buduje wizerunek nowoczesnego Wrocławia.

Omega Buildings Deweloper Wrocław

Tanie mieszkania na sprzedaż w nowoczesnych budynkach.

Ekspert kredytowy Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz całego woj. dolnośląskiego - umów się na bezpłatne spotkanie.

Archicom Wrocław

Oceń nas!


4,8 /5 (2314 ocen)

Oceń nasze usługi