Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Biuro nieruchomości Wrocław

Szybka sprzedaż mieszkania, domu, działki we Wrocławiu.

Porozmawiajmy
Biuro nieruchomości Wrocław Biuro nieruchomości Wrocław

3 kroki dzielą Cię od sprzedaży

Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław

Pomagamy naszym klientom w szybkiej i zyskownej sprzedaży nieruchomości, a także, oferujemy pełne wsparcie specjalistów.

Porozmawiajmy

Jak działa nasze biuro nieruchomości?

Jesteśmy firmą, której działalność polega na skupie nieruchomości. Działamy nieco inaczej niż biura nieruchomości, które pośredniczą w sprzedaży lokali. Nasze podstawowe usługi to:

 • Wycena nieruchomości,
 • Pomoc w kompletowaniu dokumentów,
 • Pomoc prawna,
 • Odkup lokali.

Główny trzon naszej działalności stanowi skup nieruchomości we Wrocławiu. To właśnie tutaj działamy, ale coraz częściej skupujemy mieszkania w innych częściach dolnego śląska.

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Dysponujemy własnym kapitałem i nie musimy korzystać z kredytów bankowych. Wypracowaliśmy standardy działania, które gwarantują szybką sprzedaż, minimum formalności i szybką wycenę.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, to wystarczy, że wyślesz krótki formularz kontaktowy i podasz podstawowe dane o nieruchomości. Potem wystarczy poczekać na kontakt ze strony naszego agenta, który wprowadzi Cię w szczegóły. Kto korzysta z naszych usług? Są to osoby, które:

 • Mieszkają na co dzień za granicą,
 • Przeprowadzają się do innego miasta lub kraju,
 • Odziedziczyły mieszkanie w spadku,
 • Potrzebują pieniędzy na inwestycję,
 • Mają nieruchomość, która jest problematyczna,
 • Mają problemy finansowe,
 • Chcą szybkiej i bezproblemowej sprzedaży.

Sprzedaj nam, swoje mieszkanie!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Biuro nieruchomości Wrocław Biuro nieruchomości Wrocław

Biuro nieruchomości Wrocław

Skuteczna sprzedaż nieruchomości we Wrocławiu.

Porozmawiajmy

Agencja nieruchomości Wrocław

Wrocław w ostatnich latach przeżywa prawdziwy rozkwit. Można się rozpisywać o niesamowitym klimacie Wrocławia, historii i zabytkach, które przyciągają nowych mieszkańców i tysiące turystów. Za wyborem Wrocławia jako miejscem do życia przemawiają również względy praktyczne. Wrocław to ważne centrum biznesowe i akademickie. Wiele firm działających na Dolnym Śląsku poszukuje wykwalifikowanych pracowników i zapewnia rozwój oraz dobrze płatną pracę. Uczelnie wyższe zapraszają w swoje mury studentów, którzy mogą wybierać spośród wielu kierunków. Warto również wspomnieć o ofercie kulturalnej Wrocławia, która jest bardzo bogata. Nie powinno dziwić to, że deweloperzy upodobali sobie rynek wrocławski, kupując nowe działki pod budowę mieszkań i domów. Obrót nieruchomościami jest niezwykle dynamiczny i wciąż się rozwija. Konkurencja jest bardzo duża, ale nie wszystkie biura lub pośrednicy działają profesjonalnie. Czym zatem nasze biuro wyróżnia się na tle konkurencji? Dlaczego warto wybrać nasze biuro nieruchomości? Działamy w inny sposób niż tradycyjne biura nieruchomości.

Gdzie znajdę Wasze biuro nieruchomości?

Działamy głównie we Wrocławiu. To właśnie stolicę Dolnego Śląska wybraliśmy jako główną siedzibę naszego działalności. Jednak coraz częściej kontaktują się z nami klienci z innych miast. Skupujemy mieszkania w większych i mniejszych miejscowościach. Interesują nas nie tylko mieszkania, ale również domy i działki budowlane. Niezależnie, gdzie mieszkasz, możesz się z nami kontaktować. Nawet jeśli wyślesz formularz i otrzymasz od nas wycenę, to nie jesteś do niczego zobowiązany. Jeżeli nasza oferta nie będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, to nasz współpraca się zakończy na tym etapie.

Chcemy jednak zaznaczyć, że wielu klientów skorzystało z naszych usług i jest zadowolonych z warunków i przebiegu transakcji. Interes i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i oferujemy pełne wsparcie. Pomagamy w wycenie nieruchomości i w zebraniu wszystkich potrzebnych dokumentów. Nasz zespół stanowią profesjonalni agenci, którzy mają dużą wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu skupem i sprzedażą nieruchomości. W ciągu jednego dnia licząc od wysłania formularza, otrzymasz od nas wycenę i ofertę zakupu Twojej nieruchomości.

Dlaczego nasze biuro wyróżnia się na tle innych biur nieruchomości we Wrocławiu?

Zapewne wiesz, jak działa typowa agencja nieruchomości Wrocław. Zgłaszasz swoje mieszkania, a biuro nieruchomości zaczyna szukać klientów, zainteresowanych jego kupnem. Jeśli transakcja dojdzie do skutku, zgodnie z umową musisz zapłacić pośrednikowi prowizję. Może się jednak zdarzyć, że na sprzedaż mieszkania będziesz czekać bardzo długa. Wynika to przede wszystkim z tego, że coraz więcej agencji zajmuje się również sprzedażą mieszkań od deweloperów, ponieważ zainteresowanie mieszkaniami z rynku pierwotnego wciąż rośnie. Nowe lokale zwłaszcza w atrakcyjnej okolicy sprzedają się od ręki. Jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość, to musisz się liczyć z dużą konkurencją albo zaproponować bardzo atrakcyjną cenę, która nie do końca może spełniać Twoje oczekiwania.

Obserwując rynek nieruchomości, dowiedzieliśmy się, że wiele osób chce sprzedać swoje mieszkanie szybko i sprawnie. Wynika to z wielu rzeczy. Część klientów przeprowadza się do innego miasta lub kraju i zależy im na czasie. Wiele osób otrzymało mieszkanie w spadku i też zależy im na szybkiej sprzedaży. Powodów jest bardzo dużo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, założyliśmy biuro, które zajmuje się skupem nieruchomości Wrocław. Od pewnego czasu działamy również w innych miastach w Polsce.

Skup nieruchomości Wrocław okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ jest coraz więcej osób, które chcą szybko sprzedać swoje mieszkanie. Należy zaznaczyć, że jest całkiem duże grono osób, które chcą jak najszybciej pozbyć się nieruchomości. Są to klienci, którzy otrzymali mieszkanie w spadku i nie wiedzą za bardzo, co z nim zrobić. Zdarza się, że jesteśmy właścicielami lokali zadłużonych lub takich, które nie mają uregulowanego statusu prawnego. Wiele mieszkań potrzebuje też generalnego remontu, a Ty nie masz na to pieniędzy ani czasu. Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest w takim wypadku współpraca z naszym biurem nieruchomości. Nasza oferta skupu nieruchomości zapewnia szybką sprzedaż, a cała procedura jest krótka. Dążymy do tego, żeby Twoje zaangażowanie w całą transakcję było minimalne. Bierzemy na siebie większość procedur i zajmujemy się wszystkim do początku do końca.

 • Nie wymagamy osobistego kontaktu, nie musisz do nas przyjeżdżać.
 • Większość spraw można załatwić zdalnie.
 • Zapewniamy minimum formalności, a cała procedura kończy się na jednej lub dwóch wizytach u notariusza.

Jak działa nasze biuro nieruchomości we Wrocławiu?

Działamy szybko i sprawnie. To nas wyróżnia na tle konkurencji. Typowe biuro nieruchomości zajmuje się wieloma rzeczami. Są to szukanie kupców i nabywców, sprzedaż, wynajem, zarządzanie nieruchomością, prezentacja mieszkań. Nasze biuro nieruchomości Wrocław to bezpośredni nabywca, co jest dla Ciebie i wielu klientów bardzo dobrą wiadomością. Nie musisz czekać, aż w końcu ktoś kupi Twoje mieszkanie. Unikasz rozczarowań i kosztów, które poniesiesz, zanim sprzedasz mieszkanie. Współpracując z nami, sprzedajesz mieszkanie od ręki. Wystarczy, że wyślesz do nas zapytanie, a oddzwoni do Ciebie nasz agent nieruchomości Wrocław, który przeprowadzi Cię przez cały proces. W ciągu jednego dnia otrzymasz od nas ofertę zakupu Twojego mieszkania. Jeżeli nasza oferta będzie Ci odpowiadać, to cała transakcja potrwa maksymalnie kilka dni. Martwią Cię formalności? Nie ma sprawy, skompletujemy wszystkie niezbędne dokumenty i przeprowadzimy Cię przez cały proces. Zapewniamy, że będziesz czuł się komfortowo. Najważniejsze jest to, że nie musisz czekać miesiącami na sprzedaż mieszkania. Oprócz mieszkań skupujemy domy we Wrocławiu i w całej Polsce.

Wycena bez oglądania mieszkania – czy jest to możliwe?

Mamy zarówno wiedzę, jak i doświadczenie, które pozwalają nam na rzetelną i profesjonalną wycenę danej nieruchomości. Nasi pracownicy są doskonale obeznani z rynkiem nieruchomości we Wrocławiu i w innych miastach. Dodatkowo mamy dostęp do aktualnych cen transakcyjnych, na podstawie których możemy przygotować naszą propozycję. Od Ciebie potrzebujemy natomiast niezbędnych informacji o nieruchomości. Wypełnienie formularza zajmie Ci nie więcej niż 2 minuty. Jakich informacji potrzebuje nasze biuro nieruchomości Wrocław? Są to:

 • Dokładny adres mieszkania.
 • Piętro, na którym znajduje się Twoje mieszkanie,
 • Metraż nieruchomości,
 • Standard wykończenia,
 • Liczba pokoi,

Poprosimy Cię również o załączenie zdjęć mieszkania. Na podstawie tych informacji w ciągu jednej doby sporządzimy wycenę nieruchomości. Duża część klientów otrzymuje ją już w dniu zgłoszenia. Informacje, które nam przekażesz, są bardzo ważnym elementem wyceny. Naszą pracę ułatwia również znajomość lokalnych rynków nieruchomości, wiedza o gospodarce i finansach i prawach, które rządzą rynkiem nieruchomości. Dzięki temu wycena oraz cały proces sprzedaży przebiegają szybko i sprawnie.

Jak kształtuje się nasza oferta?

Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, a nasza oferta jest jasna i zrozumiała. Kupujemy nieruchomości od naszych klientów za koło 90% ich wartości rynkowej. Jest to dobra i korzystna oferta, ponieważ:

 • Mieszkanie sprzedajesz szybko i od razu otrzymujesz pieniądze,
 • Cała transakcja zajmuje nie więcej niż kilka dni,
 • Procedury są zredukowane do niezbędnego minimum,
 • Ne tracisz czasu na poszukiwanie kupca,
 • Nie musisz płacić prowizji.

Mieszkanie sprzedajesz trochę taniej, ale za to szybko. Jeżeli czekasz na kupca zbyt długo, to musisz ponosić koszty związane z nieruchomością i dbać o nie, ponieważ wartość mieszkania może spaść. Musisz się też liczyć z tym, że klienci będą chcieli i tak negocjować zaproponowaną przez Ciebie cenę. Coraz więcej klientów docenia skup nieruchomości, a nasza usługa cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

W czym jeszcze może pomóc biuro nieruchomości Wrocław?

Masz nieruchomość, która jest zadłużona? W księdze wieczystej jest wpisana hipoteka na rzecz banku lub innego wierzyciela? Chcesz szybko sprzedać zadłużoną nieruchomość? Zdarza się również, że spadek może być obciążeniem, ponieważ mieszkanie, które odziedziczyłeś, jest obciążone długami poprzedniego właściciela. Mieszkanie może też nie nadawać się do użytku. Czy jest możliwość sprzedaży mieszkania z długami? Oczywiście, że tak. Wystarczy, że skontaktujesz się z biurem nieruchomości Wrocław.

Szybka sprzedaż mieszkania we Wrocławiu

Kiedy szukasz mieszkania, to w pierwszej kolejności zwracasz uwagę na dogodną lokalizację, dostęp do komunikacji, metraż, liczbę pokoi, cenę, ale też stan prawny mieszkania. Nabywca bez wątpienia sprawdzi księgę wieczystą nieruchomości, żeby zweryfikować jej stan prawny i ewentualne zadłużenie. Chcą się zabezpieczyć, kupiec bardzo dokładnie przejrzy całą księgę. Najważniejsze działy w księdze wieczystej dla potencjalnego kupca to dział III i IV. W dziale III znajdują się informacje o wszystkich zadłużeniach, w postaci zajęć komorniczych, natomiast z działu IV można się dowiedzieć o ewentualnych hipotekach. Zdarza się, że mieszkanie nie ma założonej księgi wieczystej. Nie zawsze oznacza to, że mieszkanie jest podejrzane, ale i tak będzie trudno je sprzedać. Stan prawny oraz ewentualne zadłużenie nieruchomości możesz sprawdzić w spółdzielni mieszkaniowej. Jako biuro nieruchomości Wrocław zajmujemy się skupem takich mieszkań. Osoba prywatna będzie miała problem z zakupem takiej nieruchomości, ze względu na liczne formalności i procedury, z którymi musiałaby się borykać już po sfinalizowaniu transakcji. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku biura nieruchomości, które profesjonalnie zajmuje się skupem takich mieszkań. Dla nas takie transakcje są na porządku dziennym. Mamy nie tylko kapitał, ale również profesjonalny zespół. Dzięki temu możemy kupować mieszkania zadłużone, przeznaczonego do generalnego remontu, czy z lokatorami. Na tym polega nasz biznes, a każda transakcja może oznaczać dla nas dobrą okazję.

Jak sprzedać mieszkanie we Wrocławiu, które otrzymałem w spadku?

Odziedziczyć można na podstawie testamentu, który pozostawił zmarły lub na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Jeżeli nie ma testamentu, to obowiązuje wtedy dziedziczenie ustawowe. W przypadku, gdy któryś ze spadkobierców odrzuci spadek lub się go zrzekł jeszcze za życia zmarłego, to wtedy spadek w określonych częściach przechodzi na kolejnych spadkobierców. Czy można sprzedać takie mieszkanie? Czy to jest możliwe? Zacznijmy od wyjaśnienia, kiedy dochodzi do dziedziczenia ustawowego. Dziedziczenie ustawowe stanie się faktem, gdy brak jest testamentu, gdy testament zostanie uznany za nieważny, ponieważ nie ma daty lub podpisu, albo gdy członkowie rodziny zaczną testament podważać. Może się też okazać, że kolei spadkobiercy odrzucają spadek, nie dożywają odczytania testamentu lub spadkodawca nie wskazał w testamencie całego swojego majątku. Nasze biuro nieruchomości ma dość często do czynienia z takimi sytuacjami.

Kodeks Cywilnym określa wszystkie zasady dziedziczenie. W pierwszej kolejności dziedziczy małżonek i dzieci. Kiedy zmarły nie miał małżonka lub dzieci, spadek przechodzi na kolejnych najbliższych krewnych. Prawo spadkowe jest dość skomplikowane, a sprawy spadkowe mogą trwać latami. Warto zatem sprawdzić, czy możliwa jest sprzedaż mieszkania, zanim wpis w księdze wieczystej zostanie zaktualizowany. Jako biuro nieruchomości zajmujemy się skupem takich mieszkań. Współpraca z nami to najlepsza opcja, kiedy chcesz szybko otrzymać pieniądze i przerażają Cię formalności związane ze spadkiem i wszystkimi formalnościami. Jak wygląda sprzedaż, gdy nie ma księgi wieczystej lub nie została ona zaktualizowana.

Sprzedaż mieszkania a księga wieczysta

Z przepisów prawa wynika, że właściciel nieruchomości nie ma obowiązku zakładać księgo wieczystej. Choć jest to dość ryzykowne, to wciąż wielu właścicieli nieruchomości nie założyło księgi wieczystej dla swojego lokalu. Nawet jeśli chcesz sprzedać nieruchomość bez księgi wieczystej, to teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie. Jednak w praktyce ciężko jest takie mieszkanie sprzedać. Wyjaśnijmy, co to jest zatem księga wieczysta i jakie jest jej znaczenie. Przede wszystkim w księdze wieczystej znajdują się wszelkie informacje na temat właściciela nieruchomości, użytkowników, jej stanu prawnego, ewentualnego zadłużenia oraz o wielu innych ważnych sprawach, które mogą mieć duże znaczenie dla kupującego. Mieszkanie bez księgi wieczystej jest o wiele trudniej sprzedać, chociaż nie jest to niemożliwe. Jeżeli masz mieszkanie bez księgi wieczystej i chcesz je szybko sprzedać, to skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości Wrocław. Dzięki temu unikniesz długiej procedury sprzedaży i otrzymasz pieniądze za swoją nieruchomość, przy minimum formalności. Kiedy współpracujesz z naszym biurem nieruchomości to stan prawny lub brak księgi wieczystej nie ma dużego znaczenia. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? Skontaktuj się z nami już dziś!

Czy biuro nieruchomości Wrocław pomaga w skompletowaniu dokumentów?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kompletowanie dokumentów zabiera dużo czasu i czasami jest po prostu trudne. Niestety jest to jednocześnie bardzo ważna część transakcji, ponieważ bez kompletu dokumentów nie można przygotować i podpisać aktu notarialnego. Wychodzimy naszym klientom naprzeciw i z chęcią również pomagamy przygotować listę dokumentów, a następnie je skompletować. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji aż do pomyślnego sfinalizowania transakcji sprzedaży mieszkania. Nie wahaj się i powiedz nam, w czym możemy Ci pomóc.

Jak szybko jesteście w stanie kupić moje mieszkanie?

Odpowiedź brzmi: bardzo szybko. Jesteśmy biurem nieruchomości, które dysponuje własnym kapitałem i nie potrzebujemy kredytu bankowego, żeby kupić od Ciebie mieszkanie. Pieniądze za mieszkanie otrzymasz zaraz po podpisaniu aktu notarialnego. Środki znajdą się na Twoim koncie, zanim wyjdziemy z kancelarii. Umowa kupna-sprzedaży mieszkania ma formę aktu notarialnego, który jest przygotowywany przez notariusza. Chcemy, żeby nasi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo dlatego, jeżeli masz takie życzenie, to sam możesz wybrać kancelarię notarialną. Jest to praktyka rzadko spotykana na naszym rynku.

Czy biuro nieruchomości Wrocław zajmuje się skupem mieszkań problematycznych?

Mamy duże doświadczenia na rynku nieruchomości. Działamy głównie we Wrocławiu, ale też skupujemy mieszkania w innych miastach Polski. Możemy pochwalić się bogatym portfolio udanych transakcji. Zajmujemy się też skupem trudnych nieruchomości. Pomaga nam w tym renomowana kancelaria prawnicza. Dlatego mamy możliwość kupić od Ciebie lokal, który:

 • jest zadłużony,
 • ma wpis komorniczy,
 • wymaga gruntownego remontu,
 • nie ma uregulowanego stanu prawnego,
 • nie ma księgi wieczystej.

Bardzo ważną częścią procesu sprzedaży mieszkania jest rzetelna i realna wycena. Wycena może skrócić lub wydłużyć czas sprzedaży nieruchomości. Wycena, która nie odzwierciedla sytuacji rynkowej i jest zawyżona, może wydłużyć sprzedaż o wiele miesięcy. Taka sytuacja ma miejsce dość często, gdy próbujemy sprzedać mieszkanie na własną rękę. Wiele osób przygotowuje ofertę cenową na podstawie informacji z portali ogłoszeniowych. Prawda jest jednak taka, że ceny na portalach ogłoszeniowych są zawyżone o nawet kilkanaście procent względem ceny transakcyjnej, czyli ceny, po której realnie możesz sprzedać swoje mieszkanie.

Już jakiś czas temu spotkaliśmy się z tym problemem. Nasza wycena nieruchomości jest realna i zakłada, że swoje mieszkanie sprzedasz od razu. Wycenę otrzymasz w ciągu kilku godzin po przesłaniu do nas formularza wraz z informacjami o nieruchomości. Razem z wyceną otrzymasz ofertę zakupu i jeśli spełni ona Twoje oczekiwania, to sfinalizujemy zakup, a gotówkę otrzymasz od ręki.

Czy biuro nieruchomości Wrocław to bezpośredni kupujący?

Zapewne się już zorientowałeś, że nie jesteśmy typowym biurem nieruchomości. Różnica między nami a zwykłym biurem jest zasadnicza i polega na tym, że nie szukamy nabywców Twojego mieszkania, bo to my jesteśmy bezpośrednim kupcem. Dla kogo taka propozycja? Przede wszystkim jest to idealna opcja dla tych klientów, którym zależy na szybkiej sprzedaży. Od nas otrzymasz gotówkę od razu. Nie płacisz też nam żadnej prowizji i nie zaskoczą Cię dodatkowe opłaty.

Czy pobieracie od klientów dodatkowe opłaty?

Jak już wspominaliśmy wyżej, wyróżnia nas to, że nie pobieramy od klientów żadnych opłat. W przeciwieństwie do innych biur nieruchomości nie wymagamy od klientów prowizji, czyli opłaty za sprzedaż mieszkania. Wszystkie nasze usługi są bezpłatne, pokrywamy również koszty aktu notarialnego. Nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów. Szybka sprzedaż i brak kosztów wyróżniają nas na tle innych agencji.

Jak proces skupu nieruchomości wygląda w praktyce? Jak działa skup nieruchomości Wrocław?

Proces sprzedaży przebiega bardzo szybko i sprawnie. Wypracowaliśmy standardy, które zamykają całą transakcję w kilku prostych krokach. W pierwszym kroku kontaktujesz się z naszą firmą w dogodny dla Ciebie sposób. Może to być formularz kontaktowy, e-mail lub telefon. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą jak najszybciej, w celu uzyskania podstawowych informacji o Twojej nieruchomości. Kolejny etap to wycena. Na podstawie informacji pozyskanych od Ciebie, sytuacji rynkowej i cen transakcyjnych przygotowujemy wycenę oraz ofertę zakupu lokalu. Kiedy już ustalimy cenę odpowiednią dla jednej i drugiej strony, to wtedy przystępujemy do kompletowania dokumentów potrzebnych do przygotowania aktu notarialnego. Jeśli masz problem z zebraniem dokumentacji, to z chęcią Ci w tym pomożemy. Następnie umawiamy się u notariusza w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży mieszkania. Po podpisaniu dokumentów przelewamy pieniądze na wskazane przez Ciebie konto. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie, zanim opuścimy kancelarię. Na Twoje życzenie możemy również zapłacić gotówką.

Czy warto korzystać z usług biura nieruchomości we Wrocławiu?

Nasze statystyki, rekomendacje i opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie. Zawsze zachęcamy do korzystania z usług naszej firmy, ponieważ działamy szybko i sprawnie oraz zapewniamy naszym klientom komfort i bezpieczeństwo. Gwarantujemy szybką wycenę on-line, a także atrakcyjne ceny odkupu nieruchomości do 90% rynkowej wartości nieruchomości. Skupujemy mieszkania w każdym stanie technicznym i prawnym. Możesz również sprzedać udziały w nieruchomości i nie musisz mieć do tego zgody współwłaściciela. Dostosujemy terminy spotkania i podpisania aktu notarialnego do Ciebie.

Chcesz szybko sprzedać swoje mieszkanie? Otrzymałeś mieszkanie w spadku i nie wiesz, co z nim zrobić? Planujesz przeprowadzkę za granicę? Zależy Ci na szybkiej gotówce? Skontaktuj się z nami, a w ciągu 24 godzin otrzymasz od nas wycenę i ofertę odkupu za gotówkę. Masz pewność przeprowadzenia gwarancji do końca bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jak sprzedać zadłużone mieszkanie we Wrocławiu?

Zadłużone mieszkanie spędza Ci sen z powiek? Skupujemy również mieszkania z problemami. Pamiętaj jednak, że część pieniędzy z transakcji trafi na konto Twoich wierzycieli. Może to być bank, który udzielił kredytu na daną nieruchomość, komornik lub każdy inny wierzyciel, który jest widoczny w księdze wieczystej nieruchomości. Po spłaceniu wierzycieli pozostała kwota trafi na Twoje konto. Nasze działania są w pełni legalne. Zawsze postępujemy z poszanowaniem polskiego prawa. Nie ma zatem możliwości obejścia wierzycieli, którzy zdążyli wpisać się na hipotekę. Pamiętaj, że w przypadku mieszkań zadłużonych, o niewyjaśnionym statusie prawnym, cała procedura sprzedaży może się wydłużyć. Do każdej sytuacji podchodzimy bardzo indywidualnie.

Czy możemy po rozwodzie sprzedać mieszkanie?

Jest to oczywiście możliwe. Cała procedura sprzedaży takiego mieszkania zależy od tego, czy istniała wspólnota majątkowa, czy też podjęliście decyzję o rozdzielności majątkowej. W przypadku wspólnoty majątkowej, mieszkanie można sprzedać tylko wtedy, gdy wyrażą na to zgodę obydwaj małżonkowie. Cała transakcja musi przebiegać całkowicie legalnie i z poszanowaniem obydwóch stron.

Wszystkich transakcji dokonujemy ze środków własnych, dzięki czemu szybko otrzymasz wpłatę

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości. Skupujemy:

 • mieszkania i domy,
 • lokale komercyjne,
 • działki budowlane,  udziały w nieruchomości,
 • mieszkania zadłużone i bez wyjaśnionego stanu prawnego,
 • mieszkania z lokatorami,
 • mieszkania bez księgi wieczystej i mieszkania z księgą wieczystą, która nie została jeszcze zaktualizowana,
 • mieszkania i domy w dużych i małych miejscowościach.

Oferujemy najlepsze ceny skupu nieruchomości, płacimy od ręki, a naszym klientom gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo.

Porady finansowe - o finansach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Agencja nieruchomości Wrocław

Działamy na terenie Wrocławia oraz okolic - umów się na bezpłatne spotkanie.

Dzielnice Wrocławia: Stare Miasto, Śródmieście, Psie Pole, Krzyki, Fabryczna.

Osiedla we Wrocławiu: Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki, Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Jagodno, Klecina, Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Tarnogaj, Wojszyce-Ołtaszyn, Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa, Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Szczepin, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki.

Okolice Wrocławia: Bielany Wrocławskie, Wysoka, Blizanowice, Samotwór, Karwiany, Kiełczówek, Ramiszów, Szymanów, Pruszowice, Mokry dwór, Komorowice, Psary, Iwiny, Siechnice, Zacharzyce, Wrocław, Zabrodzie, Krzyżanowice, Suchy dwór, Żórawina, Mietków, Czernica, Mirków, Święta Katarzyna, Długołęka, Kiełczów, Tyniec Mały, Gniechowice, Kobierzyce.

Biuro nieruchomości Wrocław

Oceń nas!


4,9 /5 (7892 ocen)

Oceń nasze usługi