Masz pytania? Zadzwoń: 571 394 901
Kredyt Wrocław

Skup nieruchomości Wrocław

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

Uzyskaj darmową wycenę
Skup nieruchomości Wrocław Skup nieruchomości Wrocław

Wygodny sposób sprzedaży mieszkania

Każdy rodzaj nieruchomości. Bezpłatna pomoc prawna. Bezpieczna transakcja notarialna. Wycena w 24h.

Kredyt Wrocław
Uzyskaj darmową wycenę
 Skup nieruchomości Wrocław Skup nieruchomości Wrocław

Skup mieszkań

Naszą firmę tworzą inwestorzy, którzy od lat zajmują się skupem nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dokonać szybkiej i uczciwej wyceny oraz sprawnego skupu wszelkich nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Skup nieruchomości z kredytem

Dowiedz się więcej

Skup nieruchomości z komornikiem

Dowiedz się więcej

Skup mieszkań z długiem

Dowiedz się więcej

Skup nieruchomości do remontu

Dowiedz się więcej

Skup nieruchomości po pożarze

Dowiedz się więcej

Skup nieruchomości z problemami

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Nic Cię nie zaskoczy

Jak przygotować się do podpisania umowy?

Przede wszystkim przygotuj sobie listę pytań i wątpliwości, które możesz z nami omówić. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wcześniej otrzymasz od nas komplet dokumentów, z którymi możesz się na spokojnie zapoznać. Wzór umowy kupna – sprzedaży jest standardowym wzorem i nie zawiera żadnych niespodzianek i ukrytych haczyków. Cała transakcja wygląda tak samo, jakbyś sprzedawał mieszkanie osobie prywatnej. Różnica jest taka, że my szybko podejmujemy decyzję i płacimy od razu całą kwotę.

Otrzymałem spadek i mam dużo formalności. Czy możecie mi pomóc?

Jeżeli otrzymałeś w spadku mieszkanie i chcesz je sprzedać bez zbędnych formalności, wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem. Z chęcią Ci pomożemy, jeśli w szczegółach opiszesz swoją sytuację i upoważnisz nas do czynności związanych z kompletowaniem dokumentów, czy opróżnieniem mieszkania. Zawsze staramy się pomóc i mamy w tych sprawach duże doświadczenie. Za nami wiele transakcji i wiele różnych sytuacji, którym musieliśmy sprostać. Jeżeli otrzymałeś w spadku mieszkanie i chcesz je sprzedać bez zbędnych formalności, wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem. Z chęcią Ci pomożemy, jeśli w szczegółach opiszesz swoją sytuację i upoważnisz nas do czynności związanych z kompletowaniem dokumentów, czy opróżnieniem mieszkania. Zawsze staramy się pomóc i mamy w tych sprawach duże doświadczenie. Za nami wiele transakcji i wiele różnych sytuacji, którym musieliśmy sprostać.

Otrzymałem spadek w postaci mieszkania we Wrocławiu, ale na stałe mieszkam za granicą. Czy mogę załatwić formalności i sprzedać mieszkanie bez konieczności opuszczania swojego miejsca zamieszkania?

Doskonale rozumiemy Twój problem. Zawsze wychodzimy swoim klientom naprzeciw i staramy się pomóc w każdej sytuacji. Mamy doświadczenie z klientami, którzy mieszkają za granicą i otrzymali spadek w Polsce. Skupujemy również takie nieruchomości i staramy się ograniczyć wszystkie formalności do minimum. Skup mieszkań za gotówkę Wrocław opiera się na prostych zasadach dlatego, jeśli sprawa nie jest skomplikowana, wystarczy, że pojawisz się na podpisaniu aktu notarialnego. Wszystko można załatwić w ciągu jednego dnia.

Mieszkam na drugim końcu kraju i chcę sprzedać mieszkanie, które otrzymałem w darowiźnie. Czy muszę często przyjeżdżać, żeby sprzedać mieszkanie?

Sprzedaż mieszkania można zorganizować w taki sposób, że nie będziesz musiał przyjeżdżać. Oczywiście każdy przypadek jest inny, więc całą procedurę określimy, gdy poznamy Twoją sytuację. Zawsze jednak ktoś może zaprezentować nieruchomość w Twoim imieniu, a do skompletowania dokumentów możesz przekazać nam pełnomocnictwo. Staramy się każdemu klientowi ułatwić sprzedaż mieszkania.

Jak długo będę czekał na pieniądze ze sprzedaży?

Pieniądze możesz otrzymać do ręki lub możemy je przelać na Twoje konto. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie w kilka minut po podpisaniu aktu notarialnego. Oczywiście zarówno my, jak i nasi klienci preferują przelew bankowy, który jest bezpieczną i wygodną formą płatności. Ostateczna decyzja jednak należy do Ciebie i się do niej dostosujemy. Często płacimy gotówką przy umowie przedwstępnej, kiedy w grę wchodzi zadatek. Jeśli zdecydujesz się na przelew, to dotrze on na Twoje konto w kilka minut. Na życzenie klienta możemy wpłacić całość kwoty na depozyt notarialny. Po podpisaniu aktu notarialnego to notariusz przeleje środki na Twoje konto.

Jak wygląda umowa kupna-sprzedaży?

Naszym klientom umożliwiamy wybór własnej kancelarii notarialnej. Możesz zwrócić się do notariusza o podesłanie projektu umowy kupna-sprzedaży i wyjaśnienie zapisów, które się w niej znajdują. Akty notarialne mogą różnić się od siebie w zależności od kancelarii. Najważniejsze elementy umowy kupna -sprzedaży to cena oraz termin zapłaty i data wydania mieszkania.

Czy skupujecie mieszkania we Wrocławiu, które są zadłużone i z komornikiem?

Skupujemy również zadłużone mieszkania, które są zajęte przez komornika. Są to trudne transakcje, ale mamy duże doświadczenie w skupie mieszkań zadłużonych. Takie przypadki są bardzo skomplikowane. Najlepiej skontaktować się z nami, zanim jeszcze komornik zajmie Twoją nieruchomość. Będziemy potrzebować zaświadczenia od komornika o wysokości zadłużenia, ponieważ część pieniędzy z transakcji, równa kwocie zadłużenia, zostanie przelana na konto komornika. W przypadku, gdy podpisujemy umowę przedwstępną, to zadatek zostanie przeznaczony na spłatę długu. Na Twoje konto zostanie przelana kwota, która zostanie po zaspokojeniu roszczeń wierzycieli.

Mam długi i obawiam się, że komornik przejmie moje pieniądze ze sprzedaży mieszkania

Zawsze działamy legalnie i zgodnie z przepisami polskiego prawa. Twój interes jest dla nas bardzo ważny, ale niestety w pierwszej kolejności musimy zaspokoić Twoich wierzycieli. Jak wygląda taka transakcja? Na konto wierzyciela lub komornika wpływa kwota, która wynika z Twojego zadłużenia. Pozostała kwota zostanie przelana na Twoje konto. Jeżeli natomiast mieszkanie nie jest zajęte przez komornika, to wtedy pieniądze trafią w całości do Ciebie. Masz jakiś problem lub wątpliwości, skontaktuj się z nami już dziś.

Gdzie znajdę obiektywne opinie na temat Waszej firmy?

Cieszymy się zaufaniem naszych klientów. Otrzymujemy dobre opinie, a klienci polecają nasze usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Opinie i rekomendacje staramy się publikować na bieżąco. Możesz też znaleźć oceny naszej działalności w Internecie lub rozmawiając z naszymi klientami. Działamy transparentnie zgodnie z przepisami prawa. Nasza wycena oraz oferta są uczciwe, a pieniądze ze sprzedaży mieszkania otrzymujesz od ręki.

3 kroki dzielą Cię od sprzedaży

Sprzedaj swoje mieszkanie w 3 prostych krokach.
Porozmawiajmy
Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Ponad 400 pozytywnych opinii w Google

Kredyt Wrocław Kredyt Wrocław

Jesteśmy jednymi z najlepiej i najczęściej ocenianych ekspertów we Wrocławiu w Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii, cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako rzetelni, profesjonalni i skuteczni eksperci.

Zobacz, opinie na nasz temat!

Wypowiedzi w mediach

Dzielimy się doświadczeniem, rozmawiamy o tym, jak postrzegamy rynek finansowy w życiu współczesnych ludzi oraz tłumaczymy w sposób przystępny, najważniejsze zmiany.

Sprzedaj nam, swoje mieszkanie!

Umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertem w naszym biurze, w Twoim domu, telefoniczne lub online.

Wiadomość do eksperta Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy Formularz kontaktowy
Telefon do eksperta Porozmawiajmy (+48) 571 394 901
 Skup nieruchomości Wrocław Skup nieruchomości Wrocław

Skup nieruchomości Wrocław

Posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość?

Porozmawiajmy

Skup nieruchomości Wrocław – jak działa? Co oferujemy naszym klientom?

Decydując się na skup nieruchomości we Wrocławiu, zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że jest to duże wyzwanie. Zadawaliśmy sobie pytanie, czy na taką usługę będzie zapotrzebowanie i w jakim kierunku się rozwijać. Samo stworzenie zyskownego biznesu to jednak nie wszystko. Zależało nam również na satysfakcji klientów, którym chcieliśmy pomóc. Chcieliśmy połączyć cele biznesowe z etyką działania. Wrocław to miasto z dużym potencjałem, które wciąż rozwija i przyciąga nowych mieszkańców. To właśnie w dużym dynamicznym mieście, szybki skup mieszkań za gotówkę ma sens. Potencjał biznesowy skupu mieszkań za gotówkę we Wrocławiu oceniliśmy na wysoki. Inwestujemy w nieruchomości na wynajem, ponieważ zainteresowanie ze strony osób, które wiążą swoją przyszłość z Wrocławiem, jest bardzo duże. Wrocław to miasto, które oferuje miejsca pracy, edukację, ale również dobre życie wśród zabytków i pięknych terenów zielonych.

Skup nieruchomości Wrocław i skup mieszkań Wrocław - na czym polega? Jak można szybko sprzedać mieszkanie za gotówkę?

Nasi eksperci z biura nieruchomości Wrocław doskonale znają polski rynek mieszkaniowy. Jest on szczególnie rozwinięty w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań i Olsztyn. Są to duże miasta, w których obrót nieruchomościami osiąga duże wolumeny. To właśnie na terenie tych miast skup mieszkań za gotówkę przezywa rozkwit. Wystarczy sprawdzić statystyki w wyszukiwarce Google, gdzie frazy takie jak np. skup mieszkań za gotówkę Wrocław i skup nieruchomości we Wrocławiu jest bardzo popularny. Jednak o dużym zainteresowaniu tematem świadczy przede wszystkim liczba zapytań o skup mieszkania za gotówkę, jakie spływają do nas za pośrednictwem formularza. Chcesz dowiedzieć się, jak szybko można sprzedać mieszanie we Wrocławiu? Zadzwoń lub napisz do naszego biura, a zapoznamy Cię z naszym programem skupu nieruchomości. Mieszkasz w innym mieście i masz tam lokal do sprzedaży? Nie ma problemu, ponieważ zajmujemy się skupem mieszkań za gotówkę w innych miastach. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z naszych usług tak jak nasi dotychczasowi klienci.

Dlaczego szybki skup nieruchomości za gotówkę we Wrocławiu to dobre rozwiązanie?

Największą zaletą tego rozwiązania jest to, że nie ponosisz kosztów związanych z usługą. Nasi klienci nie muszą płacić nam prowizji za skup mieszkania i za wycenę. Wycena nieruchomości jest nie tylko darmowa, ale również bardzo szybka. Otrzymasz ją od nas jeszcze tego samego dnia.

Wiele osób sprzedaje swoje mieszkanie za pomocą pośredników. Oczywiście mają ku temu swoje powody. Współpraca z pośrednikiem ma swoje zalety, są to przede wszystkim oszczędność czasu i komfort. Na takie rozwiązanie decydują się na przykład osoby mieszkające za granicą lub osoby, które są zabiegane i nie mają czasu. Jednak są też i wady pośrednictwa, do których należy zaliczyć wysokie koszty. Przede wszystkim musisz zapłacić prowizję do biura nieruchomości. Sprzedaż też może zabrać trochę czasu, a rachunki za mieszkanie trzeba regulować na bieżąco. Dlatego warto rozważyć opcję szybkiej sprzedaży za gotówkę.

Skup nieruchomości Wrocław jest to bardzo dobra opcja dla tych osób, które z różnych względów chcą szybko sprzedać mieszkanie i otrzymać gotówkę. Dla osób zadłużonych brak dodatkowych kosztów to świetna okazja. Nasze procedury są bardzo jasne i proste. Wystarczy, że podpiszesz z nami taką samą umowę, jak z osobą prywatną.

Skupiliśmy się na dużych miastach, warto jednak zaznaczyć, że coraz większy obrót nieruchomościami odbywa się w mniejszych miastach. Są to inne miasta wojewódzkie oraz ośrodki miejskie powyżej 100 000 mieszkańców. To właśnie z mniejszych miast notujemy duży przypływ zapytań o skup mieszkania za gotówkę. Za pośrednictwem naszego portalu możesz zgłosić ofertę sprzedaży mieszkania z każdego miejsca w Polsce. Nie ma dla nas znaczenia wielkość miasta czy miasteczka. Skup mieszkania za gotówkę może być najlepszą szansą na szybką sprzedaż mieszkania w niewielkiej miejscowości. Ma to znaczenie dla właścicieli mieszkań, którym zależy na szybkim pozyskaniu gotówki. Dużo łatwiej sprzedać mieszkanie w metropolii niż w mniejszych miejscowościach. Dlatego skup lokali i domów w małych miejscowościach to często jedyna szansa na szybkie zbycie nieruchomości.

Jakie są zalety skupu mieszkań za gotówkę we Wrocławiu? Sprawdź nasze biuro nieruchomości Wrocław

Największa zaleta to szybkość. Cała transakcja przebiega szybko i bezproblemowo. Skup mieszkania we Wrocławiu to niezawodny sposób na skuteczną i szybką sprzedaż. Nie musisz czekać, aż ktoś dostanie kredyt mieszkaniowy, ponieważ my płacimy za mieszkanie od ręki. Wystarczy, że napiszesz do nas za pośrednictwem formularza, a otrzymasz od nas ofertę kupna, która do niczego Cię nie zobowiązuje. Interesujemy się również mieszkaniami zadłużonymi i wymagającymi remontu.

Naszym klientom proponujemy następujące usługi:

 • Szybki skup mieszkań za gotówkę we Wrocławiu. Skupujemy też lokale z nieuregulowanym stanem prawnym. Od trzymasz gotówkę od ręki.
 • Skup domów nawet w gorszym stanie technicznym i do generalnego remontu. Problemy ze stanem prawnym – zadzwoń do nas.
 • Zajmujemy się również skupem działek budowlanych i innych.
 • Prowadzimy skup udziałów w nieruchomościach,
 • Skupujemy także lokale komercyjne,
 • Skontaktuj się również w sprawie skupu mieszkania zadłużonego z komornikiem.

Jak widzisz, nie obawiamy się wyzwań. Jest to dobra informacja dla Ciebie, ponieważ skupujemy również mieszkania z problemami. Może to być mieszkanie zadłużone lub mieszkanie z lokatorami. Jakie ceny oferujemy? Ceny, jakie oferujemy za skup mieszkania, są bardzo atrakcyjne, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ znamy rynek nieruchomości od podszewki i mamy duże doświadczenia. Dysponujemy też odpowiednim kapitałem, dlatego skupujemy mieszkania od ręki, a Ty nie musisz czekać na gotówkę.

Jak wycenić mieszkanie online? Czy jest to możliwe?

Sprzedajesz mieszkanie? Skontaktuj się z nami. Gwarantujemy szybką i rzetelną wycenę nieruchomości. Zauważ, że wiele firm proponuje niskie ceny, chcąc kupić mieszkanie dużo poniżej wartości. Uczciwość w działaniu to podstawa naszego biznesu. Nasz skup nieruchomości Wrocław oferuje skup na podstawie rzetelnej i atrakcyjnej wyceny. Część firm deklaruje wysoką cenę skupu na poziomie 90%-100% wartości nieruchomości. Końcowa cena jest jednak dużo niższa. Nie stosujemy praktyk, które mogą wprowadzić naszych klientów w błąd. Nasi klienci są zadowoleni z naszych usług, ponieważ szybko i korzystnie sprzedali swoje mieszkanie. Naszym klientom oferujemy tylko uczciwe ceny na podstawie rzetelnej wyceny.

Skup nieruchomości – możesz liczyć na nasze wsparcie

Od samego początku współpracy możesz polegać na naszym zespole ekspertów. Będziemy z Tobą na każdym etapie transakcji i jeśli będzie to konieczne, zaoferujemy Ci pomoc prawną. Już na samym początku ustalamy wspólnie warunki skupu nieruchomości i pomagamy Ci skompletować wszystkie niezbędne dokumenty. Klienci, którzy się do nas zgłaszają, oczekują szybkiej i sprawnej transakcji. Dlatego tak ważna jest rozmowa, empatia i zrozumienie potrzeb klienta. Chcemy, żebyś czuł się komfortowo na każdym etapie transakcji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Nasi eksperci zadbają o wszystkie Twoje potrzeby. Naszym klientom dajemy czas na wyprowadzkę i uporządkowanie swoich spraw. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie?

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży? Co powiesz na skup mieszkania za gotówkę Wrocław? Wyślij do nas e-mail lub skontaktuj się z pomocą formularza kontaktowego. Nie musisz długo czekać na odpowiedź, ponieważ oddzwonimy do Ciebie w ciągu kilku godzin. Nasi klienci otrzymują ofertę cenową jeszcze tego samego dnia. Warto jednak wspomnieć, że niektóre transakcje mogą być bardziej skomplikowane i wtedy potrzebujemy więcej czasu na analizę. W takich przypadkach informujemy naszych klientów z góry, że transakcja może trwać dłużej. Akt notarialny, możesz podpisać w każdym mieście w Polsce, w kancelarii notarialnej wybranej przez Ciebie. Nie musisz tracić czasu na dojazdy do nas. Wybór należy do Ciebie!

Skup nieruchomości Wrocław za gotówkę. Co to znaczy?

Dysponujemy własnym kapitałem i nie korzystamy z kredytów ani pożyczek bankowych. Oznacza to, że środki ze sprzedaży mieszkania otrzymasz natychmiast. Przelew na wskazane przez Ciebie konto może zostać dokonany jeszcze podczas wizyty u notariusza. Jest to najwygodniejszy i najbardziej pewny dla obu stron sposób płatności.

Zakres naszych usług jest szeroki i obejmuje m.in. skup udziałów w nieruchomości oraz skup zadłużonych mieszkań. Chociaż skupiamy się na rynku wrocławskim, to często współpracujemy z klientami z innych miast. Przebieg transakcji za każdym razem jest podobny. W zależności od Twoich potrzeb formalności możemy załatwić razem lub działać na podstawie wydanego przez Ciebie pełnomocnictwa. Jest to wygodna opcja, gdy na przykład mieszkasz za granicą. Dzięki pełnomocnictwu możemy składać wnioski i odbierać dokumenty w Twoim imieniu. Czasami wystarczy tylko jedna wizyta, a całą resztą zajmujemy się my.

Sprzedaż mieszkania z naszym biurem nieruchomości Wrocław – gwarantujemy bezpieczeństwo i komfort

Cała procedura skupu mieszkania za gotówkę jest prosta i składa się z kilku kroków:

 • W pierwszym kroku wyślij formularz kontaktowy i podaj podstawowe informacje o nieruchomości.
 • Ofertę kupna otrzymasz od nas w ciągu jednego dnia.
 • Przygotujemy listę dokumentów, która będzie niezbędna do podpisania aktu notarialnego i przeprowadzenia całej transakcji.
 • Ustalamy datę podpisania aktu notarialnego. W zależności od Twoich potrzeb może być to umowa przedwstępna lub końcowa.
 • Przelew na konto lub gotówkę otrzymasz od razu po podpisaniu umowy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Kiedy sprzedajesz mieszkanie we Wrocławiu, możesz współpracować z biurem nieruchomości. W takim wypadku musisz jednak liczyć się z kosztami oraz czasem. Nie zawsze udaje się sprzedać mieszkanie od razu, a rachunki za media i czynsz należy płacić na bieżąco. Natomiast nasze biuro nieruchomości jest bezpośrednim nabywcą. Możesz sprzedać mieszkanie szybko i od razu otrzymać gotówkę. Transakcja jest pewna, bezpieczna i komfortowa dla klienta.

Skup mieszkań Wrocław za gotówkę – bezpieczeństwo klienta naszym priorytetem

Szybkość transakcji to duża zaleta, która nas wyróżnia. Rozumiemy jednak, że możesz mieć wątpliwości i pytania. Naszym zadaniem jest udzielenie Ci wszelkiego wsparcia w rozwiązaniu potencjalnych problemów. Kiedy skontaktujesz się z naszym biurem, to od samego początku możesz liczyć na profesjonalną obsługę, dzięki które poczujesz się w pełni komfortowo. Na każdym etapie transakcji udzielamy pomocy i wsparcia merytorycznego. Na sam koniec spotykamy się u notariusza, który gwarantuje bezpieczny przebieg transakcji, zgodny z polskimi przepisami.

Zatrudniamy profesjonalistów, którzy będą dbać o Twój komfort i bezpieczeństwo. Wytłumaczą Ci, na czym polega skup mieszkania i jakie warunki muszą być spełnione przez obydwie strony. Wzór umowy przedwstępnej sprzedaży został skonstruowany przez naszych prawników. Zapisy umowy są jasne i zrozumiałe. Nie musisz obawiać się żadnych kruczków prawnych, które by działały na Twoją niekorzyść. Sprzedaż mieszkania wiążę się również ze skompletowaniem wielu dokumentów. Z chęcią pomożemy Ci również na tym etapie transakcji. Masz mało czasu lub mieszkasz za granicą? Możesz udzielić nam pełnomocnictwa, a wtedy większość formalności załatwimy za Ciebie. Twój komfort jest dla nas najważniejszy.

Nasza działalność skupia się nie tylko na Wrocławiu. Skupujemy również mieszkania w innych miastach w Polsce. Poradzimy sobie z odległością oraz problemami natury prawnej. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przyjedziemy we wskazane miejsce i omówimy formalności. Staramy się ograniczyć całą procedurę i zamknąć proces sprzedaży w kilku dniach.

Skup nieruchomości Wrocław - jak działa w praktyce? Czy warto?

Proces skupu nieruchomości Wrocław można podzielić na kilka etapów. Najważniejsze jest to, że procedura jest prosta i szybka. W pierwszym kroku skontaktuj się z naszym biurem w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób. Nasi eksperci skontaktują się z Tobą jak najszybciej. Przygotuj wszystkie informacje o nieruchomości, na podstawie których dokonamy wyceny mieszkania. Pozwoli to nam na szybkie złożenie oferty kupna. Jeżeli zaakceptujesz naszą ofertę cenową, to wtedy przyjdzie czas na skompletowanie dokumentów, które są potrzebne do przeprowadzenia transakcji. Możesz poprosić o nasze wsparcie również na tym etapie. Na sam koniec spotykamy się u notariusza, gdzie podpisujemy umowę sprzedaży. Po podpisaniu aktu notarialnego przelewamy środki na Twoje konto lub płacimy gotówką.

Skup nieruchomości we Wrocławiu – jak szybko sprzedam mieszkanie?

Dobra wiadomość jest taka, że Twoją nieruchomość możemy kupić już kilka dni po kontakcie z Twojej strony. Szybkość działania to podstawa naszego biznesu i nasza przewaga konkurencyjna. Mieszkania i domy kupujemy za gotówkę. Po wysłaniu zapytania oczekuj kontaktu z naszej strony. W ciągu kilku godzin zadzwoni do Ciebie nasz ekspert. W trakcie jednej rozmowy możecie ustalić wszystkie szczegóły. Umowa przedwstępna i zadatek już w dniu zgłoszenia oferty? Z nami jest to możliwe.

Wycena mieszkania od ręki

W całym procesie skupu mieszkania bardzo ważna jest poprawna i rzetelna wycena nieruchomości. Wycena zawierająca błędy może przyczynić się do wydłużenia całej transakcji sprzedaży nieruchomości nawet o kilka miesięcy. Wielu klientów, którzy próbują sprzedać mieszkanie na własną rękę, wyceniają mieszkanie na podstawie wycen, które mogą znaleźć na portalach związanych z obrotem nieruchomościami. Cena transakcyjna często odbiega w takich wypadkach od ceny realnej. Może to spowodować, że nie będziesz w stanie sprzedać mieszkania przez bardzo długi okres. Nasze biuro zapewnia rzetelną wycenę nieruchomości, która odzwierciedla realia rynkowe. Wycenę możesz otrzymać tego samego dnia. Jest ona bezpłatna, dzięki czemu oszczędzasz. Szybka sprzedaż to nie wszystko. Proponujemy Ci również korzystną ofertę cenową, a gotówkę otrzymasz od razu po podpisaniu aktu notarialnego.

Czy nasz skup nieruchomości Wrocław kupuje nieruchomość z problemami?

Nasz zespół fachowców ma na swoim koncie wiele transakcji kupna lokali, głównie z rynku mieszkaniowego, ale i komercyjnego. Nasze doświadczenie przekłada się na naszą codzienną pracę i najlepsze wsparcie dla naszych klientów. Na stałe współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi o dużej renomie. Dzięki temu możemy kupić Twoją nieruchomość, nawet jeśli jest zadłużona lub gdy jej stan prawny, lub gruntów pod nią nie jest wyjaśniony. Skupujemy również mieszkania do generalnego remontu.

Skup mieszkań Wrocław – czy klient ponosi dodatkowe opłaty?

Część osób zastanawia się, czy skorzystanie z usług firmy, która zajmuje się skupem mieszkań, wiąże się z opłatami. Od razu chcemy Cię uspokoić, ponieważ nasza firma nie pobiera żadnych dodatkowych opłat lub prowizji. Nasze usługi są bezpłatne. Kupując mieszkanie od klienta, bierzemy na siebie również koszt aktu notarialnego. Dajemy naszym klientom gwarancję, że w trakcie współpracy z nami nie będą zaskoczeni dodatkowymi opłatami. Nasze działania są w pełni przejrzyste i przyjazne dla klienta. Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów.

Skup mieszkań Wrocław - pomoc w skompletowaniu dokumentów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, z tego, że formalności związane ze sprzedażą mieszkanie i proces kompletowania dokumentów, potrafią być uciążliwe. Jednak cały ten proces jest niezbędny do przeprowadzenia transakcji kupna-sprzedaży mieszkania i podpisania aktu notarialnego. Jako nasz klient możesz liczyć na wsparcie w przygotowaniu listy dokumentów i ich skompletowaniu. Nie każdy klient ma wiedzę i czas, która pozwoli mu na załatwienie wszystkich formalności na własną rękę. Dedykowany do Twojej sprawy ekspert przeprowadzi Cię przez cały proces sprzedaży mieszkania, tak żeby wszystko przebiegało sprawnie i zgodnie z przepisami prawa.

Skup nieruchomości we Wrocławiu – czy taka transakcja jest bezpieczna?

Mamy własny kapitał oraz bardzo dobrą i stabilną sytuację finansową. Dzięki temu nasi klienci mogą czuć się pewnie i bezpiecznie. Jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż mieszkania i skontaktujesz się z nami, to masz pewność, że pieniądze otrzymasz przelewem lub w gotówce od razu po podpisaniu aktu notarialnego. Przelewy wykonujemy w trybie natychmiastowym, co oznacza, że środki znajdą się na Twoim koncie jeszcze przed końcem wizyty u notariusza. Umowę przedwstępną lub ostateczną umowę kupna – sprzedaży podpisujemy u notariusza w formie aktu notarialnego. Współpracujemy tylko z renomowanymi kancelariami, ale jeżeli wolisz wybrać kancelarię notarialną na własną rękę, to dajemy Ci taką możliwość. Nasz klient ma się na każdym etapie sprzedaży czuć komfortowo i bezpiecznie.

Skup nieruchomości Wrocław - czy nasza firma jest bezpośrednim kupującym?

Skup nieruchomości to nie to samo co pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Nie jesteśmy biurem nieruchomości i nie pośredniczymy w sprzedaży mieszkań i innych lokali. Jesteśmy bezpośrednim nabywcą mieszkań i płacimy od razu gotówką. Współpraca z nami jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na szybkiej sprzedaży i na szybkiej gotówce. Dodatkowo nie ponosisz żadnych kosztów w związku z transakcją i nie musisz płacić prowizji. Kiedy korzystasz z biura nieruchomości, to po sprzedaży musisz jeszcze wynagrodzić pośrednika, płacąc mu prowizję.

Czy skup nieruchomości polega na zakupie mieszkań po bardzo niskich cenach? Rozwiewamy wątpliwości

Warto od razu zaznaczyć, że nie jest to prawda. Zacznijmy od tego, że skup mieszkań to usługa jeszcze mało znana i mało popularna w naszym kraju. Dla wielu osób jest to nowy temat. Jak wygląda nasza oferta? Nieruchomości skupujemy w cenie, która stanowi około 90% wartości rynkowej. Jest to bardzo dobra cena, bo za niewielką różnicę klient szybko i wygodnie sprzedaj swoją nieruchomość i od razu otrzymuje pieniądze. Dzięki temu klient nie traci czasu i nerwów sprzedając mieszkanie na własną rękę. Warto wziąć pod uwagę, że czasami można trafić na nieuczciwego kupca. Nie musisz płacić też prowizji, jak ma to miejsce w przypadku biura nieruchomości. Nie tracisz pieniędzy na reklamy i ogłoszenia. Co więcej, to my płacimy za akt notarialny. Osoby, które się do nas zgłaszają, chcą jak najszybciej sprzedać swoją nieruchomość i otrzymać pieniądze. Nawet w dzisiejszych czasach na sprzedaż mieszkania trzeba długo czekać. Większość nabywców czeka też na uruchomienie kredytu hipotecznego, co powoduje, że sprzedający nie od razu otrzyma swoje pieniądze.

Naszym priorytetem jest satysfakcja i zaufanie klientów. Nasze działania są przejrzyste, a nasz klient od razu jest informowany o wszystkich szczegółach oferty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że właściciel mieszkania sprzedając lokal na własną rękę, uzyska wyższą cenę. Wiąże się to jednak z koniecznością znalezienia nabywcy, przygotowania reklamy i ogłoszeń, organizowania spotykań z wieloma klientami i na załatwieniu wielu innych formalności. Czasami sprzedaż mieszkania może zabrać nam wiele miesięcy, nawet jeśli powierzyliśmy to zadanie pośrednikowi. Konkurencja na rynku mieszkaniowym jest bardzo duża, co przedłuża czas oczekiwania na nabywcę. Nasza firma oferuje błyskawiczny skup nieruchomości i wypłatę gotówki zaraz po podpisaniu aktu notarialnego.

Czy konieczne jest spotkanie w biurze? Obsługa zdalna transakcji

Naszym klientom chcemy zapewnić komfort i wygodę. Współpraca z nami opiera się na szybkich i uproszczonych procedurach. Jeżeli nie masz takiej możliwości, nie musisz przyjeżdżać do naszego biura. Wystarczy, że spotkamy się a podpisaniu aktu notarialnego. Naszym klientom oferujemy obsługę w formie zdalnej. Jeżeli lokal nie jest zadłużony i status prawny jest bez zarzutu, to większość formalności można załatwić przez Internet lub podczas rozmowy telefonicznej. Korespondencja często odbywa się w formie e-maili. Naszym klientom pomagamy również w skompletowaniu i wysyłce dokumentów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Na rynku nieruchomości działamy już od wielu lat, mamy profesjonalny zespół i duże doświadczenie. Wciąż podnosimy swoje kompetencje i zdobywamy cenną wiedzę. Znamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów i staramy się im sprostać. Zapewniamy szybką sprzedaż, minimum formalności i zdalną obsługę. Naszym klientom proponujemy obsługę najwyższej jakości i pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z nieruchomością. Udało nam się wypracować wysokie standardy działalności i procedury, dzięki którym sprzedasz nieruchomość szybko i bezpiecznie. Dokonujemy błyskawicznej wyceny, którą możesz otrzymać nawet w kilka godzin po wysłaniu do nas formularza kontaktowego. Wyróżnia nas profesjonalizm w działaniu i wysoka jakość obsługi klienta. Stawiamy na rozwój i satysfakcję naszych klientów.

W jaki sposób przygotowujemy wycenę nieruchomości. Jak długo trwa wycena?

Możesz całkowicie polegać na nas w kwestii wyceny nieruchomości. W ciągu kilku godzin od wysłania formularza otrzymasz od nas wycenę naszej oferty zakupu mieszkania. Cały proces przeprowadzamy zdalnie. Do rzetelnej wyceny będziemy potrzebowali zdjęć Twojej nieruchomości oraz najważniejszych informacji o nieruchomości. Bardzo rzadko zdarza się, że musimy pojechać na miejsce i obejrzeć mieszkanie lub dom. Czy wycena on-line mieszkania jest możliwa? Wycena on-line jest możliwa, ponieważ doskonale znamy rynek nieruchomości i przeprowadziliśmy już wiele transakcji. Oprócz tego dysponujemy narzędziami i technologią, które pozwalają nam na przygotowanie rzetelnej wyceny. Przygotowując wycenę, bierzemy pod uwagę takie aspekty jak skomplikowany stan prawny, zadłużenie nieruchomości lub kredyt hipoteczny. Część klientów potrzebuje jednak wyceny biegłego rzeczoznawcy, dlatego na prośbę klienta wskażemy odpowiednią osobę.

Gwarancja rzetelnej i profesjonalnej wyceny z biurem nieruchomości Wrocław

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie. Zawsze bierzemy pod uwagę charakterystykę regionu i sytuację prawną nieruchomości. Musimy jednak liczyć się z wyjątkowymi sytuacjami. Naszą ofertę omawiamy z klientami, którzy mogą negocjować warunki cenowe. Na tle konkurencji wypadamy jednak bardzo dobre, a nasza oferta jest zawsze uczciwa. Wśród klientów krąży biegowa opinia, że skup mieszkań za gotówkę odbywa się za 50% wartości nieruchomości. Chociaż słyszeliśmy o takich firmach, to sami nie stosujemy takich praktyk, ponieważ są one nieuczciwe. Mamy nadzieję, że takich firm będzie coraz mniej. Na szczęście dzięki powszechnemu dostępowi do informacji można szybko zweryfikować taką ofertę i znaleźć uczciwego partnera. Warto zaznaczyć, że wycena nieruchomości, którą przygotujemy, zależy od statusu prawnego, czy od zadłużenia, które widnieje w księdze wieczystej. Cena takiego mieszkania będzie na pewno niższa, niezależnie, czy kupimy ją my, czy osoba prywatna. Wynika to z tego, że taka transakcja wiąże się z ryzykiem dla kupującego, który musi zakończyć postępowania egzekucyjne i wyczyścić księgę wieczystą z niepożądanych wpisów. W wielu przypadkach nasza wycena wynosi około 90% wartości rynkowej nieruchomości.

Skup nieruchomości - czy nasi klienci muszą płacić prowizję?

Jak już wspominaliśmy, nie jesteśmy pośrednikiem i nie pobieramy żadnych opłat i prowizji za nasze usługi. Cena, którą proponujemy, jest ceną, jaką chcemy zapłacić za Twoją nieruchomość. Jeżeli zgodzisz się z naszą wyceną, to obiecane pieniądze otrzymasz zaraz po podpisaniu aktu notarialnego. Nasze usługi różnią się od usług oferowanych przez biura nieruchomości. Żadne biuro nie zagwarantuje szybkiej sprzedaży ani nie da gwarancji ceny. Trzeba liczyć się z tym, że nabywca będzie chciał cenę negocjować. Wielu klientów skorzystało z naszej oferty, ponieważ nie udało im się sprzedać mieszkania z pośrednikiem. Wiele biur nieruchomości proponuje zawyżone ceny, co powoduje, że nie masz szans na szybką sprzedaż mieszkania. Tracisz w ten sposób swój czas, a za niewiele niższą cenę możesz sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę. Nie zawsze umowa z biurem nieruchomości jest korzystna. Wystarczy choćby wspomnieć wysoką prowizję lub zapis, który nie pozwala zerwać umowy z pośrednikiem przez rok, nawet jeśli nie będziesz zadowolony z rezultatów współpracy. W tym czasie musisz ponosić koszty związane z nieruchomością jak opłaty za czynsz czy media. Może się okazać, że szybka sprzedaż za niewiele niższą kwotę okaże się korzystniejsza w ogólnym rozrachunku. Musisz pamiętać te o tym, że warunki na rynku nieruchomości mogą ulec zmianie. Ceny nieruchomości mogą spaść lub może dojść do załamania na rynku kredytów hipotecznych. Jest to sytuacja, którą obserwujemy już teraz. Dla niektórych klientów cena sprzedaży, która wynosi 90% wartości nieruchomości, nie jest do końca satysfakcjonująca. Skąd się bierze nasza propozycja? Kupujemy mieszkania na tych samych zasadach, co osoba prywatna. Działamy bezpośrednio jako nabywca. Wiąże się to oczywiście z pewnym ryzykiem, ponieważ bierzemy na siebie koszty notariusza, koszty uregulowania stanu prawnego, a także generalnego remontu i adaptacji nieruchomości. Jako klient masz gwarancję szybkiej sprzedaży. Płacimy od razu gotówką lub przelewem. Ty zyskujesz czas, nie ponosisz ryzyka i nie musisz czekać na pieniądze. Transakcja przebiega szybko i sprawnie. Sprzedaż na własną rękę lub z pomocą biura nieruchomości generuje koszty, zajmuje Twój czas i wiąże się z ryzykiem. My ze swojej strony zapewniamy szybką sprzedaż, bez niepotrzebnych nerwów i trudności. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą sprzedać zadłużone mieszkanie lub lokal do remontu. Rozwiązujemy Twoje problemy i oferujemy pomoc w trudnych sytuacjach. Dlatego kupujemy mieszkania trochę poniżej ich wartości rynkowej. Dzięki temu dyskontowi jesteśmy w stanie działać i szybko zapłacić za Twoje mieszkanie. Jest to uczciwa propozycja, biorąc pod uwagę korzyści wynikające z naszej oferty.

Jak wygląda proces sprzedaży nieruchomości, przy współpracy z nami

Po zapoznaniu się z naszą ofertą, masz czas na podjęcie decyzji, czy opcja skupu mieszkania za gotówkę, jest dla Ciebie. Jeśli stan prawny nieruchomości jest uregulowany i masz wszystkie potrzebne dokumenty, to możemy się umówić u notariusza praktycznie od razu. Możesz sam wybrać notariusza, a my przyjedziemy do Twojego miasta, jeśli taka będzie konieczność. Działamy na obszarze całego kraju i działamy szybko i sprawnie. Zazwyczaj cała procedura trwa od jednego dnia do tygodnia. Wszystko zależy od tego, czy masz już wszystkie dokumenty, czy trzeba je kompletować. Na prośbę klienta pomagamy w skompletowaniu wszystkich dokumentów.

Nasi klienci chcą czuć się bezpiecznie. Dlatego często w pierwszym kroku podpisujemy umowę przedwstępną z zadatkiem. Ustalamy wtedy termin podpisania aktu notarialnego. Dzięki temu nasi klienci są pewni, że dojdzie do transakcji i szybko otrzymają pieniądze ze sprzedaży mieszkania.

Jak szybko mogę sprzedać mieszkanie - współpraca z biurem nieruchomości Wrocław

Masz nieruchomość z czystą hipoteką i uregulowanym stanem prawnym? Jesteś na dobrej drodze, żeby sprzedać swoje mieszkanie od ręki. Wystarczy, że zgłosisz się do nas. Skupujemy również mieszkania problematyczne lub do generalnego remontu. Jak już wspominaliśmy wyżej, procedura zależy od stopnia skomplikowania sprawy. Staramy się jednak każdą transakcję zamknąć jak najszybciej. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a my dokonamy szybkiej wyceny i poinformujemy Cię, kiedy będzie możliwa finalizacja transakcji. Jeśli chcesz czuć się komfortowo, to wspólnie podejmiemy decyzję, czy warto najpierw podpisać umowę przedwstępną.

Jakie dokumenty powinienem przygotować, żeby transakcja przebiegła szybko i sprawnie?

Do podpisania umowy przedwstępnej wystarczy akt notarialny nabycia nieruchomości lub numer księgi wieczystej. Są to dokumenty, które potwierdzą, że jesteś właścicielem nieruchomości. Natomiast dokumenty, które będą potrzebne do sporządzenia końcowego aktu sprzedaży, zależą m.in. od stanu prawnego nieruchomości. Również kancelarie notarialne mogą wymagać różnych dokumentów. Wymieńmy dokumenty, które będą potrzebne do spisania aktu notarialnego w każdym przypadku:

 • podstawa nabycia nieruchomości, czyli najczęściej akt notarialny,
 • zaświadczenie ze spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej,
 • zaświadczenie o braku osób zameldowanych.

Czy skupujecie nieruchomości bez księgi wieczystej?

Choć nierzadko trudno jest sprzedać taką nieruchomość, to dla nas brak wyodrębnionej księgi wieczystej nie stanowi większego problemu. Skupujemy zarówno domy, jak i mieszkania bez księgi wieczystej. Zdarza się, że stan prawny nieruchomości nie jest jeszcze ujawniony w księdze wieczystej. Nie wymagamy od naszych klientów aktualizacji wpisu w księdze wieczystej przed zamknięciem transakcji. Dobry przykład to sytuacja, gdy odziedziczyłeś mieszkanie i chcesz je sprzedać. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, to nie musisz czekać, aż zmieni się wpis w księdze wieczystej. Podejmujemy się skupu mieszkań nawet w takich sytuacjach i sami rozwiązujemy sytuację z księgą wieczystą. Formalności bierzemy na siebie.

Warto jednak wiedzieć, że do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Dlatego najpierw skontaktuj się z nami za pomocą formularza internetowego i czekaj na kontakt z naszej strony. Zależy Ci na czasie? Dzwoń do naszego biura już dzisiaj.

Skup mieszkań – bezpieczeństwo i pewność transakcji

Kiedy chcesz sprzedać tak drogą nieruchomość, która stanowi część Twojego majątku, chcesz się czuć pewnie i komfortowo oraz maksymalnie zabezpieczyć transakcję. Doskonale to rozumiemy, dlatego nasi klienci mogą wybrać dogodną dla siebie kancelarię notarialną. Jest to bardzo proklienckie podejście, ponieważ zasada jest z reguły taka, że to kupujący wybiera notariusza, ponieważ pokrywa koszty aktu notarialnego. Warto jednak zaznaczyć, że każdy notariusz jest zobowiązany zapewnić bezpieczeństwo transakcji jednej i drugiej stronie. Staramy się zapewnić naszym klientom maksymalny komfort, dlatego zapewniamy wgląd do danych naszej firmy, które znajdziesz również na naszej stronie internetowej. Jednak najważniejsze jest to, że pieniądze z transakcji przelewamy na Twoje konto jeszcze podczas wizyty w kancelarii. Możemy Ci również przekazać gotówkę. Zawsze korzystamy z przelewów natychmiastowych, dlatego pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu kilku minut. Dopiero gdy pieniądze znajdą się na Twoim koncie, to notariusz wyda nam akt notarialny sprzedaży.

Porady finansowe - o finansach piszemy prosto

Zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy z poradnika finansowego

Skup mieszkań za gotówkę Wrocław i okolice

Nasza oferta polecana jest dla każdego, kto chce sprzedać swoją nieruchomości z różnych przyczyn.

Dzielnice Wrocławia: Stare Miasto, Śródmieście, Psie Pole, Krzyki, Fabryczna.

Osiedla we Wrocławiu: Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki, Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Jagodno, Klecina, Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Tarnogaj, Wojszyce-Ołtaszyn, Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa, Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Szczepin, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki.

Okolice Wrocławia: Bielany Wrocławskie, Wysoka, Blizanowice, Samotwór, Karwiany, Kiełczówek, Ramiszów, Szymanów, Pruszowice, Mokry dwór, Komorowice, Psary, Iwiny, Siechnice, Zacharzyce, Wrocław, Zabrodzie, Krzyżanowice, Suchy dwór, Żórawina, Mietków, Czernica, Mirków, Święta Katarzyna, Długołęka, Kiełczów, Tyniec Mały, Gniechowice, Kobierzyce.

Skup nieruchomości Wrocław

Skup nieruchomości Wrocław


4,8 /5 (4524 ocen)

Oceń nasze usługi